A Megye követei - Egy kósza fiú esete a Pajkos Pónival

Több
17 éve 1 hónapja #315964 Írta: Leguanember

Olosta írta:

Leguanember írta: Newra, 17-én szombaton délelőtt akkor szabad az a két szoba próbálni/megbeszélni?


Hehe, szobára megyünk? :lol:
(Bocsánat, megyek elásom magam. :oops: )

Ádám, nincs meg nálad a szövegem?


Kérlek, NE ásd el magad, mert szükségünk van Rád!
A szöveged egy része biztosan itt van, szerintem nem az egész, de a dvd-ről bizonyára leolvasható.

Iru, kellene az összeálított zenei cédé, amit használhatunk, plusz még esetleg a Lion Sleep Tonighthoz ha ragaszkodunk, akkor karaoke módban mellé lehetne tenni.
Továbbra is kéne két kissrác/-lány hobbitnak, akik hajlandóak énekelni, táncolni és hülye ruhákban szerepelni.

A nyitótáncot pl. jó lenne elpróbálni 17-én, szombaton délelőtt.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #315962 Írta: Olosta

Leguanember írta: Newra, 17-én szombaton délelőtt akkor szabad az a két szoba próbálni/megbeszélni?


Hehe, szobára megyünk? :lol:
(Bocsánat, megyek elásom magam. :oops: )

Ádám, nincs meg nálad a szövegem?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #315959 Írta: Leguanember
Ez az, tessék önszerveződni!!

Nudli, lehetsz kellékes, persze!


Newra, 17-én szombaton délelőtt akkor szabad az a két szoba próbálni/megbeszélni?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #315958 Írta: Ryana

Maglor írta: apropó, nem tudná elkérni vki fqtól a gatyeszát? csak h autentikusak legyünk... :lol: :twisted:

Megoldjuk! ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #315923 Írta: Maglor
kedves brokkoli barátosné!

ugye a kis csini mellénykét még nem ástad el? :twisted: :wink: apropó, nem tudná elkérni vki fqtól a gatyeszát? csak h autentikusak legyünk... :lol: :twisted:


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #315887 Írta: brokkoli
Lehetek a kellékes? (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #315848 Írta: Leguanember
Ide fogunk pakolni és írni mindent, ami a kis előadásunkkal kapcsolatos, időpontok, kellékek, szövegek, ilyesmi. Alulról felfelé tessék olvasni!

Niph írta: ÜDv!

Túl a hétfőn! 8O és csak nézek, mik mennek itten, ajaj, :? 8O

Ez a " nagyon nem biztos dolog",nos úgy mondom akkor, hogy mihelyst megtudom a második félévben mikor vannak előadásaim -illetve március elején hogy van, azonnal nyilatkozom./előreláthatólag egy hét múlva tudni fogom,/

De azért keressetek embert a helyemre.
És a dolog még ott hibádzik, hogy probálni nem tudnék menni, ha tudok is menni majd, csak farsang napján tudnék...... :oops: :oops:
[size=9:2np3z01h]/me tudom h zűrős egy ember de nem tehetek róla, ez a távolság átka[/size] :oops: :oops:

Kincső (Thilanna) írta: én meg írtam privit Ranának, mert láttam h. fent van, és a következő válaszokat kaptam:

Ranamarth (Endóriel) írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Ranamarth (Endóriel) írta:

Kincső (Thilanna) írta: szia tiszteletbeli hobbit :)
nézzél hobbit-topic, plíz :wink:
pussz,
k.


Hű...ez meglepett...és jól esik :roll:
Remélem,hogy elmehetek... :roll:
Ja....és mi ez a táncos pillangó dolog?...most nézem csak 8O

ez Ádám kreatív megfogalmazása :D
az a lényeg, h. Niph sajna valszeg nem tud majd eljönni farsangra, ezért a helyébe kell találnunk valakit. emlékszel az előadásunkra? azért táncos, mert az elején a kabaré-denszben benne volt (de erre találhatunk mást), és azért pillangó, mert a hare krisnánál lepke képében behozta a táblát, amire rá volt festve, h. mit haluznak. :)

egyébiránt Erdáról tudsz valamit? :roll:
gondolom nála is kicsi az esély, h. elengedik, de eleve ezer éve nem hallottunk róla :(

Ja...így már értem...

Erdát nem hiszem,hogy elengedik...amúgy egész jól van...én levélen keresztül tartom vele a kapcsolatot.Tanul ő is ezerrel,meg ilyenek.

na puszi:
Rana


Niph, amúgy az a "nagyon nem biztos" azt jelenti, h. semmi esély? :(

Adamó írta: De közben elgondolkodtam, s Newra, Te is hogy felajánlottad a 17-e délelőttöt, be tudom passzintani. S ha amúgy is HNE-re jönnek fel Pestre páran, tényleg hatékonyabb.

Akkor érdemes, ha jó sok embernek, mondjuk a tizenkilencből egy tucat el tud jönni. Például a Cabaret-ra táncolók..., Ratzkha, Ilmadrin, Olosta sem ártana.

A jelenlegi állás szerint akkor keshu és Niph nem tud részt venni, Erdáról nem tudunk semmit, Ákos szinte kizárt.
Tehát kell:
korcsmárosné (Newra, vállalnád?),
táncos-pillangó (kit hívjunk meg, Ranát?),
a Tünde (ha Erda nincs, írhatunk egy másik jelenetet e helyett)
és egy Hobbit (Feanor?, Nudli kishúga?).

Adamó írta: ma megírtam a Megyeország Touristot, bridzzsel meg némi rím-és szótagjavítással:

Az belefér, hogy:
...
majd rólad szólhat az ének,
te leszel majd a HERO,
aki a mennyekbe akar jutni,
annak nyitva áll ez a kéró
...

A bridzs:

A hobbitok csak néznek
mindegyik részeg
sorra ürülnek a korsók
falra hányják a borsót
és gördülnek a hordók a söntéspult előtt
és teli torokból kiáltják, hogy éljenek a nők,
ÉLJENEK A NŐK!

Nos?

keshu írta: hümm, én szólnék, hogy nem leszek ott a Farsangon, ugyanis bekövetkezett amitől tartottam, pont ugyanakkor lesz Sopronban is fellépésünk.(Fránya báliszezon, tuti, h minden bál egy napra esik).


Adamó írta: Nos, elvileg nem zárkóztak el az előadásunk farsangi jelenlététől. Bővíteni időben nem fogjuk, tartalmilag és látványilag lehet. A helyszín azt hiszem kompatibilis velünk, de kedden majd felmérem.

Szerintem nem kell titkos topik, ide nyugodtan lehet ötletelni, a táborozók látják a topikokat úgyis, de ők a művet is látták.

Szereztem Lion Sleeps Tonight karaoke-alapot.
Kéne írni a Megyeország Touristhoz bridzset (a lassú rész, tudjátok, "Az emberek meg néznek...).
Meg a végével csináljunk valamit. Fürdőgatya nem lesz, mert az csak a táborban ütött.
Lehetne viszont jam session a korcsmában, mindenki ritmusog meg dorbézol, erre már hanyatt-homlok menekülhetne a kószánk.
És még valami: tud valaki klarinétozni közületek? Vagy egy közeli ismerős? Vagy tangóharmonikázni esetleg.


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.220 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére