Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

×

Szavazás: Milyen minőségben jössz el a Tatán rendezendő Középfölde Fesztiválra? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nem vagyok MTT-tag, és ott leszek.
8 20%
MTT-tag vagyok, és ott leszek.
10 25%
Ott leszek és közre is működnék a rendezvény programjaiban.
22 55%
Szavazók száma: 0
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
17 éve 5 hónapja #303289 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Van néhány szabad hely a kocsimban Tatára. Ma kb. 14 óra körül fogok indulni.
Jelentkező?

[size=9:17d967dn]A hír igaz: rémesen vezetek... ;) [/size]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303287 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Imádom az ilyen "másvalaki+2" meg "Mírrand pasija" titulusokat :D Jó lesz.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303286 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Üdvözletem!

Két jelenetről többé-kevésbé biztosan tudom, egyről csak valószínűsítem, hogy Tatán tervezik előadni.
Dobókocka lesz.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303285 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Jelentem, parancsnok, hogy a társasjátékok Gillznél vannak. Meg minden egyébb, amit Brisa hozzácsapott. Az Angol utca - Móricz Zsigmond körtét utat megtettem.

A jelenetekről Gillz és az érintettek tudnak nyilatkozni.

(Írtam én még ide mást is, de öncenzúráztam. MOST nem fogok flamelni. De olyan ismerős érzésem van,mint Fornost előtt..)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303284 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Tudtam h. valamit elfelejtek... vízforraló! :D kösz a figyelmeztetést!

Viszont sorry, de az ígért GyU-társasunk számomra ismeretlen helyen tartózkodik, ismeretlen okból :roll: hacsak vmi csoda folytán nem találom meg, nemtom vinni. :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303280 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Kedves Eljövendő Középfölde-lakók!

Remélem sikerül majd meghökkentenem az egybegyűlteket! Meghökkentenünk, hogy pontos legyek. Érdekes hétvége lesz, akármi történjen az ódon falak között.

Eszembe ötlött még néhány dolog, Fórumvándor, ha olvasod, vedd magadra kérlek, és hozz Te is!
:arrow: vízforraló
:arrow: dobókocka

Valamint nem tudom, hol járnak éppen a társasjátékok. Jómagam a Brisa-Dreamer-gillz útvonalról értesültem eddig. Hozzátok el!

A Jelenetek megjelennek szombat este? 18 órakor várható a fellépés.

Adamó/...

Olosta (Aelalin) írta: Drága Kreatív Népek!!!

Aki jön a hétvégén Tatára (remélem nagyon-nagyon-nagyon-... sokan jöttök :wink: ), az önmagán kívül némi Középfölde ihletésű kreálmányt is hozhatna magával.
Öh..... bocsi a hülye fogalmazásért. :lol:
Tehát a lényeg, hogy akinek van olyan saját készítésű akármije, amit Középfölde ihletett (vagy rá lehet mondani, hogy olyan "tüncös" etc.) az hozza el. Szeretnék ugyanis a Kézműves Műhelyben egy kis kiállítást ezekből.
Természetesen nagyon vigyázunk majd ezekre a holmikra: nap közben mindig lesz valaki a termben, aki odafigyel, estére meg majd jól eldugjuk őket. :wink:
Lehet hozni mécsestartókat, szőtteseket, textilfestést, jelmezt (bár jobban jártok, ha azt inkább felveszitek), akármit. (Én pl. a hímzett címereket viszem.)

Arra kérnélek még benneteket, hogy NE jelentkezzetek előre sehogy sem, csak hozzátok el! A helyszínen keressetek majd meg pénteken és meglátjuk, hogy mit hova és hogyan állítunk ki.


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303279 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Ranamarth (Endóriel) írta: Ezt akkor magamra veszem,és amennyire időm engedi majd,fotózni fogok;)


:előreisnagyonhálástekintet:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303263 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Utolsó lista
(nekem több jelenkezés ne jöjjön, mert nem tudom feldolgozni)

Minerva
gillz
lldikó
Gandalf
másvalaki+2
dorwinion
leguanember
Alina
Anglachel
Gawren
_Newra
Keshu
Orsi
Virág
Vewy
Felagund
Julcsi
Celebrom
…
Jacopo
Ankalimon
Fim
Márk
Ozzy
ozzy kedvese
Eleniel
Inczy
Feanor Faelivrin
Rayan
Melian
Brandir
Kincső
Milendoria
Remzymama
Tirion Equniel
Toma gazda
Finwe
Ilmadrin
Andris
Mioni
elodyke
Ery
Adelard
Ille
Sirgon
Alcar
Alcar kisfia
Mírrand pasija
Eruntale
icke
Maglor
Morgana
Ranamath
Narbeleth
Loth
Ratzkha
Iru
Nóli
Nuldee
Nudli huga
Aeglos
Mírrand
Alyr
Stara
Olosta
Pók

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303262 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
kidolgoztam egy utvonalat a vasúttól a célig, akit érdekel, privi, és küldöm...

terkep.t-online.hu/
Itt az oldal, amiből dolgoztam...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303256 Írta: Ranamarth (Endóriel)

Remzymama/Tünde írta: a beígért térkép linkje:
www.terkepbank.hu/
oldalra tessék beírni, hogy Tata és Országgyűlés tér
[size=9:2pi6j95i]
(van Tatán Tünde utca is:P)[/size]

FELHÍVÁS!!!

Mivel bedöglött a fényképezőm és Ana illetve Rabyn sem jönnek, akik sokat szoktak még fényképezni, ezért felkérek mindenkit, hogy aki csak tud sokat-sokat fotózzon és ha elküldi nekem utána a telelle@citromail.hu címre, akkor igyekszem másnap feltenni a netre.

Előre is nagyon köszi


Ezt akkor magamra veszem,és amennyire időm engedi majd,fotózni fogok;)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303243 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Leguanember írta: Akárki megmondja Tatán, hogy hol a Vaszary. Tessék kérdezni!!


Nyilván megoldom, h. odataláljak, csak jeleztem, h. akkor minek a térkép linkje, ha nemtom honnan indulok. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303240 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Akárki megmondja Tatán, hogy hol a Vaszary. Tessék kérdezni!!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303234 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Üdvözletem!

Kincső: a Bacsó Béla utca keleti oldalán, a vasútvonalat észak felé követve találsz egy olyan utcát, hogy Vasút utca. A végén, ahol leír egy hurkot, látni mellette egy épületet, ami - akár - a vasútállomás lehet.
Persze ez nem biztos, ergo én inkább megjegyzem a város struktúráját, aztán akárhol lesz az állomás, megtalálom az iskolát :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303232 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Remzymama/Tünde írta: a beígért térkép linkje:
www.terkepbank.hu/
oldalra tessék beírni, hogy Tata és Országgyűlés tér


Megvan, köszi; de csak én vagyok annyira béna, h. a vasútállomást viszont nem látom?! :roll: Sajna hiába tudom hova megyek, ha nemtom honnan :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303227 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Sajnos én sem tudok a 14.05 -össel menni előre láthatólag a 17.00-sal megyek!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303223 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
a beígért térkép linkje:
www.terkepbank.hu/
oldalra tessék beírni, hogy Tata és Országgyűlés tér
[size=9:11lzwf3h]
(van Tatán Tünde utca is:P)[/size]

FELHÍVÁS!!!

Mivel bedöglött a fényképezőm és Ana illetve Rabyn sem jönnek, akik sokat szoktak még fényképezni, ezért felkérek mindenkit, hogy aki csak tud sokat-sokat fotózzon és ha elküldi nekem utána a telelle@citromail.hu címre, akkor igyekszem másnap feltenni a netre.

Előre is nagyon köszi

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303221 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Leguanember írta: Ma (szerdán) éjjel negyed tizenkettőkor a Danubius rádió Napi Leltár nevű műsorában a három interjúból egy a tatai Középfölde Fesztiválról szól majd.


Áh, későn olvastam és már csak a végét hallottam.

Én el is felejtettem. Tudtommal meg lehet hallgatni a honlapjukon minden műsort...
Ádám

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303215 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Emberek!

Aki kocsival megy le:

szervezőként oda kéne érnem időben, de kettőig zh-t írok és így azt a vonatot nem érem el, a következő pedig túl későn van
Fel tudna venni valaki a kocsiba?
Vagy tudtok valakiről, akinél lenne hely?

Köszi,
Anna

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303213 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Ilmadrin írta: Olosta lenne hozzád egy kérdésem, rajzok is megteszik vagy az már túl átlagos???? :roll: :roll: :roll:


Hmmm.... elsősorban iparművészeti alkotásokra gondoltam. De egye fene, megnézzük azokat a rajzokat is. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303207 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Valszeg nem érem el a 14:05-öst (bár jegyem már van, úgyhogy azért megpróbálom, de 5% kb. az esélye), így a 15:05-össel megyek, aki hasonlóképp tesz, szóljon. (06/30 520 6447)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303205 Írta: Feanor Faelivrin

Fimbrethil írta: Melian:1800s vonathoz csatlqakozom,tali háromnegyedkor a keletibe megfelel?lesz jegyem
Üdv
K

Ilmadrin írta: Én is csatlakozom a 18:45-ös talihoz!!!
Olosta lenne hozzád egy kérdésem, rajzok is megteszik vagy az már túl átlagos???? :roll: :roll: :roll:


Azt hiszem egy órával elcsúsztál... :wink:

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303186 Írta: Ille Lórien
A 18.00-s vonat nekem is jó. Én is ahhoz csatlakozom.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303185 Írta: Nóli i linantea
Én szívesen vállalok fénymásolást, bármely mennyiségben!

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303183 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Én is csatlakozom a 18:45-ös talihoz!!!
Olosta lenne hozzád egy kérdésem, rajzok is megteszik vagy az már túl átlagos???? :roll: :roll: :roll:

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303174 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Melian:1800s vonathoz csatlqakozom,tali háromnegyedkor a keletibe megfelel?lesz jegyem
Üdv
K

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #303172 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Drága Kreatív Népek!!!

Aki jön a hétvégén Tatára (remélem nagyon-nagyon-nagyon-... sokan jöttök :wink: ), az önmagán kívül némi Középfölde ihletésű kreálmányt is hozhatna magával.
Öh..... bocsi a hülye fogalmazásért. :lol:
Tehát a lényeg, hogy akinek van olyan saját készítésű akármije, amit Középfölde ihletett (vagy rá lehet mondani, hogy olyan "tüncös" etc.) az hozza el. Szeretnék ugyanis a Kézműves Műhelyben egy kis kiállítást ezekből.
Természetesen nagyon vigyázunk majd ezekre a holmikra: nap közben mindig lesz valaki a termben, aki odafigyel, estére meg majd jól eldugjuk őket. :wink:
Lehet hozni mécsestartókat, szőtteseket, textilfestést, jelmezt (bár jobban jártok, ha azt inkább felveszitek), akármit. (Én pl. a hímzett címereket viszem.)

Arra kérnélek még benneteket, hogy NE jelentkezzetek előre sehogy sem, csak hozzátok el! A helyszínen keressetek majd meg pénteken és meglátjuk, hogy mit hova és hogyan állítunk ki.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #303155 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Leguanember írta: Melian, Sirgon, 50-50 lapot vagy oldalt vállaltatok?

...én már egy hete a nyomtatnivalót várom... :P

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #303153 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Fénymásolókat keresünk ingyenmunkára!
A4-ben kell tevékenykedni, fekete-fehérben, kétoldali másolással.

Melian, Sirgon, 50-50 lapot vagy oldalt vállaltatok?


Ma (szerdán) éjjel negyed tizenkettőkor a Danubius rádió Napi Leltár nevű műsorában a három interjúból egy a tatai Középfölde Fesztiválról szól majd.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #303152 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006

Leguanember írta:

brokkoli írta: hmm, keletiben péntek délután nem lehet fél óra alatt jegyet szerezni, úgyhogy szvsz kicsit korábban menjetek oda...

A jegyet meg kell venni a jövő héten előre! Bármelyik pályaudvaron lehet, km-re adják.
Az őszi szünet kezdődik el, amúgy is péntek, fél óra sorbaállás várható aznap. Akkor meg már jöhetnétek még hamarabb :-)

Én délben indulok a Keletiből. Aki jönne velem, írjon privit!
Ádám

Ille / Lórien írta:

Feanor Faelivrin írta: Volt rá igény, így hát megszervezném a tatai találkozóra vonattal leutazók csoportját.

A vonat amivel lejutunk, a Keletiből indul 14:05-kor.


Nem korai ez egy kicsit? "Jobb helyeken" a péntek még tanítási nap. Képtelenség kiérni 14.05-re.
Nem lehetne egy 15.05-ös vagy egy 17.00-s különítmény is? Vagy van valaki, aki a későbbi vonatok vmelyikével menne?

Feanor írta: Azért szerveztem ilyen koránra mert Ádám megkért hogy minél hamarabb jussak le, viszont Tünde meg a lejutás megszervezésére kért meg. Ez a megoldás nagyjából félúton van... De második csoportot bárki szervezhet, én nem állok az útjába

Melian írta: Én a 18:00-assal fogok, a Keletiből.

Celebrom írta: én a 14.05-össel megyek

Virág írta: mi a tesómmal a 17:00-ssal megyünk(:


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #303108 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath 2006
Máig lista:

Minerva
Ildikó
Gandalf
maswalaki +2
dorwinion
leguanember
Alina
Gawren
_Newra
Keshu
Orsi
Virág
Vewy
Julcsi
Celebrom
Jacopo
Ankalimon
Fim
Ozzy
ozzy kedvese
Eleniel
Feanor Faelivrin
Rayan
Melian
Brandir
Kincső
Remzymama
Tirion Equniel
Toma gazda
Finwe
Ilmadrin
Andris
Mioni
Ery
Adelard
Sirgon
Alcar
Alcar kisfia
Eruntale
icke
Maglor
Morgana
Ranamath
Narbeleth
Loth
Ratzkha
Iru
Nóli
Nuldee
Nudli huga
Alyr
Stara
Olosta
elodyke

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.232 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére