Művészetek Völgye 2007

Több
16 éve 10 hónapja #327333 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Köszönöm szépen!!
Kedves vagy

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327317 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Balázs írta: Kedves Esgal!
Merre találom azt a topik-ot mert nem találom??


<!-- l --><a class="postlink-local" href="tolkien.hu/forum/viewtopic.php?t=111">viewtopic.php?t=111

tessék :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327316 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Kedves Esgal!
Merre találom azt a topik-ot mert nem találom??

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327306 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Balázs, nézz be a színművek topikba. ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327301 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Üdvözlett!
Annyit szeretnék kérdezni, hogy a fülembe jutott,hogy páran felépnek a Művészetek Völgyében.
De én nem tudok játszani hangszeren és viszont énekhangom sincsen.
De jól tudok szerepelni szerepjátékokban főleg gonoszokat. És vannak akik előszeretnének adni darabokat és abban én is szeretnék szerepelni. Ha van rá esély hogy lesz ilyen akkor létszíves írjatok nekem!
Üdvözlettel:Balázs

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327299 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Ave!

Lenne egy kérdésem! Többen jelezték felém a kérdést, hogy az MTT tulajdonában levő fegyvereket nem állítanátok-e ki??? És akkor ott mindenki megnézhetné ezeket! És ez szerintem is tök jó lenne!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327276 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Mikor? Lesz? Ettől függ a Fornost szereposztása... vagy sokára fog kiderülni, és kezdjük el dupla szereposztással próbálni?

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326989 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Ave!

Én arra gondoltam, hogy azokat a darabokat énekelnék amiket mondjuk játszanék zongorán így összeállna egy kis "kamaracsoport". Majd megkérdezem Őket, hogy szeretnék-e és akkor majd jelentkezem! :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326968 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Szia Attila!
Nem vagyok szervező, de ha Tolkien-témájú, vagy részben kapcsolódó dolgot énekelnek, egészen biztos, hogy tárt karokkal várják őket.
Az MTT-nek van egy dalárda féle alkalmi szervezete is, ahol Tolkien-témájú dalokat adnak elő az illetékesek. Szerintem ott is jól jön a segítség énekhangban, de akár duóval is felléphetnek, ha tényleg szép a hangjuk, nyugodtan szólj nekik. :)

Ja, és még annyi, hogy megvan nekünk itthon a Két torony zenéjéből készült kotta zongorára, szóval tudok Neked másolni, ha kell. Nem tudom mit sikerült megszerezni, mit nem, csak azért írok...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #326959 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Ave!

Nem baj, hogy ha szintetizátor csak ne legyen szilofonos zongora hangja, mert már játszottam ilyenen is!
Ami a kottát illeti Hála Silnekmost már megvan! Szóval hogyha van zongora OR szintetizátor szívesen játszanék rajta! Viszont lenne egy kérdésem. Van két ismerősöm akik nagyon szépen énekelnek az egyik tag a fórumon a másik nem, hogy Ők énekelhetnének itt??????

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326908 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Attila írta: Nos nagyon igyekszem leszedni a kottát. Ma úgy tűnik, hogy meg lesz! A zongorával kapcsolatban lehet, hogy ez nem igaz de mivel ez egy "Művészetek Völgye" lehet, hogy rosszul feltételezem de szerintem itt elvileg kellene lenni valamien hangszernek, és mivel a zongora egy elég közkedvelt hangszer így szerintem van. Körbe kéne kérdezgetni.
Nagyon szeretnék játszani. Hogyha semmiképpen nem megy akkor talán hangsúlyozom TALÁN tudnék szerezni. De ezt nem szívesen kérném, mert egyrészt pénzért adnák oda a másik meg, hogy a zongora elég nehéz és nem tudnám elvinni! :cry:
Addig nem szeretnék jelentkezni (tudom nagyon szűkös az idő) amíg nincs megoldva a zongora probléma! Nem?

Mint Ankalimon is mondta, fogalmunk sincsen, honnét lehetne szerezni egy zongorát.
Mindazonáltal úgy emlékszem, mintha az MTT-nek lenne a tulajdonában egy szintetizátor...
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326780 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Timona írta: A gyerek és kreatív cucconál szívesen segítek, mint közreműködő a helyszínen, a levezénylését most nem tudom bevállalni.


csatlakozom (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326778 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

icke írta: Ja, és még egy kérdés: sátorhelyet vagy egyéb szállást, szervezői kártyát/napijegyeket ez a lehetőség biztosít, vagy a Társaság (értem: a résztvevők) állják a költségeket?

Üdvözletem!

Az illetékesek talán csak elsiklottak a kérdés fölött, pedig szerintem releváns... Ha a válasz "nem", azt is jó lenne tudni.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326776 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Elvileg az MTT-nek van egy szép nagy szintetizátora, nem?

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326760 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Ave!

Nos nagyon igyekszem leszedni a kottát. Ma úgy tűnik, hogy meg lesz! A zongorával kapcsolatban lehet, hogy ez nem igaz de mivel ez egy "Művészetek Völgye" lehet, hogy rosszul feltételezem de szerintem itt elvileg kellene lenni valamien hangszernek, és mivel a zongora egy elég közkedvelt hangszer így szerintem van. Körbe kéne kérdezgetni.
Nagyon szeretnék játszani. Hogyha semmiképpen nem megy akkor talán hangsúlyozom TALÁN tudnék szerezni. De ezt nem szívesen kérném, mert egyrészt pénzért adnák oda a másik meg, hogy a zongora elég nehéz és nem tudnám elvinni! :cry:
Addig nem szeretnék jelentkezni (tudom nagyon szűkös az idő) amíg nincs megoldva a zongora probléma! Nem?

Szerintetek???

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326758 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Nóli i linantea írta: Gyöngyfához nem is kell ragasztó...

Igaz, a kősárkányhoz viszont kell, csak rossz helyre írtam :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326742 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
A Regardez-t igyekszünk összehozni, ha igény van rá! (Van? :roll: )
Én egyébként valszeg végig ott tudok lenni Kapolcson, mert közelben vagyok egész nyáron. (Salföld) Szal meglátyuk, szivesen segítek.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326715 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Gyöngyfához nem is kell ragasztó...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326683 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
A gyerek és kreatív cucconál szívesen segítek, mint közreműködő a helyszínen, a levezénylését most nem tudom bevállalni.

Új ötleteim is vannak gyerek részleghez pl kő sárkány készítés (egy nagyobb darab kö a test, lehet több feje is, színes papírból kivitelezhetők a testrészek), kreatívokhoz gyöngy fa készítés (egy darab kő, ragasztó, fém drót és gyönygök), egyik sem bonyolult, az anyagigénye sem vészes és kapcsolódik Tolkienhez ;)

Tényleg anyagilag hogy állunk, abból kell gazdálkodnunk, amink van raktáron vagy ezt azt azért be tudunk szerezni pluszban?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326682 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007

Attila írta: Hi!

Lehetne valamilyen GYU zenét, esetleg előadni mondjuk zongorán??? (Aki nem tudná zongorázok)
Mert valamelyik fórumra leírta valaki a weboldal címét csak nem találom sehol de meglesz!

Sürgős választ várok mindenkitől? Szerintetek??


lehetne... Mindenféle zenés produkció jól jönne, csak nem tudom honnan szerzünk zongorát...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326681 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Én személyesen az augusztus 2-3-4. napokat preferálom, de még meg kell állapodnunk a Waldorffal.

Egyelőre ezt a képet találtam a neten a helyszínről:
www.monostorapati.hu/kepek/ovoda.jpg


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326675 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Nekem még mindíg meg van a tatai, le nem adott kvíz, ha esetleg sok Tolkien lelkesedő emberke lesz ott.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326673 Írta: Caranglín
Caranglín válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Ha minden igaz, én is ott leszek a völgyben, de más minőségben. (zenésztábor és táncműsor, utóbbiról szólok, majd, hogy pontosan mikor, mert jó :) ) De mindenképpen megleslek majd titeket, így végre személyesen is találkozhatok veletek. :)

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: sosem tudod, mit veszel ki belőle.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326638 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Halihó!

Terveim szetin én egyébként is megyek a Völgybe idén (végre), szóval állok rendelkezésetekre, ha kell valami kézműveskedés, meg miegyéb. :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326603 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Hi!

Lehetne valamilyen GYU zenét, esetleg előadni mondjuk zongorán??? (Aki nem tudná zongorázok)
Mert valamelyik fórumra leírta valaki a weboldal címét csak nem találom sehol de meglesz!

Sürgős választ várok mindenkitől? Szerintetek??

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326594 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Üdvözletem!

Azt lehet tudni, hogy mely napokon leszünk lent? Mert (gillznek már mondtam, de az illetékesek is hallják) 27-étől 29-éig én semmiképp nem leszek elérhető, tehát ha akkor a nép Fornostot akar, akkor sürgősen másik Caltast kell keresnetek.
Egyébiránt és más napokon állok rendelkezésre, elsősorban színpadi produkciókhoz, csekélyebb mértékben általános lótásfutáshoz, cipekedéshez és sajtókapcsolatokhoz. (A Völgyhíradót és a Magtárlapot tudtommal még mindig a Szent Lászlósok csinálják, tudok nekik szólni a cuccainkról.)
Ja, és még egy kérdés: sátorhelyet vagy egyéb szállást, szervezői kártyát/napijegyeket ez a lehetőség biztosít, vagy a Társaság (értem: a résztvevők) állják a költségeket?

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326588 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Ja, ha nem derült volna ki: mégis lehetnek gyermekprogramok. A Waldorfosok is csinálnak.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326587 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Na végre netközelben vagyok.

Szóval a pontos infók:

A monostorapáti óvodakert a miénk. Vagy 3-4 teljes napra, vagy 5-6 fél napra. Akivel osztozunk (akik a programok többségét viszik az a magyar Waldorf szervezet)

Döntenünk kellene, hogy "Völgy-zugoly (Középfölde Fesztivál)" legyen a program neve, vagy "Mitológiák völgye". Az utóbbi esetén természetesen be kellene vonni más jellegű előadásokat, produkciókat is.



Amit szeretnénk: színpadi előadás minden nap - ha lehet ugyanazzal, a mindösszesen legalább 1,5 órás műsorral (a LEP mintájára). A Fornost mellett kellene egy humoros, és legalább 30 percnyi táncprodukció.

A dalárdát inkább napközbeni programként szerepeltetnénk, és fel kellene bővíteni a repertoárt.

Színpadot nem kapunk, arról magunknak kellene gondoskodni. Egy 10*5 m-es (50 négyzetméteres) szinpadot esetleg tudnánk finanszirozni 2 vagy 3 napra. Táncosok, színjátszók: elég lesz ekkora?

Emellett kellenének gyermek (családi) programok (mint a LEP-en). Ismeretterjesztő előadások, játékok.

Fontos attrakció lenne a fegyveres hagyományőrző bemutató. (Ehhez a Gothikának elkelne némi segítség a megfelelő középföldi jelmezek, fegyverek elkészítésében, és közreműködők orkok, trollok, keletlakók, dúnföldiek megszemélyesítéséhez.)

Lesz árusítás, meg hobbit kocsma is - ha megengedik...


Mindehhez sok ember kellene, de a lényeg azért a buli. A terv szerint a 10 nap alatt maximum 18 -20 óra közönségprogramot adunk, a többi időben buláj: esténként szuper zenék, napközben intenzív szocializáció egymással, és az MTT mércéje szerint is eléggé agyament völgylakókkal.

A programok szervezői és közreműködői mellett sima látogatókat is várunk, igyekszünk egy közös, nem túl drága szálláshelyet találni.



Ami fontos: Már most ide a topikba várom az előzetes jelentkezéseket mind a szervezői/közreműködői feladatokra, mind a sima "völgyezésre". Azt is jó lenne tudni, hogy ki hány napot tud ott tölteni.

A hivatalos jelentkezés várhatóan a jövő héten fog indulni.

Ha minden igaz vasárnap lemegyünk megnézzük a helyszínt a waldorfosokkal közösen. Ha valaki szeretne jönni, akkor jelentkezzen nálam (telefonon).


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #326569 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
jipppí :mrgreen:
de hogy kicsit konstruktív is legyek, kérnék minden kedves szerepelni vágyót, hogy amennyiben lenne kedve táncot vmit betanulni (és rendelkezne hozzá energiával és idővel is), az privizzen rám! csak hogy meglássuk egyáltalán igény van-e. :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #326565 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Művészetek Völgye 2007
Kedves Kispajtások,

örömteli hírem van, megkaptuk a kapolcsi részvételt, ha minden igaz, a monostorapáti óvoda kertjén osztozhatunk 10 napig a Magyar Waldorf Szervezettel.

Ezért kérünk szépen minden lelkes és szerepelni/tevékenykedni hajlandó kispajtást, hogy ötleteljen, tervezgessen itt a topikban!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.464 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére