Művészetek Völgye 2007

Több
16 éve 9 hónapja #328539 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Aiya!

Lassan összeáll a kép a Művészetek Völgye programmal kapcsolatban.

Július 30 és augusztus 5. között (hétfő-vasárnap) leszünk jelen a Művészetek Völgyében. Alapveteően ezt egy kulturális-szórakoztató kiruccanásnak szánjuk, ahol az alapvető cél, hogy együtt legyünk, és jól érezzük magunkat a Völgy programjait hallgatva-nézve - 50-60 fő részvételére számítunk.

A 7 napon belül 3 napon keresztül mi magunk is programot fogunk adni a látogatóknak. Ez része a Völgy hivatalos programjának:

Völgy-zugoly
Középfölde Fesztivál a Völgyben
Monostorapáti, Óvodakert, 2007. augusztus 2-4.

A minden nap 10-19 óra között szervezünk programokat. A programválaszték a következő elemekből fog összeállni:
- Színpadi amatőr-művészeti előadások
- Középföldi hagyományőrző fegyveres bemutatók
- Gyermek-családi kreatív foglalkozások
- Ismeretterjesztő előadások
- Örömzene, táncház (dal- és tánctanítás)

Minden tevékenységhez keresünk:
- Ötleteket, felajánlásokat
- Tevékenységvezetőket
- Vállakozó szervezőket


Amit eddig tudunk, vagy akarunk:
Színpadi produkciók (tevékenységvezető: Eruntale)
- Fornost bukása (dráma) felelős: Gillz
- Mória a padláson (paródia) felelős: Gumipók
- Gondolin (????) felelős: ???
- Bábelőadás 1 felelős: Brandir?
- Bábelőadás 2 felelős: Brandir?
- Vásári képmutogatás felelős: Brandir?
- Táncelőadás 1 felelős: Milendória
- Táncelőadás 2 felelős: Milendória
- Táncelőadás 3 felelős: ??
- Táncelőadás 4 felelős: ??
Táncos (a színpad mérete miatt csak szóló vagy max 4-5 fős csoportos koreográfiák), bábos és drámai produkciók jelentkezését várjuk . Kérek mindenkit, aki ilyenben gondolkodik, mielőbb jelezze nekünk, mert hiába szervezkednek, nem fognak bekerülni a programba.
Természetesn bármilyen egyéb produkció jöhet még beleértve bármilyen korábban a LEP-en vagy tábori előadások eretében megszületett alkotást, vagy akár új ötletből születő dolgot is.
Viszont mindenki úgy számoljon, hogy az összes előadás fényes nappal lesz egy szabadtéren - vagyis fénytachnikára ne nagyon számítson. Hangosítás és egy kb. 5*7 m-es szabadtéri színpad áll rendelkezsére, illetve esetleg fel lehet használni a háttérben álló gyermekvárat.


Középföldi hagyományőrző bemutatók (tevékenységvezető: Alyr)
- Tünde íjászati bemutató, illetve tanítás (Alapvetően a szokásos ijászkodás kellene - némi erőteljes tünde ideológiával nyakon öntve - pl.: szívesen látnánk, ha vállalkozó kedvűek kidekorálnák az ijakat és a vesszőket, plusz készítenének stílusos céltáblákat...)
- Kézifegyveres bemutató, illetve tanítás (a Gothika csoportra építünk, de itt is kellene némi középföldi ideológia, illetve keresünk vállakozókat, akik segítenek a korhű jelmezek kellékek elkészítésében)

Várjuk tehát biztos kezű tünde íjászok jelentkezését (Rana, remélem tudsz jönni), valamint akik július második felében segítenek a dekorációk, jelmezek készítésében). Valamint elméleti és gyakorlati segítőket, akik a Gothika csoportot támogatják a középföldi harci hagyományok kidolgozásában.

Gyermek-családi kreatív foglalkozások (tevékenységvezető: Timona?)
- kalligráfia,
- címertervezés és festés,
- üvegfestés,
- gyöngyfűzés,
- harisnyavirág,
- lufihajtogatás

Várjuk olyanok jelentkezéséet, akik 3 órás váltásokban a fenti tevékenységeket vezetnék a helyszínen

Ismeretterjesztő előadások tevékenységvezető: Gandalf?
- Középfölde háttere (földrajz, flóra és fauna, népesség, gazdaság, technológia, művészet)
- A varázslat szerepe Tolkien világában
- Mitológiai párhuzamok I (skandináv, kelta, angolszász
- Mitológiai párhuzamok II (görög-római, keresztény)
- A jó és a rossz küzdelme: bibliai erények és bűnök

Várunk egyéb előadásötleteket és vállalkozó előadókat

Örömzene, táncház (dal- és tánctanítás) tevékenységvezető: Kincső?
- Tünde táncok (ír)
- Hobbit táncok
- GYU versek énekelt változatai
- Egyéb hangszeres vagy énekes darabok

Várjuk táncoktatók jelentkezését, illetve a dalárdában való nagy számú részvételt. Nagyon szeretnénk, ha sok GYU vers megzenésítése megszületne (akár a Tolkien Ensemble magyarításával, akár vadonatúj zenékkel)

Tervezünk még, ha összejön: valamilyen esti-éjszakai programot (fáklyás-zászlós-jelmezes tünde felvonulás, tűztánc, ilyesmi), illetve valamilyen formában szeretnénk felújítani a Hobbit-fogadót.

A helyszínen két másik szervezettel fogunk osztozni: a Waldorf iskolák programja a miénkhez hasonló színpadi, kreatív, kézműves dolgokat tartalmaz. (ők július 27-től augusztus 1-ig csinálják a műsort), és egy fogyatékos kisgyermekeket foglalkoztató pedagógia kezdeményezéssel. Rájuk tekintettel a közreműködőktől maximális toleranciát kérünk!



A kérdőjellel megjelölt szervezők még nem nyilatkoztak egyértelműen, hogy vállalják-e
A rendezvény főszervezői: Melian, Eruntale és jómagam. Melian inkább a logisztikai ügyekkel, Eruntale pedig a különböző produkciókkal foglalkozik a belső munkamegosztásban.

A szervezésre való jelentkezéstől függetlenül kell majd jelentkezni a részvételre egy erre rendszeresített jelnetkezési lapon, a tábori jelentkezéshez hasonlóan.
A jelentkezés napokra történik (mindenki annyi napra jön, ahányra akar), és a díj tartalmazni fogja a szállást (sátor, nagyterem, vagy szoba), a fesztiválbelépőt, és a kaját (várhatóan egy meleg étkezés egy egy hideg étkezést).
A díjról még nem nagyon tudok mit mondani, de várhatóan 2-4000 Ft lesz naponta. Az MTT tagok és szervezők a szokásos kedvezményeket fogják kapni.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #328526 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Attila, tudom, hogy zongorakoncerted lesz. Azt is írtam, hogy a szombati megbeszélésen nem lesz meghallgatás. Meghallgatás akkor lesz, ha kiderül, hogy hány és milyen jellegű produkcióra tudunk számítani. Ezért kértem, hogy aki nem tud jönni, de fellépne, írjon nekem. Te ezt megtetted, és tudomásul vettem. De amíg nem tudjuk, a többiek mivel készünek,addig nem tudunk fix időpontot kiírni.

Ha lesz időpont, szólunk.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #328460 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Amíg nincs kiírva a pontos időpont, addig ne aggódj hogy lemaradsz róla.
Ha nincs kiírva, akkor valószínűleg még nincs is meg.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #328459 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Ave!

Sajna nem tudok felmenni szombaton, mert már ezt megindokoltam. Ha nem akkor elmondom, hogy zongora koncertem lesz.
Ami a meghallgatást illeti én a pontos időpontal még nem találkoztam a topicban szóval kérdezek!!! Mikor lesz pontosan?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #328421 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Attila írta: Ave!

A kérdéseimre még nem válaszoltatok. Ezek olyan kérdések amikre még nem lehet válaszolni? Már mint olyanok amiket Melyanna mondott?

Tudjátok halálra idegeskedem magam ezzel kapcsolatba

Kedves Attila,
az idegeskedésre semmi okod (elég sok rendezvényt szerveztünk már az MTT-ben, valószínűleg ez is sikerülni fog), a legjobb pedig az lenne, ha - amennyiben tényleg szeretnél közreműködni - fel tudnál jönni a szombati megbeszélésre.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #328402 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Még egyszer:
Mi nem Kapolcson leszünk, hanem Monostorapátiban. A Művészetek Völgye nevű fesztiválsorozat a völgy 7 falujában párhuzamosan zajlik, a központi falu a fő rendezvényekkel Kapolcs, emiatt szokták pontatlanul "Kapolcsi fesztiválnak" vagy "Kapolcsnak" hívni az egészet. De az MTT idén nem Kapolcson lesz, hanem a völgy egy másik falujában, Monostorapátban. De ettől ez még ugyanúgy a Művészetek Völgye.

Attila, amíg nem volt meghallgatás és nem dőlt el, hogy felléphettek-e egyáltalán, addig technikai kérdésekkel feleslegesen zaklatjátok a szervezőket! :wink: Majd a meghallgatás után kérdezzetek ilyesmiket.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #328401 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Attila írta: Tudjátok halálra idegeskedem magam ezzel kapcsolatba

Az állítólag kifejezetten jót tesz a bőrnek, na meg a bélműködésnek... bocsi.

Elnézést, hogy illetéktelenül beleszólok, de ha jól nézem, egyes kérdéseidre már van válasz vagy korábban, vagy ennek kapcsán más topikban, olvass figyelmesebben picit szvsz. A többit illetőleg szvsz még nincs, ha lesz konkrétum (pontos árak, stb.), a szervezők minden bizonnyal be fogják rakni ide, ne idegeskedj. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #328400 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Ave!

A kérdéseimre még nem válaszoltatok. Ezek olyan kérdések amikre még nem lehet válaszolni? Már mint olyanok amiket Melyanna mondott?

Tudjátok halálra idegeskedem magam ezzel kapcsolatba

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #328383 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Melyanna írta:

Aeglos írta: Érdeklődtem afelől, hogy milyen jellegű lesz a szállásunk, és azt a válszt kaptam, hogy az óvoda kertjében, sátrakban.
Nos, én nem szeretnék sátorban aludni, (sem földön az óvodában) aminek nem a finnyásság az oka, viszont nem szeretnék egyedül búslakodni valami vendégházban sem...

Erre valószínűleg nem is lesz szükség, mert előre láthatóan az óvoda épületében is tudnak nekünk (korlátozott számban) szálláshelyet biztosítani, ennek az az egyetlen hátulütője, hogy reggel viszonylag hamar fel kell kelni, mert abban a helyiségben reggeliztetnek.


Bocsánat ha félreérthető voltam... :oops:
Olyan helyet keresek, ahol ÁGYBAN lehet aludni, van melegvíz (fürdeni lehet kulturált kötülmények között), főzési lehetőség, és nem járkálnak be mások (nem MTT-sek).
És olyan embereket keresek, akik szívesen foglalnának velem (velünk) egy helyre szállást...
Azért írtam még a "konkrétumok" kihirdetése előtt, mert ha lesz jellap bele lehetne írni olyan szállásopciókat, hogy:
-óvodakert - sátor
-óvoda
-házban (közös foglalás)
-egyénileg
Akkor talán kiderülne, hogy hány főre érdemes foglalni... :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #328333 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Aeglos írta: Érdeklődtem afelől, hogy milyen jellegű lesz a szállásunk, és azt a válszt kaptam, hogy az óvoda kertjében, sátrakban.
Nos, én nem szeretnék sátorban aludni, (sem földön az óvodában) aminek nem a finnyásság az oka, viszont nem szeretnék egyedül búslakodni valami vendégházban sem...

Erre valószínűleg nem is lesz szükség, mert előre láthatóan az óvoda épületében is tudnak nekünk (korlátozott számban) szálláshelyet biztosítani, ennek az az egyetlen hátulütője, hogy reggel viszonylag hamar fel kell kelni, mert abban a helyiségben reggeliztetnek.

Amint pontos infók lesznek, mindent kiírok, de még nem kaptam rá engedélyt :)

Szombaton gyertek a margitszigeti megbeszélésre!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #328267 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Kedves Kapolcsra vágyók!

Érdeklődtem afelől, hogy milyen jellegű lesz a szállásunk, és azt a válszt kaptam, hogy az óvoda kertjében, sátrakban.
Nos, én nem szeretnék sátorban aludni, (sem földön az óvodában) aminek nem a finnyásság az oka, viszont nem szeretnék egyedül búslakodni valami vendégházban sem...

Érdeklődnék, hogy vannak-e közületek akik inkább támogatnák, hogy házban legyünk?
Ha többen lennénk akkor talán meg lehetne abban is állapodni, hogy azt hogy támogassák az óvodakerttel szemben. ( :confused2: szervezők??)
Ha ez a verzió nincs a Kapolcs szervezés által támogatva, még mindig megbeszélhetjük, hogy akik házban szeretnének lenni, foglalnak együtt valahová, csak minél gyorsabban kéne...
Még jobb, hogyha valaki tud egy tuti helyet Monostorapátiban! :D
(A 2004-es Monostorapáti szállásunk telefonszámára emlékszik valaki? Többemeletes családi ház volt, sőt sátorhelyekkel is, de azokhoz is volt fürdési lehetőség.)

Van ahol egész családi házakat kiadnak, el lehet intézni, ha még mostanában szólunk, később lefoglalják... (Tavaly ilyenben voltunk, csak Taliándörögdön, asszem 800 forint volt egy éjszaka és nagyon kulturált a környezet...)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #328132 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
félreértések eloszlatása végett: a meghallgatás nem most szombaton lesz
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #328098 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Kedves Kapolcsra Vágyó népek!

Most szombaton, azaz júni 2-án délután háromtól megbeszélést tartunk.

Helyszín: Egyelőre Margitsziget, eső vagy változás esetén értesítés a topicban

Akik kreatív produkcióval készülnek, próbáljanak eljönni!
Ha valaki olyan produkcióval jönne, ami eddig még nem szerepelt MTTs rendezvényen, attól kérem, hogy írja meg nekem priviben, vagy mailban (cím a profilomban) a produkció jellegét, időtartalmát, résztevevőit, és hasonló bölcsességeket :)
Valószínűleg az új producióknak lesz egy meghallgatás, és az alapján áll majd össze a program.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #327995 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Attila: Nagy valószínűsággel lesz néminemű meghallgatás a fellépésekkel kapcsolatban, akkor majd jelenjetek meg és megtudtok mindent a hosszról meg egyéb technikai kérdésekről...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327986 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Celebrom írta: Most akkor 30-5 ig leszünk lent és 2-3-4 adunk elő a programokból?Vagy csak 2-3-4 leszünk lent, vagy 30-5 ig adunk elő, mert máshol mindenhol azt írtátok 2-3-4 leszünk lent és adunk elő.

Az MTT szervezetten július 30-tól augusztus 5-ig lesz lent, e napokból augusztus 2-3-4-én adunk elő.

Ben, köszi, hogy szóltál, javítottam!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327889 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Ave!

Kérdéseim lennének!
1: Most akkor, hogy lesz az időpont?
2: Mivel én is szereplek ezért nagy probléma lenne, hogy ha csak 1 napra mennék le az nap amikor szereplünk? Ivett+Julcsi+én.
3: Hogy ha megengeditek, hogy csak egy napra mennyek le akkor úgy mennyit kéne fizetnem?
4: Hogy ha csak egy napra megyünk le akkor is jár az ovodai étkeztetés?
5: Lesz színpad?
6: Mivel ahol lesz azon a környéken nem vagyok földrajzi szempontból járatos akkor most Kapolcson lesz vagy Monostorapátin. Vagy Kapolcson szereplünk és Monostorapátin leszünk elszállásolva?
7: Meddig lehet jelentkezni szereplésre?
8: Ezt a kérdést is (többek között) megkérdeztem Ankalimontól aki még nem írt vissza. (Most azzal, hogy ezt a kérdést felteszem nem szeretnék türelmetlennek tűnni) de mivel itt (már mint ebben a topicba) Melyanna tiszteletét teszi ezért megkérdezném, hogy az 1 zongorás+2 énekes szám amit mi adunk elő Gyűrűk Urás darabokat az körübelül milyen hosszúak lehetnek, mert van 5 db ami körübelül 20 perces. Annyi elég?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327844 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Most akkor 30-5 ig leszünk lent és 2-3-4 adunk elő a programokból?Vagy csak 2-3-4 leszünk lent, vagy 30-5 ig adunk elő, mert máshol mindenhol azt írtátok 2-3-4 leszünk lent és adunk elő.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327832 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Melyanna írta: - szervezetten augusztus 30-tól 5-ig leszünk lent

Elnézést az OFFért, meg h beleszólok, de ez nem július 30-tól augusztus 5-ig akar lenni? :oops: Csak a félreértések elkerülése véget... :roll: :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #327823 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Kedves Kispajtások,

ma (vagyis tegnap, szombaton) voltunk Monostorapátiban, megnéztük a leendő helyszínt.

Elöljáróban néhány gyors információ (részletes beszámoló is lesz nemsokára):
- nagyon bíztatónak tűnik a hely, a monostorapáti óvoda udvara, kedves és segítőkész a vezetőnéni
- szervezetten július 30-tól augusztus 5-ig leszünk lent, a csupán tájékoztató jellegű, előzetes kalkuláció szerint kb. 2000 ft lesz a belépő+szállás és kb. 1500 ft a napi étkezés, amit az óvodában fognak nekünk biztosítani
- kérem, hogy aki biztosan jönne, az minél hamarabb küldje el a jelentkezését a melian'kukac'tolkien'pont'hu-ra.


És hadd kérjem szépen, hogy a topikot rendeltetésszerűen használjátok, a csetelést töröljük.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327594 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Ave!

Nos Ivett! Tudom, hogy ezt Privibe is lehetne írni de mivel ez az MV-vel kapcsolatos ezért nem látom sok értelmét, hogy a Lassi Laurie szerkesztőség topicba írjak mivel ez...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327593 Írta: Matefiam92
Matefiam92 válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
én is megyek a Művészetek völgyébe és megnézem az osztálytársaim előadását! (Attilát + Ivettet + Julcsit akik mellesleg a GY.U. fognak énekelni és zongorázni
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327517 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Sziasztok!

aki Kapolcson színpadon szerepelne, azt arról a szomorú tényről értesítem, hogy az én dilettáns kacsóimba került :twisted:

szombaton nézzük meg a helyszínt, és akkor dől el, hogy lesz-e színpad, és milyen.. és minden további dolog is.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327423 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Srácok, elárulom, hogy a Lassi lassan öt éve jelenik meg, és szoktuk a különböző rendezvényeken árulni. ;) (Tagoknak meg ingyen van, legalábbis attól kezdve h. beléptek.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327393 Írta: Ivett
Ivett válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Hát Attila, a Lassi Laurie-t árulni?nemtudom, szerintem sokan megvennék.De nem hiszem, hogy eladnák őket, de vagy egy másik fórum, a Lassi Laurie szerkesztősége, ezt oda kéne megírni

/Olykor mindnyájunkat elfog a kétségbeesés, s ha legyőzzük, akkor jövünk rá, hogy milyen erősek is vagyunk valójában./
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327388 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Üdv!

Látom, hogy Attila szeretne zongorázni majd a Művészetek Völgyében és ez szerintem is jó ötlet és írigyellem remélem majd tudnak szerezni neked zongorát!
És a fegyverekkel kapcsolatban jó ötlet lenne ha kiálittanák

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327387 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
De érkezett rá válasz. Nem tudnak biztosítani, csak szintetizátort.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327383 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Ave!

Sziiiiiija Ivett! Nagyon jó ötlet nem????????????

Én még arra gondoltam, hogy a Lassi Laurie-t is lehetne árúsítani tagoknak vagy...na jó ez rossz ötlet! Bocs! :roll:
Viszont még arra mindig nem érkezett válasz, hogy zongorát tudnátok-e biztosítani!!!!????

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327380 Írta: Ivett
Ivett válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
szerintem is ez nagyon jó lenne

/Olykor mindnyájunkat elfog a kétségbeesés, s ha legyőzzük, akkor jövünk rá, hogy milyen erősek is vagyunk valójában./
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327373 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Ave!

Nem tom lehet, hogy elkerülte a figyelmeteket (bocsi a megfogalmazásomért) :oops: de nem lehetne az MTT tulajdonában levő fegyvereket kiállítani? Mert megint jött a levél (egy fórumos tagtól), hogy nem- e tudom-e ezt már! Léci valaki ezzel kapcsolatba írjon! :(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327346 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

icke írta: Ja, és még egy kérdés: sátorhelyet vagy egyéb szállást, szervezői kártyát/napijegyeket ez a lehetőség biztosít, vagy a Társaság (értem: a résztvevők) állják a költségeket?

Üdvözletem!

Tényleg nem kötözködni akarok, hanem releváns lenne az információ...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.489 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére