Cardolan követei - Csapatépitö és Technikai hozzászólások

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296489 Írta: Meleth_lin
Ha belegondolok, a kígyó is jó ötlet. Egyrészt azért, amit Sirgon írt, másrészt meg a kígyó elég titokzatos állat, meg észrevétlenül tud mozogni az erd?ben, stb...szóval illene a csapatidentitásunkhoz :D

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296478 Írta: Sirgon Esgalnor
Részemr?l fekete poló rendben van, majd viszek egy fekete gatyát is. Tamogatom a közös beszerzését is. Méretem 176 centis mackó féle. Zöld köpeny is jöhet t?lem kapucnival, de azt hogy tudjuk megcsinálni? A Tavalyi fekete köpenyünk is csak egy darab fekete anyag volt ráfestett ezüst címerrel, amit mindenki úgy kötött magára, ahogy tudott, elvégre egyikünk se volt szabó. :)
Címer állat. Egy újabb halovány ötlet: Az egyetlen, amit felfedeztem, a lentebb általam idézett cardolani mágikus t?rökön található arany és piros kigyódíszek. Esetleg egymásba vagy valami másra csavarodva.
Vagy szerepelhet a címert teteje táján egy csillag, azt jelképezve, hogy mi is az elendilmír örököseinek leszármazottai vagyunk, és nem eresztünk a jogainkból, mint északi dúnadánok. (lsd. keretsztori)
Bográcsom nincs. De a pályaudvartól segíthetek cipelni másét.
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296471 Írta: Gumipók
Na akklor kérem az ötleteket.

Milyen állat legyen a címerben, és legyen e egyáltalán.
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296469 Írta: Cueddo

Meleth_lin írta: ha a póló fekete alapon lenne zöld, a köpeny zöld alapon fekete...


igen :)

nemtudom, talán nem is muszáj, hogy minden kis címeren állat legyen. mi lenne, ha a pólós címeren a f? motívum a vörösdomb lenne, a szarvas/farkas/gyík/akármi meg a csapatzászlóra kerülne fel? persze sablonnal is tökjól megoldható, hogy mindenkinek legyen állata :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296467 Írta: Brisa
Muszáj ragadozónak lenni? Már egy kissé kezdem magunkat egy agresszív népségnek látni. :D A stilizált szarvast vagy gyíkot simán meg lehetne festeni.

Én azt javaslom, h még gy?jtsük az ötleteket, aztán Pók nyithatnál egy szavazós topikot, ahol gyorsan kiderülne a többség óhaja.

Brisa
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296462 Írta: Meleth_lin

Gumipók írta: Amúgy én a háttérbe rajzolnék egy naagy vörös hegyet, vagy dombot...(ha már vörös-domb-ot jelent Cardolan)...
Gondolkozzunk csak...milyen állatok élhetnek éjszakon? Mit szólnátok farkashoz? Az elég er?s és titokzatos tud lenni...és ha csinálunk egy sablont akkor szépen meg lehet festeni amellett, hogy királyi néphez ill? címerállat.


Ez tök jó! :D

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296459 Írta: Gumipók

Kincses írta:

Gumipók írta: 2, a közös bogrács a táborvezet?k feltétele. Két féleképpen oldahtó meg. Vagy valakinek van egy bográcsa amit el tud hozni a táborba mint csapat bogrács, vagy ha senkinek nincs akkor össze kell dobni pénztet és venni kell (köbö 3000FT)


Nekünk van 2 bográcsunk. Egy kisebb és egy nagyobb. A kisebbet talán el tudom vinni a táborba.


Az nagyon remek lenne. 20 ember számára lehet benne f?zni?
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296458 Írta: Gumipók
Nahh gyártottam szétcsetel?s topicot is, ezt meg átneveztem Csapatépít?sdire. A hosszú ö úgylátszik még nemigazán m?ködik a fórumban úgyhogy elnézést mindenkit?l akinek a szemét szúrja a "csapatéptö" kifejezés ::::D

A sötétzöld, feketeszegélyes köpenyt er?sen támogatom, a Gondoriak pólója viszont szinte biztosan zöld lesz úgyhogy szerintem barátkozzunk meg a fekete gondolatával...majd szép nagy címert festünk az elejére és nem lesz annyira gáz, hogy fekete::::D

Cueddo: a bezárkózás inkább a népünk egészére jellemz?, de mivel mi követként szövetséget kötni jöttünk, ezért egyértelm?, hogy barátságosabbak leszünk a többi néppel ::::)
A titokzatos távolságtartás elég lesz::::)

A szarvas címerbe való festése elég nehéz lenne a többségnek nem gondolod? a gyík meg olyan...hmmm....hüll?::::)
Mit szólnátok Pókhoz mint címerállat...na jó csak vicc volt::::)
Amúgy én a háttérbe rajzolnék egy naagy vörös hegyet, vagy dombot...(ha már vörös-domb-ot jelent Cardolan)...
Gondolkozzunk csak...milyen állatok élhetnek éjszakon? Mit szólnátok farkashoz? Az elég er?s és titokzatos tud lenni...és ha csinálunk egy sablont akkor szépen meg lehet festeni amellett, hogy királyi néphez ill? címerállat.

Inczy: Köszöntelek kedves segít?m és helyettesem! ::::)
Hajrá és dobd be magad::::)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296457 Írta: Kincses

Gumipók írta: 2, a közös bogrács a táborvezet?k feltétele. Két féleképpen oldahtó meg. Vagy valakinek van egy bográcsa amit el tud hozni a táborba mint csapat bogrács, vagy ha senkinek nincs akkor össze kell dobni pénztet és venni kell (köbö 3000FT)


Nekünk van 2 bográcsunk. Egy kisebb és egy nagyobb. A kisebbet talán el tudom vinni a táborba.

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 8 hónapja #296451 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Cardolan követei - Csapatépitö és Technikai hozzászólások

Cueddo írta: lehetünk titokzatosak, de ez jelentheti azt is, hogy általában tartjuk a távolságot - viszont a barátságot nem utasítjuk vissza


*bólogat*

hmm, ha a gondoriak tényleg zöld pólóban lesznek, akkor sztem mi ne legyünk, akkor inkább, ahogy Meleth_lin mondta, legyen a köpeny zöld, fekete szegéllyel..... :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296450 Írta: Meleth_lin
A gondoriak másik színe az arany, úgyhogy nem hiszem, hogy azt használnák alapszínnek... :roll: :D De szerintem az úgy pl jó lenne, ha a póló fekete alapon lenne zöld, a köpeny zöld alapon fekete...vagy esetleg fordítva... :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296442 Írta: Cueddo

nekem a humor, a varázserej? dalok meg minden nagyon tetszik :) egyedül a bezárkózással nem értek egyet.

és szerintem is el?nyösebb (meg szebb, de ez magánvélemény 8)) lenne, ha inkább a sötétzöld lenne az alapszínünk, a fekete meg csak kiegészít?.
mi a gondoriak másik színe? nem tudnák megtenni nekünk azt a szívességet, hogy a másikat használják alapnak? akkor nem lenne zöld-zöld ütközés.

lehetünk titokzatosak, de ez jelentheti azt is, hogy általában tartjuk a távolságot - viszont a barátságot nem utasítjuk vissza. meg szerintem a keretmese is ezt indokolná, ugyanis jog szerint minket illetne a trón! ehhez meg szövetségesekre van szükségünk.
azt írja az alapsztori: "az ország megsemmisült, nem tudunk nagy hadsereget kiállítani" - viszont páratlanul jó felderít?k lehetünk, amolyan "partizánok", ha a katonai arculatunkra is gondolunk.

sötétzöld csuklyás köpeny fekete szegéllyel remek, és nagyon poz?r lesz este/éjjel ;)
viszont kéne nappali viselet is :) nyakláncot, fejpántot támogatom.

címerállat? hm. ha titokzatos, de mégis er?s, akkor nekem a szarvas jut eszembe.

kíváncsi vagyok, mit szóltok ezekhez, most így beindultam 8)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296435 Írta: Inczy
[size=9:2sk77chz] Bocs, volt egy kis mall?röm a fórummal... :roll: [/size]

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296434 Írta: Inczy
Halihó! 8)

Jelentem, megérkeztem én is! Rekedten, csoki barnán, de épségben, ötletekkel és lelkesedéssel tele, szal hajrá! :D

Az ötletek eddig szuperek! Mindenkinek kiváncsiak vagyunk a véleményére! 8)

Én is elárasztalak majd titeket, de most csak egy rövid beköszönésre volt id?m...

Más jelleg? kérdés: Nem kaphatnánk még egy topicot? Egybe mehetnének a táboros ötletek,a másikat meg szétchatelhetnénk ismerkedés címén (mert gondolom nem ismeri mind a tizenx ember egymást)... Hmm? 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296432 Írta: Meleth_lin
Az identitás meg a póló nekem is tetszik.
Szerintem a csuklyás köpeny is tök jó lenne :D És ha a többséget zavarná a fekete szín a meleg miatt, akkor szerintem fordítva is lehetne csinálni. Tehát valami szép zöld köpeny fekete szegéllyel :roll: Meg akkor már arra is rá lehetne festeni a címert.
A címernél kb milyen motívumokat kéne használni? (mármint valami fa, vagy ilyesmi) Vagy csak egyszer?en legyen valami mandalaszer? minta?

(Mire ezt elküldtem, addigra Brisa válaszolt is néhány kérdésemre :) )

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296431 Írta: Brisa
Nekem is tetszik, bár nem örülök, h pont feketében kell rohangásznunk. Legalább a köpeny ne legyen fekete (hanem inkább bugyirózsaszín :evil3: ).

Sötét ruhákban, láthatatlanul suhannak az erd?k lombjai közt...


Atyaég, akkor most gyakoroljuk itthon a Tarzan-féle fáról-fára való közlekedést? Illetve a lakásban a csillárról csillárra... :mrgreen:

A Pók által vázolt identitás alapján a címerünk nem hordozhat túl sok információt, h a titokzatosságunkat meg?rízzük. Tehát valami egyszer? cucc lehetne. Ha már erd?, akkor esetleg fa vagy valamelyik erdei állat... és ha már sötétzöld, surranás és lopakodás, meg titokzatosság, akkor pl. gyík? :D

Brisa
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296428 Írta: Gumipók
Tudok pólónagykerb?l olcsón vásárolni, úgyhogy meg tudom oldani, csak hétf?re derüljön ki, hogy mindenkinek tetszik-e az ötlet.
Végeredményben úgy nézne ki, hogy megveszem az összes pólót, rányomatom a fehér alapot és majd a táborban kifizeti mindenki a m?veletet. Persze el?re beírom, hogy mennyibe kerülne, hogy el tudjátok dönteni.
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 8 hónapja #296416 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Cardolan követei - Csapatépitö és Technikai hozzászólások
Póló:
két kérdésem lenne
1. ha egy csomagban vásároltatnak meg a pólók, van már ötlet, h hol és ki által? 2. A méreteket akkor összegy?jtjük? Ezek csak kérdések :oops: (csak segíteni szeretnék)

az identitás tetszik... :) pl. szabadság... titokzatosság... :) de hát ez csak az én véleményem
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296377 Írta: Gumipók
Igen....Mint let?nt korok követei, misztikus, kisérteties nép vagyunk. És mint ilyeneknek a sötét, rejt? színek határozottan kellemes rejteket nyújthatnak arcunknak a kíváncsi szemek el?l. Más kérdés, hogy a meleg nyári napon nem a legkényelmesebb viselet.

Nos. Mire lenne szükségünk? Tartok egy kis felsorolást.

0, identítás
1, közös póló
2, közös bogrács
3, valami egyéb közös cucc (medál, kend?...stb)


0, Szóval milyen is legyen a csapatunk önképe. Sokan ismertek és azthiszem tudjátok, hogy a komolyság álltalában elég messze áll t?lem. Megnyugodhattok, mert ez most sem lesz másképp. Azért betartjuk a keretjáték szabályait, de a f? cél mégis az lesz, hogy jól érezzük magunkat egymás társaságában.
Északi különös népség és let?nt korok maroknyi képvisel?i.
Ebb?l kiindúlva egy amolyan kisérteties, misztikus csoportnak álmodtam meg magunkat. Zárkózott, kissé magába forduló népség akik nehezen fogadnak maguk közé idegent. Sötét ruhákban, láthatatlanul suhannak az erd?k lombjai közt és csak ritkán kerülnek középfölde gyarló rövidélt?inek szeme elé. Viszont amikor nem látja ?ket senki, roppant vidámak és szrakoztatóak tudnak lenni. Énekeik, dalaik messze földön legendásak annál is inkább mert szinte senki nem hallhatta még ?ket a Cardolani népeken kív?l. Egyes híresztelések szerint varázser? rejlik a dallamokban. A mókázás sem áll távol t?lük, bár a humorukat nem sokan bírják mivel az is sötét mint az éjszaka....cinikusak, és a gyarló népeket lenéz?en kifigurázva mókáznak a saját örömükre álltalában.
Egyszóval ha lennének középföldén sötét elfekhez hasonló lények akkor azok a Cardolaniak lennének ::::)


Mit szóltok? Várom az épít? hozzászólásokat.

1. Az eredeti ötlet ugye a fekete-zöld szín volt és én ehhez szívesen tartom is magam. Mivel Gondor népeinek zöld pólója lesz, ezért én nagyon örülnék ha különböz?ségünket a fekete póló viselésével érnénk el.
Higgyétek el...semmivel nem rosszabb a melegben mint tavaly a sötétzöld póló volt. ::::)
Mivel feketére, textílfestékkel címert festeni nemigen lehet, ezért azt javasolnám, hogy a pólót el?re vegyük meg egy csomagban és a grafikai stúdiós ismerettségeimet felhasználva a címer alakját fehérrel megalapozom. Magyarul szólva a címer alapját rányomatom egyszer? fehér festékkel a póló elejére, így lesz egy fehér alap amire már könny? festeni.

2, a közös bogrács a táborvezet?k feltétele. Két féleképpen oldahtó meg. Vagy valakinek van egy bográcsa amit el tud hozni a táborba mint csapat bogrács, vagy ha senkinek nincs akkor össze kell dobni pénztet és venni kell (köbö 3000FT)

3, Inczy helyettessel kigondoltuk, hogy milyen jól nézne ki az egész csapat zöld szegélyes fekete csukjás köpenyekben. Az biztos, hogy félelmetes küls?t kölcsönözne nekünk ami pozitívum, de a fekete pólóra egy fekete köpeny::::) ....háááát...én szívesen bevállalom, de nem akartam mindenki nevében dönteni.
Nyugodtan lehet ötletelni.

Kérem a javaslatokat címerre és zászlóra is. Ne ott kelljen kitalálni amikor már festeni kellene. A legjobb ötleteket megpróbálom Corelben megrajzolni, hogy legyen jó elképzelésünk a dologról.


Na asszem eleget írtam....
most írjatok ti.

HAJRÁÁÁÁ ::::D
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296355 Írta: Meleth_lin
Tök jó, mi vagyunk a "legsötétebbek"! :D (a táboros topicban láttam a többi csapat színét)

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296347 Írta: Cueddo

Pók: szvsz nagyban er?sítené csapatlojalitásunkat ;)


a sötétzöld-fekete remek szín, már csak azt kéne kitalálni, mihez kezdjünk vele :) tényleg, mi kószanépek vagyunk?
kéne vmilyen csapatjelvényt kitalálni :) fejkend?, karköt?, nyaklánc, egyéb ötlet?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296274 Írta: Namarie
Mivel, hogyan kell készülni?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296270 Írta: Sirgon Esgalnor
Bocs, kétszer ment el. :evil:
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296268 Írta: Sirgon Esgalnor
Üdvözlöm a népet! Mostantól kezdve én is igyekszem vonalba lenni. :)

– Hát ez meg mi a csuda? – fakadt ki Trufa, megérintve az aranykoronát, amely a fél szemére csúszott. Aztán nem folytatta, arca elkomorult, és behunyta a szemét. – Aha, már emlékszem! – mondta aztán. – A Carn Dum-i nép ránk tört az éjjel, és vereséget szenvedtünk. Ó, az a lándzsa, ami a szívembe fúródott! – Két kezét a mellére szorította. – Nem, nem! – tette hozzá, kinyitva szemét. – Miket beszélek én? Úgy látszik, álmodtam. Veled mi történt, Frodó?

GyU I./8. Köd a sírbuckákon
Frodóék állítólag az utolsó Cardolani uralkodó buckájába kerülnek, és Trufa a király halálát álmodja vissza. A sír igen gazdag:


Amikor ismét el?bújt, rengeteg kincset hozott a karjában: aranyból, ezüstb?l, rézb?l és bronzból készült tárgyakat, számtalan gyöngysort, láncot, díszes ékszert. Felkapaszkodott a zöld bucka tetejére, és ott mindent lerakott a napsütésben.
Toma rájuk parancsolt, hogy maradjanak ott, „hadd szedjen bel?lük bárki, madár, állat, tünde vagy ember, minden jó szándékú teremtmény”: mert akkor örökre megtörik a bucka varázsa, és a manók soha többé nem mernek visszatérni. Magának kiválasztott a halomból egy kék kövekkel díszített mellt?t, amely több árnyalatban fénylett, akár a len virága vagy a kék pillangó szárnya. Toma sokáig nézte, mintha valami emlék támadna fel a szívében, a fejét csóválgatta, és végül azt mondta:
– Csinos kis csecsebecse Tomának és asszonyának! Szép volt az is, aki hajdanában viselte. Mostantól fogva Aranymag fogja viselni, de nem feledkezünk meg arról, aki egykor a gazdája volt!

És innen kerül elö az a három tör, amit késöbb a hobbitok kardként viselnek. Az egyik büvös munka közülük bizonyul késöbb az Angmari boszorkányúr, a gyürülidércek ura végzetének, dícsérve kovácsunk ügyességét és mágikus tudását.

A hobbitoknak egy-egy hosszú, éles, levél alakú t?rt választott ki: csodálatos ötvösmunka volt mindegyik, piros és aranyszín? kígyódíszekkel kiverve. Valami különös, könny? és er?s fémb?l készültek, t?zragyogású drágakövekkel voltak kirakva, és szemkápráztatóan csillogtak, amikor Toma kihúzta ?ket fekete hüvelyükb?l. Talán ezeknek a hüvelyeknek köszönhették, talán a buckán uralkodó varázsnak, hogy pengéjükön nem fogott az id?, és rozsdátlanul villogtak a napsütésben.
– Hobbitoknak nem is kell hosszabb kard, mint az ilyen régi kések – mondta Toma. –Az éles penge jó szolgálatot tehet, ha a megyei nép keleten és délen vándorol, vagy nekivág a sötétnek és a távoli veszélyeknek. – Aztán elmesélte, hogy ezeket a pengéket hosszú évekkel azel?tt kovácsolták a nyugathoni emberek: a Sötét Úr ellenségei voltak, de Angmar földjén vereséget szenvedtek Carn Dum gonosz királyától.
– Ma már kevesen emlékeznek reájuk – dünnyögte Toma –, de néhányan még ma is folytatják a vándorlást: elfelejtett királyok gyermekei, magányosan járnak, és óvják a meggondolatlan embereket a gonosztól.

GyU V/6. A csata Pelannor mezején
De egyszerre fájdalmas kiáltással el?rebukott, a buzogány mellétalált, s a földet érte. Trufa kardja döfött belé hátulról, áthatolt a fekete köpenyen, s elmetszette a térde inát....
És Trufiádok, a hobbit, ott állt és pislogott könnyei között, és senki se szólt hozzá, s?t észre se vették. Aztán kitörülte szeméb?l a könnyet, s lehajolt, hogy fölvegye a zöld pajzsot, amit Éowynt?l kapott, s a hátára csatolta. Majd körülnézett, hogy hol is a kardja, amit elejtett: mert mikor lesújtott vele, karja elzsibbadt, s most csak a bal kezének tudta hasznát venni. S íme! Ott hevert a kard, pengéje füstölt, mint a t?zre vetett ág; miközben nézte, mindjobban összezsugorodott, és végül elt?nt.
Így végezte a Sírbuckából származó kard, Nyugathon alkotása. De ha sorsát ismeri, örvendett volna, aki egykor, az Északi Királyságban, a dúnadán nép fiatalkorában, mikor az Ellenség Angmar rettegett birodalma, s feje annak varázsló-királya volt, e kardot türelmes munkával kikovácsolta. Mert semmilyen más penge, bármilyen er?s kar forgatja, nem ejthetett volna az ellenségen ekkora sebet, hasíthatott volna a szellem-húsba, imigyen törvén meg a varázst, amely a láthatatlan inakat az akaratával összekötötte.
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296266 Írta: Brisa
Közben, megkaptam a levelet:

Az Algoritmus a Cardoland követei közé sorolt be téged, a csapatvezet?d Királyházi Csaba (Gumipók). ?t a gumipok@tolkien.hu címen érheted el, ha bármilyen kérdésed volna hozzá. Helyettes csapatvezet?: Inczédy Anna (Inczy)

A csapatod tagjai:
Bárány Ildikó (Lamy)
Benei Fédra (Phaedra/Namarie)
Fábián Adél (Meleth_lin)
Józsa Sára (Rhien)
Kiss Renáta (Milendoria)
Kovács Gábor (Cueddo)
K?rösi Gerg? (Tirion Equniel)
L?ki Dániel (Estel Adániel)
Medzibrodszky Alexandra (Mioni)
Neiser Emese (Kincses)
Pataky Péter (Sirgon Esgalnor)
Sándor Éva (Brisa)
Szabadkai Zsófia (Szofi)
Szerján Orsolya Éva (Erna)
Szlovák Edina (gilloth)
Talpassy Dorottya (Mirrand)

A csapatod színe: sötétzöld, fekete

Brisa
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296257 Írta: Brisa
Sziasztok!

(Külön üdv az ?si szürketüncöknek. :D )

Pók én nagyon örülök neked! :clown:

Lehet tudni, hogy mi a "nemzeti színünk"? Vagy ezúttal nem kell pólót vinni, zászlót gyártani?

Brisa
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296189 Írta: Gumipók
No miaz? Még nem is mondhatjuk magunkat csapatnak és máris a többség azt nézi, hogy miként lehet vendégségbe menni a többi követségbe??? Nahát ::::)

nos aki tudja, olvasgassa át jól a szószbanforgó részleteket a Cardolani emberekröl.

Kriszanának pedig köszönjük a felvilágosító infóáradatot.
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296166 Írta: Cueddo

Estel Adániel írta:

Gumipók írta: Ez azért jó, mert elég keveset lehet tudni róluk és sokat fogunk tudni improvizálni.)

Utóbbi meg azért jó, mert két embert már most tudok (magamat is beleértve), akik a népek közti jobb összhang és együttm


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296156 Írta: Meleth_lin

Estel Adániel írta:

Gumipók írta: Ez azért jó, mert elég keveset lehet tudni róluk és sokat fogunk tudni improvizálni.)

Utóbbi meg azért jó, mert két embert már most tudok (magamat is beleértve), akik a népek közti jobb összhang és együttm


"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296125 Írta: kriszana
Harmadkor, 1974.
Cardolan a felbomlott Arnor legdélebbi része hosszú ideig viaskodott Rhudaurral Amon S

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére