MTT Nyári Tábor 2006

Több
18 éve 1 hónapja #287086 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
a pingpong az jóóóóóóóóóóóóóóó

azt azért lehet tudni, hogy a fürdés milyen körülmények között zajlik? melegvízzel hogy állnuk? vagy itt is hideg vízhez kell szokni, mint Velemben? remélem nem. Ja, és ha túl soknak érzem a sorbanállást, akkor katonai rendet teremtek a női zuhanyzóban :twisted:
ha közös bojler van, akkor a fiúkéban is :twisted:

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287079 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Alyr Arkhon írta: Viszem.
Csak azt tudnám, hogy azt a rakás fegyvert amit elvileg viszek, miben fogom cipelni.
(mielőtt valaki megijedne, egyik fegyver sem valódi)


Azt nem tudom, ha véletlenül megint eltörik egy gumikés, arra ismét igényt tartok... :mrgreen: A másikat egész használható állapotba tudtam hozatni. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287071 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Alison West írta:

Alyr Arkhon írta: Ha jól láttam a képeken, van pingpongasztal. (igaz, hogy beton és nincs háló)

Ugye hoz valaki még rajtam kívül pingpongütőt meg labdát?


Alyr, hozd a gumikéseidet is :P


Viszem.
Csak azt tudnám, hogy azt a rakás fegyvert amit elvileg viszek, miben fogom cipelni.
(mielőtt valaki megijedne, egyik fegyver sem valódi)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287066 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Hát én már elkdültem a papírost:)
Műtétügy is elintézve

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287065 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Alyr Arkhon írta: Ha jól láttam a képeken, van pingpongasztal. (igaz, hogy beton és nincs háló)

Ugye hoz valaki még rajtam kívül pingpongütőt meg labdát?


Viszek!! :D
/me nagyon szeret ping-pongozni, de nem túl profi... de asszem az emtété egy olyan hely ahol nem harapják le emiatt a fejemet... :P
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287053 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Hello
Köszi a segítséget és ha megyek viszek pingpong ütőt és majd lezavarunk egy kis bajnokságot mert én is szeretek pingpongozni :)

ja és labdát természetesen

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287035 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Ha jól láttam a képeken, van pingpongasztal. (igaz, hogy beton és nincs háló)

Ugye hoz valaki még rajtam kívül pingpongütőt meg labdát?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287026 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

kriszana írta: Egyébként, meglepő módon, az elmúlt egy hétben rengeteg jelentkezés érkezett e-mailen. Mintha lelkesek lennének az emberek.

sztem várd ki a végét....mibe, hogy ez csak az első hullám. április 30-án 11:59-kor a levelezőlista le fog fagyni:DDD

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287013 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Csakhogy a táborról is legyen szó :)
A kérdéseket megelőzendő:

FONTOS TUDNIVALÓK A TÁBORI JELENTKEZÉSI LAPPAL KAPCSOLATBAN:

1. Küldünk mindenkinek visszajelzést e-mailen, ha megérkezett a jelentkezési lapja. S ha valami hiányos, vagy nem stimmel, akkor is szólunk.

2. A 18 év alattiak esetében csak szülő által „hitelesített” (aláírt) jelentkezési lapot tudunk elfogadni postán (Magyar Tolkien Társaság, Bp. 1701 Pf. 79.). A szülő által aláírt jelentkezési lap egyben azt is jelenti, hogy elengednek a táborba, illetve vállalják a részvételi díj kifizetését. Nem kell külön szövegben is odaírni ezt.

3. A jelentkezések elbírálásánál nem szempont a beérkezés sorrendje.

4. A jelentkezés határideje 2006. április 30. éjfél.

5. MTT tagnak az számít, aki 2006. március 15-ig belépett (elküldte a jelentkezés lapját) és legalább az első havi tagdíjat be is fizette addig, és nem felfüggesztett - tagdíjtartozással rendelkező - tag.

6. Csak azok küldjék el a jelentkezési lapjukat a táborba, akik 100%-ig biztosak benne, hogy ott tudnak lenni.

7. 18 év felettiek esetében, ha e-mailen érkezik a jelentkezési lap, akkor eltekintünk az aláírástól.

8. Az első levél május 10-ig fog megérkezni hozzátok.

9. KÉRÜNK MINDENKIT, HOGY AZ E-MAILBEN BEKÜLDÖTT JELENTKEZÉSI LAPOKAT, CSATOLT FILE-KÉNT (NEM PEDIG A LEVÉLBE BEILLESZTVE), WORD DOKUMENTUM FORMÁTUMBAN KÜLDJE.

A további kérdésekkel, problémákkal keressetek minket e-mailben (mtttabor@tolkien.hu), vagy itt a topikban.


Egyébként, meglepő módon, az elmúlt egy hétben rengeteg jelentkezés érkezett e-mailen. Mintha lelkesek lennének az emberek.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287003 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
De különben bárkivel megalszok, hisz olyankor mégis önkivületben vagyunk. Csak emléxem Gesztesen 3 napig nem tudtam aludni mert mindenhol zenéltek meg miegymás. (de ez sem egy szempont) Csak gondoltam írok már valamit, mert a Középfölde topikba bele sem tudok nyekeregni, nemhogyhozzászolni... :lol:

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287000 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

feanor faelivrin írta: Én nekem ez az egész táborozós dolog új, de szeretnék menni és szeretnék még MTT tag is lenni (nem feltétlenül a kedvezmény miatt) és az lenne a kérdésem hogy hogy és mint lehetne tagságra jelentkezni?


Erről bővebben itt olvashatsz: www.tolkien.hu/category.php?m=5

Korhatár a táborra tudtommal nincs, 10-től nemtudommeddig terjed, de amondó vagyok, hogy a senior kategóiájú táborozók 40 felett vannak.

A tagságra pontosan nem tudom, felfelé biztosan nincsen.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286994 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Én nekem ez az egész táborozós dolog új, de szeretnék menni és szeretnék még MTT tag is lenni (nem feltétlenül a kedvezmény miatt) és az lenne a kérdésem hogy hogy és mint lehetne tagságra jelentkezni?

Ja és még egy kérdés felfelé vagy lefelé nincs "korhatár"? Úgy kb milyen a társaság éltkora átlagban

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286950 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Drowse írta: hehe, azzal lehetne az egész tábort elcseszni jól


Ó igen.
erre még különféle agyafúrt tervek fognak ám születni. :mrgreen:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286925 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Shaman írta: És meg lehet választani ki alszik a 6 os szobában hatan? Mert Nekünk elveink vannak ezzel kapcsolatosan.


nem a hatos számú kórteremre gondolsz? :P

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286923 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
gondolom idén is lesznek csapatbeosztások. A kérdésem az, hogy idén is lezs e olyan kérdősív, hogy "Kivel szeretnél együtt lenni", vagy random beosztás lesz?
(nekünk a gólyatáborban az volt, és vicces volot a seftelés a vonaton, ahol az ismerősök egy csapatba akartak kerülni, és mentek a kiabálások: kinek van ilye és ilyen cetlije? :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286921 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
hehe, azzal lehetne az egész tábort elcseszni jól

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286892 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Shaman írta: És meg lehet választani ki alszik a 6 os szobában hatan? Mert Nekünk elveink vannak ezzel kapcsolatosan.


Ez majd eldől szépen ott.
Ha viszont vita, neadjEru veszekedés lenne abból, ki kivel és hol alszik, akkor a keretjáték nevében felülről irányatott beosztás lesz, lehetőleg úgy, hogy senkinek ne legyen jó.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286889 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Szerintem biztos meg. Tavaly is mindenki oda ment, ahová akart, csak Forostar dicső népe :twisted: zárkózott el, de ez játékszempontból jó volt, meg legalább volt hol megtartani a titkos gyűléseket :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286855 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
És meg lehet választani ki alszik a 6 os szobában hatan? Mert Nekünk elveink vannak ezzel kapcsolatosan.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286854 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Noredhel (Voronwë) írta: A Mátra biztos nagyon szép! És talán kellően vadregényes is... a hat fős szobák jól hangzanak. Én speciel élveztem a húsz ember szuszogását, mert megnyugtató :lol: de biztos van, aki csendhez szokott...

Ugye őrség, esti előadások, pohárnokság lesz ezúttal is?

Más. Előre kért engedéllyel lehet díszfegyvert (nem éles, nem hegyes, csak szép) vinni? Csak mert tavaly is volt ott pár, és milyen jó kelléknek bizonyult a felvonulós-őrködős pózolásokhoz. És nekem volna mit, ha szabad lenne.


A Mátra szép, még a Szorospatak völgyében nem jártam, de az eddigi elmondások alapján bíztató.

Őrség, esti előadás, stb: Majd meglátod.

Fegyver: Szerintem saját felelősségre lehet, de ezt majd a táborszervezők mondják meg.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286844 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
A Mátra biztos nagyon szép! És talán kellően vadregényes is... a hat fős szobák jól hangzanak. Én speciel élveztem a húsz ember szuszogását, mert megnyugtató :lol: de biztos van, aki csendhez szokott...

Ugye őrség, esti előadások, pohárnokság lesz ezúttal is?

Más. Előre kért engedéllyel lehet díszfegyvert (nem éles, nem hegyes, csak szép) vinni? Csak mert tavaly is volt ott pár, és milyen jó kelléknek bizonyult a felvonulós-őrködős pózolásokhoz. És nekem volna mit, ha szabad lenne.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286838 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Drowse, mert a "tagdíjhátralékkal nem rendelkező" és a "nem felfüggesztett" nem ugyanaz :wink: (Az előbbi azt jelenti, h. a folyó hóra is fizetett, vagy min. a f. hó előttire fizetett utoljára; az utóbbi, h. max. 3 havi (ami újabban egy negyedévi) hátraléka van. :idea: )

Egyébként valóban kissé nyakatekert a mondat :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286837 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Kriszana írta: Egyelőre 150 fő a tábori létszámkeret, úgyhogy szerintem senkinek sem kell aggódnia, hogy nem fog beleférni. És ha még többen akarnának jönni, a sátorhelyek száma - majdnem - korlátlan. :)


-olyan ez mint a Honfoglalás, amikor a koszos éhes magyarok pereputyukkal megérkeztek és leverték sátraikat. Aztán szétszéledtek és 7 írányba mentek:
É, K, D ,ÉK ,DNY ,DK, ÉNY Bár a Mátra eléggé putty hely de bizos jó ott is.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286830 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
hát nemtom, de nekem mondjuk pl az, hogy "tagdíjhátralékkal nem rendelkező" jobban tetszene (de lehet hogy ez nem elég kifejező, meg majd akkor hozzászokok :) )

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286829 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Drowse írta: milyen az a "tagdíjfizetési fel nem függesztett tag"? mármint tudom, hogy milyen az, de nem hangzik ez így egy kicsit furcsán?

dehát ez már farsangon is így volt. akinek nincs tartozása, ergo nincs felfüggesztve. nem furcsa, inkább hivatalos. mégse lehet azt mondani, hogy 'olyan tag aki nem fizetett toszt ezért cucc' :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286828 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
milyen az a "tagdíjfizetési fel nem függesztett tag"? mármint tudom, hogy milyen az, de nem hangzik ez így egy kicsit furcsán?

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286745 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
hááát akkor mondjuk úgy, hogy aki esetleg nem férne házba, bár eredetileg oda jelentkezertt, annak még van egy olyan opciója, hogy sátrazhasson? ezt jó tudni:) és bár a 150 kicsit soknak tűnik első hallásra, van egy olyan érzésem, hogy - a tábor népszerűségének határozott, költségének viszont csekély emelkedése miatt - annyian úgyis lezsünk:)
sokan még nagyobbat lehet bulizni :P
ja, Alyr: ha nem is állandóra, de ilyen "egynapos roszaságra" szívesen vállakozom a keretjáték érdekében:) mint "váratlan esemény" :)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286713 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Alyr Arkhon írta: A keretjáték egyrészt a szervezői megbeszélés szerint nem lesz anyira nagyon előtérben, másrészt mivel nekem nem szóltak, hogy pont mostanra kell egy ilyen izé, hát nem is írtam.


Még annyira sem, mint tavaly? De ugye csapatszíndarabok lesznek? meg valamilyen népek? (És ugye nem ccsak embörök?) Épphogy szervezettebb keretjáték kéne, meg sok váratlan esemény... :twisted: Mint Leguan hajvágása tavaly... :P

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286711 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Rayan írta: És nincs olyan messze, mint Velem, szal juhé :D DD


ez mondjuk nézőpont kérdése;)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #286681 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Mondjuk még nem láttam élőben, de képről fantasztikus hely :)

És nincs olyan messze, mint Velem, szal juhé :D DD

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.497 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére