Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Előkészületek

Több
16 éve 9 hónapja #331754 Írta: Rabyn
Nem rossz ötlet, de aznap van az mtt szülinap hazafeléje is és lehet, hogy nekem beesik egy csapveztali.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331744 Írta: Artemisz
Kedves Rokonság!

Felyacundu hesenya felvetette, mi volna, ha találkoznánk még Tábor előtt. Mivel szégyenszemre (:P) én vagyok az egyetlen nempesti, emellett elég zsúfoltak a napjaim, szeretném kérni, hogy a tali 24.-én vasárnap tartassék, ugyanis a Táborig én kizárólag e napon fogok előfordulni Pesten.

Vélemények?

Előre is köszönöm.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331735 Írta: Nóli i linantea
jah, azt tudom, másutt néztem félre :oops: :oops: :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331730 Írta: Artemisz

Nóli i linantea írta: Nekem tetszik, :) dee sztem nem következetes hoyg a magánhangzókat elé vagy utána teszed. (Az utolsó két magánhangzó).


De igen, mivel a míre "hosszú" (hangsúlyos) i, ezért azt külön kell jelölni ;) stimmt?

Oké, Ry, örülök, h beszállsz, ennyivel is kevesebb :D Milyen lila fonalad van kéznél?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331722 Írta: Nóli i linantea
Sokkal gyorsabb a csomózásnál :) Értsd: Várgesztesi táborra Panda csinált százat :wink: 8O
De nem akadályozlag meg benneteket hogy csomózzatok :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331708 Írta: Ryana
Értem. :) (tényleg másra gondoltam) De szerintem ez sem tart rövidebb ideig mint a csomózás. Emelgetni a szálakat meg minden. :) Beszállok a csomózásba, Artemisszel ketten hamar megvagyunk ilyen kevés emberre. :) (Tavalyi táborban csináltam vagy 10et. :P )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331684 Írta: Nóli i linantea

Ryana írta: Te tudsz úgy tekerni h legyen benne betű? O.o

Hát persze.... Asszem két külöböző dologról beszélhetünk... :D
Én spec arról, amikor egy műnyanyag darabra hosszában néhány szálat fektetünk, majd elkezdjük keresztbe tekerni a másik színt. És amikor megemeljük az alsó szálakat éls alájuk tekerünk, akkor az adja a mintát. Ez esetben a betűt :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331643 Írta: Ryana
Te tudsz úgy tekerni h legyen benne betű? O.o

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331631 Írta: Nóli i linantea

Ryana írta: Nade ha teker akkor nem lesz benne betű. :D

Má mié ne lenne? 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331623 Írta: Ryana
Nade ha teker akkor nem lesz benne betű. :D

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331618 Írta: Nóli i linantea
Nekem tetszik, :) dee sztem nem következetes hoyg a magánhangzókat elé vagy utána teszed. (Az utolsó két magánhangzó)
Emellett meg csak a te időd miatt szólok, hogyérdemesebb lenne nem csomózni, hanem tekerni azt a karkötőt, mert 9 karkötő megcsomózása azért elég hosszú idő...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331617 Írta: Artemisz

Felyacundu hesenya véleményét kérném nyelvhelyességi szempontból.

A lentebb látható feliratot, a lentebbi színkomplexióval megcsinálnám csomózott karpántnak az egész Család részére, amennyiben va rá igény.

erenya.fw.hu/pant.jpg

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331553 Írta: Rabyn
Én úgy tudom azt is annak hívják:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331405 Írta: Ryana

Rabyn írta: én arra gondoltam, hogy vagy a borító vagy a lapok lesznek merítve (Ry: a batikolt gyűrűtt cucc is merített:))

Ha a lapokat merítenénk az kicsit hosszadalmas lenne, nem? Aza a batikolt gyűrött papír amit én ismerek, nem merített. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331353 Írta: Rabyn
Elküldtem a levelet Tündének arról mire van szükségünk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331336 Írta: Artemisz
Rabyn, válasz a kérdésedre:


pici vadmacska {Ereanya Ilsaimíre nossello} üzenete:
mennyi anyag kell egy egszerű köpenyhez?
Esgal/Barbara boldog üzenete:
hm... mondjuk egy másfél m szélesből (ennyi általában a legtöbb) olyan 1,50-1,70 magasságtól függően, ha kapucni is kell rá, akkor ehhez +30-40 cm
Esgal/Barbara boldog üzenete:
anyagot leginkább másfél széleset fogtok találni, de az kell is, és akkor magatok köré tudjátok csavarni. az 1 széles az kicsit keskeny, a 2 sok. 2m hosszú meg max gandalfnak jó, de neki is necce. 1,50, 1,70 bőven jó egy átlagos embernek. nagyjából ennyi az ember válltól földig

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331333 Írta: Rabyn
én arra gondoltam, hogy vagy a borító vagy a lapok lesznek merítve (Ry: a batikolt gyűrűtt cucc is merített:))

Ha a borító lesz csak merítve akkor szép fehér lapokra írnánk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331306 Írta: Nóli i linantea
Hűűűű Rabyn ez a kép naggggyon vaggány 8) 8) Én pont ilyen függőt akarok :D
Esetleg lehet olyan halványlila árnyalata ami kéknek néz ki :cool2: :biggrin2:
És én a meleg és fémallergiám rossz hatása egymásra okán CSAKIS a bőrre való felfűzést támogatom. Semmi lánc...... :?

Most az egész krónika merített papír lesz? 8O Vagy csak a fedél?? Ezt nem egészen értem. Az egészet kicsit túlzásnak tartom.

Nekem 8, lehetünk bonyolult rokoni kapcsolatban, de azt ne akarjátok hogy meg is jegyezzem :szellemipocsolya: :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331284 Írta: Artemisz

Ryana írta: Ha nem tudunk meríteni papírt, akkor gyűrött-batikolt csomipapírból lehetne borítót, az nagyon szép. :) És arra lehetne a címert vhogy ráapplikálni, hm?

A családról: nem uncsi, ha mind Rabyn gyerekei vagyunk? Mert szerintem igen. XD Ha már vannak férfiak a csapatban, meg lehetne keverni kicsit, és akkor értelme is van a családfának. ;)


jónak hangzik

Rabyn sztem egyezményesen a nevelőanyánk, de én úgy gondolom, leszármaztathatjuk magunkat más-más nolda házaktól (ugye egy-egy ház tagja nem felt. egyenesági családtag). Én pl. Fingolfin háznépéhez tartozónak vallom magam, Felyacundu bajtárs ha jól hiszem, Finarfin-utód (unokatesóóóóó :P ). Nóli, te a húgom vagy, igaz?

anyag a köpenyhez: szvsz 1 m x 2 m /fő

medál: lehet láncon és szíjon is, a lánc noldásabb, a szíj vagányabb. én lehet h felteszek egy sötétlila ametisztfüggőt :)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331260 Írta: Ryana

Rabyn írta: Döntsétek el mire kérjünk pénzt a tábvezektől.

Én túrórudira szeretnék, meg sörre. :)

Na, komolyabbra fordítva. A medálon van rögtön ilyen fogantyú, ugye? Nem akarunk esetleg - lilát? XD Bár gondolom abból nincs nagy választék, de be lehetne festeni. :) (Nem muszáj komolyan venni egyébként.)

Ha nem tudunk meríteni papírt, akkor gyűrött-batikolt csomipapírból lehetne borítót, az nagyon szép. :) És arra lehetne a címert vhogy ráapplikálni, hm?

A családról: nem uncsi, ha mind Rabyn gyerekei vagyunk? Mert szerintem igen. XD Ha már vannak férfiak a csapatban, meg lehetne keverni kicsit, és akkor értelme is van a családfának. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331219 Írta: Rabyn
a medált én úgy gondoltam, hogy egy kis kritályt users.static.freeblog.hu/s/u/r/s ... rystal.jpg

tennénk a nyakunkba. Ilyesmit mint a képen van. (van nekem itthon egy nagyon hasonló)
Nézegettem kreatív boltok honlapján és hasonlók olyan 3-400 forint körül mozognak.

Mennyi anyag kellhet a köpenyhez?

Akkor mind fiaim S lányaim vagytok?:))

Szvsz a családfával kell kezdeni a krónikát:) Ja tényleg arra is kérek alapanyagot. arra gondoltam, hogy bőrszalagot vagy ezüstös szalagot kérek, meg lapokat összefüzzük lent, csinálunk neki borítót merített papírból vagy valami hasonlóból és nagyon szép lenne:)


Kiskori fótó pedig az első játékhoz fog kelleni amit a táborban játszunk szóval senki se hagyja otthon:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331207 Írta: Finwe
Köpeny lehet felőlem:) A címerben meg nem az a lényeg, hogy ki csinálja, hanem hogy szép legyen és tessen mindenkinek:) Majd meglátom van e ötletem:)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331162 Írta: Nóli i linantea
Artemisz: Hát ha mind tesók vagyunk, akkor igen :D Ha nem mind testvérek vagyunk akkor meg megegysezéses alapon lehetünk ugyancsak :D

Szerintem közös tervezés kéne, nem Finwére hagyni a dolgot :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331161 Írta: Artemisz

Nóli i linantea írta: Hát a medált meg a köpenyt megszavaztuk nem?

Sztem mindenki a te gyereked Rabyn :D


De igen. :P

És iggennn, te vagy a mi Mamink, Rabyn. Legalábbis a nevelőmamink mindenképp.

Nóli, mi tesók vagyunk, nem? ;)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331159 Írta: Nóli i linantea
Én ma már álmomban a kreatív boltban jártam medált nézni :D
Hát a medált meg a köpenyt megszavaztuk nem?

Sztem mindenki a te gyereked Rabyn :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331158 Írta: Artemisz
á, szia Finwe! :) már kezdtem aggódni, hogy elvesztél. te okvetlen fogsz kelleni a szép dolgok tervezéséhez és megalkotásához.
mi volna, ha a medált (ami mindenképp legyen sztem!) Finwe tervezné meg? esetleg a címerpajzsot is.

családfa jó ötlet, a krónikakönyv 2. oldalán szerepeljen szépen cirkalmasan.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331140 Írta: Rabyn
Arra gondoltam (most így az éjszaka közepén) hogy csinálthatnánk valamiféle családfát, amiben benne van, hogyhogyanis vagyunk rokonai egymásnak. (vagy mindenki az én fiam, s lányom?) :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331118 Írta: Rabyn
Tündék!

Döntsétek el mire kérjünk pénzt a tábvezektől. Mink legyen?


Köpeny legyen akkor? (gondolom igen)
medál a nyakunkba?
Mi még?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331098 Írta: Finwe
Üdv!

Na itt vagyok én is, nemrég kapcsoltam hogy megnyilt a topik. Üdvözlet mindenkinek. Szólítsatok csak Finwének (Felyacundu: ez quenyául is így hangzik?)Csak rővid leszek most, örülök hogy itt vagyok és maj gondolkodom bőven, hogy miben és hogyan segíthetném a csapat munkáját, ha van valakinek ötlete csak szoljon. :)

Kősz
Finwe
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330972 Írta: Nóli i linantea

Rabyn írta: Nem... Ugyanannyit lesztek rendben mint a csapattal. Legalábbis én így tudom.

A csapat a család, a rend a munkahely.

áhá

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.233 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére