MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

Több
17 éve 6 hónapja #300418 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

Angwen írta: Európa Kávéház? Az hol van? Nem lehet rögtön Lauékhoz menni?


Feltételezem h. annak a kávéháznak lehet a neve, ami Lauék kapuja mellett van :roll: :wink: Már csak a szövegkörnyezetből gondolom :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #300411 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Európa Kávéház? Az hol van? Nem lehet rögtön Lauékhoz menni?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #300308 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Kedves Emberek!

szombaton (2006.09.02.) délelőtt - a táboros találkozó napján - megtartjuk a táborértékelő megbeszélést.
Erre mindössze két óra fog rendelkezésünkre állni.
Lau jóvoltából megint lehetünk náluk, ezért 9:45-kor találkozunk az Európa Kávéház előtt (a bejárat mellett).
10-12-ig megbeszéljük a emgbeszélnivalót, majd együtt átmegyünk 12:30-ra a Batthyányi térre, hogy találkozzunk a többiekkel.

van kérdés?
küldök e-mailt is.

ana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #300110 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

Ulmo írta:

Kincső (Thilanna) írta: :arrow: látni fogjuk-e valaha egymás csapattopicjait? (vagy legalább válaszolnátok valamit, h. nem mert ezért és ezért, vagy majd ekkor és ekkor, mert most nem értek rá... :roll: )


Hamarosan látni fogjátok egymás topicjait. Írni nem tudtok majd bele, csak olvasgatni. A saját csapattopicok ugyanúgy elérhetőek lesznek továbbra is, egészen a következő táborig.


Persze, ugyanúgy mint tavaly :) Zshír, köszi. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #300109 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

Kincső (Thilanna) írta: :arrow: látni fogjuk-e valaha egymás csapattopicjait? (vagy legalább válaszolnátok valamit, h. nem mert ezért és ezért, vagy majd ekkor és ekkor, mert most nem értek rá... :roll: )


Hamarosan látni fogjátok egymás topicjait. Írni nem tudtok majd bele, csak olvasgatni. A saját csapattopicok ugyanúgy elérhetőek lesznek továbbra is, egészen a következő táborig.
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #299709 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Felmerült bennem néhány kérdés...
:arrow: lészen-e a Pók-féle "csirkés" dal-projektből táborostalira valami?
:arrow: látni fogjuk-e valaha egymás csapattopicjait? (vagy legalább válaszolnátok valamit, h. nem mert ezért és ezért, vagy majd ekkor és ekkor, mert most nem értek rá... :roll: )
:arrow: kérdőív lesz-e és mikor?
:arrow: táborértékelő tali mikorra várható?
Ennyi... :P :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #299365 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Rendben, akkor ha legközelebb találkozunk, rendezzük. 8) Köszi!

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #299342 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
a csapvezek 1500-at, a helyetteseik 1000 Ft-ot adományoztak nekik, és már ki is fizettük

(úgyhogy most nekem lógsz egy ezressel : )

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #299060 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Más kérdés... Akkor Launak és Erynek mennyit dobunk össze fejenként? 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297956 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Kincső, szépen szóltál... 8)
Köszönöm én is a lehetőséget, h helyettes lehettem. Rengeteget tanultam belőle.

Majd még gyűjtünk beszólásokat! :D
Sajnálom, h el kellett hétfőn hamar jönnöm...

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297940 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Gondoltam, megosztom veletek azokat a beszólásokat, amiket lejegyeztem a tábor ideje alatt. (a nyílt tábori topikba nem mertem belepakolni :)
Ez persze csak töredéke az elhangzottaknak, én sem voltam ott mindenhol és nem is volt nálam mindig papir + ceruza

A megmaradt kincsek:


Beszólások


CENZÚRÁZVA ;)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297867 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Kedves Tábszervek, Csapatvezetők és CSVH-k!

Ezúton is szeretném nagyon megköszönni, hogy gondoltatok rám, megbíztatok bennem és CSVH lehettem. Ráadásul így utólag is azt hiszem, h. a jelenlegi csapvez-"felhozatalból" a legszerencsésebb/-hatékonyabb párosítás részemről ez volt. :)
Köszönöm a remek hangulatú megbeszéléseket, és ahogy Angwen is mondta tegnap: az volt az egyik legjobb élmény, ahogy mindenki sorra mesélte, h. "Kincses megszólalt" "Rohin nevetett" "Gilloth megnyílt" és sorolhatnánk a többi "problémás" emberkét, akikért mindenki küzdött, h. beilleszkedjék és jólérezze magát. :)
Eddig "mezei táborozóként" csak a saját csapatom és környezetem hangulatát láttam, a saját emberi kapcsolataimat építgettem... Most, hogy részt vettem a szervezésben, ráláttam az egészre és feladatomnak is vettem, h. minél több emberkével beszéljek, foglalkozzak. És így a tábor végére megértettem, hogy mennyire fontos dolog ez a tábor az emberek életében, és hogy - szerintem - muszáj folytatni (és én nagyon szeretnék jövőre is hasonló poszton résztvenni ebben). Nem azért fontos, mert "emtété" meg "Tolkien" - ennél több vagy más. Egyszerűen egy közösség, nagyon sokak számára az egyetlen biztos pont az évben, főleg a vidékieknek, de másoknak is. Egy hely, egy esemény, ahol tényleg ki lehet kapcsolni a mindennapi, otthoni gondokat, nevetni, feltöltődni, észrevétlenül tanulni sokmindent - élni. Persze, ezt tudtuk eddig is, és már kissé közhelyszerűen hangzik - de tényleg így van, és tényleg nagyon sok embernek fontos. :) Beszéltem olyanokkal, akiknek a tavalyi tábor is a maga hibáival együtt az egyetlen NagyEsemény volt az évben, és a táborokhoz képest "alacsonyabb minősége" ellenére nekik az év nagy élménye volt (és nem hyarnustarosok voltak az illetők :P ).
Amikor Olosta a hatodik vagy hetedik nap környékén, amikor én még nem láttam át annyira a közhangulatot, azt mondta, h. ez az eddigi legjobb csapata és tábora, akkor úgyéreztem, h. ha csak egy vagy két ilyen ember van, már megérte megcsinálni. De nagyon sok ilyen ember lett, és talán nem csak a mi csapatunkban. :)
És mindig lesznek újak, és mindig lesznek olyan régiek, akik máskor alig jutnak el ilyen helyre, akiknek érdemes lesz megszervezni. (Szerintem.) Ha teljesen kicserélődik a társaság, és teljesen új embereknek tudunk adni valamit ebből az élményből, akkor is megéri.

Köszönöm, hogy részt vehettem ebben, és jövőre is mindenképp számíthattok rám. :) [size=9:lskofhlx](Aztán ha nagy leszek, talán még csapvez is szívesen leszek egyszer, soká. :) )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297796 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

kriszana írta: Kedves Emberek,

megerősítés végett:
Holnap, azaz július 24-én, hétfőn táborértékelő megbeszélés 18.00-kor Launál.
Örülnék, ha mindenki eljönne.
Végülis a ti érdeketek : )


Ezt nem tudom elégszer elmondani
Köszönöm a közös munkát, ezt a hosszú és fárasztó, ugyanakkor feltöltő tíz napot.
Jó volt veletek!


Tőlem tegnap este nem volt elérhető a Tolkien.HU, így erről a beírásról nem tudtam értesülni (ma még csak most jutottam nethez) úgyhogy sorry.

(bár egyébként sem tudom hol lakik Lau és pénz sincs a telefonomon, úgyhogy lehet h egyébként is bukta lett volna)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297696 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Kedves Emberek,

megerősítés végett:
Holnap, azaz július 24-én, hétfőn táborértékelő megbeszélés 18.00-kor Launál.
Örülnék, ha mindenki eljönne.
Végülis a ti érdeketek : )


Ezt nem tudom elégszer elmondani
Köszönöm a közös munkát, ezt a hosszú és fárasztó, ugyanakkor feltöltő tíz napot.
Jó volt veletek!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297181 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
[size=9:360zyo7b]Inczy: Hát, abból az infóból kiindulva, h. déltől mehetünk a táborhelyre, pont jók vagyunk. :P :)

Mostmár maradjunk ennél, ne kavarjunk tovább :roll: :) [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297169 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Személy szerint én is jobban örülök a busznak. 8)
Majd barchobázunk az út szélén, amíg meg nem érkeznek az autósok... :P :wink:

Nem tudom mit beszéltetek meg, mikorra kell leérni, de ha ilyen probléma is felmerülhet, akkor mehetünk eggyel később is... 12:45-kor indul és 14:18-ra ér oda. Persze nem akarok bekavarni, és nem tom késő-e, csak gondoltam megemlítem, mint alternatívát... 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297168 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
NA mondd, mi a gond?

Még 1x:

2006. 07. 13. csütörtök délelőtt 9 óra 45 perctől a Stadionoknál található buszpályaudvaron gyűlünk. Indulás 10:30-kor, egyébként óránként vannak buszok egész nap.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297163 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Na jó, én végképp elvesztem. Miért nem vonattal megyünk? De ha nem, hát nem--akkor 9:45-kor legyek a Stadionoknál a buszpályaudvarnál, vagy mi?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297148 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Pardon, valóban. Tehát 12:23, Bányaváros. A másik busz 12:31 Kisterenye.

Csüt de. egy lélek sem lesz, azt hiszem. Lesz helyünk.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297127 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Hm. Ha busszal megyek, én is előbb érek oda, Bátorterenyei állomáson. Majd hívok valakit, hogy itt vagyok/leszek. Addig kéretik a derék kocsisokat, hogy ne rúgjanak be érkezésemig:)
De utána támadááááás!:D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297095 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Úgyse férünk be egy kocsiba... de 12:23 és 12:31 közt nincs olyan sok idő, ha kijöttök elénk N.bátony-Bányavárosba, még elmehettek a "maradékért" Kisterenyére.

Találkozunk 9:45-kor :wink:
Elővételi jegyet kéne venni, h. legyen helyünk. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297088 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Mi biztosan csak a 11-es buszt tudjuk elérni, mert előtte még be kell pakolni a kocsikba, meg elmenni a raktárba. Úgyhogy értünk, meg azért aki esetleg még azzal jön, egy picit messzebb kell menni.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297087 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Aztasokkavarástamitcsináltok....
Ana, 12:23-ra érkezünk, sz'al van időtök kijönni. Ha meg nem értek oda akkor nyugi, megvárunk.

Ádám: accept. Csak nehogy egy órával előbb leszállj... ;]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297084 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Csak szólok, hogy az autósok dél előtt nem nagyon fognak leérni.
Ergo 11:23-ra biztos, hogy nem tudunk értetek menni.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #297073 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Javaslom végérvényes megoldásnak:

Indulás 10:30, Stadionok, busszal.
Érkezés 11:23 helyett 12:23 N.bátony, Bányaváros
Felnőtt: 1270 Ft
, a vonatnál 58 Ft-tal drágább Diák: 413 Ft, 19 Ft plusz

esetleg 11:00 Stad. -12:31 K.terenye, ózdi útelágazás (ez jóval messzebb van Szorospataktól)

Bátonyterenye település részei Nagybátony és Kisterenye, utóbbi az északi csücsök, N.bátony a közép, itt a vasútállomás is. Szorospatak a déli nyúlvány, Nagybátonytól 5 km.

Ellenvetés?

Találkozó 9:45-től lent a váróteremben, ha kijössz a metróból, balra le a lépcsőn, aztán egyenesen, értelemszerűen.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297061 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Szóval melyik busszal megyünk?...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297044 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

Kincső (Thilanna) írta:

kriszana írta: Péntek este lesz vacsora : )
Meózhatjátok a kaját.


Öööö csütörtökre gondoltál? (A második mondatból gondolom.)
Amúgy épp ezt akartam kérdezni: 13-ára is vigyünk egész napra kaját?


igen, csütörtökre
bocs

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297023 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

kriszana írta: Péntek este lesz vacsora : )
Meózhatjátok a kaját.


Öööö csütörtökre gondoltál? (A második mondatból gondolom.)
Amúgy épp ezt akartam kérdezni: 13-ára is vigyünk egész napra kaját?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297021 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

kriszana írta: Mindannyian megegyeztünk abban, hogy a tábor egyik legfontosabb alapköve, hogy ne tartsuk vissza az információt, hanem osszuk meg egymással!


És abban, hogy idén végre megvalósítjuk azt ami minden táborban terv volt, hogy a szervezők, a csapvezek, és a segítők is egy csapatot alkotnak. Tehát együttműködőek és lojálisak leszünk egymással. Magyarul, ha a másik "homlokán ott a piros pötty", akkor vagy békén hagyjuk, vagy segítünk neki. Ha pedig bárkivel problémánk van, akkor nem a táborozók előtt, hanem az iroda ajtaja mögött ordítjuk le a fejét, vagy esetleg mondjuk meg neki normálisan a problémánkat.

Jó lesz így ez a tíz nap :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296999 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Figyeljetek, nekem tökéletesen mindegy, hogy mivel utaztok.
Busz vagy vonat egyremegy.

Egy érdekel, hogy mindannyian - Dreamert kivéve - egyszerre érkezzetek.
Nem tudunk 5 percenként az érkezők elé szaladgálni.

Péntek este lesz vacsora : )
Meózhatjátok a kaját.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.205 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére