Cardolan követei - Csapatépitö és Technikai hozzászólások

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296086 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Cardolan követei - Csapatépitö és Technikai hozzászólások
Rémlik, hogy volt errol egy eloadás még anno 2004 oszén, hogy szakadt Arnor 3 részre.... Középfölde Atlaszban van egy jó térkép, - il.l több is pl.: 55 o, a dúnadán királyságok és 74-75, Eriador. Bocsánat nem akartam okoskodni, :oops: csak leírtam :)

Másik csapatokkal való szövetséget én is támogatom :) ha van rá mód, persze.... :oops:
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296023 Írta: Estel Adániel

Gumipók írta: Ez azért jó, mert elég keveset lehet tudni róluk és sokat fogunk tudni improvizálni.)

Utóbbi meg azért jó, mert két embert már most tudok (magamat is beleértve), akik a népek közti jobb összhang és együttműködés jegyében szívesen vállalják az improvizatív kapcsolattartást mondjuk Dúrin illetve Elrond népével - más csapatba szakadt párjuk útján... :roll: :deal: :look:
[size=9:24qr4fhn](Ugye megoldható? ;) :mrfrodo:)[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #295985 Írta: kriszana
Kedves Mindenki!

Alig egy héttel a tábor kezdete elott, végre itt vannak a csapattopikok. Így alakult. Bocsánat.
Jó szervezkedést!
A helyszínen találkozunk!

üdvözlettel:

A táborszervezok

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #295984 Írta: Kincses
Szia,

A cardolani dúnadánok:
GYU Függelék kb.389 oldaltól. (Az Északi Királyság és a dúnadánok)
Cardolan jelentése vörös-domb-föld.

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #295952 Írta: Gumipók
Hát ezt is megértük!

Csekély egy héttel a táborkezdés el?tt kaptunk topicot, hogy ismerkedjünk és ötleteljünk.

Hát billenty?zetre fel drága feleim::::D

Azzal kezdeném, hogy hát...szóval...én leszek a csapatvezet?tök.
Annak eldöntését, hogy ez most jó hír, vagy mégsem azt mindenkire rábízom.
Mivel eddig csak grafikai stúdiót, LEPszervezést és autót vezettem, nem tartozom a csapatvezetésben jártas táborozók közé. Ennek ellensúlyozására b?vítgetem egy ideje vezet?i képességeimet, így jelent?s eredményeket értem el a háztartás- és áram- vezetésben, bár ezekre remélhet?leg kevés szükségem lesz a táborban.
Azt nyilván mindenki kiderítette a topic nevéb?l, hogy a csapatunk a Cardolan-i emberek. Ez azért jó, mert elég keveset lehet tudni róluk és sokat fogunk tudni improvizálni. Azt a keveset amit mégis tudni lehet, remélem mihamarabb megosztják velem a táborvezet?k, mivel eddig nekem is csak annyit sikerült kiderítenem, hogy valami északi népség.
Mindenesetre, ha valakinek hasznos infói vannak az ne tartsa magában és terjessze az ismeretet.

El?ljáróban ennyit szerettem volna. Jah és köszöntök mindenkit a Cardolani embercsapatban::::)

Jó szórakozást kívánok a táborig, és a táborban egyaránt.

(Cardolan, a titokzatos, a fééélelmetes, a fantasztikus népség)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #295941 Írta: Ulmo
Ebben a topicban ismerkedhetnek, beszélgethetnek a csapattagok.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.141 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére