2007-es nyári tábor - Szervezők

Több
17 éve 1 hónapja #317467 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Gandalf írta: Töltött fel bármelyikőtök a Tolkien.HU-ra táboros cikket, akárhova? Van egy engedélyezés-kérésem, amit sehol sem találok, se a híreknél, se a cikkeknél, eseménynaptár pedig nem működik.

Ki töltött fel, mit és hova, és hozzá tud férni?

Én töltöttem fel, eseménynaptárba.
(Meg egyet a farsanghoz, az látszik is, és egyet a KGy-ről, szintén engedélyezésre vár.)

Az eseménynaptárt próbálom beüzemelni, ehhez kellett néhány teszt, Ulmoval rajta vagyunk az ügyön.

Ne is foglalkozz vele, majd lesz valahogy.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317449 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Töltött fel bármelyikőtök a Tolkien.HU-ra táboros cikket, akárhova? Van egy engedélyezés-kérésem, amit sehol sem találok, se a híreknél, se a cikkeknél, eseménynaptár pedig nem működik.

Ki töltött fel, mit és hova, és hozzá tud férni?
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317327 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Szívesen tartok majd előadást "Hogyan legyünk optimisták?" címmel. :D

24-én pedig ott leszek. Számíthattok rám. 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317218 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Najó, bátor leszek, beírok egy címet:D
4. ker. Erkel Gyula utca 2.
Kaputelefon nincs, aki késik, csörgessen meg.
találkozó: (máramennyiben tényleg egy órakor kezdődik a megbesz) fél egy és 3/4 egy között Újpest Központ metróvágálomás, virágüzlet előtt (az aluljáróban, a kocsma mellett, szemben a metrókijárattal)
3/4-kor aki ott van, azzal elindulok hozzánk. Az én órám a pontos:D
Aki BKV-val jön:
3-as metróval újpest kp. végállomásig, ott a kijáratnál jobbra fel a 30-ashoz (figyelni a táblát :wink: ), azzal elmenni kettő darab megállót (lesz egy bal meg egy jobb kanyar, és akkor kell leszállni a Nádor utca megállóban). Séta tovább amerre a busz megy, amiről leszálltunk, és menni a REÁL pont boltig. Ott balra be, utca végén utolsó kapu a jobboldalt. (mégegyszer: nincs kaputelefon). Az ablak az Attila utcára néz, mienk az egyetlen fehér redőny., de fel is lehet hívni 70 / 317 71 26
Kocsival:
Váci útról felkanyarodunk A Károlyi István utcára a jobboldalon (a nagyonforgalmas és széles Árpád út után a 2. utca a térkép szerint),
majd egy BALkanyar az Attila utcára (2. utca balra, vigyázat, jobbkezes!), és menni menni menni, amig az ember meg nem látja az Erkel Gyula utcát. (a Csokonai után jön sorba)
kéretik nem az ablak alá parkolni, mert beszakad a járda:D
aki ezek után nem talál oda, az puskázhat innen: www.utvonalterv.hu

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317210 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Felagund írta:

Ankalimon írta: Ez egy nagyon jó csapat. Pánikra semmi ok.


Háromszoros hurrá a kincstári optimizmusnak! :mrgreen:


Harmincszoros hurrá mindazoknak, akik lényegretörő, konstruktív, építő jellegű hozzászólásaikkal is segítik a dolgok előrehaladását! :) :D :lol:


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317200 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Akkor ide is írom: a magam részéről elnézést, ha bárkit megbántottam, én a magam részéről igyekeztem udvariasan, építő jelleggel, nem személyeskedve fogalmazni, és így felhívni egy fontos tisztázandó kérdésre a figyelmet. Épp a pontos és nem demoralizáló kommunikáció és szervezés érdekében... Nem tudom, mennyiben az én hibám, hogy ebből egy olyan vita alakult ki, amit néhányan "támadásnak", "pánikkeltésnek" és egymásra kenendő hibának vettek, ha az enyém (is), akkor sorry, és ezért (is) kell a csapvezképzés :P mmint, hogy ne tegyek ilyet szándékom ellenére. :)

[size=9:7bks7kb5]OFF: én így mondanám: nagyon jó emberekből összetevődő, de még nem csapat... a feladat az, hogy a táborig azzá váljunk :wink: (szvsz) ON[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317191 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Fiatal vagy, barátom, és végletekben gondolkozol ;) :P

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317190 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
1, Továbbra sem fogok senkit zavarni a csapvezképzésen?

2, El lehetne küldeni mail-ben a csapatveztő-képzésre meghívottaknak Mogy címét, vagy kiiírni egy találkahelyszínt?

Felagund. Morr. Kincstári optimizmus: ...? Jobb lenne depressziósokkal együtt dolgozni? Vagy jobban esne, hogyha választanánk egy hivatalos dezorganizőrt, akinek a feladata elcseszni a dolgokat? Vagy ez önjelölős alapon megy?
ELNÉZÉST, nem személyeskedem.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317176 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Ankalimon írta: Ez egy nagyon jó csapat. Pánikra semmi ok.


Háromszoros hurrá a kincstári optimizmusnak! :mrgreen:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317171 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
A táborszervezési előkészületek most tényleg egy hajszálnyira le vannak maradva az ideális állapottól, ami akkor is kezelendő problémát jelent, ha egyenként teljesen objektív és elháríthatatlan akadályok okozták a szituációt. Viszont ahogy én látom egyrészt rohamtempóban zajlik a lemaradás eltüntetése, másrészt még sosem volt táborszervezés, ahol minden fázisban minden ideálisan zajlott volna.

Ez a történet elsősorban arról szól, hogy az a 34 ember, aki a szervezés FELELŐSSÉGÉT magára vállalta, mindent megtesz, hogy egymással együttműködve végezze a dolgát, akkor is ha rendben mennek a dolgok, meg akkor is amikor gáz van. (Válsághelyzetekben elkövetett tipikus hiba: egymás frusztrálása a probléma megoldására való koncentrálás helyett.)

Ez egy nagyon jó csapat. Pánikra semmi ok.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #317169 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Alyr Arkhon írta:

Ankalimon írta:

Alyr Arkhon írta: Update: Ankalimon a ludas, mint megtudtam.


???


Neked mint az MTT elnökének és adminnak, kellett volna legjobban tudni melyik napra milyen program van meghirdetve.


Nem gondolom, hogy bármelyik fenti poszt felelősségi körébe beletartozna a farsangi meghallgatás időpontjának mindenkori pontos ismerete. De ha mégis, akkor én kérek elnézést...

A 24-i meghallgatásról véletlenül éppen tudtam a szombati táb.vez. megbeszélés összes többi résztvevőjével együtt, mivel ez elhangzott a beszélgetés során.

Az én szerepem a törénetben annyi, hogy megjegyeztem: a idén jó lenne ha nem 4, hanem 5 alkalommal lenne képzés, és ha 5 alkalmat akarunk, akkor februárban is kell egy. A konkrét időpontot nem én javasoltam - bár nyilván nincs nagy választék...

Egyetértek Csincivel a megfontoltság kérdésében, és kiegészíteném azzal (mintegy a kommunikációs és a konfliktuskezelő tréning bevezetőjeként): a személyeskedő tartalmú közlések akkor is konfliktust szülnek ha a kommunikálónak egyébként tökéletesen igaza van. Hát még ha nincs...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317168 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Rabyn írta: Felagund: Te előadó vagy tudományos izébigyó nem csapvez:)) Anno ezt beszéltük meg:)


Én nem így tudom, de ám legyen.
Ezesetben sajnos a tábor első két napját is kihagyni kényszerülök egyéb irányú elfoglaltságaim miatt...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317167 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Szóltam Launak, hogy akik hivatalosak a képzésre, előbb sorrakerülhessenek, de ezt mondjátok neki ti is.

Remélem, azt azért senki sem gondolja, hogy itt mindenki egyformán tájékozott. És mint kiderült, többségeteknek mégiscsak jó ez az időpont, sikerült egyeztetni a farsang ügyében is. Ha probléma merül fel, és mi tévedtünk, elég, ha szóltok, és azonnal teszünk az ügyért valamit. Ti is tudjátok, hogy mindenki érdekeit nézzük, sztem egyikünk sem érdemli meg a szervezők közül, hogy az ellenkezőjét állítsuk. Mindenhez pozitívan kell hozzáállni, és a problémát is pozitívan közelíteni meg.

Egy jótanács, amolyan önkontrollos cucc: amit esetleg a jövőben is mindenki tegyen fel magának, mint kérdést, mielőtt bármikor bármiről vitatkozni kezdene - és ez a leghatásosabb és sztem legjobb trükk, hogy az ember konfrontált helyzetben is vissza tudja fogni magát: mindig, mielőtt vitába szálltok, kérdezzétek meg magatoktól: "miről is vitatkoznék tulajdonképpen? mik az érveim?" És ha olyan józanul végiggondolod, a vitás helyzeteket úgy 50%-ra le lehet nyomni, mert vagy indulatból teszed, és nincs tényleges célja a vitának, vagy nincsenek olyan meggyőző érveid, amiért megéri vitába szállni, és a másik biztosan hálás lesz, ha ésszel közelíted meg a témát, és alapvetően békénhagyod. Sztem ugyanilyen vagy hasonló dolgok lesznek ismét a képzésen, ezt a táborban is tudni kell használni, hogy a csapatodat kézben tarthasd.

Még valami, és kérlek a kérdéseket mindenestül hozzám irányítsátok:

Tünde a tábori, helyszíni ügyintézésért és kapcsolattartásért felel.
Alyr teljes egészében a keretjátékért felel.
Én vagyok a felelős a táborvezetők és csapat/rendi vezetők közötti kommunikációért, az info anyagok szerkesztéséért.

A vezetőképzést Ankalimon, Brandir és Finduilas juttatja el hozzátok.

Ha fontos javaslatotok van, az természetesen az adott felelőshöz érkezhet, de minden mást tőlem kérdezzetek, Alyr meg Tünde úgyis hozzám fog irányítani, úgyhogy időt lehet megspórolni azzal, hogy engem zaklattok :mrgreen:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317166 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Vezetőképzéshez: megkérdeztem az öcsémet a dologról, h vállalna-e némi vitakultúra-konfliktuskezelés jellegű képzést. Azt mondja, még gondolkodik rajta, de szvsz sikerült motiválnom :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317155 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Február 24-én szombaton 10 órakor kezdődik a farsangi meghallgatás. Előfordulhat , hogy ha sokan vannak, akkor egy óra körül tudok (tudunk) elindulni mogyhoz, aki nem lakik közel.
Igyekezzek, vagy kezdenétek esetleg később?


Megint és újra bebizonyosodott, hogy elengedhetetlen az eseménynaptár, meg kéne egy éves programot készíteni.
Amíg viszont nincsen, minden programot/találkozót szervező ember feladatai közé tartozik, hogy tájékozódjon, nem ütközik-e az általa kinézett időpont.
Kicsivel több energia, de sokat megtakaríthat szerintem.

Gandalf ugyan zárójelbe és smiley-val írta be, de ez ennél jóval fontosabb: Nem szabad egymásra kenegetni a vajat a fórumon! Priviben, személyesen, aztán csak olyan információ kerüljön fel, amely alátámasztott, ellenőrzött. Különben egymást ássuk alá mi szervezők, akaratlanul is. Figyeljünk erre nagyon!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317154 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Felagund: Te előadó vagy tudományos izébigyó nem csapvez:)) Anno ezt beszéltük meg:)


Kincső: legközelebb jobban körbenézünk.

Akik betegek gyógyuljanak meg addig:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317150 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Remzymama/Tünde írta: Akkor most kinek nem jó a szombat Dreameren kívül? És akkor miért is volt a pánik? Mert mostmár végépp nem értem....


Nem volt pánik. Csak elnézve ezt a listát, tuti lesznek, akik fellépők a farsangon, ezért mindkét helyen szeretnének ott lenni, ezért merészeltem szólni... és már másodszor csináltátok meg, hogy minden mást figyelmen kívül hagytatok. :roll: Mondom, elég egy mondat, hogy "tudunk a problémáról, Lauval egyeztetés folyamatban", vagy valami. Kommunikáció... :wink: Nem igaz, h. x ember közül egy sem olvasta a Farsang topicba többször hatalmas betűkkel beírt infót a farsangmeghallgatásról... :roll: (plusz előtte 1-2 nappal írtam ide, h. februárban beteltek a hétvégék...)
Most már szerencsére elintéződött, de légyszi nézzetek már körül, mielőtt kiírtok egy olyan időpontot, amin "nagyon ajánlott" megjelenni... :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317144 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
igyekszem ott lenni mindig, köszönöm a bizalmat, febr. 24.-e jó nekem úgy tűnik :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317143 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Felagund írta:

Rayan írta:
A felkért csapatvezetők: Leguanember , Angwen , Esgal , Dreamer_KF , Rabyn , Gandalf , Kincső , Inczy , Ringbearer , Dodie , Ryana , mogy , Eruntale , Szürke , gillz


Öööö...
Most akkor én nem?
Ha mégis, a 24-e Angwenéhwz némileg hasonló okok miatt nem játszik...

(én JK leszek :D )


Gillz csapatvezető is?

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #317142 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Rayan írta:
A felkért csapatvezetők: Leguanember , Angwen , Esgal , Dreamer_KF , Rabyn , Gandalf , Kincső , Inczy , Ringbearer , Dodie , Ryana , mogy , Eruntale , Szürke , gillz


Öööö...
Most akkor én nem? (olyannyir nem zavar, max tudok menni Caelumra és az első két napon sem leszek ott táborban :D )
Ha mégis, a 24-e Angwenéhez némileg hasonló okok miatt nem játszik...

(én JK leszek :D )

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317138 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Én bízom bennetek. 8) Csak ügyesen. Nyugisan.
Hisz még csak február van... :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317137 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Hannának és nekem is jó a 24. délután, bár még nem ezer százalék, de most éppen jónak tűnik. :) És mindketten köszönjük a bizalmat, igyekszünk megfelelni.

(Szerény javaslat: személyeskedést mailben vagy priviben, itt a topicban is vigyázzunk az imázsunkra! :wink: )

És hogy egy kicsit off is legyek: az Eseménynaptár a főoldalon még mindig nem működik (emiatt nincsen kint semmi, nem lustaság miatt). Nem tudom, ki tudná megcsinálni, de a hasonló keresztbeszervezések elkerülése végett jó lenne, ha fél év után újra működne... :roll: On.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317130 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Rabyn írta: plusz Finccel úgynéz ki elveszettük a kontaktot egy kis időre, és emiatt csúsztak el a dolgok.


Én nem érzem úgy, hogy a kontaktot elveszítettük volna. Ezt kaptam legutóbb Rayantól:

Rayan írta: Hamarosan konzultálok Ankalimonnal, ő csinálná a tényleges vezetőképzést/oktatást a többieknek, utána tudok pontosabb információkat mondani neked arról, mikor indulna a képzés, és természetesen akkor időpontokat és konkrét tervet is egyeztetünk.


Ha van annál részletesebb infó is, amit ide beírtatok, azt továbbra is várom.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317125 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Artemisz (Erenya) írta: Köszönöm a bizalmat, várom a megbízatást, bármi légyen is :P


Te lettél Melián mellett a túrafelelős, vele kell összedolgozz. :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317120 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Ankalimon írta:

Alyr Arkhon írta: Update: Ankalimon a ludas, mint megtudtam.


???


Neked mint az MTT elnökének és adminnak, kellett volna legjobban tudni melyik napra milyen program van meghirdetve.
Szerintem.

Ha mégsem, akkor elnézést érte.

Kincső: Az viszont szintén igaz, hogy a Tolkien.Hu főoldalán található naptárban nincs ott a farsang meghallgatás. (ami azt illeti semmilyen program nincs fenn)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317108 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
A magam részéről Dreamerhez hasonlóan mesélni fogok egy szerepjátékversenyen, tehát nem tudok megjelenni.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317106 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Köszönöm a bizalmat, várom a megbízatást, bármi légyen is :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317103 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők

Rayan írta: Rana: Az érettségi tényleg fontos, koncentrálj arra ;) Ellenben a rendi vezetőnek segédre is szüksége lesz a táborban... szóval a helyszínen számítunk rád, ha ezt vállalod ;)


Igen,szívesen vállalom.És köszönöm:)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317102 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Még egy fontos dolog:

A végleges döntés a csapatvezetők és rendi vezetők személyéről a vezetőképzés után születik meg, az időközben eltelt időszak tapasztalatai alapján.

Ring: Ha az idő nagy részében ott tudsz lenni, az még belefér.
Rana: Az érettségi tényleg fontos, koncentrálj arra ;) Ellenben a rendi vezetőnek segédre is szüksége lesz a táborban... szóval a helyszínen számítunk rád, ha ezt vállalod ;)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #317099 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Szervezők
Nekem minden szombaton előkészítőm van az Astoriánál 10-15-ig de utána ráérek!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.532 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére