Tolkien Születésnap 2007 szervezése

Több
17 éve 5 hónapja #304057 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Én szívesen játszanék vmilyen szerepet, kicsit v nagyot. (minden álmom eccer Turin eljátszása)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #304055 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése

Ankalimon írta: Minden nagyon jó. Csak a színpadi produkciókra van kevés vállalkozó...


Szerintem csak nem szavaztak (még). Vagy másra szavaztak, mert kis szerepük van.
Lesz egyszer egy teljes Fornost szereplőgárda, meg egy Gondolin "trailer" (3 jelenet) - csak ezekben nem csak 7 ember van benne, az biztos. :P

Alyr, Mírrand, mi lesz a "talkshow"-ötlettel? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #304054 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Én nagyon szívesen segítek az előzetes reklámozásban, meg a "nagydobra verésben". Szóval ha esetleg szórólapozni kell, csak szóljatok! :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #304050 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Minden nagyon jó. Csak a színpadi produkciókra van kevés vállalkozó...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #304048 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Előadást tartanék, és én is "lótifutiznék" valamint a családi programoknél segédkeznék.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #304045 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Családi-szabadidős programok szervezésének előkészítése és lebonyolításában segédkezés (szakmába vág), kézműveskedés, infopultozás, reklámanyagok szétosztásában segítség, valamint általános helyszíni összekötő (a.k.a.=lótifuti) mint mindig 8)

Csak szóljatok!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #303861 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Az a helyzet, h. amíg nem tudni, milyen színpadi produkciók lesznek, és kellek-e hozzájuk, addig nemtom. Mert alapvetően az az elsődleges. De ha nem lesz Gondolin, és nem lesz olyan Jelenet, amiben szereplek, ill. tánc, amihez kellenék, és nem kellek a Fornosthoz amiben csak beugró voltam, akkor baromira ráérek (mmint LEP szempontjából). :P De ha lesznek, akkor nem. Ill. a legfőbb kérdés a Gondolin (meg h. esetleg helyette más).
Szal ha véletlenül kerülne sok szabadidőm, akkor mondjuk egy infópult-szervezést (beleértve a jegyszedők, brosúraosztók, őrködők, stb. beosztását, mint anno volt) bevállalok. Persze ha alkalmasnak találtatok rá. (No persze segítőkkel, dehát pont az volna a dolog lényege h. segítőket beszervezzen és elosszon az ember. :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303841 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Én a helyszíni lebonyolításban szívesen segédkeznék, bár ez nagymértékben függ attól, mikor és hol lesz pontosan, ami a másik szavazós topikban van épp megvitatva. Félig.
Namindegy, lényeg, hogy valami olyasmit szívesen elvállalnék, ami az én képességeimmel is elvégezhető :D

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303763 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Nem, szerintem nem válnék be főszervezőnek, egyelőre csak segítő leszek. :oops: :oops: Mivel ez az első ilyen rendezvényes buli, aminek az előkészítésében résztveszek. :wink:

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303754 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése

Ankalimon írta: Gillz: Ha jól értem, akkor jelentkeznél a főszervezői csoportba?


jaja. :józaneszét meg elhagyta:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303752 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Ha nem nyerjük meg a tábori pályázatot, akkor az ismeretterjesztő/tudományos programok irányítása, ha megnyerjük, akkor csak helyszíni lebonyolításban segítek.

Ezen kívül mindenképpen segítek tanácsokkal, kontaktokkal, sablonlevelekkel a fősajtósnak, de ennek koordinálását és lebonyolítását nem tudom vállalni semmiképpen. És ha mégis kész lesz a Gondolin bukása a LEP-re (fene tudja most még...), akkor abban is szereplek. Ennyi.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303751 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Gillz: Ha jól értem, akkor jelentkeznél a főszervezői csoportba?


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303740 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Én is szívesen segítek díszletek elhelyezésében, akár díszletek készítésében, ha van hozzá alapanyag, vagy esetleg szívesen részt vennék produkciókban is, de az időbeosztásom nekem is eléggé szűkre szabott mégis, ha kiírjátok a forumra az estleges szervezői találkák időpontjait szakítok rá időt!!! :wink: :wink: :wink:

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303736 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Én, vidéki lévén, szokás szerint a helyszíni lebonyolításban tudnék segíteni. Könyvárusítás meg hasonlók. De persze csak ha hétvégén (értsd: szombat) lesz, ugyanis dolgozok (+ ugye vidéki vagyok), és a hó végi záráskor nem valószínű, hogy elengednek szabira. Félnapos rendezvény szintén a távolság miatt számomra nem nyerő, különösen délután.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303734 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Én szívesen infopultozok, árusítok, díszletezek, meg ami még kell, csak a vizsgaidőszak miatt labilisabb a helyzetem. 1ébként szinte mindenre kapható vagyok ;)

Illetve, amíg nincs vizsga, járkálom a várost szórólapokkal a kezemben, és szórom ahova kell :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303719 Írta: Cunnir
Cunnir válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése

Léli írta: Helyszíni lebonyolítás.
Pl. infópult, meg könyvárusítás, mit tavaly, de azon kívül szinte bármit rám lehet sózni (leszámítva a sok ember előtti beszédet). Akár a helyszínen való irányítás is, ha kell benne segítség, vagy vendégek terelgetése, miegyéb.. :) Csak hadd segítsek, mert azt nagyonnagyon szeretnék :)


Segíteni én is szeretnék.
Csak sajnos én sem érek rá mindíg :( .
Mivel én eleve beszéd hibás vagyok, és kétszeres tempoban szeretek mindent mondani így több előtt tökéletesen alkalmatlan vagyok.
Segítek, takarítani díszletet fel le szedni, infopult, könyvárusítás, nálunk a szórólapot szétterjeszteni.
Nagyjából elsőre ez :roll:

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303716 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Helyszíni lebonyolítás.
Pl. infópult, meg könyvárusítás, mit tavaly, de azon kívül szinte bármit rám lehet sózni (leszámítva a sok ember előtti beszédet). Akár a helyszínen való irányítás is, ha kell benne segítség, vagy vendégek terelgetése, miegyéb.. :) Csak hadd segítsek, mert azt nagyonnagyon szeretnék :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303710 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Hümm. átgondoltam az életemet, szervezésben segítenék mégis. Programszervezésben főleg: összeállítani, emtétén belül ( :P ) felkérni és rugdosni a programok megtartóit, meg ilyesmik. Van némi ötletem is, meg lelkesen szedném össze a népek ötleteit. Ja, és szívesen leüvöltöm bárki fejét, ha próbán nincs csöndbe.... vegy ez nem ide tartozik? :twisted:
konkrétan akár benne lennék egy főszervező _csoportban_ is, ha mondjuk a Fornost és a Jelenetek önszerveződik (értsd: nélkülem is próbál).
Van telefonom is egy ideig :cry: (határozatlan ideig), de azt priviben kérdezze meg a komoly érdeklődő, ill. ha szükség van rám, akkor szóljatok.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303683 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Én nagyon nagyon szívesen segítek akármiben de sztem nagyon fogok ráérni a vizsgaidőszak meg a szakdoga miatt sajna.. ez az év most fontos :( uh ha minden igaz marad a helyszíni lebonyolítás, előzetes munkát nem nagyon fogok tudni vállalni, szervezni meg nem is nagyon tudok, sajna...

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303643 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303642 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése

Celebrom írta: Én szívesen részt veszek a szinpadi produkcióban (dráma, paródia, trailer,tánc,bábelőadás), Ismeretterjesztő/tudományos programokban , szívesen lebonyolítanék 1 v több kvízt (kezdőknek, profikank), a helyszíni lebonyolítást is vállalom amennyiben el tom osztani az időm, ha másban is részt veszek (dekoráció, pakolás, jegyszedés, infópult, tájékoztatás, stb.), szóval a reklámon és a szervezésen kívűl mindent, de csak mértékkel.

Szó szerint nálam is.

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303641 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése

Olosta (Aelalin) írta: Kézműves foglalkozások, mint az előzőn.

Én is.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303599 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
szabadidős programok előkészítése (ez inkább ötletelésre, meg olyan dolgokra vonatkozik, amikhez nem kell Bp-re menni)

+
helyszínen ide-oda rohangászó ember, ahol kell és tudok ott segítek, környéken reklámozás, plusz Celebrom ötlete nyomán megpróbálom aktíavn reklámozni a és csoportos utazást szervezni (szintén a környékről), ha igény van rá.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303596 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Ott helyben a lebonyolításban bármit, előtte sajnos semmire nem lesz időm.
Sajnos azonban, ha egybeesik a szalagavatóval az időpont (amit még nem tudok hányadika) akkor el sem tudok menni. Sorry :oops:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303587 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Kézműves foglalkozások, mint az előzőn.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303586 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Tudományos, ismeretterjesztő előadó (nyelvek: Quenya, akár tanfolyam, vagy előadás, esetleg elemzés - minimum és magas szint), ám, ha időm engedi természetesen másban is tudok segíteni.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #303584 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
A családi, szabadidős programok irányítása
Részvétel a családi szabadidős programok előkészítésében

Kb., mint az előző LEPen.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #303582 Írta: Cunnir
Cunnir válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése

Celebrom írta: Én szívesen részt veszek a szinpadi produkcióban (dráma, paródia, trailer,tánc,bábelőadás), Ismeretterjesztő/tudományos programokban , szívesen lebonyolítanék 1 v több kvízt (kezdőknek, profikank), a helyszíni lebonyolítást is vállalom amennyiben el tom osztani az időm, ha másban is részt veszek (dekoráció, pakolás, jegyszedés, infópult, tájékoztatás, stb.), szóval a reklámon és a szervezésen kívűl mindent, de csak mértékkel.



Csatlakozzom ehhez ha ráérek.
Akkor ha ráérek :)
"dekoráció, pakolás, jegyszedés, infópult, tájékoztatás, stb" ehhez

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303578 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Én szívesen részt veszek a szinpadi produkcióban (dráma, paródia, trailer,tánc,bábelőadás), Ismeretterjesztő/tudományos programokban , szívesen lebonyolítanék 1 v több kvízt (kezdőknek, profikank), a helyszíni lebonyolítást is vállalom amennyiben el tom osztani az időm, ha másban is részt veszek (dekoráció, pakolás, jegyszedés, infópult, tájékoztatás, stb.), szóval a reklámon és a szervezésen kívűl mindent, de csak mértékkel.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #303568 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2007 szervezése
Biztosan én vagyok nagyon fáradt perpillanat, de mi a különbség a reklámtevékenység lebonyolítása és irányítása között? :oops: Mert plakáttervezni nem tudok, de a reklámanyagot szívesen terjesztem, ahol van lehetőség rá (akkor ez az előbbi, ugye? :roll: ).

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.517 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére