Gondor követei - Beszélgetések

Több
17 éve 9 hónapja #296694 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Én is kibírnám azt az 500 Ft-ot, szvsz nem olyan kibírhatatlan...

Meg rajzoltam én is valamiket , [size=9:2bky25vn]bár mennyire örülnék, ha lenne Photoshop is... :roll: Akkor nem csak ez lenne.[/size]
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296684 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Szvsz a fehér köpeny is jó. Ha a keresztesek is kibírták fehérben :)

Majd mi leszünk a fehérköpenyes ápolók :D

Apropó!
A Táboros topikban elhagzott egy olyan, hogy a csapatok főznek... Hogy is van ez?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296681 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
ez egy amolyan próbálkozásféle...
[size=9:2mn29akj](az első kép, a másik kettő a tavalyi címerünk..)[/size]

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296678 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Nekem nem gáz az az 500Ft...de csak a saját nevemben beszélhetek...

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296677 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Ok, nekem mind1...

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296675 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések

Anglachel/Gurthang írta: Mit szólnátok, ha fehér lenne a köpenyünk, és nem zöld? És arra festénénk fel a címert ami viszont zöld és arany?


"Nem tudjátok, nyitva van a mosoda? Ezzel a fehér cuccossal annyi gond van..." ;) (Elnézést, ha pontatlan... :) )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296672 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Mit szólnátok, ha fehér lenne a köpenyünk, és nem zöld? És arra festénénk fel a címert ami viszont zöld és arany?

Ha nem, akkor és szívesen fizetek 500Ftot.

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296669 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
A raktárban nem találtam zöld anyagot :( Igaz nem tudtam rendesen szétnézni.

Alternatív javaslatok:
1. Van viszont világoszöld "papírszerű" anyag, amiből akár spanyolos övet tudnánk csinálni.
2. Veszünk-vetetünk anyagot, ennek fejenkénti költsége kb. 500,-
3. Reménykedünk, hogy mégis van zöld anyag (a LEP óta nme használtuk el...)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296661 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Lehetne csak Fehér Fa, de akkor mi lesz arany színű? Abban, amit Anglachel javaslot, legalább megvna a másik csapatszín is... :roll:
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296659 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Virág,te vagy a mi hősünk!;)
Amúgy,ha a minta feltestésénél javaslom,hogy valaki nyomtassa ki a fát (ha kell,én vállalom) és azt kéne kivágni,majd rátenni a pólóra és körberajzolni;)
Stara,tök jók a képek (OFF:Aragorn rúlz 8) )

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296658 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Mi lenne, ha nemes egyszerűséggel egy hatalmas fehér fa lenne a köpenyünkön? Nyaktól térdig?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296655 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések

Angwen írta: Akkor első körben javasolnám Virágot a nemzeti hős címre! :)
A csapatnak összesen 18 tagja van, ennyi póló kéne--gondolom a többség M-es méret körül van, de nyilván nem történik tragédia, ha valakinek egy számmal nagyobb jut.


oké, köszi :D :D
akkor ezekszerint neked M-es kell, és aki nem ír, azoknak is olyat vegyek...(majd legfeljebb lesz egy-két csere) :wink: oké, akkor ezt megbeszéltük...de ha nem találok, ne harapjátok le a fejem! :oops:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296651 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
OK, legyen egységes a vásárlás. Szívesen jelentkeznék rá, de nagyon szétszórt vagyok... Amúgy nekem egy XL-es póló kéne. Csak azért írom, mert nálunk tavaly is egységes volt a pólóvásárlás és S-es póló lett a vége (:

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296649 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Akkor első körben javasolnám Virágot a nemzeti hős címre! :)
A csapatnak összesen 18 tagja van, ennyi póló kéne--gondolom a többség M-es méret körül van, de nyilván nem történik tragédia, ha valakinek egy számmal nagyobb jut.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296646 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Stara: nekem pl. az a sima fehér fa nagyon tetszik! és sztem azt úgy lehetne megcsinálni, h vki kinyomtatja feketével, és azt tesszük a póló alá, átrajzoljuk, feltéve ha átlátszik a póló...

Holnap benézek a városba(Gödöllő), és körbejárok a kínai boltokon...ha lesz, akkor megveszem én, csak mondjátok meg pontosan mennyi kell...ár szempontjából nem akarok hülyeséget mondani, de a kínaipólók nagyon olcsók szoktak lenni...és én meg megveszem a legolcsóbbat...a sötétzöld nekem is jobban tetszik...és sztem azt jobban be is lehetne szerezni...ha sehol sincs, akkor megírom holnap...és akkor vkinek másnak kell beszereznie...jó így?
ja, és akkor még ma meg kéne írnia mindenkinek, h milyen méretet vegyek...ha vki nem írja meg, vagy nem tudja megírni, akkor annak veszek olyat, amilyen marad...oké?
így elvállalom :wink: (mint tavaly a narancssárga pólókat... :D )

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296638 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
A két embernépnek szándékosan lett egyaránt zöld a színe, kifejezend? a hasonlóságokat. (Végtére is egyazon ?sök leszármazottai vagyunk--más kérdés, hogy nem feltétlenül láttuk volna szívesen Arveduit Gondor trónján, és aligha rendelkezünk a megfelel? er?forrásokkal, hogy segítsünk nekik...)
Egyszóval, ha találunk egy szép világosabb árnyalatot, az persze el?nyös, de ha mi is besötétülünk, az sem baj. Majd teszünk róla, hogy eléggé bearanyozzuk. ;)

Valóban jó lenne az egységes vásárlás. Jelentkez?? (Legrosszabb esetben elnézek a Tescoba, de azért nem bánnám, ha lenne egy lelkes ember, aki elvállalja. ;) )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296627 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Botot akkor helyben keresünk. Zöld póló: a másik embercsapatnak sötétzöld van írva színként, szerintetek nem baj, ha a miénk szintén sötétzöld? Mondjuk nekem is jobban tetszik, mint a világos, meg a sötéten az arany is látszik.
Szerintem jó lenne, ha valaki együtt megvenné a pólókat, már ha van önként jelentkezo", mert külön-külön mindenkinek más árnyaltú lesz, (mint anno Halethnél) vagy az nem baj? Speciel Fehérváron most világoszöld illetve keki színu" pólót lehet kapni, rendes zöldet nem. :?
Variációk Fehér Fára by internet:
egy másik korona
korona
Fehér fa
Rotk Fehér fa
zászlón
képtáramba felpakoltam párat
Én is próbálok majd leegyszeru"sítést csinálni, hogy ne kelljen sokat foglalkozni a festéssel. :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296612 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
szerintem vigyünk akkor zöld pólót...de akkor sötét zöldnek kéne lenni,nem?..kb,mint az MTT-s póló...
Nelossel,végre egy vállalkozó a rajzra!:)))Szerintem csináld meg,és ha tudod valamilyen módon tedd fel a netre...vagy küld el köremailben...

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296608 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Angwen! A raktári készletnek ma utánajárok, de kérvényezned az Elnök felé neked kell, mert te vagy a csapvez (bürokrácia rúlz).

Botokról szvsz helyben gondoskodjunk.
A medál jó ötlet.
Akkor most lesz zöld póló?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296597 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Üdv csapat!
[size=9:1vjzfhcz]Péntekig csak beköszönök én is... -_-'[/size]

Címernek nekem tetszik az, amit Anglachel mutatott, és abban még a Fehér Fa is benne lenne. Ha kell, letudom rajzolni leegyszer?sítve, s talán még te is meg tudnád festeni, Anglachel. :wink:
Bár talán egy egyszer?bb címer jobb ötlet lenne... :roll:
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296594 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Akkor lesz botunk, köpenyünk, és a köpenyre fehér fa lesz festve. Na, ennyiben asszem akkor meg is egyeztünk (:
Ezenkívül lesz zöld pólónk is.... Király (:
8)

[size=9:2b2vu2an]( ezenkívül Olaszország világbajnok!!!! Jeeeeee!!!!! (((((((: )[/size]

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296591 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
No tehát! Jó látni, hogy a követség ilyen lelkesen készül--most már biztos vagyok benne, hogy küldetésünk sikeres lesz! :)

:arrow: Konzervnyitó: gondolom a konzervatív cardolani vezet?ség ellen fogjuk bevetni!

:arrow: Címer: én azt mondanám, hangsúlyozzuk ki, hogy nem egyszer? átlag-gondoriak vagyunk, hanem egy nemes küldöttség, akár egy különálló nemzetség a királyságon belül, azonban természetesen ne tagadjuk meg hagyományainkat és hazánk szeretetét. Másszóval meghirdetem a "variációk egy Fehér Fára" cím? képz?m?vészeti pályázatot. (Rám ne számítsatok, én legfeljebb lámperny?ket vagyok képes rajzolni, az pedig nem mutat jól címerként.)

:arrow: Induló: azt majd helyben!

:arrow: Köpeny: Ery, én is hálás lennék, ha utánakérdeznél a raktári anyagok felhasználhatóságának. Egyébként meg ígérem, egy csapattag sem lesz rákényszerítve, hogy h?guta terhe mellett is sötétzöld sátorponyvában feszítsen a t?z? napon. Higgyétek el, azért az esti t?z mellett jól fogunk mutatni! :) (A Forostarról meg csak annyit, hogy nem véletlenül futotta(to)k Harry Potter néven! :P :) )

:arrow: Csapatimidzs: az majd úgyis kialakul helyben; el?re nem tudjuk megmondani, milyen hatást váltunk ki egymásból, és az ilyesmi úgy jó, ha spontán jön. De az eddig megemlített komponensek (vicces, komoly, beképzelt) valamiféle kombinációja ígéretesen hangzik! :) :twisted:

:arrow: Egyéb téma/óhaj/sóhaj? :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296589 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Anglachel: ahogy néztem lesz ott elég fa, de te tudod, hozhatsz sajátot!
Szerintem a fának mindenképp benne kéne lennie a címerbe, v a zászlón, v a polón, hisz hivatalosan az gondor jelképe (aki tavaly volt táborba láthatta h nekem van 1 iN pólom :tongue: )

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296576 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Figyeljetek...én nem akarok fontoskodónak t?nni,ha még is így lenne,bocsi :oops: ,de pénteken tábor és addig meg kéne egyezni valami közös cuccba,mert most már vannak ötletek..és egy-két fejbólintás is,de semmi konkrétat nem beszéltünk meg...
Kérdések:
-mi legyen a címer?(a szárnyas korona,fehér fa,vagy kett? együtt,vagy más ötlet)
-tuti lesz-e akkor köpeny és,ha lesz,mib?l,lesz-e festve rá valami tosz?
-lesz-e tuti bot,ha igen mindenki maga szerzi be,vagy majd ott irtjuk az erd?t?
-milyen legyen a csapat póló?mindenki maga szerzi be,vagy egy ember és anyagiak a táborban?

Most egyszerre ennyi jutott az eszembe...

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296565 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
A fehér póló biztosan batikolásra kell. A csapatpólóban az a rossz, hogy két napnál tovább nem lehet viselni...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296557 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések

Anglachel/Gurthang írta: Szerinetem címer gyanánat lehetne vmi ilyesmib?l kiindulni...
Mivel ugye a király, vagyis a korona követei vagyunk...

Lehetne ez a pólón/köpenyenen ami a korona elején. A fordítoptt pajzs alakú arany rész, rajta a fehér fa, körülötte meg ez a szárny szer? tosz... És ez mind halál leegyszer?síve, hogy még meg is tudjam festeni (:

No?


Jó ötlet,de hogyan tudnánk ezt leegyszer?síteni? :mrgreen:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296528 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Szerinetem címer gyanánat lehetne vmi ilyesmib?l kiindulni...
Mivel ugye a király, vagyis a korona követei vagyunk...

Lehetne ez a pólón/köpenyenen ami a korona elején. A fordítoptt pajzs alakú arany rész, rajta a fehér fa, körülötte meg ez a szárny szer? tosz... És ez mind halál leegyszer?síve, hogy még meg is tudjam festeni (:

No?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296525 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Én mindenesetre viszek zöld pólót meg botot is (:

Viszont szerintem fontos, hogy milyen legyen a csapat viselkedése? Olyan vicces, vagy komoly, vagy esetleg beképzelt?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296492 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Virág, nekem sem írja ki,de majdcsak meggyógyul a fórum. :)
Én is erre gondoltam,hogy vigyünk inkább két pólót a biztonság kedvéért.
Az aranyszínt is belerakjuk a címerbe? Mondjuk az meg fehéren nem annyira látszik.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296483 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Akor azt mondod vigyünk a biztonság kedvéért két pólót?...igen, lehet, h másra fogjuk a fehéret használni...(mondjuk úgy emlékszem, hogy a fehér pólót tavaly is beleírták, és akkor batikolásra volt lehet?ség, de vki azt használta fel csapatpólónak, vagy tévedek? :? )
De persze elképzelhet?, hogy az idén a táborvezet?k kitaláltak vmit, úgyhogy sztem vigyünk még 1 plussz pólót...mit szóltok hozzá? zöldet, vagy fehéret? :D
Ja, a fórum meg kicsit rosszul m?ködik, nem írja ki, ha volt egy új hozzászólás, vagy csak nálam nem jó vmi? :roll:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.436 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére