Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Előkészületek

Több
16 éve 10 hónapja #330221 Írta: Rabyn
Ezüstkristály – telpeimire

ez a hivatalos nevünk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330219 Írta: Rabyn
:) ))

Tökjó, hogy ilyen lelkesek vagytok:))) Ennek nagyon örülök.

Felagund: Felőlem lehetnek quenya nevek de én képtelen vagyok megjegyezuni őket egyelőre (fordítsd le a csapattagok nevét:))

A címert akkor rád bíznám mert nekem fogalmam sincsen arról, hogy milyen címer kéne. Szerintem az ezüst mindenképpen domináns legyen. Lehet benne még fekete, kék, bordo, zöld, amiről úgy gondoljátok, hogy méltó a Noldákhoz. (de szerintem ne legyen nagyon szögletes)

Patiszon: akkor hozod a bográcsot? Szerintem megoldható, hogy valaki aki aznap jön le autóval lehozza és akkor nem kell cipelni.

Akkor írjunk krónikát! Arra gondoltam, hogy mi magunk csináljuk meg a krónikás könyvet is (lent) merítenénk papírt és összefűznénk valami bőrrel vagy ezüstszínű szalaggal és csinálhanánk neki borítót is a csapatcímerrel.

Én egyébként Ryana liláját támogatom mint csapatszínt. (árnyalatra gondolok) lila csapat még sosem volt:) És igazából a mélylila az nagyon nemes is. Főleg ha nem is a lila hanem az ezüst a domináns. (döntsétek el gyorsan, hogy milyen színünk legyen,mert akkor olyan anyagot vesznek nekünk a kendőhöz)
Ha köpenyt szeretnénk akkor azt is jelezni kell a tábvezek felé. Én támogatom mert eddig még egyetlen táborban sem volt köpenyem. Viszont a táborvezetőknek is lesz, az különbözteti meg őket mint Valákat tőlünk Tündéktől. (A köpeny színe esetleg lehetne ezüst és akkor lilával csinálnánk rá a mintát.) készíthetnénk hozzá köpenycsatot is.

Az ékszerrel kapcsolatban: én arra gondoltam, hogy vehetnénk egy medált ami olyan színű kőből van ami a csapatunk színe, vagy valami hasonlóból de szépből (láttam holdkő medálokat olyan 2-300 forintért és nagyon szépen néznek ki) és azt hordhatnánk a nyakunkban. Esetleg kérhetünk üveggyöngyöt nagyszeműt és fűzhetünk is valamit, vagy ilyesmi. A fejpántot nem támogatom ha csak nem anyagra készül, mert baromi meleg lesz. (a köpeny is ha nem könnyed anyagú)


Nóli: Lehet egyéni pajzsot is kérni igen:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330211 Írta: Patiszon
Üdv csapattársak!

Nagyon örülök, hogy ide kerültem (mondjuk bárhova kerülnék, örülnék :) )
Csapatszín: tavaly is bordó voltam, idén sem mondok rá nemet, de a lilát is elfogadom :)
Én nem ragaszkodom a csapatpólóhoz, bár eddig (nekem) mindig volt. De ha megszavazzuk, van feles fehér pólóm :)
Drága(ságom)kő :) Szeretem az ékszereket :)
A krónikaírást támogatom, de én csa mint helyesírás-ellenörző segítenék ;)

Örömmel jelentem, hogy van bográcsom, méghozzá kettő, egy 4 és egy 8 literes. A csapat méretére tekintettel én a 8 literest ajánlanám, de a másikat is láthatjátok, ha valaki érte jön :)

Én még nem kaptam meg a második táboros levelet, de türelmetlenül várom :)

Nóli: :D

Felyacundu: Én támogatom a nolda neveket, csak jól be kell magolni, és akár az idegeire is mehetünk bárkinek, ha esetleg ki kell javítani a sinda neveket ;)
Ja, és aiya ilquen :)

Patiszon voltam. ööö vagyok :)

Ja, és ha már quenya nevek: az enyém Artanis (nemes hölgy, a Patrícia szabad fordítása - remélem, Felyacundunak nincs megjegyzése ;) )

Csillagos éjszakát!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330183 Írta: Ryana
No. Én ilyesmi lilára gondoltam. Tök elegáns, ne mondjátok, h nem. :) Különbenis a bordó már volt tavaly is... Uncsi. :P

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330136 Írta: Felagund

Nóli i linantea írta:

Felagund írta: Felyacundu

Hűűűűű ez nagyon hosszú.
Eddig a cundu-t sikerült belőle megjegyezni.
Becenévnek elmegy :twisted:


Ejtsd: Fejakundu (nem sokkal hosszabb, mint az "eredeti" nevem ;) )

Ja, és ajánlanám, hogy a család a szépencsengő ILSAIMÍRE néven fusson

Úgyhogy mindenki bírhatja a [sajátnév] Ilsaimíre márello nevet (am.: az Ezüstkristály házból származó)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330134 Írta: Nóli i linantea

Felagund írta: Felyacundu

Hűűűűű ez nagyon hosszú.
Eddig a cundu-t sikerült belőle megjegyezni.
Becenévnek elmegy :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330130 Írta: Artemisz
Aiya

Csak gyorsan, mert munkából vagyok!

Nagyon örülök, hogy Veletek lehetek. Tök jó a csapat!

Oké, akkor engem meg kéretik Erenyának szólítani ;)

A sötétlila nem lányos szín. Szal támogatom. De csak a nagyonsötét lilát.

Körülnézek méteráruban, van-e szép sötétlila kelme. Ugyanis én a köpenyre szavazok ÉS kendőre. Pajzs? Naná!
Az ékszert meg majd kifundáljuk.

Táborba hozok mindenféle kacatot, melyet mi, ügyes kezű noldák ékességekké alakíthatunk.

Üdvözlök mindenkit.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330102 Írta: Felagund
Ja, és nem muszáj a póló. Elég a kendőizé. És legyen _bordó_

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330079 Írta: Felagund
Aiya ilquen!

Nagy szeretettel üdvözlöm a csapatot :D
Nóli, SailorMoon ügyben fordulj hozzám, régi, jól ismert manga/animeutálatommal mindig állok rendelkezésedre :P

Ami a csapatot és a környezetet illeti, volna néhány megjegyzésem, kíváncsi vagyok hogy fogadjátok: :D

Mivel nolda (8)) csapat vagyunk, ezért a nemes Quenya nyelvet használjuk. A Szilmarilokban viszont a legtöbb nolda neve (vélném méltatlanul) sinda formában van lejegyezve. Szóval mi használhatnánk az eredetiket:

Feanáro, avagy Curufinwe = Feanor
Nolofinwe = Fingolfin
Arafinwe = Finarfin
Findarato = Finrod (itt jegyzem meg, hogy örülnék, ha a keretjátékban Felyacundunak szólítanátok, de tényleg ;) )
Aikanáro = Aegnor
Angaráto = Angrod
Alatáriel = Galadriel
Turucáno = Turgon
stb, stb (igény esetén :) )

Kő legyen, lila ne legyen. Fiúk is vannak a csapatban ;)
És gondolkozom csapatcímeren, jó?
Milyen színek és motívumok szerepeljenek rajta?

Namárie
Felyacundu

Csak a hitelesség kedvéért ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330060 Írta: Nóli i linantea
Rabyn: éééértem. De a levél alapján lehet egyéni pajzsot is gyártani...

Jajjj kihagytam valami baromi fontosat...

Csak nekem jut eszembe az Ezüstkristályról naggyon durván a Hold Tündér? :lol: :lol: :lol:
Ezt a komplexusomat vagy követitek, vagy kezelni lesztek kénytelenek, vagy megszüntetni, vagy valami...
De amióta tudom a csapat nevét, hááát....
Némi képanyag a témában:
Az ezüst kristály a jobboldali képen látható ahogy kinyílik a bross
Itt éppen használatba van véve :D
Ezt a képet nem magyarázom, ehhez ismerni kell a mesét, aki meg ismeri annak azért nem magyarázom :D
:régiholdtündérőrült:

(ÉÉééééén vagyok Jupiter tündééér! apropó. khm. Jupiter tünde.)

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330052 Írta: Rabyn
Nóli: idén zászló helyett csapattpajzs lesz, az nem kerül nekünk semmibe:)

a lilánál én is a sötétebb lilára gondoltam.

a kövekcsével semmit se kell csinálni mert az csak egy medál lenne amit a nyakunkba akasztunk:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330048 Írta: Ryana
Természetesen a lila alatt sötétliláról van szó. :) Ami az ezüsttel igen csini. Hát még a kristállyal. :D
Nem lepődik meg senki, szerintem, ha lilára szavazok. :)

Részemről a pólót hanyagolnám. Az ékkövecskét pedig pártolnám. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330026 Írta: Nóli i linantea
Sziasztok! :D

Alyr a levélből kiderült hogy kell minden csapatnak bográcsot hoznia, így feltételeztük hogy lesz egy főzőcskenap :D

Véégre én is kaptam táboros levelet. Már meglehetőst türelmetlen voltam.

Sztem nem feltétlen kell csapatpóló ha már van kendőnk és ezek szerint mindenkinek pajzsa is? (levélben az állt hogy akkor annak a kötlségeit 500 Ft erejéig állni kell)

Drágaköves dolgot meg lehetne előre csinálni, én ezt szívesen vállalnám ha valaki csatlakozna hozzám. Én valami egyszerűt tudok készíteni. Ha bonyolultot akartok, akkor ne rám gondoljatok hanem Mírrandra :D

Csapatszínt én a bordót szavazom. Vaaaaagy olyan lilát ami már majdnem kék :D Esetleg nagyonnagyonnagyon sötét lila.

Nekem van kék mártós tintám is ha kell...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329991 Írta: Alyr Arkhon
Üdv az új topikban!

Egy fontos dolog rögtön, ami kimaradt a levélből:

Minden csapat maga fog főzőcskézni az egyik napon, ehhez a bográcsot nektek kell hoznotok.

(bár látom itt már megelőzött Rabyn a kéréssel)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329973 Írta: Rabyn
Sziasztok!:)))))

Véégre megnyílt a csapatunk:))

Rögtön vannak is kérdéseim meg mindenféle ötleteim és gyorsan le is írom őket.

Az első: Milyen csapatszínt szeretnétek? Lilát avagy bordot?

Második: csapatkendőnk és pajzsunk lesz. Szeretnétek-e pólót? Ha igen, akkor arra gondolam, hogy mindenki hozzon fehéret magával és lent befestjük ruhafestékkel és arra kenjük a címert vagy valamit.

Harmadik: Arra is gondoltam, hogy mivel mi szeretjük a szép dolgokat, főleg ha azok valami drágakőből vannak, lehetne olyat, hogy a nyakunkban hordunk egy kicsike "kristályt" (üvegből lehet kapni mindenféle színben olyan 500 pénz/darab de szerintem megbeszélhető a tábvezetőséggel, hogy csak a felét kelljen kifizetni vagy egyáltalán ne kelljen)

Ki kell találnunk az identitásunkat is, és arra is gondoltam, hogy kellene krónikát vezetnünk a táborban. Ehhez én leviszem a tollamat ami mártós (igazi toll) és viszek hozzá zöld és fekete tintát (csak eza két színem van) és vagy tekercsre vagy valamilyen szép könyvbe írhatnánk a krónikát a kilenc napról amit lent töltünk, természetesen a tábor időpontjának megfelelően dátumozva ( első kor, fák fényének x.edik éve... stb)

Van valakinek a csapatból bográcsa? Szükségünk lesz egyre.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #329959 Írta: Nóli i linantea
Szia csapaaaaaaat!
Jóéjtet, csak megvártam hogy legyen ilyenünk is :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 4 hónapja #329090 Írta: Ulmo
Ebben a topicban lehet készülni a 2007-es táborra.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.199 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére