MTT születésnap 2007 szervezése

Több
16 éve 10 hónapja #330708 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Attila: 21.-e a leghosszabb nap.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330706 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Sziasztok Szervezők!

Itt a topicban mintha mindig csak az "hangzott" volna el, hogy az időpont június 23-24., amit én úgy értettem, h. mindkét nap végig, de most azt hallottam, hogy ez csak 1 nap + 1 éjszakának értendő, tehát vasárnap reggel/délelőtt véget érne... igaz ez?
Továbbá mi lesz a szombat esti kaja és hányra lesz kész? T.i. még nemhogy azt tudom, délután hányra érek fel, hanem azt se h. meddig tudok maradni, úh. ha későn lesz kész lehet h. el kell mennem, és akkor lehet h. inkább nem ennék, és akkor gondolom fizetni sem kell...

köszi a választ,
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330201 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Ave!

Székesfehérváriak! Akik jönnek az MTT szülinapra léci írjatok nekem privibe egy levelet, hogy jönnétek, mert ugyan is szeretnék kérdezni tőletek valamit.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329857 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Attila: minden információ ki lesz rakva időben a topicba! Ami még nem volt kinn, azt még a szervezők sem tudják.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329852 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Ave!

Pontosan hánytól lehet menni? Márcsak a vonat miatt is!???? Mellesleg nem tojtam be! :rmad2: Csak... végül is tök mindegy, mert ez a nap az ha szerény népismereti tudásom nem csal amikor a legtovább van fennt a nap vagyis legtovább van világos! :evil: :twisted: :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329826 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Aki járt már vízszintesnél meredekebb terepen, az fel fog jutni, és le is. A balesetnek csak sötétben van esélye, amikor nem látod, hova lépsz, ennyi. Könyörgöm, nem kell betojni!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329801 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Bokakitörés??? Meredek lejtők??? :eek2: :blackeye: Félek, hogy ennek nagyon rossz vége lesz! Én is hazaszeretnék menni a vonattal még az nap, mert én nem tudok ott aludni...egyéb okok miatt! Jajj neeee! :cry:
Nagyon meredek??? :cry: :bawling: Húúú! Nyugodt vagyok
! :bawling: :bawling: :bawling:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329753 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése

Sil írta: Hmm. És sötétben tényleg nem érdemes megkockáztatni? Nagyon nem szívesen hagynám ki Kőhegyet, de 7-kor megy a buszom Pestről, azt muszáj lenne elérnem (haza kell érnem még délelőtt, a nagypapám születésnapja miatt).


Ha van egy jó lámpád, és nem szokásod kitörni a bokád, meg lehet próbálni. A lefelé vezető út első része kicsit meredek.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329740 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése

Ulmo írta: Hivatalosan mindkét irányba (Szentendre/Pomáz) 1 óra 50 perc a út a HÉV/busz állomásig de normál tempóban (eltévedés nélkül) 1,5 óra alatt megoldható.

Hmm. És sötétben tényleg nem érdemes megkockáztatni? Nagyon nem szívesen hagynám ki Kőhegyet, de 7-kor megy a buszom Pestről, azt muszáj lenne elérnem (haza kell érnem még délelőtt, a nagypapám születésnapja miatt).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329721 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése

Sil írta:

Ulmo írta: Pomázról a zöld jelzésű turistaúton lehet elérni, Szentendréről a sárgán. A környék nem sokat változott (ma jártam arra), Majapók is megvan még :)

Kb mennyi idő leérni a hegyről Pomázra? :nememlékszik: :alföldigyerek:


Hivatalosan mindkét irányba (Szentendre/Pomáz) 1 óra 50 perc a út a HÉV/busz állomásig de normál tempóban (eltévedés nélkül) 1,5 óra alatt megoldható.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329716 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése

Ulmo írta: Pomázról a zöld jelzésű turistaúton lehet elérni, Szentendréről a sárgán. A környék nem sokat változott (ma jártam arra), Majapók is megvan még :)

Kb mennyi idő leérni a hegyről Pomázra? :nememlékszik: :alföldigyerek:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329691 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése

Attila írta: Ave!

Ne haragudjon senki, hogy megkérdezem de hol van ez a Kőhegy illetve az ezen levő menedékhely?


Pomázról a zöld jelzésű turistaúton lehet elérni, Szentendréről a sárgán. A környék nem sokat változott (ma jártam arra), Majapók is megvan még :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329683 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Örülök

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329676 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Aha...értem!

Mivel nem vagyok Budapesti így nem tudom,hogy hjol van de majd mindjárt megnézem...áááá meg is van! Akkor minden el van intézve! :D

Nos akkor kész lett a Lassi az MTT szülinapra?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329674 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Kőhegy nincs messze Bp-től, úgy lehet megtalálni, hogy előveszel egy térképet, és nem messze a Lajos forrástól kutakodsz. (Okos dolgo ezen kívül megnézni még a névmutatót is :wink: )

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329671 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Ave!

Ne haragudjon senki, hogy megkérdezem de hol van ez a Kőhegy illetve az ezen levő menedékhely?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329550 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Aki házban szeretne lenni, annak 2500/2700/3000 FT, MINDENKI másnak 2000/2200/2500.

Ebben benne van az a lehetőség, h. vki eldönthesse h. ott alszik-e vagy nem (egy plusz sátornak mindig van hely, ha vki meggondolná magát). A pénz legnagyobb részét egyébként a kaja teszi ki.

Jelentkezéseket a következő címre várunk június 15-ig!
szulinap2007@gmail.com

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329351 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Aki valószínűleg nem tud ott aludni, annak kell-e fizetnie és mennyit?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329258 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése

Ulmo írta: Aki hoz magával egy dézsa vizet, kaphat kedvezményt? :)

Aki el tudja hallgattatni a bepálinkázott Majanénit...
Üdvözlöm a menedék mögött "tavat", kedves emlékek fűznek hozzá. :) Attól tartok, nem tudok ott lenni.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329253 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Ööö... jelentkezés módja? Privi, mail, sms, füstjelek? (csak mert jelentkeznék)
Aki hoz magával egy dézsa vizet, kaphat kedvezményt? :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329252 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Kedves Mindenki!

A pontos időpont akkor június 23-24.
Helyszín: Kőhegy - Czibulka János Menedékház (és környéke) :P
A várható részvételi díj(ak) - mely tartalmazza a szállást, a vacsit és a reggelit, no meg a jó társaságot, a nosztalgiahangulatot ésatöbbi...jah és persze vízhasználatot :twisted:

(sátorban - házban)
MTT tagoknak: 2000 - 2500
Pártoló tagoknak: 2200 - 2700
Nem MTT tagoknak: 2500 - 3000

Indulás várhatóan szombat reggel 9 körül lesz. Pontosat még írunk.
Szombatra mindenki hozzon magának táplálékot mert csak este fogunk főzni (paprikáskrumplit). Szalonnát süthetünk, ha van rá igény - de azt jelezzétek, hogy tudjuk ki szeretne, vagy mindenki hozzon sütnivalót, aki akar.

Innentől kezdve lehet jelentkezni! A jelentkezés fizetési kötelezettséggel jár, ezt már szeretnénk az elején tisztázni, nehogy később félreértés legyen belőle.

Üdv,
a szervezők
(Áfi és Cica)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329163 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Még két személyre lehet számítani :)
De mikor lesz konkrét a cucc? Már nem sok idő van hátra...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #328794 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Sil: én anno szerettem volna sötétedés előtt lejutni a hegyről, mert kissé veszélyes sötétben megtenni ugyanazt az utat. Úgyogy gyere, aztán majd elindulsz vissza, ha feljött a nap.

Kedves főszervezők: sacc/kb három hét van a szülinapozásig, de túl sok infonk még mindig nincs. Mikor tudhatunk meg valami konkrétumot? :?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #328774 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Kérdés: egy napra lehet jönni? Mert ha vasárnap hajnalban visszamennék a HÉV-vel [size=9:33mepc4v](mondjuk ebben a hegyről való lejutás a necces, a tájékozódási képességemet - vagyis annak hiányát - ismerve)[/size], akkor elérem az első buszomat, és még délelőtt hazaérek, és úgy talán megoldható... :gondolkodik: :menniakar:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #328773 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
jézuskrisztus...ennyire öregek vagyunk??.... :cry: :D :wink:

kéne csinálni egy 20-30 perces montázst az mtt legszebb pillanataiból, videókat értem ezalatt...persze,ez biztos csak álom, de olyan jó lenne...
és igen, tábortűz, régi fényképek...régi minden..ez kell ide...

elöntöttek az emlékek..nem tok többet irni :wink: ....

....

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #328617 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Nyüssz, népek, mégsem tudok menni. :bawling: Nagypapám 75 éves lesz, és a nagymamám ma jelentette be, hogy 24-én tartjuk. Nem tudok elszabadulni, kötelező program. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327205 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Ha lesz belépő az mennyi lesz? Illetve mi alapján lesz majd HA lesz???Mert például úgytűnik, hogy én csak egy napra tudnék elmenni! :bawling: :bawling:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327161 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Lehetséges, hogy lenézünk mi ketten is, bár 100%-ra nem tudjuk még ígérni.

Mikor várhatóak újabb és frissebb infók?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #327078 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Ave!

Nos nem tudom még, hogy tudok-e menni bár ahogy a képeket megnézetm annyira :bawling: :!:

Olyan :hello: :!: Mindenképpen menni szeretnék! Jaj még soha de soha nem voltam MTT-s emberek között! :bawling:

[size=9:350r36cq]*moderátori közlemény: kéretik mérsékelni az emotikonok használtatát. eggyel ugyanúgy ki tudod fejezni az érzéseidet, mint egy tucatnyival.[/size]

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 11 hónapja #326301 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2007 szervezése
Halihó! :)

Jelezném, én is szívesen mennék. A bizonyosság csak az ártól függ, a vizsgákat meg max. elpakolom a környékéről :)

Ezenkívül jelezném azt is, hogy megtaláltam az otthoni gépemen azt a bizonyos "visszaemlékezést", amit még Eiával csináltunk aaa.... azt hiszem, az 1. MTT szülinapra. Aki ott volt, az tudja miről beszélek, aki nem: a tolkien.hu weblap kezdeteitől az MTT megalakulásáig terjedő időszak nehézségei, szervezései és néhány őstag visszaemlékezései 1 év távlatából.

Ezúton szeretnék megkérni mindenkit, hogy aki ott volt az alakulóülésen, az ismét elevenítse fel a történteket (kíváncsi vagyok, ki mire hogyan emlékszik), és írja meg nekem emilben ( telcontar.leli@freemail.hu ), és ezekből is csinálnék majd egy visszaemlékezést, egy újabb "Ez történt akkor" részt :)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.252 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére