A Megye követei - Egy kósza fiú esete a Pajkos Pónival

Több
17 éve 2 hónapja #317571 Írta: Leguanember
Drága Hobbitkák!

Szerdán este hatkor próbálunk, helyszín még kerestetik. Jön akkor Ildikó, Nudli, Eruntale, Kincső és három fiú; Iru, Newra, Olosta és Maglor nem tud jelen lenni. Ez 11 fő összesen.

Jelentem, a zene megvan, de vagy halk, bár jó minőségű midi, vagy pedig fullextrás mp3, de ez utóbbi nagyon sok ánglius vokált tartalmaz az eredeti számból, és nagyon ki is hallatszik. :cry: Viszek számokat mindenféle kiosztásban. A zene végét majd lekeverjük. Ekkor jön majd Bilbó. :P

Szerintem nagyon jó egy keret-ötletem támadt, miszerint mindenki hobbit lesz, csak ki-ki másnak öltözik be farsang alkalmából. Részemről ugye kész a karakterem, dolgoztam most is rajta.
Maradhat mindenki a terv szerint, de tehetnénk sorszámot magunkra (jelmezverseny), esetleg így Olosta lehetsz konferanszié az elején, de akár közben is. Ugyan nem tudsz feljönni táncpróbára, de szöveget írhatsz otthon is. Mit szólsz? Vagy táncolnál inkább gyorstalpalót?

Andris, vagy írj durvább szöveget (az általam utoljára hallotthoz képest), vagy húzós cuccban gyere. Ugye az Maglornak már adott. :twisted:

Ratzkha, a szövegben cseréld le a baltát fejszére, jobban hangzik!
De Te sem úszhatod meg ennyivel a jelenést...! Ha nincs rá érkezésed, majd a hölgykoszorú kitalál valamit Neked.

Egyéb, óhaj, sóhaj, kívánság, ami témába vág?
Köremil lesz a kommunikációnk egyelőre.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317450 Írta: Irunien
Szijasztok!
Először is, ne haragudjatok, hogy csak most írok, az én nevemben van kifogásom, bár gyenge lábakon áll, tnaulás és farsang.szervezés...
Andriséban nincs, úgyhogy nem is mondok :twisted:

No, hát elolvastam, megrágtam , mittomén..és ténlyeg bajos az ügylet.
Először is, tényleg át kell alakítanunk az egészet, h megfelelő legyen, de maradjanak azért a poénok, hangulat, stb. Erre sok idő kelll, és nem tudom, h szűk 2 hét alatt meg lehet-e csinálni...
Ahhoz nagyon jó ötletek kellenek..és hát sok energia-ráfordítás.
Holnap eldől, hogy van-e erre keret...

Szóval megyünk mi is, csak ..hmm..nem lehetne kicsit később, mondjuk 10kor talizni?...én se sokat alszom mostanában, és hát 8:45re odaérni kalászról..
de csak ha nem baj..
puszi, én..

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317428 Írta: Kincső
Jelentem tisztelettel én 2-3 hete nem alszom többet napi 6-7 óránál, de volt már 4 is (ami nekem - hosszútávon - igenis KEVÉS; és többször volt hogy fel kellett kelnem 6-kor, hogy tanuljak 8O ...egy hobbit, gondoljatok bele...), és a "fölös" energiáim másra mennek el, úh. most nem tudok nyilatkozni... :oops: de én mindenben benne vagyok, ami Veletek kapcsolatos. 8)

Ja és senki ne furdaljon lelki, hogy nem tud jönni... tudjuk, h. szíves(ebb)en jönnétek. :( és hiányozni fogtok...

[size=9:2pt2rmx7] ellenben ha ilyennagyonsok hiányzónk lesz - Erda, Niph, Fim, Suhi, Ákos... kihagytam vkit? -- akkor lehet h. megfontolandó egy teljesen új darab összedobása, mert ez nélkülük már nem lesz az igazi... na tessék, mégis modntam véleményt :roll: :P )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317410 Írta: Ratzkha
Suhi! Nem azért vagyunk Hobbitok, se nem azért fórumozunk, hogy a másik sz*rul érezze magát, ha ő nem. Épp ellenkezőleg. Úgyhogy persze hogy sajnáljuk, hogy nem leszel ott, de inkább rosszérzés, meg lelkiismeretezés helyett kacagj majd velünk, ha az ott megesett kalandokat meséljük... :D
(mellesleg én nem bírom a kötelezetségeket, meg az illemszabályokat. Nem azért írkálok (Illetve NEM írkálok:lol:)ide, mert ILLIK néhanapján beírogatni a csapattopicba is.)
Illetve: persze hogy a te véleményed is számít, hisz volt rajtad szalmakalap! Hogy a közös kiskertezéseket, haluzást ne is mondjam... :P

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317403 Írta: Suhifarok
továbbra is mélységesen szégyellem magam, amiért annyira eltűntem, és mert nagyon rég nem láttalak titeket. és mert azt kell mondanom, hogy nem tudok elmenni farsangra. kifogásokat, mentegetőzéseket nem írok, de azért jó lenne látni titeket valamikor, de valószínüleg ez csak kicsit később fog menni.

szóval ezek után nem tudom, belepofázhatok-e a darabbal kapcsolatos észrevételekbe, de én személy szerint nem igazán tudom elképzelni a kiöltözős, elegáns bálban a laza, pillanatszülte, improvizált előadást. márhogy eredeti formájában, szóval nem azt mondom, hogy nem lehet megcsinálni valami mást, vagy ugyanezt kidolgozottabban. de hát ebben a jelek szerint nem sokat tudok segíteni, így... csak mondom :)

de sok sikert, és így-úgy, de érezzétek jól magatokat :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #317399 Írta: Olosta

Ratzkha írta: valami előzetes tali, vagy útvonalterv? 9kor hol?


Kincsővel lehet találkozni 8:45-kor a Ferenc körúti metrómegállónál a mozgólépcső tetején.
Szerkesztve! Velem is ugyanakkor és ugyanott lehet találkozni, mint Kincsővel.
9-kor már remélhetőleg mindenki a helyszínen lesz, ami megegyezik a HNE helyszínével, ill. azzal a hellyel, ahol a farsangjegyeket is lehet átvenni. :wink: (Na, találd ki, hol leszünk! :D )

Nyilatkozni meg nem tok. Mmint a darabról. Szombatra remélem használható állapotba tudom hozni az agyamat....
De jobban belegondolva, lehet hogy jobb lenne csak egy szimpla hobbittali. :?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317394 Írta: Ratzkha
Azért nem írtam eddig, mert lusta vagyok és antiszociálisan elfoglaltnak érzem magam. Viszont pontosan az előbbi miatt lehet sejteni a hozzáállásomat: igazán nem tartom nagy tragédiának, ha nem adjuk elő a bálozással mint olyannal mind hangulatilag, mind tartalmilag véleményem szerint teljsen összeegyeztethetetlen kis produkciónkat.
Ugyanis: amit ott műveltünk, az épp azért tudott jó lenni, mert senkinek nem voltak nagy elvárásai: nekünk a legkevésbé. Másrészt pedig tényleg teljesen oldott volt a hangulat, volt valamiféle közösség és a nomád körülmények hatására a 7.napra kissé mindenki kivetkőzött már az itthoni széjjelcivilizált lét- és (főleg!) TUDAT-formájából. Azt ott lehetett. Itt nem hiszem, hogy menne. Hacsak...

Hacsak nem egy teljesen másik darabot adunk elő. Itt most azt értem, hogy
1. vagy készítünk egy báli változatot és azt úgy, hogy felismerhetőek legyenek benne az eredeti poénjai és a kontraszt üssön nagyot
2. vagy nem tudom. :lol:
Mert az egyes kifejezetten jó ötletnek tűnne, ha nem nekem kéne rá ötletelnem. Meg félő, hogy kicsit erőltetett is lenne. De végülis minden csak annak a kérdése, hogy mennyire lesz ötletgazdag és lelkes állapotban a csapat szombat reggel. (valami előzetes tali, vagy útvonalterv? 9kor hol?

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317387 Írta: Niph
Nos akkor én mondanék pár dolgocskát. Bár rohadtul nem vagyok kompetens már ebben azt hiszem.

Nos az biztos, hogy tényleg meg fogjátok tudni csinálni, még egy sor változtatással is ha kell. Kreatívak vagytok nagyon!

Igazából ez a bujaság téma....ami bennem felmerül az az, hogyha csak Mtt körben adjátok elő akkor az nem baj. De mi van akkor ha külsösők is lesznek a Farsangi mulatságon? Gondolom nem zárt körű lesz a rendezvény vagy igen? Mert ha nyílt akkor lehet, hogy páran a nézők közül nem jó szemmel néznék ezt a dolgot. Nem azt mondom hogy tabu téma,csak hát feszegethet ilyen kérdést. Eh remélem érthető amit mondani akarok.

A másik pedig ama dolog.....hogy bármennyire is szeretnék menni, nem tudok. Pedig nagyon szerettem volna. De itt van a nyakamon a szakdolgozat írás,és nem áll jól a szénám. Ha nem erről lenne szó, hanem bármi más beadandó dologról, nem érdekelne mennék, de most nem ez a helyzet.
Lehet megkövezni vagy akármi. Sajnálom, és higgyétek el fáj a szívem,mert jó lenne újra látni a csapatot. Ezek után már nem is érzem magam teljesen hobbitnak, hogy a csapatért ez nem tudom megtenni. Mea culpa. :oops: :triste: :bawling:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317366 Írta: Leguanember
Köszönöm, nudli!

Vajon a többiek miért nem nyilatkoznak?

De ahogy mondod, a darabtól függetlenül is hobbit-találkozó lesz szombaton reggel kilenckor, második reggelivel!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317337 Írta: brokkoli
Profira kell csinálni, ütős poénokkal, és akkor nem lesz gáz.
Különben pedig nagyon nagy gáz lesz, mert a táborban még a hibák is poénosak voltak, de farsangon ez nem működik.
Szóval sok vele a munka. Szerintem az a fő kérdés, h tudunk-e rá időt szánni.

Mindegy, mindenesetre szombaton jó lesz találkozni (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317239 Írta: Leguanember
Drága Hobbitkáim!

Szeretném megosztani Veletek egy aggodalmamat.
A gondolataim között hosszas megfontolások tárgyát képezi egy jó ideje A kósza fiú esete..., amennyiben vajon a farsangi bál hangulata kibírja-e az előadást, illetve hogy a közönség miként viszonyul majd hozzá.

A tábori körülmények között, ott is a hetedik napon bemutatott produkciónkat egy jóval sterilebb, merevebb környezetbe vinnénk most el, ahol pont a vendégek több heti (havi) álarcai, búbánatai, sérelmei feloldásának megkezdése lenne a feladata, mint ahogy az egész műsornak is ez a célja. Mindenki álarccal, elegánsan, kifestve, így a fenti szándék csak óvatos léptekkel vihető keresztül.
Szeretném elkerülni azt a helyzetet, amikor mi is, fellépők, és a közönség is feszeng a játék alatt, amikor kínos csöndek tarkítják a kínos nevetéseket.

Mint ahogy a tervezés elején mondtam, miután nem tudunk részt venni a meghallgatáson, úgy kell készülnünk, hogy a főpróbán is mondhatják nekünk azt, "Köszönjük, majd értesítjük!", egyúttal és ezért is finomra csiszoltan, ütősre pácolva kell megjelennünk. Ez kötelező. Mert ha nem, az kínos és romboló ránk, a befogadókra és a rendezvényre nézve egyaránt.

Mindjárt megnézem a tábori dévédét... Megtörtént: összidő 13 perc, a táborban fergeteges volt, de máshol ez így nem működik.

Most arra kérlek Titeket, hogy írjátok le az ezzel kapcsolatos érzéseiteket!
Nem érveket várok, nem új ötleteket, hanem a személyes viszonyulásotokról szeretnék képet kapni, úgy érzem, szükség van erre.

Szombaton pedig átgondolhatjuk élőben, együtt, és most úgy gondolom, belefér abba a három órába több kimenetel áttekintése, a sztornózástól egy teljesen új jelenetsor megírásáig. Szerintem képesek vagyunk rá!

Várom az átgondolt, személyes benyomásokat!

Adamó

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317201 Írta: Kincső

Ratzkha írta: Fim... NAGYON :( meg még :cry: is... de tényleg.

Kincső: Igyekszem ott lenni Ferencen 3/4ed9kor. (17éről beszélünk, ugye? :lol: )


Igen 8)

Fim: :( :( :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317187 Írta: Ratzkha
Fim... NAGYON :( meg még :cry: is... de tényleg.

Kincső: Igyekszem ott lenni Ferencen 3/4ed9kor. (17éről beszélünk, ugye? :lol: )

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317180 Írta: Fimbrethil
millioegy bocsi emberkék(tudom hibbitkák) de sulyos családi közbejövések miatt nem tudok elmenni farsangra:(((((((((( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

erezegy bocsi, lehet megverni meg ilyesmit...

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317082 Írta: Kincső

Eruntale/Hanna írta: Hahó! én is mennék szombaton (habár hobbitszívem lázad a hajnali időpont ellen) és kérnék én is valamiféle taliidőpontot és helyet, mert nem találok oda....

s Kincsőtől megint szeretném elkérni a szép piros szoknyáját :)


Vagy a Ferenc körútnál, vagy a Mester utcánál leszállsz a villamosról/metróról. A Mester utcai megálló Ferenc körút felöli végén átmész a páros oldalra (amelyik nem a zeneműbolt meg a Corvin oldala, hanem a másik), majd átmégy mégegy zebrán visszafelé (a Ferenc körút felé), és rögtön ott lesz a 24-es szám (vmi méteráru-bolt mellett). A Ferenc körúti megállótól pedig szépen elindulsz gyalog a páros oldalon, és mikor már majdnem odaérnél a Mester utcához, ott lesz. :)
Egyébiránt én kékmetrózom, tehát fel tudok ajánlani egy talit a Ferenc körúti metórmegállóban a mozgólépcső tetején (mert ki tudja milyen idő lesz :P ), mondjuk háromnegyed 9-kor. És aki ide csatlakozna, visítson :)

Jah, és aki a szoknyáimra pályázik, visítson jóelőre, mert egy külön kaland lesz megkeresni őket :mrgreen: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #317063 Írta: Eruntale/Hanna
Hahó! én is mennék szombaton (habár hobbitszívem lázad a hajnali időpont ellen) és kérnék én is valamiféle taliidőpontot és helyet, mert nem találok oda....

s Kincsőtől megint szeretném elkérni a szép piros szoknyáját :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #316959 Írta: Olosta

Maglor írta: Maglorca m1. Csak nem tudja, hova... :oops: Úh, ha lenne vki olyan kedves, h odavezetne/megvárna, annak meghálálnám... :wink:


Mikor jössz, és merről?
Esetleg egy előzetes össznépi találkozó a 4-es 6-ossal a Moszkva felől érkezőknek? Na, azért én nem mennék el a Moszkvára, de a Nyugatinál csatlakozhatok. Nekem 8:10-re ér majd be a vonatom.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #316956 Írta: Maglor
Maglorca m1. Csak nem tudja, hova... :oops: Úh, ha lenne vki olyan kedves, h odavezetne/megvárna, annak meghálálnám... :wink:


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #316940 Írta: Niph

Newra írta: Akartam is írni, hogy írjál már légyszi még 1 hsz-t és akkor megint velünk lesz tele az egész topic, de már mondanom sem kell. :D

:arrow: Eddig akkor egyedül Fim nem tud jönni?


Ugyan lányok legalább aktívak vagytok......

Jelzem én semmiképpen se leszek ott, de azt is hozzáteszem hogy a szereplést se tartom valószinűnek........ne tessék csúnyán nézni..... :oops: :triste: , de ez az utolsó félévet is elég keményre csinálták az illetékesek... :deal: :crap: :crazy: :crazy: de ha tudok vmi konkrétan konkrétat végre mondani márc. 3-át illetőleg azonnal írok.... :heu:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #316852 Írta: Newra

Olosta írta: Jó, akkor majd segítek előkészíteni a terepet. :D


Off
Akartam is írni, hogy írjál már légyszi még 1 hsz-t és akkor megint velünk lesz tele az egész topic, de már mondanom sem kell. :D
On

Ok, gyere, jól elleszünk!

:arrow: Ugye hozzátok a cdket, amiken a számok vannak? El ne felejtsétek! Csak nehogy ne legyen meg az összes szám!
:arrow: F(h)uriról tud valaki valamit? Tud jönni farsangra?
:arrow: Azon gondolkodtatok már, hogyan fogjuk megoldani a sátort? Elég lesz, ha fellógatunk valahogy egy leplet?
:arrow: Eddig akkor egyedül Fim nem tud jönni?

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #316850 Írta: Olosta

Newra írta:

Olosta írta:

Newra írta: A másik topicban írtam, de akkor ide is leírom. Jó a 9 h-s kezdés nektek? És ki jön?


Lehet előbb menni? Mondjuk olyan fél 9 körül?


Én már péntektől ott leszek, hogy valami hobbit lakoma féleséget össze tudjak hozni. :D Szóval jöhetsz nyugodtan korábban.


Jó, akkor majd segítek előkészíteni a terepet. :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #316849 Írta: Newra

Olosta írta:

Newra írta: A másik topicban írtam, de akkor ide is leírom. Jó a 9 h-s kezdés nektek? És ki jön?


Lehet előbb menni? Mondjuk olyan fél 9 körül?


Én már péntektől ott leszek, hogy valami hobbit lakoma féleséget össze tudjak hozni. :D Szóval jöhetsz nyugodtan korábban.

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #316846 Írta: Olosta

Newra írta: A másik topicban írtam, de akkor ide is leírom. Jó a 9 h-s kezdés nektek? És ki jön?


Lehet előbb menni? Mondjuk olyan fél 9 körül?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #316844 Írta: Newra

Leguanember írta: Newra, 17-én szombaton délelőtt akkor szabad az a két szoba próbálni/megbeszélni?


Persze, hogy szabad!
Hm, két szoba? Ja, Ádám te még nem jártál ott igaz? Van egy nagyon-nagy szoba szerintem ott elférünk bőven. Majd a "sátor" a folyosó lesz vagy a másik kisebb szoba (csak már vannak bútorok a kicsibe).
A másik topicban írtam, de akkor ide is leírom. Jó a 9 h-s kezdés nektek? És ki jön?

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #316266 Írta: Fimbrethil
17én tuti nem tudok fölmenni mert otthon vagyok a 10.imeg a 24i hétvégén és emelték a vonatjegyárat... :(

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #316048 Írta: Leguanember
Nudli:
17-én délután két órától a HNE bölcsei és érdeklődők hada szállják meg a terepet, tehát jó lenne kilenc órától délig mindent lezavarni.
A húgodat lehet izzítani szerintem, elküldjem a Jó sört? Majd énekli az első versszakot ő, mégiscsak Furié legyen a konyhatündér:-)

MINDENKI: átmásolgattam néhány idevágó infót a beszélgetéseinkből, a topikindítóban olvasható fordított sorrendben.


Íme a teljes felmerült zenei arzenálunk:

A cédé számai

bevezető: Mike Oldfield: Tubular Bells - Voyager 0:00-1:10; 6:00-?
a Póniba lépve: Cabaret - Willkommen/Welcome!
beavatás: (Megyeország Turiszt) ehhez jó lenne egy gitár alap, feljátszom akár
hobbitnóta-asztaltánc: (Kaláka - Burns: A jó sör, ó) ez élőben menjen
részeg tünde: (Padlás - Nem szólnak a csillagok...) ez ki fog maradni, úgy tűnik
lánykérés: (BVA - Hány centi kell?)
Farakás fesztivál: HAIR - Hare krishna 20-40 másodperc
disznóölelés: (Lion Sleeps Tonight; Hív a dzsungel) ehhez már szereztem alapot :D
finálé: The Lion King - Hakuna Matata

Kimaradt ötletek:
[A dzsungel könyve - Asszonyok dala]
[Love is all around me]
[No women, no cry]
[Sziszifuszi blues]
[Kaláka - Burns: Vidám koldusok]
[Pedró kocsmája]
[Moulin Rouge]

Új ötletek:
Chicago - Morton mama

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #316022 Írta: brokkoli
17én legyünk NAGYON délelőtt, légyszi, mert 1től Ana valami előadásra meghívott, ahol énekel és nagyon szeretném megnézni.

Amúgy minden ruha megvan, amit vittem táborba, kivéve az én szoknyámat, mert azt nekiadtam Maunak (de sebaj, majd szerzek másikat, meg egyéb hobbit cuccokat is).
Mindenki hozza a szalmakalapját!

És Ádám: linkelsz egy listát a zenékről? mert utána kéne nézni, h mi hiányzik és mi van meg. És mondjuk 17én mindenki hozza ami megvan neki, és valaki hazaviszi kiírni egy cdre (:

Jahm, és akkor KELL a hugom?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #316000 Írta: Maglor
Iru drága, majd 17én +nézzük, milyen 6ást tesz :wink: de sztem marad a régi sztájl!!!! :twisted: :P

legyetek rosszak!!!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315985 Írta: Irunien
Hellobello!

Ádám, külön-külön megvannak a számmok, már ami az én cd-imről volt, de sajnos nem mind az enyémről volt, és nem volt egy külön cd-n, hanem csak összesűritve laptopon egy winamp listában...
Úgyhogy azt össze kéne szedni újra..sajnos, már nem nagyon emlékszem rájuk.. :cry: most mi lesz?...
Oké, megnézem az előadást és megpróbálom kihallani őket :D

Maglor!
Nekem van egy nagyon cuki pepita kockás, pincér vagy krupié-nak való mellényke, nagyon jól állna sztem, de persze csak akkor, ha Rád megy, félek, h kicsi lesz. Csak felvetettem, mert olyan rég nem tudom használni semmire :D ...

cupp :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
17 éve 2 hónapja #315980 Írta: Olosta

Leguanember írta: A szöveged egy része biztosan itt van, szerintem nem az egész, de a dvd-ről bizonyára leolvasható.


Ha egy része nálad van, akkor az valószínűleg az egész lehet. Nem volt valami hoszú: egy darab A4-es papírra írtam rá szép rondán.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére