Calima elen - Szikrázó csillag csapat - Előkészületek

Több
16 éve 8 hónapja #336993 Írta: fqqdk
csirrancs!!!

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336529 Írta: Gilg (Gwindorn)
Köszönjük az előrejelzést! Viszünk! :)

Nos hát... akkor holnap találkozunk! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336519 Írta: Ery
Este elég hüvös van, úgyhogy meleg ruhát, pulóvert feltétlenül hozzon mindneki!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336362 Írta: brokkoli
Na, én msotmár nem leszek netközelben, úgyhogy mindenkinek jó utat kívánok! Holnap találkozunk.
Ugye tudjátok, hogy reggel 9 és fél 10 között van a találkozó a Keleti pályaudvaron, a jegypénztáraknál? Gandalfot és az MTT tábor táblát keressétek!
Ha bármi gond van, hívjatok! Telszámom: 0670 360 5776.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336094 Írta: Panni
Ne nekem, Newrának ;) :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336090 Írta: brokkoli
Nagyszerű, köszönöm. (:

Én meg hozok fűszereket :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336088 Írta: Panni
Hehe... kreatív vagyok vagy mi a szösz :P (Newra csütörtökön kocsival viszi Tündééket, és befér hozzá a bogrács, de még beszélek vele :) )

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336087 Írta: brokkoli
És akkor végülis tudsz hozni bográcsot? Nem nagy teher az neked?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336085 Írta: Panni
Itt vagyok :P

egyébként 30/3428398

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336081 Írta: brokkoli
Köpeny ötlet kissé bukta, mivel mostmár nem nagyon lesz időm kábé 20 méter anyagot venni.. Egyébként vettem ilyen tök szép mintás (arany+karmazsin, ugye) anyagot, abból alkothatunk valamit, ha nem is köpenyt (csak 5 méter van), mondjuk sálat, vagy ilyesmit igen.
Vettem foszforeszkálós festéket is, azzal befesthetjük a medálkákat, és az akkor tök jól fog világítani. Ha akarjuk.
Panni számát tudja valaki? Ő mondott még régebben a bográcsáról valamiket.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336049 Írta: Snuffles
Na, megszólalok én is. :P A medál tetszik, a színe mindegy milyen, nem nézhet ki rosszul és ha veszed a fáradságot, hogy elkészítsd, akkor nagyon megköszönjük szerintem. :)
Tündecuccaim néhányan vannak, tölcsérujjú felsők, háromnál nem több szerintem, de teljesen különböző színűek és stílusúak, na meg kb L-esek, de van köztük egy XL-es is asszem, sz'al aki szeretné, hogy lógjon rajta, az felveheti. Bográcsom viszont soha nem is volt, azzal nem szolgálhatok, legfeljebb másét cipelem, ha mást nem.

Ja és Gilg ötletére: a köpeny nekem tetszik, mint ötlet, főleg han em is lesz más. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336042 Írta: Gilg (Gwindorn)
Bográcsot sajnos nem tudok vinni, mer' nincs :roll:
A medál ötlet tetszik! Milyen színben gondolkozol? :)
Alaptőke: szerintem kellene egy feltűnő(bb) kiegészítő ami csak a mi csapatunknak van pl egy tünde köpeny szerűség!? :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #335292 Írta: brokkoli
Egy hét múlva tábor, úgyhogy itt az ideje, h felfrissítsük kicsit a dolgokat.

1) Ki az, aki be tudja vállalni, hogy a 10 napi cókmókján kívül lecipel egy bográcsot is? (végső esetben én is meg tudom oldani, de nem biztos, és nem akarom, h hoppon maradjunk)
2) Lelkesít titeket, hogyha nekiállok agyagcsillagocskákat gyártani medálnak, vagy hagyjam? (egyébként szívesen csinálom, csak ha szerintetek nem túl jó ötlet, akkor passzoljuk)
3) Kis csapatunknak van egy alaptőkéje, amiből mindenféle klassz dolgokat vehetünk, erre várok ötleteket. Ebből megvehetném a bőrt a medálokhoz, többek között. A foszforeszkáló festék gondolata után leállítottam a fantáziámat, úgyhogy ti jöttök. (Nem, sört nem vehetünk belőle...)
4) Ki az, aki mindenféle autentikus tünderucit tud hozni magával? (hogy kevesebbek kelljen bajlódnunk a jelmezekkel)
5) Most nem jut eszembe több, de nem kizárt, hogy ide fogok frissíteni.

Cupp.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #335058 Írta: Tünde

brokkoli írta: Najó, Efkú, csak neked... de a többieknek nem szólunk.


látok, hallok ám :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #335034 Írta: brokkoli
Najó, Efkú, csak neked... de a többieknek nem szólunk.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #334990 Írta: fqqdk
Szégyen... :P

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #334959 Írta: brokkoli
Max koffeintabival szolgálhatok.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #334881 Írta: Tünde

fqqdk írta:

Remzymama/Tünde írta:

Jacopo Belbo írta:

Remzymama/Tünde írta: nem kaptam semmilyen anyagigényt, azt sem tudom milyen színű kendőanyagot kértek
ma kérem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kéne egy kis koksz, mama :D

így a vége felé... :lol:

támogatom ezt az anyagigényt. egy kis spurit is keríts lécci, hogy ne kelljen aludni, és mindig üde és fitt lehessek. :P


OFF
ki leszünk dobva
kérjétek a csapveztől :P
ON

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #334867 Írta: fqqdk

Remzymama/Tünde írta:

Jacopo Belbo írta:

Remzymama/Tünde írta: nem kaptam semmilyen anyagigényt, azt sem tudom milyen színű kendőanyagot kértek
ma kérem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kéne egy kis koksz, mama :D

így a vége felé... :lol:

támogatom ezt az anyagigényt. egy kis spurit is keríts lécci, hogy ne kelljen aludni, és mindig üde és fitt lehessek. :P

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #334842 Írta: Tünde

Jacopo Belbo írta:

Remzymama/Tünde írta: nem kaptam semmilyen anyagigényt, azt sem tudom milyen színű kendőanyagot kértek

ma kérem!!!!!!!!!!!!!!!!!!


kéne egy kis koksz, mama :D


így a vége felé... :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #334818 Írta: Jacopo Belbo

Remzymama/Tünde írta: nem kaptam semmilyen anyagigényt, azt sem tudom milyen színű kendőanyagot kértek

ma kérem!!!!!!!!!!!!!!!!!!


kéne egy kis koksz, mama :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #334428 Írta: fqqdk
KARMAZSINT MAMA!!!

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #334413 Írta: Tünde
nem kaptam semmilyen anyagigényt, azt sem tudom milyen színű kendőanyagot kértek

ma kérem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333179 Írta: fqqdk
Nemtom, a Poincaré sejtés olyan ovis dolog... az a faszi is hogy néz már ki, aki megoldotta kétezerháromban!?

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332991 Írta: brokkoli
Ennyi? Csak egy sejtéssel tudsz előállni? d:
Lehet, h jobb lenne esti mesének.. ((:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332913 Írta: Jacopo Belbo
Arra gondoltam, hogy a Poincaré-sejtés bizonyítását simán lenyomhatnánk a táborban, hiszen mindannyian iszonyúan okos emberek vagyunk. Bár nehezen tudom elképzelni, hogy valaki hogyan nem tud röhögni a matematikán, de azért megcsinálhatnánk poénból vmelyik reggeli közben, sztem efkúval tuti megoldanánk :D :D:D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 9 hónapja #332878 Írta: brokkoli
Na, csillagbogaraim!

Információmorzsák:

-Az eddigi táborokhoz hasonlóan fogunk csinálni egy db csapatelőadást. Erre nem nagyon tudunk előre készülni, mivel csak a táborban kapjuk meg a témát. Amit tehetünk: mindenki összeszedi a tölcsérujjú felsőit, hegyes füleit, mindenféle kellékeket, amiket otthon talál.
-Valószínűleg kétszer fogunk ebédeltetni. Ezt 2 másik családdal együtt, úgyhogy szintén nem nagyon tudunk előre készülni, mert még nem tudjuk melyik családokkal leszünk együtt. Ötletelni persze lehet. Ez egyébként nem túl komoly dolog, többnyire az étkező feldíszítéséből és a szereplős kedvű emberkék szerepléséből áll.
-Esténként, ebéd után, reggeli közben, szinte bármikor, amikor akarjuk tarthatunk performanszokat. A lényeg, hogy felkészülünk egy pár perces kis darabbal/énekléssel/tánccal/számtanpéldával és előadjuk a többieknek. Ezért kicsiny családunkat szalaggal jutalmazzák a valák és a maiák, amiből minél több van, annál jobb. Ez nem verseny, tehát nem az a győztes, akinek a legtöbb szalag összegyűlik, de a tábor végén hasznukat vesszük. Erre lehet előre ötletelni, ha van kedvetek (:
ÁPDÉT: Nem csak a fent leírtakért, hanem még egyebekért is kapható szalag, a lényeg, hogy a köz javára történjen a dolog. Pl: mindenkinek szőlőcukor, ebédlő kitakarítása, xy megfojtása, stb.
És tessék ötletelni, mert a tábor elején előadott műsorért több pont jár (mivel kevesebb az idő felkészülni rá)

Nagyjából egyelőre ennyi.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332359 Írta: Panni
re... végre megcsinálták a netet... úgyhogy most egy pár napig megint itt vagyok... azthiszem...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332078 Írta: brokkoli
Megértem, nekem Curufincként volt ugyanez... A végkövetkeztetés: a tündés színek véges számúak...
De azthiszem ez a csapat merőben más lesz, mint a Völgyzugolyi vagy a Curufin volt ((;

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331919 Írta: Narbeleth

brokkoli írta: Úgy látom, hogy a többségnek jobban tetszik a lilás-bordó-karmazsin + óarany verzió, úgyhogy szerintem maradjunk annál. Nem baj, Narb?


Nem fogok a párnámba zokogni, ha erre gondolsz :lol: , én csak azért akartam mást, mert a Völgyzugolynak is ez volt a csapatszíne :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.201 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére