Cardolan követei - Csapatépitö és Technikai hozzászólások

Több
17 éve 9 hónapja #296866 Írta: Brisa
No, találtam anyagot. Nem az a kimondott gyönyörűséges sötétzöld, inkább terepszínű. De csak ilyen van. Ez legalább rejtőszín, pont megfelel az imidzsünkhöz. :D

Találtam hozzá szép fényes fekete anyagot szegélynek. Viszont megfontolandó, h körbeszegjük-e vele az egész köpenyt (tehát a csuklya szegélyét is). Én vizuális típus vagyok: szerintem nem nézne ki jól, és veszítene a rejtő hatásából is, valamint marha nagy munka lenne megvarrni. Én azt javasolnám, hogy csak az alját szeglyük be vele, vagy azt sem.

Ezt gyorsan el kellene dönteni, mert holnap Pókkal megvesszük - elméletileg - az anyagot. Ha nem kell fekete, akkor olcsóbban is megúszhatjuk a dolgot.

Nos?

Ja, és én továbbra is a kígyót preferálnám. Pók farkasa nekem túl vérengző, ehhez a képhez én nem tudok semmi nemeset kapcsolni, csak az erőszakot és a brutalitást. Attól tartok, h a Középföldén élők nagytöbbsége ugyanígy van vele. És ezzel a képpel csak nehezítenénk a magunk helyzetét, hiszen magyarázkodhatnánk, h "nem dehogy, mi nem vagyunk vérengzőek, mi csak a farkasok pozitív tulajdonságaira koncentrálunk".
A róka már egy fokkal jobb, de inkább kígyó legyen.
Sajna én nem tudok jól rajzolni, úgyhogy Meleth_Lin benned van minden bizodalmam.

Brisa
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296831 Írta: Meleth_lin
A batikolás nem rossz ötlet csak az a baj vele, hogy egyrészt a fekete festék szerintem nem fogja meg nagyon a sötétzöldet, másrészt kifakul, és csúnya szürke lesz :) ... de ha a többségnek oké a batikolás, akkor részemről is az. Bár az egyszínű fekete póló a címerrel szerintebb szebb, meg úgyse mindig az lesz rajtunk szóval nem fogunk meghalni a melegtől :D (Meg ha eleve mintás háttére rakunk még címert is, az úgy már sok, nem?)

Pólóméret: M

A róka egész jó ötlet, de szeritnem jobb lenne úgy, hogy csak a feje van nagyban, szemből :)
Bár nekem még mindig a kígyó teteszik a legjobban, és délutánra rakok fel néhány képet is (ha sikerül). :wink:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296800 Írta: Cueddo

pólóméretem: L

róka, kígyó sztem tökjó :)
járok ma körúton, bemegyek pár helyre érdeklődni sötétzöld anyag ügyében. köpenyünk mindenképp kéne hogy legyen!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296760 Írta: Milendoria
Pók ha erre jársz: akkor majd beszéljük meg
0620/5267897

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296759 Írta: Milendoria
Pók, megcsinálhatom holnap a pólókat, csak meg kéne venni, festéket asszem tudok szerezni, nem gáz, csak akkor tényleg tudni kéne h kinek mekkora kell (nekem M-es vagy inkább S-es)
én bevállalom :twisted:

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296758 Írta: Kincses
nekem M-es méretű

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296745 Írta: Sirgon Esgalnor
XL-vagyok
Költségek ok.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296723 Írta: Namarie
valaki írta, hogy a csapat jelképe a kígyó legyen. maximálisan támogatom, mivel a kígyó a bölcsesség, okosság szimbóluma is.

farkas: az is nagyon jó, mivel szimbologiai értelemben ő is egy pozitív állat. nagyon gondosk, jó anyák, védelmezik egymást és a kölykeiket, valamint szabadok.

Pók: vendégség: ne csk mi menjünk, hívjuk őket, és találjuk ki, hogy részesíthetjük fejedelmi ellátásba. Én pl. vállalok olyan szerepeket, ahol beszélni kell, vagy esetleg tanítani, mesélni.

(Mievel a kézügyességem nem jó, ezért csak azt adhatom, amim van)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296719 Írta: Tirion Equniel
asszem én is XXL-est kérek, mer ha nagyobb az nem baj, de kisebb az már igen:D

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 9 hónapja #296712 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Cardolan követei - Csapatépitö és Technikai hozzászólások
XXL, please :)
[size=9:udgs37o4](akkor én nem tolakodom, :oops: mert akkor Inczy - v valaki -összegyűjti)[/size]

Brisa, tök jól néz ki a köpeny
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 9 hónapja #296709 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Cardolan követei - Csapatépitö és Technikai hozzászólások
XXL, please :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296706 Írta: Estel Adániel
Ami azt a bizonyos - előző hozzászólásomban felvetett - rókát illeti, valami ilyesmire gondoltam amúgy...
[size=9:13qrf6or](képminőségért elnézést, Paintben ennyi idő alatt ilyet tudtam összehozni, ha megtetszik, úgyis lehet még rajta finomítani)
[/size]

Ja és a pólóméretem: XXL.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296688 Írta: Brisa
Megnéztem egy olyan boltot, de nem találtam szép sötétzöld anyagot. Aki tud még Megbolondultunk-boltot, az menjen el és nézze meg, h van-e szóbajöhető sötétzöld anyag. És azt is kérdezze meg, h van-e belőle 29 méter! (Rosszul számolt, nem 27, hanem 29 kell.) Plusz 8 m szegélynek alkalmas feket anyag (pl. bélésanyag, mert az szépen fénylik.) Kedden meg kell találnunk az anyagot, különben nem lesz köpeny.

Az anyagköltség fejenként így 597 Ft lesz.

Ja, és én is S-es pólót kérek.

Brisa
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296676 Írta: Brisa
Kiszámoltam: egy olyan köpenyhez, amilyet én csináltam egy átlagos embernek 140x150 centis anyagdarab kell. A 18 fős bandára így 27 méter anyag kell... Ez bukósisakra elosztva 450 Ft-ba fog kerülni - márha sikerül a "Megbolondultunk"-ba 299-ért venni megfelelő anyagot. És ebbe még nincs benne a fekete szegély (8 m - 133 Ft/fő) valamint a megkötő zsinór, ami persze lehet spárga is, amit tudok vinni ingyen is.


Ha ez így megfelel, akkor lemegyek, és megnézem, kapok-e sötétzöld anyagot meg feketét.

Brisa
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296666 Írta: Gumipók
Brisa: A köppeny nagyon zsír!!!!

Mil: A batikolós ötlet szerintem nagyon jó
akkor már csak egy gond van. A batikolást még azelőtt kell megejteni, hogy rányomnánk a címer formáját.
Vagyis hogy holnap :(
mivel szerdán legkésőbb meg kell csinálktatnom a pólókat.
Szóval ki az aki bevállalja, hogy holnap be tud batikolni 18db pólót
én megveszem, az nem gond, meg oda is szállítom, meg szerdán el is viszem, csak a batikolásról gondoskodjon valaki. Valakik meg írják össze a méreteket, ha kell akkor emlékezetből mert ez azt jelenti, hogy holnap meg kell vennem a sötétzöld pólókat.

A címerrel kapcsolatos döntéseket pedig akkor legkésöbb holnap este meg kell hozni, hogy a címer formáját rá tudjam nyomtatni a pólóra.

Mil: karkötők RULZ! ::::D

A másik rossz hír, hogy a köppenyek anyagát a táborszervezők nem tudják biztosítani. Eszerint azt is magunknak kell beszerezni.
Vállalná valaki, hogy kiszámolja mennyi kell és megveszi? A leszállítást bevállalom természetesen. Azt is ki kellene számolni, hogy mennyibe kerülne fejenként az anyagköltség, hogy tudjuk mennyi plussz kiadással kell számolnunk az első napon::::)
A pólókkal kapcsolatos árat nemsokára kiszámolom.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296650 Írta: Inczy
Húh, szuperok az ötletek, és a design-ba nagyon bele szólni sme akarok. Látom van itt elég kreatív ember. 8)
A farkas tényleg jól néz ki. Nekem tetszik. 8)

Viszont abban igaza van Milendoria-nak, h tiszta fekete póló elég lehangoló... Csakhogy akkor a rányomatós rész is variálódik, nem...? Vagy várjunk csak... Mindenképp előre kéne címeralapot nyomatnia Póknak, mert sötétzöldre is hasonlóan lehetetlen festeni, mint feketére. Csak kérdés, h ha rajta van az a fehér izé, attól még lehet-e batikolni? Nem tom mennyit bír el. Szóval? Érintettek? 8)

Brisa, a köpeny írtó jó lett!!!! Csináljunk ilyet!!! :D Ha megmutatod hogy kell, akkor befoghatsz minket varrni. 8) Remélem lesz hozzá elég anyag lent a táborban.

Mil, a karkötőknek örülünk, szuper!! 8)

Mio: a pohárnokság annyit tesz, hogy az ebédeket minden csapat feldobja egy kicsit. 8) Minden nap be van osztva, h ki felel az ebéd "felszolgálásáért", vagyis milyen műsorral szórakoztatja a népet, milyen hangulatot teremt az étkezésnek. A hawaii feelingtől az élőzenén keresztül a... nemistom még mimindenig (amiket Sirgon modnott pl) volt minden. 8)
Zászlófelvonás pedig értelemszerűen. Megfestjüka zászlónkat, és minden nap egy-egy csapat egy kis felhajtás keretében felhúzza. 8) És aznap az lengedezik.

Szóval, arra gondoltam, h a pohárnokságon pl egy picit próbára tehetnénk az emberek türelmét, úgy értem... Ugyebár kifelé nem éppen a vendégszerető, nyájas népség vagyunk, a humorunk pedig elég cinikus és sötét, így van? Szóval kicsit beetethetnénk az embereket. Pl csak akkor kaphatnak enni, ha előtte mondjuk .... mittomén... bemennek/átmennek egy olyan helyen, ami elsőre sötét, és.. huuu... aztán persze kiderül,h vmi poén van odabenn. Persze ezt lehet, h bonyi megoldani... Meg miközben kajálnak, birizgálhatnánk őket. Meg vhonnan műpókok repkednének az égből, meg... hasonlók. 8) Persze mehetne ezalatt vmi műsor is...
Nemtom, ez most hirtelen jött, kezdjetek vele vmit, és hámozzátok ki belőle az értelmesebb, használhatóbb részeket. 8)
Juteszembe: lehet vmit tudni népünk asszonyairól? :?: Az ő identitásukról? 8)

Hmm, a másik: hoz vki dobokat? Nálam lesz egy kicsi konga, amit valójában nem is kongának hívnak, de... szal jól szól. Mások? 8) Zenei hátteret is biztosítanunk kell a csapatunknak... :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296637 Írta: Estel Adániel
Brisa, ez szvsz nagyszerű lenne feketés-zöldes színben csapatköpenynek! :itscool: Mil pólóbatikolós ötletét is támogatom! 8) (szürketünc powah! :dance: )

Ha már címerállat, és vörös domb, és rejtőszínek, eszembe [size=9:3v1f987o](na jó, egye fene - Idhren eszébe :tongue: )[/size] jutott egy új javaslat: a róka :idea: :look:
Szerintem igen poén lehetne, ha a címeren szereplő vörös dombhoz illő rejtőszínben pislogna a pólóinkról kifelé címerállatunk, mely fülét-farkát-szemét-száját-orrát-lábait kivéve tökéletesen beleolvadna környezetébe... (utóbbiakat pedig megfelelő sablonnal pillanatok alatt a dombra lehetne varázsolni :) hmm, megpróbálok majd ötletelni még a dizájnon) :arrow: ez asszem, frappánsan jelezhetné hírhedt rejtőzködő képességeinket is. ;)
Nos? :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296626 Írta: Brisa
Megvarrtam egy köpenyt. A képeket itt láthatjátok: kep.tar.hu/brisa/50321717#2

Magamat fotóztam tükörben úgyhogy szörny? a képek min?sége. De talán látszik a lényeg.

Kicsit szürketüncös a köpeny beütése, mert ilyen anyagom volt itthon.
De jó sokáig tartott megvarrani, igaz nem nehéz.

Brisa
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296624 Írta: Milendoria
hellóka!
szóval én csak most tudok érdemben hozzászólni, mert eddig balcsinál voltam, ott meg nincs net :(
viszont. gondolkodtam, mi lenne, ha nem egyb?l fekete lenne a pólónk, hanem zöldet batikolnánk be feketére? mert így nem lenne se zöld, se feket (szeretem a feketét, de szerintem ha egész csapat talpig feketében vonul, az elég lehangoló, nem?) tábor els? napján megcsinálhatnánk, és utána jöhetne rá címer vagy akármi. (nemtudom h ezzel kapcsolatban mit találtatok ki, még nem volt id?m mindent végigolvasni)

a másik meg hogy gondoltam csinálok mindenkinek karköt?ket, csakúgy önszorgalomból, tavaly is csináltam, nem nehéz, remélem örülni fogtok neki ;)

ha meg valami kreatívságról van szó, én benne vagyok! ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296623 Írta: Tirion Equniel
Sziasztok!:)
Az identitás teccik:) A címerállatként, na márha lesz akkor én a farkast támogatnám.
Bográcsom nincs, és varrni se tudok, legalábbis én nem nevezném azt varrásnak:)

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296620 Írta: Sirgon Esgalnor
Ha valakinek tetszik valamelyik az ötleteim közül, az megrajzolhatná, mert valószínüleg nekem nem lesz érkezésem rá. Sorry :oops: (Meg eszközeim se)
A farkas is jó, majd megmagyarázzuk, hogy ez a Tolkieni mitológia elsö szimpi farkasa, és ideje volt már helyreállítani a renoméukat.
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 9 hónapja #296599 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Cardolan követei - Csapatépitö és Technikai hozzászólások
Brisa: sztem ha van vmi egyszer? ötleted a csuklyára és ha megmutatod, hogyan kell, csak öszehozzuk vhogy :) )(Sirgon én lány vagyok de sztem te überelsz engem varrás terén)
Amúgy nekem speciel tetszenek a címer ötleteid, lehet h egy lehetne zászlón, egy meg pólón? de csak gondolkozom... elnézést, h semmi használhatót nem tudok mondani csak fecsegek.. :oops: de tényleg szeretnék segíteni... :( nagyon szeretnék ,de csak ha Ti is szeretnétek és amiben tudok.... :)
Nekem a farkas szimpibb, mint a kígyó, de ez megint csak egy vélemény :oops: :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296590 Írta: Gumipók
Hogy mire kell a bogrács arról fogalmam sincs. Nekem is csak annyit mondtak, hogy kell. Mindenesetre ha birod akkor hozd el a lábakat is. A vonattól biztosan segítenek, vagy akár én is le tudom vinni kocsival ha a tábor elötti napon valahogy hozzám kerül.

Címerállattal kapcsolatban, én támogatom a címerben az állatot. Mindenesetre jobb lenne ha nem csak a zászlón lenne.
Amúgy meg a kígyó is jó ötlet, de mivel a Farkas er?s, misztikus és északi állat, nekem nagyon tetszene a címerünkben. Persze az én szavazatom is csak egyet számít. ::::)
Amiatt meg ne aggódjatok, hogy nehéz lenne megrajzolni. Készítettem egy mintát a farkasfejhez ha az kerülne a címerbe, hogy lássátok miylen egyszer? megfesteni. két sablon elég is hozzá. Egy a teljes fejhez, egy meg a pofázmányhoz. A többi már egyszer?.
Ha valakinek van kedve megrajzolhatná a kígyósat, hogy lehessen dönteni. Vagy akár teljes címertervek is jöhetnek lerajzolva. Én is fogok készíteni tervet holnapra szerintem.

Na ez lenne a farkasfej:


na milyen? ::::)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296572 Írta: Sirgon Esgalnor

Kincses írta: Inkább akkor a nagyobbik bográcsunkat viszem. Az álvány kell hozzá?

Szerintem igen! Mert ha minden csapatnak kell bogrács, az hat tüzrakást jelent. Annyi kiépített hely biztos nincs. Tényleg, arra kell a bogrács, amire gondolom? Csapat tábortüz, stb...
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296568 Írta: Kincses
A kigyó a címerben nekem is tetszik.
A csuklya varrásban valamennyire én is tudok segíteni.

Gumipók írta:

Kincses írta:

Gumipók írta: 2, a közös bogrács a táborvezet?k feltétele. Két féleképpen oldahtó meg. Vagy valakinek van egy bográcsa amit el tud hozni a táborba mint csapat bogrács, vagy ha senkinek nincs akkor össze kell dobni pénztet és venni kell (köbö 3000FT)


Nekünk van 2 bográcsunk. Egy kisebb és egy nagyobb. A kisebbet talán el tudom vinni a táborba.


Az nagyon remek lenne. 20 ember számára lehet benne f?zni?


Inkább akkor a nagyobbik bográcsunkat viszem. Az álvány kell hozzá?

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296564 Írta: Sirgon Esgalnor
Közben három címervariáció is élesebbé vált lelkiszemeim elött:

1. Hosszúkás levél vagy ék alakban. A tekergö arany és vörös kigyó. Esetleg legfelül (a kigyók farkával ellentétpontban) a csillag.

/Csillag, ha vállaljuk a provokációt. Lévén a sztori szerint, nem ismerjük el Arthedain uralkodójának jogát Cardolan fölött. Mivel Cardolanban nem él tovább töretlenül Isildur leszármazottainak vére, ezért kétféleképpen is erre az álláspontra juthatunk. Vagy tagadjuk ezt, és valami oldalági leszármazottat támogatunk Cardolan királya címének örököseként. Ekkor jelképezheti a csillag az elendirmirt és jogunkat az örökségre. Fricska az arthedainiak orrára. Vagy másik esetben, egyszerüen csak a szabadságunkat hangsúlyozzuk, és azt, hogy azt választunk uralkodónak akit akarunk. Ekkor nem jelent semmit a csillag, vagy akár el is hagyható./

2. Ez címer alakúbb területre képzelem (pajzs, kör, sokszög) Cardolan - vörös-domb-föld alapon. Egy vörös domb van középen, elötérben némi zöld. Hogy ne mardjon csupasz a domb, akár lehetne egy fát rakni rá asszimetrikusan az egyik oldalról. Esetleg ide is jöhet egy csillag az égre a másik oldalról az egyensúly megteremtéseképpen.
Esetleg fa helyett, kerülhet a dombtet?re egy stilizált vár, ahogy a címereken szokott kinézni.

3. Jártam ma egy képzömüvészeti kiállításon, ahol egy kép megfogta a szemem. Az ábrázolás körszimetrikus, akár egy tünde címer, de nem absztrakt. Középen zöld tisztás (ezen egy madár volt, de ez minket nem kötelez) körülötte fák. Gyökerük és törzsük a tisztásról indul kifele, lombjuk egybe olvad, közöttük további lombkoronák. A széle körbe organikus csillag szerü, a sokágú csillag csúcsai a fák koronájának csúcsai. A fö csillagcsúcsok azokhoz a nagy fákhoz tartoznak, amelyeknek a törzse és a gyökere is látszik a tisztás szélén. A kisebb csúcsok, a közöttük lévö takart fák csúcsai. Ahány nagy fa, annyi szögü a fö csillag.

Varrásban Inczy annyira jutottam, hogy Fortiriosban tavaly magam szegtem be a fekete köpenyemet a varrógéppel. Néha félre is ment egy kicsit. Hogy ez mire elég azt nem tudom, de hajlandó vagyok próbálkozni. :twisted: Fiútól többre ne számíts.

Akkor bográcsot ki hoz? (Legalább a pálya udvarig. Onnan segítek cipelni.)

Pohárnoksághoz nincs valakinek egy jó ötlete? (Nem kell cardolanhoz kötödnie. Minden megideologizálható. :P Tavaly volt erdei ebéd állat felszolgálókkal, lovagi est bajvivással és verssel, tengerész lakoma... stb.)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296555 Írta: mioni
Helló mindenki! :)
A címerállatokat én is szeretem! És a kígyó is nagyon tetszik. Egyébként az is a jó benne, hogy ha valahova máshova mégis akarunk még kígyót a zászlón kívül igazából egy (kis túlzással) kb. kacskaringozó vonallal el lehet intézni. De hát persze majd a többség nyilatkozik :)

Zöld csuklya jó ötlet szvsz :) Nekünk anno a szalagavatóra kellett fekete csuklya, és tényleg valami nagyon egyszer? módszerrel volt elkészítve, csak a kapucni részénél volt bevarva és tök jól nézett ki. Az egyik anyuka egy vagy két este alatt megvart 34-et szóval gondolom valami tényleg nagyon egyszer? volt. Mondjuk én nem értek hozzá :D de ha kell róla info szóljatok.

ui: pohárnokság, zászlófelvonás mit takar? :) Mármint van némi elképzelésem... de mondhatnátok vmi konkrétat is :D

na, ennyi :)

"Mert mikor szeretünk, mindig jobbak akarunk lenni, mint amik vagyunk."
/P.C./
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296541 Írta: Brisa
Én is tudok varrni. A csuklyát nagyon egyszer?en is meg lehet csinálni. Majd itthon készítek egyet és elviszem.

Az a kígyós ötlet nekem is nagyon teccik.

Én a magam részér?l szeretem a címer-állatokat... De természetesen a többség dönt, és ezt én is elfogadom.

A bográcsoláshoz: mit fogunk f?zni??? Kell hozzávalókat vinni?

Brisa
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296522 Írta: Inczy
Na, akkor itten vagyok én is... 8)

A fekete pólóval sztem nem lesz probléma, mivel úgyse azt fogjuk 10 napon keresztül hordani... A másik meg, h lehet rajta "alakítgatni". Teszem azt, én sem egy XXL-es pólót fogok magam után lebegtetni, hanem egy S-est felcsomózok magamra. 8)
Viszont Pók, ne legyen mindenkinek olyan írtó nagy. Elég, h fekete, ne legyen még nagy is. Szal össze kéne gy?jteni a pólóméreteket. Priviben írjátok meg nekem, h mekkora méretre volna szükségetek, aztán azt továbbítom a csapvezünknek, ha így jó nektek. 8)

Z????d köpeny.. :D Zsír :D Csak mondjuk hogyan varrjuk meg... Mert kell szerezni egy olyan embert, aki leül a gép mellé, és megvarr tizenx darabot. Az meg nem kellemes meló... 8) Mi volna, ha üzletelnénk olyan csapatokkal, ahol jól varró emberkék vannak, hmmm?! :D
Persze ha ez túl lehetetlen ötlet, akkor majd utánanézek, h hogy lehet jól és egyszer?en köpenyt varrni, csuklyásat, és akkor bevállalom én, mert vmennyire én is tudok varrni.
Viszooont... az is kérdés, h lesz-e hozzá jó anyag. Pók, milyen anyagokat vettetek?

Az identitás asszem menni fog. :wink: Vhogy mindig olyan csapatba keveredek, ahol az ego magasan szárnyal.. :D
Nem kell sztem semmi komor arculatot felvennünk... Elég, ha beflegmulunk. 8) :wink:
De nem hiszem, h az ilyesmi majd problémát jelentene. 2 éve is pompásan eliteskedtünk a Curufin csapatban.. :wink:

Viszont kitalálhatnánk még vmi egyedit... Mmint, sztem el?re készülhetnénk teszem azt a szokásos programokra: pohárnokság, zászlófelvonás stb stb... Ehhez is kéne vmi misztikus. Vmi ötlet?
Még gondolkodom én is egyéb identitás cuccokon.

Viszont sztem ne legyen a címerben állat... Macerás. És mindenkinek mást jelent. Sztem legyen egy vörös hegy vagy domb.. és a csúcs körül pedig lehetne vmi koronaszer?ség, vagy ilyen színátmenettel meg lehetne csinálni, h úgy t?njön, mintha égne, vagy szikrázna... Hm?
Elnézést, ha zavaros. 8)
Cueddonak igaza van, csak a zászlón legyen állat. Az meg lehet a farkas.

És sztem lehetnének zöld kend?ink. 8) Azt bármire lehet használni, és sztem naon jól mutat. És festhetünk is rá.

Hmmm, egyel?re ennyi, még gondolkozom. 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 9 hónapja #296500 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Cardolan követei - Csapatépitö és Technikai hozzászólások
mi lenne ha egy vki összegy?jtené a méreteket, névsorral és utána Póknak v aki megveszi odaadná, h pl 4 db S, 5 db L, 3 db XL..... ha kell vállalom.
a szavazás jó ötlet sztem :)
a köpenyeknél is igaza van Sirgonnak, azt nézni kell, hogy reálisan mi az, amit el is tudunk készíteni (én pölö semmit és rajzolni se tudok... de ha adnak sablont, azt körberajzolni kifesteni tudom)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.228 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére