A Megye követei - Beszélgetések

Több
17 éve 9 hónapja #296058 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Hmm, hahó Hobbitpajtik :D

nudli vagyok. (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296033 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Hejhó népek!!!

Lám, én is itt vagyok köztetek. :D
Roppantul tetszett Leguanember, vagyis Adomó bemutatkozása, ám én sajnos nem tudok ilyen nagyon hobbitosat írni magamról. :oops:
De hogy "kilóról is megismerjetek" ( :wink: ): alkatomra nézve igazán hobbitosnak mondhatom magam, viszont elég nagynövés? vagyok, szóval kicsit muris így. :D
Ööö.... mit írjak magamról?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296030 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
sziasztok!
sajnos, mivel pár percen belül indulok balatonra, csak azt van id?m közölni, hogy nem nagyon leszek net közelben, egészen jöv?hét csütörtökig:(
de ha bámilyen lehet?ség adódik, hogy felnézzek, megteszem.
addig is jó ötletelést, beszélgetést, meg ilyesmit, majd gondolok rátok :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296021 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Kedves Követtársaim!

A Brí-beli Almafási családba születtem 42 éve, Almafási Gyurgyó hetedik gyermekeként és harmadik fiaként, és az Adamó nevet kaptam.

Már kölyökként költöztem elöbb Bakföldre, majd a Keleti Fertályba, Mocsolyaszegre. Így nem idegen tölem az utazás, de sztúr és irhafakó öseimtöl sem az otthonülést örököltem. Mindig motoszkált bennem, hogy el kellene indulnom világot látni, ezért sokszor tartottak háborodottnak:-)
A mostani alkalom igazán kapóra jött, azonnal jelentkeztem a feladatra, és némi vizsgálódás után a Tanács úgy döntött, vezethetem a küldöttségünket északra, a Királyhoz.

Vidám természetem van, és gyakran dalra fakadok, de ha egyszer dühbe jövök, még a Fekete Vész sem állíthat meg. Szeretném, ha a komoly feladatot, amit kaptunk, humorral, könnyedén vennénk, és mindenki olyan élményekkel gazdagodna, amelyekkel még száz évig tudja szórakoztatni a megyebeli fogadók népes és mohó közönségét!

Adamó (beczenevemen Leguanember)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296013 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Derüs hajnalt kívánok minden éjjeli mocorgónak! És szép napot a korán kelöknek, és a delelöknek!

Kedves Hobbitjaim, sok szeretettel várlak Titeket a küldöttségbe, melyet végre-valahára megszavazott a Megyei Nagytanács! Jómagam, Almafási Adamó kaptam megbízást Mocsolyaszegi Bukkától a követség vezetésére. Segítömként Kincsö fog tüsténkedni, ahogy már tette itt alább.
Biztosan jól megleszünk, hiszen belevaló hobbitoknak néztelek benneteket, bár nem mindegyikötöket ismerem, gondolom Ti sem egymást. Épp ezért jó lenne, ha mindenki írna ide néhány szót magáról, hogy a Megye melyik részéböl jött, és miért jelentkezett erre a korántsem veszélytelen feladatra!
Ha odaérünk, akár kilóról is ismerjük meg egymást, köztes és félmegoldás csak különleges esetben!

Mint azt észrevehettétek, a tanács írnoka kicsit ferdített a valóságon; nem túl szép töle, hogy a thán címet máris a Tukoknak adományozta. Megértem persze, hogy szeretné, hiszen ö is Tuk anyai ágon, de azért ez túlzás, és nem a megbízólevélbe való...
Egyrészt, amíg északon van a Király, nincs szükség Thánra, hogy helyettesítse; másrészt pedig Mocsolyaszegi Bukka igen jól végzi a dolgát a Nagytanács elnökeként. Nem hiszem, hogy ha thánválasztásra kényszerülnénk (amit ne adjon az ég, és a király maradjon jó egészségben), nem ö lenne a legnagyobb esélyes a tisztségre, hiába van Tuk többség a tanácsban.

Egyetértek a tanács által javasoltakkal, mindazonáltal várom a véleményeteket a követség formalitásait, viselkedését illetöen. Ezeket a Cókmók, etikett, miegymás ládába küldjétek!

Remélem mindenkihez idöben eljutottak a megbízólevelek (bár ez a Tanács dolga volt, nem az enyém), igyekszem majd busás borravalóval útnak indítani az üzeneteimet, hogy biztosabban célba érjenek!
Ha tudtok valakiröl, aki nem kap postát, vagy nem nézi rendszeresen a ládáját, kérlek szóljatok nekem!
Fontos az is, hogy mindenki tudassa, valóban számíthatok rá, ezért minél elöbb küldjétek ebbe a közös ládába (Beszélgetések) a fentebb kért bemutatkozást!

Köszönöm mindenre kiterjedö figyelmeteket,

Almafási Adamó, (beczenevemen Leguanember)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296011 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Üdv mindenkinek! :wink:

Sajnos egyel?re (hajnali 1-kor) nem vagyok képes túl értelmes hozzászólást alkotni, majd holnap :P Egyel?re csak az üdvözlés örömét fejezem hát ki :D [size=9:11uciex0](és azért írok ilyen mondatokat, mert most olvastam újra a GyU-t :P ) [/size]Szerettem volna betenni egy csapatnévsort, de perpill nem tudom, mi a végleges. :P Aki biztos, azt úgyis látjátok fent a Csoportok címszó alatt, de asszem még van pár ember, csak nincs/nem ismert a fórumos nevük. :wink:

Gyertek, ötleteljetek, mondjátok el, amit úgy érzitek, szükséges tudni rólatok, vagy bármit! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #295982 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Kedves Mindenki!

Alig egy héttel a tábor kezdete elott, végre itt vannak a csapattopikok. Így alakult. Bocsánat.
Jó szervezkedést!
A helyszínen találkozunk!

üdvözlettel:

A táborszervezok

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 16 éve 10 hónapja #295946 Írta: Ulmo
A Megye követei - Beszélgetések téma létrehozva Ulmo által
Ebben a topicban ismerkedhetnek, beszélgethetnek a csapattagok.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.463 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére