MTT Farsangi Bál 2007

Több
17 éve 2 hónapja #315057 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Efkú, Gillznek igaza van: az a külön terület mindenféle bulizenének van szánva. Ezt a '90-es évek dolgot konkrétan Ti vetettétek fel, mégpedig sokan, hogy legyen. De más is lesz, hosszú az éjszaka :)

Olosta írta:

gillz írta: szvsz külön teremben nem csak popcuccok mehetnek, hanem minden, ami nem bálizene (mittomén, istvánkirályszerű cuccok, rajzfilmzenék, esetleg normálabb zenék i :D )
csakhogy elgyen mit kimoderálni :P


Csak a végén nehogy tök üres legyen a bálterem. :P


Nem hiszem, hogy az lesz, hiszen például valakit a rajzfilmsláger-blokk, mást a '90-es évek-blokk, megint mást a Nam és Melian által felvetett ABBÁ-s blokk érdekli a buliszekcióban...
És annyi eszünk van, hogy a bulirészleg nem ötkor nyit, meg nem a keringővel egyszerre :twisted: már csak a Ti érdeketekben, hogy ne kelljen szétszakadnotok a keringőzés és a kedvenc buliszámaitok közt való választásban :wink:
Ja, és keringőzni is lehet "mai számokra", mint a tánc topicban fel is merült, szóval az ilyen keringőzene-javaslatokat is küldjétek! :idea:

Node erről még nincs semmi konkrét, úgyhogy addig fölösleges beszélni róla. :) Küldözgessétek szorgalmasan a zenéket, meg hogy milyen blokkokat szeretnétek még (ehhez azonban több ember támogatása kell :twisted: ). Majd felvetem a többieknek, hogy hogyan oldjuk meg ezt az infógyűjtést, h. mire van valós igény. :) Aztán kellő időben azt is megtudjátok, hogy lesznek a termek és programok :twisted: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315056 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Olosta írta:

gillz írta: szvsz külön teremben nem csak popcuccok mehetnek, hanem minden, ami nem bálizene (mittomén, istvánkirályszerű cuccok, rajzfilmzenék, esetleg normálabb zenék i :D )
csakhogy elgyen mit kimoderálni :P


Csak a végén nehogy tök üres legyen a bálterem. :P


nem probléma, van hely körbekörbekeringőzni :P

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315054 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

gillz írta: szvsz külön teremben nem csak popcuccok mehetnek, hanem minden, ami nem bálizene (mittomén, istvánkirályszerű cuccok, rajzfilmzenék, esetleg normálabb zenék i :D )
csakhogy elgyen mit kimoderálni :P


Csak a végén nehogy tök üres legyen a bálterem. :P

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315047 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
szvsz külön teremben nem csak popcuccok mehetnek, hanem minden, ami nem bálizene (mittomén, istvánkirályszerű cuccok, rajzfilmzenék, esetleg normálabb zenék i :D )
csakhogy elgyen mit kimoderálni :P

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315046 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
jelentem én írtam egy privit inczynek, de egyelőre ennyit tudok. mindenesetre ezen a linken >> fqqdk.clusterone.hu/cucc.php mindenféle bonyolítás nélkül beírkálhatjátok, hogy ki mit szeretne hallani, ha lesz suttyózás.
Prioritást élveznek az "Előadó - számcím" formátumban érkezett közlések és a témában maradás (nem korunk legnépszerűbb arenbí slágerei, nem numetal, és lehetőleg maradjunk a 90-es éveken belül; az irányadó a golden 1996-os év nyara). Ha csak előadót mondasz, az kevés, mert amit mások választanak, az nem biztos, hogy neked kell. Ha többet sorolsz egyszerre, próbáld meg priorizálni. Igen, ez kívánságműsor, és nem, nem ismerem senki preferenciáit.

Más: a külön terem frankó lenne, de sztem korai még erőltetni. Az átlag igény nem a hajnalig densztutrensz, hanem egy-két órányi önfeledt röhögés a régi slágerekre, meg a kisiskolás bénázások felidézése családias légkörben érzéseim szerint.

Ja és bocsi az agresszióért; ha Inczy erre jár, majd leoszt úgyis. :)

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315040 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

fqqdk írta: én kicsit performanszjellegűbb kombinációra gondoltam, egyfajta hobbitdiszkóra; ha jobban belegondoltok, a hobbit bulik a filmekben sem néztek ki másnak, mint egy kicsit költségesebb rednex-klipnek. hangulatcsináló dologról van szó, nem pedig arról, hogy aki nem szereti a kilencvenes évek sulidiszkóját az menjen haza :)
hogy kicsit konkrétabb legyek: a sulidiszkók elengedhetetlen kelléke az idegesítő MC (DÉVÉNYI TIBI BÁCSI SZTÁJLÍÍÍÍÍ), aki nagy baromságokat mond két szám között le- és felkonferálásként. elkezdtem gondolkodni egy-két humorosabb szövegen, amit el lehet sütni (kicsit mint ratz meg inczy konferanszolása LEPen, glom nem nehéz elképzelni).


Belefér bármi, ami hangulatkelt 8)

Az elképzelés jelenleg az, hogy lesz egy külön hely a "bulizene-szekciónak" (hogy a báli részleg se kerüljön elnyomás alá :P ).
Szóval keressetek támogatókat a zene-ötleteitekhez (ezt lehet itt), illetőleg mint a többiek írták, küldjétek el Inczynek, hogy mit szeretnétek hallani :wink: Efkú, Te is Inczyt keresd meg a konkrétabb elképzeléssel - meg bárki, akinek van (bárm)ilyen ötlete zenével kapcs! :wink: szeretjük a spontán kezdeményezéseket :)

Keringő és egyéb bálizene kérelmeiteket, ötleteiteket is Inczyhez juttassátok el. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315033 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Melyanna írta:

Phaedra/Namarie írta: ha már itt tartunk: nosztalgia-cucc? ABBA, Neoton Família, Boney M., stb?

Modern Talking...? :biggrin2:

Akkor már a szandokán zenéje is jöhetne... direkte kisbetű...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315032 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Phaedra/Namarie írta: ha már itt tartunk: nosztalgia-cucc? ABBA, Neoton Família, Boney M., stb?

Modern Talking...? :biggrin2:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315025 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

gillz írta:

Dreamer_KF írta: Scooter, Kozmix, Captain Jack, Dune, Miles, Marusha, Kozsó, Charlie Lowsound& Menthal Theo, Coolio?

Igen, LD50-es találmány.


óneeeeneeeneee :D
illetve csak akkor, ha valaki időrendben mondjuk 90től kezdve átnézegeti a legismertebb számokat, és nem szorítkozunk 96ra :D


ha már itt tartunk: nosztalgia-cucc? ABBA, Neoton Família, Boney M., stb?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315017 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
:lol: Rúlz... Új betűkombináció: FQDJ :D :D :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #315016 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
én kicsit performanszjellegűbb kombinációra gondoltam, egyfajta hobbitdiszkóra; ha jobban belegondoltok, a hobbit bulik a filmekben sem néztek ki másnak, mint egy kicsit költségesebb rednex-klipnek. hangulatcsináló dologról van szó, nem pedig arról, hogy aki nem szereti a kilencvenes évek sulidiszkóját az menjen haza :)
hogy kicsit konkrétabb legyek: a sulidiszkók elengedhetetlen kelléke az idegesítő MC (DÉVÉNYI TIBI BÁCSI SZTÁJLÍÍÍÍÍ), aki nagy baromságokat mond két szám között le- és felkonferálásként. elkezdtem gondolkodni egy-két humorosabb szövegen, amit el lehet sütni (kicsit mint ratz meg inczy konferanszolása LEPen, glom nem nehéz elképzelni).

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #315015 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Keringőügyileg én dolgozom Inczy keze alá, de gillz máris sokat segített, és Nóli is ajánlott fel cédéket.

Ne aggódjatok, BÁL lesz!
De úgy is tessék készülni, testileg-lelkileg, testületileg!

8) Elmaszkírozva

Fq, ez a kis pályázatod fentebb nálam beindította a támogató-rakétákat, van egy lobbistád. Mert amikor a BÁL fénye megfakul, akkor tör elő a fény a kilencvenes évek fellegei közül, jeeee.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315009 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Alyr Arkhon írta: De azért ne szorítsa háttérbe azt, hogy ez egy bál.

(tényleg, komolyzene van elég? Egy bálba azért illik. Mégha kommersz akkoris.
És van elég keringőzene? Tavaly baj volt, hogy össz 3-4 szám volt 3/4 ütemű, és nem tudtak mire táncolni)


Egyet értek, legyen szines a paletta...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315007 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
De azért ne szorítsa háttérbe azt, hogy ez egy bál.

(tényleg, komolyzene van elég? Egy bálba azért illik. Mégha kommersz akkoris.
És van elég keringőzene? Tavaly baj volt, hogy össz 3-4 szám volt 3/4 ütemű, és nem tudtak mire táncolni)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315003 Írta: Dru
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314995 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
No, a cucc több órán keresztül lenne, és ebbe persze helyet kaphat a "suttyódiszkó"...bár személyszerint nem teljesen kristálytiszta, h mi is az :D
No, de akinek felajánlandó zenéje van, az keresse fel Inczyt, minden ilyesmit szívesen fogadunk.
Fq, a DJ-éskedéssel is keresd meg Inczyt, többségében ő lesz a DJ, de biztos szivesen otthagyja majd azért a pultot 1-2 órára. Köszönjük szépen :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314993 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Esgal írta: suttyódiszkó-blokk

Mi az, h. csak blokk? :) A suttyódizsi egy egész bulit elvisz. Sőt, hoz némi + bevételt is, lévén az ld50en már nagyon aktív suttyóbuláj-hiány van.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314991 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Esgal írta: suttyódiszkó-blokk

Én akarok lenni a DJ, gecc. :D :D:D
megyek Inczyt zaklatni. mondjuk a 90-es évekből ha csak per év három-négy számot veszek, az már egy-két óra, szóval jó lenne tudni, hogy egyáltalán mennyi ideig lenne a cucc, ha lenne

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314986 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Kedves MTT-sek!
Aki kedvet érez ahhoz, hogy kipróbálja magát a Farsangi KASZINÓban krupiéként, az kérem jelentkezzen nálam minél előbb!
Kaszinós játékok ismerete előny, de nem feltétel!
Jelentkezni lehet nálam itt priviben, vagy a palmtree(kukac)citromail.hu e-mail címen.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314969 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Nekem van kifejezetten olyanom hogy tánczeném... Ha kell, beMP3azom és küldöm annak aki kéri. Társastánci znécskék sok időn keresztül. (Értsd: több CDnyi. 3-4)

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314961 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Esgal!
Elvileg tervezünk ilyet, igen, úgyhopgy minél több a zene annál jobb. Nagyon köszönjük a felajánlást, és ha lenne egy csomó ilyen jellegű zenéd, amit szeretnél viszont hallani a farsangon, akkor lécci lépj kontaktba Inczyvel, ő tartja a hátát a zenéért :D
Szólok neki is azért.
Mégegyszer köszi!! :D 8)

Pussz :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314925 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Dreamer_KF írta: Scooter, Kozmix, Captain Jack, Dune, Miles, Marusha, Kozsó, Charlie Lowsound& Menthal Theo, Coolio?

Igen, LD50-es találmány.


óneeeeneeeneee :D
illetve csak akkor, ha valaki időrendben mondjuk 90től kezdve átnézegeti a legismertebb számokat, és nem szorítkozunk 96ra :D

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314924 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Scooter, Kozmix, Captain Jack, Dune, Miles, Marusha, Kozsó, Charlie Lowsound& Menthal Theo, Coolio?

Igen, LD50-es találmány.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314922 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Fölmerült bennem egy felajánlás :) nem tudom, hogy álltok a zenével, ami majd csakúgy-alapon lesz, és a társulat átlagéletkorát se fogom helyesen megtippelni, de egy ötlet: van-e, volna-e igény egy ún. suttyódiszkó-blokkra? (elnevezés (c) by ld50 stáb, asszem) 90-es évek eleje-közepe tájéki dancefloor-jellegű hülyülésre gondolok, tudjátok, vacak számok, meg idétlen, mieg minden, de szerintem nem egyedül viseltetek nosztalgikus érzésekkel irántuk. [size=9:2ak45b2q]'96 csodálatos nyara, ó, egész nap a musicbox kívánságműsor előtt döglöttünk az öcsémmel, meg a mindenféle házibuli-iskolaparty jellegű rendezvények olykor... de ez nem tartozik szorosan a tárgyhoz.[/size] Kell esetleg ilyesmi? Mert akkor még időben vagyunk, h összehozzak egy cédét belőle, ha kell. De csak ötlet.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314810 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Moderátori kérés:

Kedves fórumozók, kéretik nem szétcsetelni a topicot, csak a lényegretörő dolgokat megbeszélni itt, ne adjunk sok felesleges munkát a Topicgazdiknak és a Moderátoroknak! A személyeskedést pedig priviben! Köszönjük!

Kedves Moderátortársak és Topicgazdák, kéretik nem beleszerkeszteni a válaszokat mások hozzászólásába! Tudom, hogy átláthatóvá szeretnétek tenni a topicot, de ez továbbra is egy fórum és nem hirdetőtábla, meg vannak a lefektetett moderálási elvei, kéretik a válaszokat saját hozzászólásba mellékelni! Köszönöm!
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314766 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
/me mindent ért, és kéri mindenki elnézést.

Ami eddig lejött:

-Budakalászon lesz a Farsang
-maszkot nem kötelező, de ha lehet, viseljünk (magam részéről rég kiatláltam, hogy milyet- olyat, ami Nektek is fog tetszeni, meg én se esek orra, a hatdioptriás szemüveg hiányában, plusz a még egyebemmel)
-a műsor idpőtartama a színvonaltól függ
-alkalmi ruha természetesen kötelező
-JÓ LESZ A FARSANG
-ne kételekedjünk
-várjunk
-ne menjünk a szervezők agyára, van azoknak épp elég bajuk

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314747 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Celebrom írta: Hogyan és ki ellenőrzi azt, h ki mit visz be?Nemazért, m én nem akarok csempészkedni, csak kiváncsiság?


Hidd el nekem, Celebrom, igen kreatív és körmönfont a szervező hölgykoszorú...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314739 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Celebrom írta: Hogyan és ki ellenőrzi azt, h ki mit visz be?Nemazért, m én nem akarok csempészkedni, csak kiváncsiság?


Ez a büfések kérése, hogy mi ne vigyünk italt, mert nekik különben nem üzlet, h. az előtéri részt ideadják ingyen tánctérnek. Nem szeretnénk, h. ha utána azzal jönnének, h. "láttuk h. egy csomó ember saját üvegből ivott" vagy ilyesmi. Továbbiakban nokomment. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314738 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Hogyan és ki ellenőrzi azt, h ki mit visz be?Nemazért, m én nem akarok csempészkedni, csak kiváncsiság?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #314729 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Kincső (Thilanna) írta:

Alyr Arkhon írta: De a LEPen senki nem kötött bele abba, hogy volt nálam saját ital, meg kivételesen volt hó elején pénzem.

(egyébként az italt konkrétan piszok drágának találtam a LEPbüfében is, csakid szolidarításból vásároltam belőle)

Egyébként meg nem fogom bojkottálni, csak nem örülök.


Mi se örülünk. Adottság. Ez van. Meg a vízcsap. Sorry.


Legalább akkor töltsünk málnaszörpöt a folyékonyszappan helyére... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.442 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére