LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Több
18 éve 1 hónapja #286089 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Nem tudom elérni a kamerás pasit azóta sem, de igyexem!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286068 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Gandalf írta:

Patiszon írta: Érdemes elolvasni:

www.tednasmith.com/2006/02/hunga ... ality.html

Jó véleménnyel van rólunk és Budapestről Ted Nasmith :)

Igen, ezt idéztem be a topicba 1 oldallal korábban! :wink:


:oops: :oops: :oops:

Bocsi. :) Pedig direkt visszanéztem, nem linkelte-e be valaki ezt már előttem - hát nem linkelte, hanem beírta :) De az oldalon lehet kommentelni is ;)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285918 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Patiszon írta: Érdemes elolvasni:

www.tednasmith.com/2006/02/hunga ... ality.html

Jó véleménnyel van rólunk és Budapestről Ted Nasmith :)

Igen, ezt idéztem be a topicba 1 oldallal korábban! :wink:
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285917 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Érdemes elolvasni:

www.tednasmith.com/2006/02/hunga ... ality.html

Jó véleménnyel van rólunk és Budapestről Ted Nasmith :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285850 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Leledzik nálam még két ismeretlen származású öv. Az egyik barna, szagról megállapítva, azt hiszem bőr és sima fém csattja van. A másik is barna, olyan, mintha fonott lenne és kicsi, aranyszínű csattja van. Aki ráismer, kiálltson. El tudom vinni a farsangra is, ha ott lesznek a gazdáik.
Narbeleth, írtam privit!
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285652 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Ha nincs határidő - vállalom

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285627 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Remzy_mama/Eldawen írta: Micsodát, hol, és mikor?


Na szóval arról lenne szó, h a LEP-es képregény-cuccot fel kéne dolgozni, h kirakhassuk az oldalra. Wordbe kéne bepötyögni a kézzel kitöltött képregények szövegeit.

Brisa
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285604 Írta: Anyatünde
Anyatünde válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Most van végre egy kis időm, hogy mindenkinek, aki dolgozott rajta megköszönjem a LEP-et. Igaz, én a két gyerekemmel leginkább a galérián tanyáztam (fakanálbáb rulez!!! :lol: ), kivéve akkor, amikor WC-re kellett menni... Ezt vagy ötször megtettük 2-3 óra alatt, még szerencse, hogy az említett hely pontosan a fakanálbáb készítős asztal alatt, csak egy szinttel lejjebb volt található. (Így is kicsit macerás volt lépcsőzni 9. hónapos várandós pocakkal, meg két kölökkel...) Még jobb lett volna, ha apa is tud jönni, s akkor az 5 éves kisfiam mehetett volna, mondjuk orkokat keresni, vagy még 1-2 lóversenyre benevezhetett volna (őt nem kötötte le annyira a fakanalazás, mint a 3 éves húgát). Amúgy Ted Nasmith tévedett: a rendezvényen bőven voltak 6 év alattiak is. Persze valószínű, hogy mire ő megérkezett, addigra már az egészen kicsik nagyrészt elmentek. (Mi is.)
Szóval köszönünk mindent. :D :D
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285364 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Micsodát, hol, és mikor?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285361 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Sziasztok!

Keresek egy emberkét, aki be tudna vállalni egy néhány órás munkát a közeljövőben.

Brisa
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285233 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Leguán: akartam javasolni, de aztán úgy gondoltam, ne kavarjunk be a GOMUNCSnak. De akkor, engedelmeddel, lehet akkor. Így tehát a visszacserebere-eksön:
Márc. 4. szombat, Gomuncs tali alatt, mellett, között, után.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285232 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Ha lehetne egy javaslatom: GOMUNCS jellegű összeröffenés van tervezés alatt március negyedikére, s mivel amúgy is a kreatív egységek kerülnek górcső alá, megejthető ott a csereberés találkozó, feltéve, ha nem tapolcai turkáló lesz a vége...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285214 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Kagyló öv, kagyló kitűző valóban az enyém, majd akkor átveszem.
Viszont, a bordó zsákruha a kendővel MTT-jelmeztár tulajdon.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285208 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Na akkor: nálam van udvarhölgy ruha - bordó zsákruha, szürke 'kendővel'
Kiegészítők (Esgal, szerintem ezt keresed): kagylós öv, kagyló kitűző.
Márc 5 nekem egyelőre jó.

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285183 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Panda, igen, ezt keresem. Akkor majd az illető talin (amit majd még itt egyeztetünk) átveszem, ha hozod. Kösz :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285177 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Rabyn írta: Figyelem népek!
Sikerült megszereznem a telefonszámát annak a figurának aki a nagy batár kamerával vette a Lepet egésznap (a fia meg egy kiskamerával a kinti cuccokat pl a bábozást is)
namot én nemtom felhívni mert nemtudok mobilt hívni. De ha valaki érez magában erőt hozzá akkor szoljon nekem megadom a számot meg a nevet (a vezetőségnek már elküldtem de nemtudom, hogy nekik mennyir lesz idejük) és kérdezze meg mikorra lesz kész a dvd meg mibe krül.


Igyexem a héten felhívni (ma biztos nem). Ha valaki már megtette, írja be legyenszíves, ne zaklassuk többen is. Csók

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285157 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Panda írta:

Narbeleth írta: Én szeretném visszakapni Lamytól valahogy mostmár az övemet :evil: :oops: .
Valaki, aki jóban van Lamyval elkérné tőle és elhozná farsangra? Egyéb alternatív ötletnek is örülök, csak szeretném visszakapni.Köszi!

Alternatív ötlet? Kérd meg, hogy hozza el ő farsangra. :P :wink:

Nálam van egy aldarionos jelmez és rajta egy bross, fehér a belseje és aranyszínű a széle. (Esgal, ezt keresed? nemtom, kié)
Nekem nem hiányzik semmit, de ettől még lehet, hogy valakinél ott van egy- egy cuccom....


:oops: Igen, már küldtem neki privit...
I'm a tapír... xorry

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285151 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Én Brandírnak adtam oda a díszkiadás Szilmarilokomat még FSZEKes cuucon, a LEPig bezárólag...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285145 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Narbeleth írta: Én szeretném visszakapni Lamytól valahogy mostmár az övemet :evil: :oops: .
Valaki, aki jóban van Lamyval elkérné tőle és elhozná farsangra? Egyéb alternatív ötletnek is örülök, csak szeretném visszakapni.Köszi!

Alternatív ötlet? Kérd meg, hogy hozza el ő farsangra. :P :wink:

Nálam van egy aldarionos jelmez és rajta egy bross, fehér a belseje és aranyszínű a széle. (Esgal, ezt keresed? nemtom, kié)
Nekem nem hiányzik semmit, de ettől még lehet, hogy valakinél ott van egy- egy cuccom....
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #285138 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Én szeretném visszakapni Lamytól valahogy mostmár az övemet :evil: :oops: .
Valaki, aki jóban van Lamyval elkérné tőle és elhozná farsangra? Egyéb alternatív ötletnek is örülök, csak szeretném visszakapni.Köszi!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #284914 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Figyelem népek!
Sikerült megszereznem a telefonszámát annak a figurának aki a nagy batár kamerával vette a Lepet egésznap (a fia meg egy kiskamerával a kinti cuccokat pl a bábozást is)
namot én nemtom felhívni mert nemtudok mobilt hívni. De ha valaki érez magában erőt hozzá akkor szoljon nekem megadom a számot meg a nevet (a vezetőségnek már elküldtem de nemtudom, hogy nekik mennyir lesz idejük) és kérdezze meg mikorra lesz kész a dvd meg mibe krül.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #284874 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Én a Ladistól kapott gatyát - eléggé elítélhető módon - otthagytam az öltözőben, mivel sajnos sietnem kellett. :roll: :oops:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #284856 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Figyu, népek. Jelmezezéssel kapcs. volt a LEP kapcsán némely földi javak ideiglenes kölcsönadása-vevése sokak részéről. No, ideje lenne mindent visszaszármaztatni a jogos tulajnak, aki eddig nem tette meg. Szeretném, ha mindenki beírá ide, mi van nála, és miről tudja, hogy kölcsönözte vkinek, vagy kicsapta az asztalra, hogy "vegye-vigye". Március elején (ez meg legyen az első hétvégéje) lehetne egy tali (mit szóltok márc. 5höz?), ahol is a csere össznépileg megoldható, ha mondjuk nem tudod, kitől kaptad, vagy kinél van, de amire mindenki szépen elhozza azt, ami nála van és nem az övé.

No, ez igen körülményes volt, de járjunk elöl a jó példával:

Van nálam egy világos bőrből fonott öv-féle. Nem tudom, kié, de az illetőnek volt még egy hasonló cucca.
Keresek egy kagylóövet. Vmelyik udvarhölgy viselte, az öv három barna szíjra fűzött ovális ill. négyzet alakú kagylókból áll. És lehet, h itt tűnt el egy brossom, ha bebizonyosodik, h nincs nálam, szólok még.
Apropó, Angwen, szvsz nálad van már több ideje egy széles, kagylókkal sűrűn kirakott övem. Ha jó neked ez az idő, vissza tudod küldeni?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #284828 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Panda írta: A keletkezett haszon, ahogy sejtetted, a tapasztalat. :lol: Pénzileg egy kerek nullára jött ki.


Azért az egy ekkora rendezvénynél nem is rossz, nem? De a renoménk az nőtt!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #284823 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

icke írta: Más. Lehet már valamit tudni a látogatók teljes létszámáról? Volt az MTT-nek (a morálison, az érzelmin és az intellektuálison túl) tiszta anyagi haszna is az egész banzájból?


Kb. ezer ember volt.
A keletkezett haszon, ahogy sejtetted, a tapasztalat. :lol: Pénzileg egy kerek nullára jött ki.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #284518 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap
Lau: :nagyon köszön: Szeretünk Nasmith :itscool:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #284464 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Ted Nasmith írta: Magyar Vendéglátás

A professzorra! Kis késedelemmel szeretném küldeni ezeket az elismerő sorokat azoknak a csodálatos embereknek, akikkel Magyarországon találkoztam ez év januárjában. Köszönöm, hogy ilyen mesés és meleg fogadtatást kaptam tőletek. Még egyszer, nagyon hálás vagyok a kivételes rajongásért, amivel engem, rajzaimat (és a zenémet!) fogadtátok, és a sok tervezésért és munkáért, ami a vendégszereplésemet előzte meg. A magyarok felülmúlhatatlanok Tolkien iránti lelkesedésükben, a LEP-t pedig elismerhetnék az egyik legnagyobb Tolkien ünnepnek, mely 6-tól 60 éves korig vonzza a rajongókat!

Már előre mondták nekem, hogy Budapest egy kis ékszerdoboz és igazán érdemes meglátogatni. Nem csalódtam. Köszönöm, hogy áldoztatok időt arra, hogy megmutassatok néhányat a város nevezetességeiből –mindennel együtt a város és a barátok akikre leltem -- több mint elég volt, hogy meggyőzzön, ide visszatérek még.

Végül, külön köszönet Krisztának és Csabának a kedvességért a feszített helyzetben. Ők tettek a legtöbbet, azok közül, akik szembenéztek a vártnál bonyolultabb audió és vizuális problémákkal, és ők(különösen Kriszta) oldották meg a nehézségeket, amik repülőjárat váratlan késedelme kapcsán felmerültek, megszervezték a külön szállítást, hotelt és egy roppant szórazoktató esti kiruccanást, mellékelve egy születésnapi tortát ennek a Vízöntőnek. :D


"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #284456 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Artemisz (Erenya) írta:

Gandalf írta:

TED NASMITH írta: Hungarian Hospitality

To the Professor! I'd like to belatedly post this tribute to the wonderful folks I met in Hungary in early January this year. Thanks for giving me such a fabulous, warm welcome! Once again I was deeply grateful for the extraordinary outpouring of affection for me and my artwork (and my music!), and for all the many arrangements and planning that went into my Guest appearance. Hungarians are second to none in their devotion to Tolkien, and Long Expected Party ought to be recognized as one of the great celebrations of Tolkien available, appealing to fans from 6 to 60!

I'd also been told ahead of time that Budapest is a jewel of a city and well worth a visit, and I was not disappointed. Thank you for including time for me to see some of the city's great landmarks--all of it, the city and the friends I met--more than enough to ensure I make it a priority to return!

Lastly, a very special word of thanks to Kriszta and Csaba in particular, for Grace Under Pressure. They were chief among those who rose to the challenge of more complicated than expected audio/visual requirements, and they also coped (especially Kriszta) with an unexpected flight delay, arranging extra transportation, hotel, and a thoroughly enjoyable evening's outing that even included a birthday cake for this Aquarian! :-D

Posted February 02, 2006


*hüpp*
*nagyonmeghatott*
Asszem, büszkék lehetünk magunkra :!: :o


Valaki lefordítaná, azoknak akik tudatlanok és nem értenek angolul? :Előre is nagyon hálás:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #284444 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

Gandalf írta:

TED NASMITH írta: Hungarian Hospitality

To the Professor! I'd like to belatedly post this tribute to the wonderful folks I met in Hungary in early January this year. Thanks for giving me such a fabulous, warm welcome! Once again I was deeply grateful for the extraordinary outpouring of affection for me and my artwork (and my music!), and for all the many arrangements and planning that went into my Guest appearance. Hungarians are second to none in their devotion to Tolkien, and Long Expected Party ought to be recognized as one of the great celebrations of Tolkien available, appealing to fans from 6 to 60!

I'd also been told ahead of time that Budapest is a jewel of a city and well worth a visit, and I was not disappointed. Thank you for including time for me to see some of the city's great landmarks--all of it, the city and the friends I met--more than enough to ensure I make it a priority to return!

Lastly, a very special word of thanks to Kriszta and Csaba in particular, for Grace Under Pressure. They were chief among those who rose to the challenge of more complicated than expected audio/visual requirements, and they also coped (especially Kriszta) with an unexpected flight delay, arranging extra transportation, hotel, and a thoroughly enjoyable evening's outing that even included a birthday cake for this Aquarian! :-D

Posted February 02, 2006


*hüpp*
*nagyonmeghatott*
Asszem, büszkék lehetünk magunkra :!: :o

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #284442 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: LEP 2006 - Tolkien Születésnap

TED NASMITH írta: Hungarian Hospitality

To the Professor! I'd like to belatedly post this tribute to the wonderful folks I met in Hungary in early January this year. Thanks for giving me such a fabulous, warm welcome! Once again I was deeply grateful for the extraordinary outpouring of affection for me and my artwork (and my music!), and for all the many arrangements and planning that went into my Guest appearance. Hungarians are second to none in their devotion to Tolkien, and Long Expected Party ought to be recognized as one of the great celebrations of Tolkien available, appealing to fans from 6 to 60!

I'd also been told ahead of time that Budapest is a jewel of a city and well worth a visit, and I was not disappointed. Thank you for including time for me to see some of the city's great landmarks--all of it, the city and the friends I met--more than enough to ensure I make it a priority to return!

Lastly, a very special word of thanks to Kriszta and Csaba in particular, for Grace Under Pressure. They were chief among those who rose to the challenge of more complicated than expected audio/visual requirements, and they also coped (especially Kriszta) with an unexpected flight delay, arranging extra transportation, hotel, and a thoroughly enjoyable evening's outing that even included a birthday cake for this Aquarian! :-D

Posted February 02, 2006

Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.420 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére