Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

Több
17 éve 3 hete #320603 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

keshu írta: azt megkérdezhetem, hogy mivel miskolcról megyek, ezért a vonaton nem utazok csoportosan, de mjd ha lesz különbusz azt igénybe venném, és hogy akkor most a csoportos, vagy az egyéni utazást jelöljem be a jellapon? :roll:

jelöld az egyénit, és majd megmondjuk úgyis mikor ér le a mi vonatunk, aztán ha addigra te is odaérsz csatlakozol hozzánk :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #320597 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
azt megkérdezhetem, hogy mivel miskolcról megyek, ezért a vonaton nem utazok csoportosan, de mjd ha lesz különbusz azt igénybe venném, és hogy akkor most a csoportos, vagy az egyéni utazást jelöljem be a jellapon? :roll:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #320568 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

Idhren írta: Hát, elvileg 2-2-2 köthető a vanyákhoz, a noldákhoz, meg a telerekhez.
A bölcseket, és krónikásokat rakták a vanyákhoz. Valamivel nekik is foglalkozni kellett nem? :) És akkor már ezekkel.
A telerek meg dal és tánc, ez eléggé autentikus. Noldák meg ugye harcművészet, és kézművesség.

Ilyen a leosztás, ez van. A játszhatóság, és elkülöníthetőség kedvéért sztem elfogadható egy kis változtatás Tolkienhez képest (kicsi), volt már ilyen.

Én már várom :mrgreen:


Most helyettem írjátok meg a keretjátékot?
:D

A rendeknél NEM lesz származás-alapú elosztás, mindenki odamegy ahova akar*. Ezen nagyon sokat gondolkodtunk, jelenlegi állás szerint a nép szerinti származás nem lesz annyira fontos.



*=már úgy kb. Ez nem jelenti at hogy örülnénk a nagyon egyenlőtlen eloszlásnak, de mindenképpen fontosabb az érdeklődési kör mint a származás.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #320510 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

Kincső (Thilanna) írta:

gilloth írta:

Rayan írta: A számlaszám:

11709002-29900837


Ez az Mtt számlaszáma, ugye? Minden befizetést ide kell eszközölni (vagyhogyismondják), ugye?
elnézést az OFFért!! :oops: és köszi,ha vki megmondja.
gilloth


Ez az egyik alszámla. Tagdíjat pl. a főszámlára (11709002-29900181) kell fizetni. De ha véletlenül elkavarod, megjön; viszont az sem véletlen, h. minden rendezvénynél megadjuk, melyik számlára fizessetek. Szóval arra tessék, ami a csekken van. :P


alszámlára fizetünk, Rózsával megbeszélve, ne legyen keveredés és félreértés levélben minden tudnivaló menni fog

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #320503 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

gilloth írta:

Rayan írta: A számlaszám:

11709002-29900837


Ez az Mtt számlaszáma, ugye? Minden befizetést ide kell eszközölni (vagyhogyismondják), ugye?
elnézést az OFFért!! :oops: és köszi,ha vki megmondja.
gilloth


Ez az egyik alszámla. Tagdíjat pl. a főszámlára (11709002-29900181) kell fizetni. De ha véletlenül elkavarod, megjön; viszont az sem véletlen, h. minden rendezvénynél megadjuk, melyik számlára fizessetek. Szóval arra tessék, ami a csekken van. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #320501 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

Rabyn írta: Egyébként meg tessék elküldeni a jelentkezési lapot:))

Elvileg elment még kedden, hacsak a posta el nem kavarta. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #320499 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
gilloth: levélben fogtok kapni csekket amin rajta lesz a számlaszám is. Oda fizessetek majd!

Egyébként meg tessék elküldeni a jelentkezési lapot:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 4 hete #320497 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

Rayan írta: A számlaszám:

11709002-29900837


Ez az Mtt számlaszáma, ugye? Minden befizetést ide kell eszközölni (vagyhogyismondják), ugye?
elnézést az OFFért!! :oops: és köszi,ha vki megmondja.
gilloth
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #320493 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
Hát, elvileg 2-2-2 köthető a vanyákhoz, a noldákhoz, meg a telerekhez.
A bölcseket, és krónikásokat rakták a vanyákhoz. Valamivel nekik is foglalkozni kellett nem? :) És akkor már ezekkel.
A telerek meg dal és tánc, ez eléggé autentikus. Noldák meg ugye harcművészet, és kézművesség.

Ilyen a leosztás, ez van. A játszhatóság, és elkülöníthetőség kedvéért sztem elfogadható egy kis változtatás Tolkienhez képest (kicsi), volt már ilyen.

Én már várom :mrgreen:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #320492 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

Estel Adániel írta: A keretjáték szerinti helyszínt/időt/eseményeket figyelembe véve legalábbis a leendő noldák mindenképp... megadná a fílinget... :look: :roll: :up:

Hát, végülis lesz vadász rend, nem tudom, mire fognak vadászni... :P

Ahogy elnéztem a jelentkezési lapot, furcsa, hogy a 6 rendből legalább 4 egyértelműen a noldákhoz köthető. Hisz ők voltak a fegyverkészítők és a kézművesek, de a tudományokkal (írással stb) is ők foglalkoztak. Mi marad a többi népnek? Vagy csak noldák lesznek?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete - 17 éve 4 hete #320489 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
A keretjáték szerinti helyszínt/időt/eseményeket figyelembe véve legalábbis a leendő noldák mindenképp... megadná a fílinget... :look: :roll: :idea:
[size=9:3b4t017c]gy.k.: "S amikor Melkor látta, hogy hazugságainak parazsa izzik, s a noldákban fölébredt a büszkeség meg a harag, fegyverekről kezdett beszélni nekik; s akkor kezdtek el a noldák kardokat, fejszéket meg lándzsákat kovácsolni."[/size] ;) :itscool: :up:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #320438 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
Materiális természetű dolog:

nem tudom, más táborokban mi volt, de taval kriminális volt a késhiány, Mmint olyan késé, ami vágni is tud. Idén szvsz hozzunk bőviben kést!! Normálisat. ha tudunk, baltákkal is szerelkezzünk fel, az is gáz volt, ha jól láttam.

Jó, én leadom.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hete #320413 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
Kincső: Köszi az összefoglalót, egyúttal a mi szájunk lettél ;)
Mindenki: Az OTP-s befizetéssel az MTT-nek pénzt, magatoknak időt és adminisztrációt spóroltok, ezért kell OTP-ben fizetni.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320285 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

Sil írta: Gandalf: az attól függ, melyik banknál milyen számlacsomagod van, meg hogy hogyan utalsz át (bankfiókból, vagy pl neten). Az elektronikus (internetes) számlacsomagoknál az online átutalás pl ingyen szokott lenni. De nézd meg a bankod honlapján a hirdetményeket, mi mennyibe kerül.

Megvan közben, hogy miért rémlett nekem, hogy a postai befizetésnél gond szokott lenni a közleménnyel:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="tolkien.hu/forum/viewtopic.php?p=124389#124389">viewtopic.php?p=124389#124389
Meg persze:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="tolkien.hu/forum/viewtopic.php?p=201720#201720">viewtopic.php?p=201720#201720


Gandalf: ahogy Sil mondja, a saját bankodat kérdezd :P

Sil, az idézett szövegekben pedig azért volt(van) igaza Battinak, mert a bankszámlakivonaton valóban nem jelenik meg részletezve, ki küldte a pénzt és milyen jogcímen (csak ennyi, napi összesítésben: "Postai befizetés, x db, összeg"). Mint mondtam, ehhez egy külön levél jön a postától (és nem az OTPtől), amiben a csekk(ek) fénymásolatát küldik, és ezért külön fizetni kell a postának (ezért drágább nekünk, és ezért kérjük, h. NE postán fizessetek be, ha lehet).
De nagyonis elképzelhetőnek tartom, hogy 2003-ban még nem jött ilyen levél, mert nem volt még ilyen szerződésünk a postával ;)
(OFF: nagyon aranyos beleolvasni az idézett oldal vitájába :mrgreen: :D ON)

De szerintem mostmár tényleg kimerítettük a témát. A tisztelt táborszervezők majd beleírják a levélbe, hogy lehetőleg OTP-ben fizessetek, nagyon korai ez még. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320252 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
Gandalf: az attól függ, melyik banknál milyen számlacsomagod van, meg hogy hogyan utalsz át (bankfiókból, vagy pl neten). Az elektronikus (internetes) számlacsomagoknál az online átutalás pl ingyen szokott lenni. De nézd meg a bankod honlapján a hirdetményeket, mi mennyibe kerül.

Megvan közben, hogy miért rémlett nekem, hogy a postai befizetésnél gond szokott lenni a közleménnyel:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="tolkien.hu/forum/viewtopic.php?p=124389#124389">viewtopic.php?p=124389#124389
Meg persze:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="tolkien.hu/forum/viewtopic.php?p=201720#201720">viewtopic.php?p=201720#201720

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320250 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

Gandalf írta:

Kincső (Thilanna) írta: 2. Természetesen lehet átutalni is, ha bármilyen bankban van bankszámlád (vagy a szüleidnek van). Itt se felejtsd el a közleményt!

És ebben az esetben jár valamilyen pluszköltség valakinek? Ha pl. más bankból utal át az ember?

Kezelési díj címén szoktak levonni.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320249 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

Kincső (Thilanna) írta: 2. Természetesen lehet átutalni is, ha bármilyen bankban van bankszámlád (vagy a szüleidnek van). Itt se felejtsd el a közleményt!

És ebben az esetben jár valamilyen pluszköltség valakinek? Ha pl. más bankból utal át az ember?
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320248 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
Na, akkor játszom kicsit a Pénzügyi Vezető "Száját" :P

1. Bármely OTP bankfiókban tudsz pénztári készpénzbefizetéssel befizetni az MTT számlájára, mert, mint mondták, az egy OTP-s számla (117-tel kezdődik). És természetesen ez ingyen van.
Ennek két módja van, ahogy Rayan és Ana mondta:
a) a (kitöltött) sárgacsekket viszed be,
b) egy cetlire felírod a számlaszámot és bediktálod az adataidat.
Mindkét esetben nyomatékosan kéred, h. ne felejtsék el feltüntetni a közleményt! (ami a neved és h. mit fizetsz)

2. Természetesen lehet átutalni is, ha bármilyen bankban van bankszámlád (vagy a szüleidnek van). Itt se felejtsd el a közleményt!

3. A postai (sárgacsekkes) befizetésnek két hátránya van, ezért nem ajánlott. Nem az, amit Sil mondott, h. elfelejtik ráírni a közleményt (az mint fentebbről kiderül, az OTP-ben van, de szólni kell és kész), hanem egy külön levélben mellékelik a csekk másolatát (amin látszanak a befizető adatai és a közlemény is). A gond, hogy ez a plusz levél egyrészt lassan ér ide, másrészt külön fizetni kell érte (nem Neked, hanem levonják a bankszámlánkról és elküldik a postának).
(A postán Neked az kerül pénzbe, ha rózsaszín csekken fizetsz.)
[size=9:12hzcmkw](A sárgacsekk és a rózsaszín között az a különbség, hogy sárgacsekkje a bankszámlával rendelkező szervezeteknek/cégeknek van, t.i. rá van nyomtatva a címü(n)k és a számlaszámu(n)k; ezt kiküldik az "ügyfeleknek", és a költségeket külön fizetik/-jük érte. A rózsaszín csekkre nincs rányomtatva semmi, Te töltöd ki (alapvetően "lak"-címre, de ha ráírsz egy számlaszámot és és kéred h. telepítsék, akkor eljut...), ellenben Te is fizeted érte a postaköltséget pluszban.)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320231 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

Alyr Arkhon írta: Ha OTPben fizetsz sárga csekket akkor van feladási költésg (nem tudom mennyi)


Tudtommal, ha az a sárga csekk OTPs bankszámlára szól, nincs plusszköltség, csak ha más bankos számlára :roll:

Bár ha más bank számlájára akarsz fizetni, akkor azt nem is lehet csekken asszem, csak átutalással...

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320222 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
Meg aztán ha jól emlékszem, azért is nem volt ajánlott a postán fizetni a csekket, mert a posta hajlamos lehagyni a közleményt az utaláskor.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320219 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
Ha sárga csekken adja fel (márpedig eddig minden táborhoz azt küldtünk ki) akkor nincs feladási költség, tőlünk vonják le.)

Ha OTPben fizetsz sárga csekket akkor van feladási költésg (nem tudom mennyi)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320190 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

Ben írta:

mogy írta: sry, de továbbra sem értem. pl az egyik részlet 9000Ft, én a csekkre 9000Ftot fizetek, az mtt számlájára 9000Ft érkezik...akkor hol a költség???:D
(bár mint mondtam, valsz utalni fogunk:D)

Ha jól értelmezem, a 9 ezren felül még fizetsz 300 Ft-ot, ergo tőled vonnak le. :P (ha jól értelmezem, de nem biztos :D )


teljesen jól érted, többet kérnek el, mint a feladott összeg, ez a postaköltség

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320181 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

mogy írta: sry, de továbbra sem értem. pl az egyik részlet 9000Ft, én a csekkre 9000Ftot fizetek, az mtt számlájára 9000Ft érkezik...akkor hol a költség???:D
(bár mint mondtam, valsz utalni fogunk:D)

Ha jól értelmezem, a 9 ezren felül még fizetsz 300 Ft-ot, ergo tőled vonnak le. :P (ha jól értelmezem, de nem biztos :D )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320174 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

Remzymama/Tünde írta:

mogy írta: ergo kevesebb érkezik az MTT számlájára?


nem
ergo, te fizetsz kb 300 forinttal többet, és 2 hét a megérkezése
, de nyugodtan lehet

sry, de továbbra sem értem. pl az egyik részlet 9000Ft, én a csekkre 9000Ftot fizetek, az mtt számlájára 9000Ft érkezik...akkor hol a költség???:D
(bár mint mondtam, valsz utalni fogunk:D)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320173 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
A számlaszám:

11709002-29900837

A közleménybe ezt írjátok:

Név
MTT Nyári Tábor 2007 X. részlet

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320114 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

mogy írta: ergo kevesebb érkezik az MTT számlájára?


nem
ergo, te fizetsz kb 300 forinttal többet, és 2 hét a megérkezése
, de nyugodtan lehet

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320112 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
ergo kevesebb érkezik az MTT számlájára?

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320110 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007

mogy írta: bocsi, hogy belekotyogok (nem bírom ki) miért is kell OTPn keresztül befizetni?miért nem jó a hagyományos postacucc? csak érdeklődöm, nem értem az összefüggést...(no nem mintha csekken fizetnék :P )

Mert az MTT számlája OTP-s, és ha máshol fizeted be (pl. postán), akkor levonnak az átutalásért.
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320108 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
bocsi, hogy belekotyogok (nem bírom ki) miért is kell OTPn keresztül befizetni?miért nem jó a hagyományos postacucc? csak érdeklődöm, nem értem az összefüggést...(no nem mintha csekken fizetnék :P )

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 1 hónapja #320104 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság Nyári Tábor 2007
igen tényleg, ilyet is csináltam már én is

de mondtam, Rózsa pontosan el fogja mondani hétvégén, muszáj ennyire rohanni
ki az aki máris fizetne ? :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.515 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére