2007-es nyári tábor - Rendi vezetők

Több
16 éve 10 hónapja #327282 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ahogy én beszéltem Márkkal ő intézi a szükségleteket...a közös jelzés renden belül...hát érdekes...de nekünk vadászoknak kissé nehézkes...de azért gondolkodok rajta és konzultálok a vezetőmmel:)
De ez a maiás dolog komoly?...hű de le vagyok maradva...bár asszem én segédként csak mezei tünc leszek...a maiaság marad Márknak:))

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327278 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
Aeglos: netről esetleg saccra az árakat összeszedni? Hátha van egy boltnak árakkal teleírt lapja...
Illetve, ha nem tudod, akkor nagyságrendileg írd oda csak, hasraütve.

Póló szvsz nem célszerű minden rendnek, mert rajtatok kívül nem lesz rá időnk megfesteni :P (nektek viszont simán lehet :D )

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327277 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
Én tegnap megírtam excelben az igényeimet, de várható árakat nemtom honnan találjam ki, sajnos nincs időm boltokba rohangálni, hogy felmérjem a helyzetet... :(

Viszont vannak olyan tételek, amikre nemtom, hogy lesz-e szükség, pl.: én fejdíszt akartam a rendemnek jelképül, de ha az a mayáknak lesz akkor kitalálok valami mást. (Tényleg jobb ötlet, hogy a mayáknak legyen ilyen) Csak beszéljük meg minél előbb, hogy át tudjam írni. (És utána átküldöm mélben.)

Semmiképpen ne legyen nekünk is kendőnk, mert az már a csapatoknak is van, és a legfőbb gond a szín... Már annyi szín (színpár) sem lesz mint amennyi csapat, ne legyen a rendeknek is ilyen. Viszont javaslom, hogy legyen nekünk pólónk... Én pl. a rendemmel tök szívesen festenék pólót, mert oda úgy is az jön, aki szeret festegetni, ecsetekkel pepecselni, stb..
.
Vélemények? :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327274 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
Aeglos: akkor mindenképpen küldd el levélben az igényeket nekem is! Köszi szépen :D

Rana: majd tábor előtt egy végső csapatépítést még igyekszem összehozni :D

Ugye mindenki agyal a maián, akit megszemélyesít? :D Ha segítségre van szükség, lehet engem is kérdezmi, de ajánlom Alyrt is, mint keretjáték felelőst, illetve valaki tudósabbat, aki fejből felsorolja, h milyen maia naveket ismerünk :rohog: meg esetleg lefordítja nektek quenyára a kitalált nevet :mrgreen:

volt róla szó, h minket homlokralógatható kő külö9nböztetne meg, mint maiákat.
Emellett a csapatoknak idén kendőjük lesz, akarunk mink ilyet, vagy nem?
És a rendek is kitalálhatnak a rendtagokra alkalmazható jelzést (karkötő, nyaklánc, akármi), sőt, ezt támogatnám. Akár a mestervizsgát elvégzettek számáéra vmi extrát :D
Így a tábor végére úgy fogunk kinézni, mint az indiánok és egyéb törzsi népek az identitásjelző mindenféléjükkel :P

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326939 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
Sziasztok!
Sajnos én sem tudok jönni, mert nem leszek Magyarországon.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #326721 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Kövezzetek meg,de én még minidg nem tudok elmenni,pláne mert jún.11.szóbeli érettségi emelt szinten:/
Attól tartok nekem már csak a táborban veszitek hasznomat... :cry:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #326567 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
a szükséglistát átgondolom én is, szerintem legyen határidő nekünk h leadjuk neked ezt a listát az a június 8.-ai péntek, amikor összeülünk, nekem sztem jó lesz.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #326559 Írta: Szofi
Szofi válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
Júni 9 az nálam szombat, úh ha péntek, akkor 8-a:)
Szükségeslistával kapcsolatban meg már írtam első körben vmi mélfélét v egy hónapja, meg a rendi vezetői megbeszélésen is felvetettem pár dolgot, de igyexem ezeket átgondolni az új koncepció alapján és véglegesíteni:)

"Ölelj örömödbe, Fényhozó!"
/W.S.: Médeia/
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #326537 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
Június 9, péntek délutáni összeülés? Mindenkinek, segédeket is beleértve.Helyszínt mondjatok, most ne Burger King legyen :mrgreen: akár a Potalában fenn az emeleten, vagy vmi hasonló (Szíriusz? ) Tudom, messze van még, de addig van idő realizálnia mindenkinek.

Addigra kiderül, h pontosan mennyi dolgunk lenne egyebekben, mint a rendivezetés (keretjáték, programok vezetése, mint a számháború, estébé).
megbeszélnénk a "karaktereinket" (addig ki kéne találni), illetve a belső sztoriainkat. Meg úgy általában végiggondolhatnánk a lehetséges problémákat, estébé.

Szofival már megbeszéltük a karakterét, nagyjából ennyi kéne minimum ( felső határ nincs :D ):név, kinek/kiknek a maiája, és az ebből levezethető hangulati elemek, amik majd a rendet is befolyásolják.
Többen is tartozhatnak egy valához,és fordítva.

Ja, és a szükségeslista határideje június 15

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #326214 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők

Remzymama írta: rendi vezetőknek nyilván nem egyformák az igényei
egy olyan lista kellene, hogy mi az amit szeretnének
jelöljék be, mi az ami kell
és mi az ami nélkülözhető
nyilván kevesebb kell a dalnokoknak, krónikásoknak, mint a kreatívoknak
összegeket is kérek kb mellé, darabszámot
és utána összeülünk, osztunk, szorzunk


Szóval akkor kell minimállista és optimális lista, hogy mi az ami nélkül nem működik a rend, és miket szeretnénk még ezeken felül.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #326095 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
ha még olvassa valaki (mondjuk nem ment közgyúlésre):
ma a közgyűlés után rögtön tlálkozzunk az Oktogonon, én is igyekszem oda, kettőkor végzek. A Burger King előtt célszerűen, de szvsz hívjon fel, kettő után, h hol vagyok, és egyeztetünk.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #326038 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők

Ankalimon írta: Tudom, hogy erről volt szó, de én előbb szeretném megvárni az első rendi vezetői egyeztetést...

És ugye, akkor jól értem, hogy elég június 15-ig véglegesíteni a rendek igényeit?


Addigra Tündénél kell lennie az összesített listának.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325999 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
Tudom, hogy erről volt szó, de én előbb szeretném megvárni az első rendi vezetői egyeztetést...

És ugye, akkor jól értem, hogy elég június 15-ig véglegesíteni a rendek igényeit?


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325721 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
Kedves Aeglos és kedves többi rendvezek, már hetekkel ezelőtt szóltam, hogy találjátok ki mi kell és írjatok mailt nekem vagy gillznek erről.

NEM FÓRUM, NEM PRIVI HANEM E-MAIL.

Ezt is pont így kértem. Ennyire nehéz?

UI: Lehetőleg gondoljátok át mi kell feltétlenül és mi az amitől szükség esetén eltekintetek, mert a jelentkezők számától függ az erre fordítható pénz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325714 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők

gillz írta: jaja, írjatok minden szükségleteteket össze, egybe, és miután megvan, adjátok oda nekem, én meg az egészet összesítve továbbküldöm, h ne kismillió mélből kelljen összevadászni.

és mindenki gondolja át, hogy milyen "tanrendje" lesz, mit fognak csinálni, estébé. esőre is gondoljatok.


mindennek a határideje, hogy hozzám jusson június 15.-e
aki addigra nem adja le, nem kap semmit
költségvetésben nem mindegy

köszi

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325712 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
jaja, írjatok minden szükségleteteket össze, egybe, és miután megvan, adjátok oda nekem, én meg az egészet összesítve továbbküldöm, h ne kismillió mélből kelljen összevadászni.

és mindenki gondolja át, hogy milyen "tanrendje" lesz, mit fognak csinálni, estébé. esőre is gondoljatok.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325699 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők

Aeglos írta:

Gumipók írta: Közgyűlés után viszonylag keveset érek rá mert programom van.

Jahh....amúgy a kézműves rendi vezetőnek mondanám, hogy a dalnok rend tagjai ismét szeretnének bábelőadást készíteni, bárányosat is meg kacsásat is, és szeretnénk a kézműveseket bevonni mint hozzáértő embereket a bábkészítéshez. Plussz azért is szólok előre, hogy az anyagigényt be lehessen jelenteni, zoknira, wcpapírra meg minden olyasmira ami kell a bábokhoz. ::::)
Köszi


Igen!!! :D :D
Teljes mértékben támogatom!!
Remzymama, ha ittvagy, látsz, hallassz, vagy olvasol, akkor kérlek könyveld el, hogy kell kb 20 pár zokni meg vatta meg alkoholosfilc stb... Szóval majd kiszámolom, meg szólok tisztességes, nyomonkövetkető úton is, de most ennyi.
Pók, beszéljük meg MSN-en, hogy miből mennyi köllene, milyen színű, anyagú, méretű...


ezt te írd össze én a végén minden rendi vezetőtől kérek egy listát, kb összegekkel, és az alapján kiderül mire van pénz

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325667 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők

Gumipók írta: Közgyűlés után viszonylag keveset érek rá mert programom van.

Jahh....amúgy a kézműves rendi vezetőnek mondanám, hogy a dalnok rend tagjai ismét szeretnének bábelőadást készíteni, bárányosat is meg kacsásat is, és szeretnénk a kézműveseket bevonni mint hozzáértő embereket a bábkészítéshez. Plussz azért is szólok előre, hogy az anyagigényt be lehessen jelenteni, zoknira, wcpapírra meg minden olyasmira ami kell a bábokhoz. ::::)
Köszi


Igen!!! :D :D
Teljes mértékben támogatom!!
Remzymama, ha ittvagy, látsz, hallassz, vagy olvasol, akkor kérlek könyveld el, hogy kell kb 20 pár zokni meg vatta meg alkoholosfilc stb... Szóval majd kiszámolom, meg szólok tisztességes, nyomonkövetkető úton is, de most ennyi.
Pók, beszéljük meg MSN-en, hogy miből mennyi köllene, milyen színű, anyagú, méretű...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325653 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
Közgyűlés után viszonylag keveset érek rá mert programom van.

Jahh....amúgy a kézműves rendi vezetőnek mondanám, hogy a dalnok rend tagjai ismét szeretnének bábelőadást készíteni, bárányosat is meg kacsásat is, és szeretnénk a kézműveseket bevonni mint hozzáértő embereket a bábkészítéshez. Plussz azért is szólok előre, hogy az anyagigényt be lehessen jelenteni, zoknira, wcpapírra meg minden olyasmira ami kell a bábokhoz. ::::)
Köszi
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325639 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325615 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők

Aeglos írta: Sziasztok!

Közgyűlés után nekem is jó. Ha jó idő lesz, menjünk ki a Margit-szigetre, esős vagy hideg idő esetén beülhetünk a Vörös Oroszlán teaházba. Ha oda akarunk menni, akkor viszont asztalt kell foglalni, mert szombat délután, főleg rosszidőben népszerű hely. (Nem tudom, az jár-e valami fogyasztási minimum meghatározással, nyílván én sem akarok egy kisebb vagyont otthagyni. B-tervnek jó a Zöld Teknős vagy a Potala is, tele van az az utca teaházakkal...)

Sorry, hogy csak teaházakat írtam, az ötletelést nem csak egy csésze forró víz mellett tudom elképzelni, pusztán abból indultam ki, hogy hozzánk nem tudom most hívni a társaságot, gyorsétteremben meg nem nagyon lehet beszélgetni.


zöld tekiben van minimum fogyasztás és elég drága
vörösben nincs
(bocs a belepofért)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325613 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
Sziasztok!

Közgyűlés után nekem is jó. Ha jó idő lesz, menjünk ki a Margit-szigetre, esős vagy hideg idő esetén beülhetünk a Vörös Oroszlán teaházba. Ha oda akarunk menni, akkor viszont asztalt kell foglalni, mert szombat délután, főleg rosszidőben népszerű hely. (Nem tudom, az jár-e valami fogyasztási minimum meghatározással, nyílván én sem akarok egy kisebb vagyont otthagyni. B-tervnek jó a Zöld Teknős vagy a Potala is, tele van az az utca teaházakkal...)

Sorry, hogy csak teaházakat írtam, az ötletelést nem csak egy csésze forró víz mellett tudom elképzelni, pusztán abból indultam ki, hogy hozzánk nem tudom most hívni a társaságot, gyorsétteremben meg nem nagyon lehet beszélgetni.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325604 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
nah közben írtam valamit, ami már idejétmúlta, szóval nincs helszínötletem. de szerintem jóidő lesz, kiemehetünk a margitszigetre. hopp ez már egy helyszínötlet :D bocsi, nem vagyok beszámítható :twisted:

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325603 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők

Gandalf írta: A kgy csak kapóra jönne nektek, sokan lesznek ott a rendi vezető-jelöltek közül és kettőkor már ki is dobnak minket a Batyiból, tehát nem húzódhat el. :wink:


jaa :hm-hm:

akkor mégiscsak, kgyután fussunk össze, én kábé kettőig-háromig úgyis a 4-6os vonalán vagyok.
(azt a határozott mindenemet :rotfl: )
helyszín ötlet?

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325599 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
A kgy csak kapóra jönne nektek, sokan lesznek ott a rendi vezető-jelöltek közül és kettőkor már ki is dobnak minket a Batyiból, tehát nem húzódhat el. :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325590 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők

Milendoria írta: közgyűlés után? oké. bár nekem már mindegy, a többieket kéne valahogy aktivizálni, hogy legalább egy 'jó'-t nyögjenek be :D


jesszus. jellemző módon eszembe se jutott, h közgyűlés :P
akkor visszavonva. ezen a héten már nem, ellenben mindenki írjon akár ide is egy rövid összefoglalót a rendjéről :D

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325586 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
közgyűlés után? oké. bár nekem már mindegy, a többieket kéne valahogy aktivizálni, hogy legalább egy 'jó'-t nyögjenek be :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja - 16 éve 11 hónapja #325459 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
*mégsem* :P

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #325177 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
hmm ezekszerint nagyon úgy tűnik, hogy ez a holnap nem fog menni...
csak hogy konstruktív legyek: szerintem írkáljuk be kinek mikor jó legközelebb...
én a héten péntek délután érek rá, utána levő héten is a péntek lenne esélyes, vagy esetleg hétfő. vagy hétvége. hm?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #324995 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Rendi vezetők
nekem is vezetőségim van :(
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.425 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére