Művészetek Völgye 2007
- Rayan
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Eruntale/Hanna írta: ennek egyszerűen nem itt a helye.
Pedig az is egy szervezői hibának minősül, ha nem csinálunk szigorú házirendet az óvodakert területén. Főleg a sátrasok miatt. De javítsatok ki, ha tévedek és elhangzott. Elég disztingvált voltam, a válasz is az volt, amit köszönök. Egyébként úgyis csak a rendezvény sikere számít, az pedig volt a Völgyzugolynak rendesen.
tiltsátok be a kisbetűt
Csinci
- Olosta
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Attila írta: Hova lehet küldeni pontosabban kinek lehet küldeni a képeket?
Mi lenne, ha nemes egyszerűséggel feltöltenéd őket az internetre? Mondjuk a kep.tar.hu-ra.
"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Eruntale/Hanna írta: Ugyan már emberek, kicsit több optimizmust! Az a tény, hogy az elég mostoha időjárás és körülmények mellett sikerült a legtöbet kihozni magunkból és a szituációból, és csináltunk egy sikeres rendezvényt!
köszönettel tartozom mindenkinek, hogy megcsináltátok, hogy zokszó nélkül felálltatok a színpadra akkor is, ha két ember volt csak ott éppen, és köszönöm, hogy becsülettel végigvittetek mindent!
képeket! képeket!
( ami a magatartásbeli problémákat illeti: a jó magatartásnak része a tolerancia és a disztingvált közlésfomák is..... nemde?? Ami nem a fórumra tartozik, arra még homályos célzásokat se tegyünk, ha kérhetem. Nem elkendőzés, nem agyonhallgatás miatt, de ennek egyszerűen nem itt a helye.)
Hova lehet küldeni pontosabban kinek lehet küldeni a képeket?
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
- Narbeleth
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Tartózkodási helye: MTT raktár
"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"
Avartho i gadw, hebo i faer!
- Eruntale/Hanna
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 752
- Köszönetek: 2
köszönettel tartozom mindenkinek, hogy megcsináltátok, hogy zokszó nélkül felálltatok a színpadra akkor is, ha két ember volt csak ott éppen, és köszönöm, hogy becsülettel végigvittetek mindent!
képeket! képeket!
( ami a magatartásbeli problémákat illeti: a jó magatartásnak része a tolerancia és a disztingvált közlésfomák is..... nemde?? Ami nem a fórumra tartozik, arra még homályos célzásokat se tegyünk, ha kérhetem. Nem elkendőzés, nem agyonhallgatás miatt, de ennek egyszerűen nem itt a helye.)
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
- Balázs
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 157
- Köszönetek: 0
És egyetértek Ganalfal és szereitem lehet, hogy mindnkinek hiányzik a Völgy-zugolyunk
A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
- Gandalf
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Minden érintett ki lett engesztelve, óvodán belül és kívül egyaránt, teljes mértékben, minden le lett rendezve, Ankalimon meg összetegeződött a polgármesterrel is, és jövőre is nagyon szívesen látnak minket!
Köszönök minden segítséget és munkát, nagyon sokan kellemes csalódásokat okoztatok nekem.
- Feanor Faelivrin
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 552
- Köszönetek: 0
valahová eltűnt egy szürke, pulcsi és vele egy M-es kék mtt-s poló.
"A mosoly a leger
- Celebrom
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1331
- Köszönetek: 0
Én is kiváncsi vok, miért kellett vna.Rayan írta:
Peredhil írta: Senkinek nem volt gondja, nem tettünk semmi negatív dolgot.
Hát én ezt azért nem így mondanám. MTT-s rendezvény sikere szempontjából ötös, magaviseletből egyes. A szervezőktől kérdezem, hogy a gondnokbácsit kiengesztelte egyáltalán valaki?
"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
- Cueddo
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1623
- Köszönetek: 0
nagyon köszönöm mindenkinek ezt az együtt töltött 4 napot! hullafáradt vagyok, alig látok ki a fejemből, de azt látom, hogy megint olyan alkotóerők szabadultak el a Társaságban, hogy ebből csak egy még fergetegesebb Őszitali, ill. LEP születhet
Ratz, nemtudom, mikorra értél vissza, de mostmár verem a fejem a falba, hogy megadtam magam az álmosságnak
A Mória sztem is zseniális volt! a Synithos visz majd a LEPre egy újabb jelenetfüzért (a táboriakból-mostaniakból), az Ainulindalét pedig kevesebb emberrel, jobban összepróbálva, hogy színpadképes legyen... (ezért elnézést kérek.)
és én is kíváncsian várom a képeket
Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.
(Dylan Thomas)
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Mi hagytuk el nővéremmel utoljára az óvoda területét, és akkor még beszéltünk az ovisnénivel és nem említett semmi gondot, sőt nagyon is kedves volt.
If I promise not to kill you, can I have a hug?
- Rayan
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Peredhil írta: Senkinek nem volt gondja, nem tettünk semmi negatív dolgot.
Hát én ezt azért nem így mondanám. MTT-s rendezvény sikere szempontjából ötös, magaviseletből egyes. A szervezőktől kérdezem, hogy a gondnokbácsit kiengesztelte egyáltalán valaki?
tiltsátok be a kisbetűt
Csinci
- Balázs
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 157
- Köszönetek: 0
A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Peredhil írta: Ratzka barátunk előadta egymagában a fornost-ot.
Egy-egy ruhadarab volt egy-egy szereplő és mindig magára akasztgatta mikor épp melyiket játszotta.
Én csak a végére értem oda, de egy élmény volt.
Ez még alternatívabb volt mint az eredeti terv.
Mi lenne, ha ezt jövőre bevennénk a Fornost bukása (akár így is eljátszhattuk volna), hogy kicsit folytassuk a Móriabeli gondolatvételt.
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
- Peredhil/Phoenix
- Látogató
-
Egy-egy ruhadarab volt egy-egy szereplő és mindig magára akasztgatta mikor épp melyiket játszotta.
Én csak a végére értem oda, de egy élmény volt.
Ez még alternatívabb volt mint az eredeti terv.
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Olosta írta:
Erdariel írta: U.I.: Az egyszemélyes Fornostra még mindig nem lehet szavakat találni!!
Kár, hogy nem vette fel senki.
Mi volt ez az egszemélyes Fornost? Lemaradtam volna? Valaki megírná? Lécci....
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
- Olosta
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Erdariel írta: U.I.: Az egyszemélyes Fornostra még mindig nem lehet szavakat találni!!
Kár, hogy nem vette fel senki.
"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
- Erdariel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 122
- Köszönetek: 0
Megint nagyon jól éreztem magam veletek:) Hihetetlen jó a csapat!
U.I.: Az egyszemélyes Fornostra még mindig nem lehet szavakat találni!!
Ami
Édes Víz és Kacagás!
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Laurelen írta: képekképekképek?
Nyugalom!!!! Majd azok is fennt lesznek.......idővel.
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
- Laurelen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
- Balázs
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 157
- Köszönetek: 0
És igazad van Peredhil tényleg terjeszkedni kéne
De szerintem sikerülni is fog
A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
- Peredhil/Phoenix
- Látogató
-
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Gandalf: Psssszt! Négy napos út mire átérünk.
John! Ronald! Reuel! Üdv Mr. Tolkien.
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
- Snufi
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- meow
Volt osztálytársamtól is hallottam mindenféléket, hogy jó volt, habár az MTT-t nem látta, de nagyon élvezte, több éve rendszeres látogatója a Völgynek, legközelebb őt is elrángatom magammal, mert az MTT-ről már sokmindent hallott
"Well, I'm back."
- Peredhil/Phoenix
- Látogató
-
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Annyira jók voltunk. És még Gandalf is visszatért. Illetve visszafog térni.
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
- Peredhil/Phoenix
- Látogató
-
Huhogást levesszük Rózsa, helyébe jön a hujjogás.
JÓK VAGYUNK GYEREKEK, JUHÚÚÚÚÚÚ!!!!!!
Jövőre menjen MTT-s zenekar is, a Nagyszínpadon fogunk nyomulni!
Terjeszkedünk mint a multik.
- Rózsa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 177
- Köszönetek: 0
Peredhil, bölcsen szóltál.Peredhil írta: Elnézést, hogy beleszólok, de a konkrét meghatározás az volt, hogy oda ált a beöltözött csapat a közönség mögé egy fellépő csoport próbájának megtekintésekor.
Nem is túl látványosan a zenére elkezdtek néhányan táncolni és megjegyzem az MTT-s csapat volt kb. 15-20 méterre a színpadtól.
A fickó akkor ment oda szólni valamit amikor már rég távozott az MTT bagázs és hazafelé indult.
Az meg már csak hab a tortán, hogy a fellépők és az elöttük letelepedett közönség közölte is, hogy tetszik nekik az egész és nincs a terhükre.
Ha most ezért a kis mini dologért nem engednek minket elmenni jövőre is, akkor az szerintem csak egy szimpla ürügy, olyan lerázás féle.
Teljesen tömören megfogalmazva: Senkinek nem volt gondja, nem tettünk semmi negatív dolgot.
Én remélem, hogy az a .... kedves öregúr lesz oly kedves és engedi jövőre is oda menni e Tolkien hagyományokat ápoló szervezetet.
És jobb volna, ha nem feszegetnénk ezt a témát a szakadásig.
Bár Ankalimon tiszte lenne, hogy szóljon, de mivel tudom, hogy mi a helyzet, mielőtt felesleges és ok nélküli feszültséget gerjesztenénk. ide irom:
Az utolsó napi stábértekezleten, ahol a TELJES PROGRAM értékelése zajlott, mind a polgármester, mind a kulturális főszervező részéről pozitivan értékelték az ottlétünket. A kis incidens ugyan szóba került, de súlyának megfelelően. Természetesen próbát "megzavarni" nem állt szándékunkban, és a jővőben sem fogunk.
Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"
- Patiszon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Ismerd meg magad!
- Hozzászólások: 744
- Köszönetek: 0
Peredhil írta: És jobb volna, ha nem feszegetnénk ezt a témát a szakadásig.
Köszi a választ, így már minden tiszta, és nem fogjuk tovább feszegetni.
A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.






