Calima elen - Szikrázó csillag csapat - Előkészületek

Több
16 éve 9 hónapja #330566 Írta: Snuffles
A sötétbordós lila az egyik kedvenc színem, abszolút szimpatizálok vele. :) Az arany is jöhet, megfelelő mennyiségben az is szép.
Jó, meggyőztetek, a plüsscsillagot elviszem... :D Ki is próbáltam. Ez nem nevet, ez röhög. A címke még rajta van, Kínában ráírták, hogy 'nevetőzsák', szerintem teljesen beleillik a tolkieni mitológiába.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330565 Írta: Jacopo Belbo
esetleg még el tudok hozni pár, az Energy Star ajánlásokat tökéletesen követő monitort is :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 9 hónapja #330564 Írta: brokkoli
Orsie: A fehér póló valószínűleg batikoláshoz kell (vagy vizespólóhoz. ki tudja?)

A csapatszínről annyit, hogy a teler csapatok lesznek kékek, úgyhogy azt nem javaslom magunknak. Én a karmazsinra szavazok (sötétbordós-lila), arannyal, mert a lila-ezüst párosítás már le van stoppolva. Mit szóltok?

Snuff: a plüsscsillagot mindenképp hozd! (:

Világító-plüss-birkák... érdekes utóíze van :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330563 Írta: Jacopo Belbo

Vewy írta: Nekem vannak foszforeszkáló izék az ágyam felett... de azok... BIRKÁK :lol:


hozd el, én meg elviszem a nyomkodható plüssbirkámat, ami tök aranyos hangokat ad ki, és akkor mi lehetünk a csillagbámuló földműves csapat :D :D :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330554 Írta: Jacopo Belbo

Snuffles írta: :!: Van egy gombnyomásra nevető, ronda, sárga plüsscsillagom. Azt elvihetem... :P


igenigenigeeeeen, kérleeek :szépennéz:

btw, ugye idén is megfesti valaki a csapatpólómat? nudli tudja jól, hogy nem tudok festeni, múltkor is fölemeltem az egyik ecsetét, átszíneztem az összes festékét, majd kilométer vastag vonalakat tudtam csak húzni... :( ((

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330514 Írta: Orsie
színnek lilát és kéket támogatom, ja és az ezüstöt is. égboltnak valami kék-ezüst párosítás abszolút jó. csak még kéne majd rá kitalálni vmi motívumot.
falamon nincsenek ilyen toszok, csak 1-2 kapcsolón de azokat már nem szedem le :P
viszont a 2. tábori levélben benne van, hogy kell vinni egy fehér pólót, akkor az nem csapatpóló festés miatt kell? kendő az rúlz, alig várom, hogy idén végre csináljak egy sajátot.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330507 Írta: Snuffles
:!: Van egy gombnyomásra nevető, ronda, sárga plüsscsillagom. Azt elvihetem... :P
Meg egy Pollux nevű kék hullámos papagájom (Ikrek csillagkép ugyebár, Castor és Pollux, etc.), de őt valszeg nem viszem... ;P

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330501 Írta: Jacopo Belbo
Én a kéket támogatom, foszforeszkáló csillagom van pár (atyaisten, ekkora lebukást, h nekem foszforeszkáló csillagaim vannak :D ), szívesen elhozom őket :) tökre jópofák :)

Ha már bemutatkozás, én ugye szoftverfejlesztő vagyok, és ha valaki informatikáról akar velem beszélgetni a táborban, annak nagyon rossz lesz... :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330431 Írta: Snuffles
Ha már színötletek, akkor: (sötét)lila, zöld, kék. A sárgára jönnek a rovarok :P Pirosat inkább nem javaslok...

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330424 Írta: Gilg (Gwindorn)
A kendős verzió szerintem még jobb is mint a póló! :)

Csapatszín(ek)? Zöld, Bordó, Kék, Ezüst, Arany és társai csak meg kell találni a megfelelő párosítást :) Ami engem illet ezek a kedvenceim.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330422 Írta: Vewy
Nekem vannak foszforeszkáló izék az ágyam felett... de azok... BIRKÁK :lol:
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330373 Írta: Snuffles
Nekem tetszik a kendős ötlet, én szívesen benne vagyok.
Foszforeszkáló csillagos izém viszont nincs, de anyu tud áfás számlára beszerezni papírboltból ilyesmiket, mert elvileg el tud vele számolni a munkahelyén. Ha szükség van ilyesmire, előbb még konzultálok vele. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330299 Írta: brokkoli
Na, akkor első feladat fentről érkező utasítás alapján: válasszunk csapatszínt/színeket.

Arra gondoltam, hogy mindenki összegyűjthetné a szobája faláról azokat a jópofa foszforeszkáló csillagokat. Még nem tudom, hogy mihez kezdenénk velük, de ha tetszik az ötlet, akkor hajrá.

Panni: Ha akarunk pólót, lesz pólónk. (; De elvileg kendőnk kéne legyen, a hivatalos verzió szerint. Szerintem egyébként amit akarunk az lesz. Nem szentírás a kendődolog.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330286 Írta: Panni
Akkor én most formálódok... Alapjába véve milyen dolgokra lehet számítani? Úgy értem, hogy pl. kell(ene)-e megint címert tervezni, lesz-e póló festés vagy ilyesmi megszokott egyéb dolgok stb...

(Igen, tudom, nagyon "magyarul" beszélek, de légyszi nézzétek el :P )

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330213 Írta: brokkoli
Nemhiszem, hogy bárki is különösebb bemutatkozásra szorulna, de ha mégis valakinek kérdése lenne valakivel kapcsolatban, akkor hajrá, lehetőleg a másik topikban, merthogy ezt az ittenit mindenféle kreatív és csudaklassz dolog kitalálásával kéne megtölteni. Kezdhettek ötletelni.. Alapidentitásnak csak annyi van megadva, hogy mi nagyon szeretjük a csillagokat, és gyakran tanulmányozzuk az éjszakai égboltot, és vanyák vagyunk. Ez azthiszem nem determinál semmit, szóval formálódjunk (:

Egyébként rajtatok kívűl van még egy emberke a csapatunkban, akit Kiss Ákosnak hívnak, és ha jól tudom, akkor Karesz és Gergő évfolyamtársa.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330212 Írta: Orsie
hali, idén én is jövök, és nem csak látogatni :)
bemutatkozni majd máskor.. először végignézem milyen ökörségeket írnak be a többiek :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330209 Írta: fqqdk
hehe, mutatkozzunk be :D hát rólam azt kell tudni, hogy programozó, fejlesztő, satöbbi vagyok, ahogy azt henrik barátom megállapította, egyébként meg most ki kéne találni ilyen csapatjelvény cuccságokat? szerintem ha szikrázó csillag vagyunk, akkor egyértelműen elvis legyen a jelképünk.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330197 Írta: Jacopo Belbo
helló lányok-fiúk,

na mi a helyzet...? :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330121 Írta: brokkoli

Narbeleth írta: Ó milyen gyors voltam! :)
Várakozásteli arccal nézek; igen, tudom, túl lelkes....


Ne aggódj, nem létezik a túl lelkes kategória (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330013 Írta: Gilg (Gwindorn)
Szépjóreggeltmindenkinek! (:

Narb: Addig jó amíg lelkesek vagyunk! :)

Vewy: Nem ismer mindenki mindenkit egyformán... csak egy kis bemutatkozást, léccilécci :D :P

Snuffles: SOOOOK SZERENCSÉT!!! :bounce: :bounce: :bounce:
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330008 Írta: Panni
Üdv csapat!
Én meg megkezdtem az idei tanév utolsó hétfőjét....

Snuff: sok szerencsét mára! :)

Jah, mégvalami: asszem nekünk van egy minibográcsunk, nemtom hány főre elég... Majd megkérdezem az illetékeseket

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330003 Írta: Snuffles
Nahát, jé, ilyenem is van. :) Most először. Milyen izgi. :)
Bemutatkozás: nyifletke vagyok, holnap szóbelizem, kékvirág.
Kellemes jóéjt mindenkinek, nekem most muszáj elájulnom. :/

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #329992 Írta: Alyr Arkhon
Üdv az új topikban!

Egy fontos dolog rögtön, ami kimaradt a levélből:

Minden csapat maga fog főzőcskézni az egyik napon, ehhez a bográcsot nektek kell hoznotok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #329972 Írta: Vewy
Sziasztok! Én is itt vagyok :) Hadd ne kelljen bemutatkozást írni... léccilécci :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #329967 Írta: Narbeleth
Ó milyen gyors voltam! :)
Várakozásteli arccal nézek; igen, tudom, túl lelkes....

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 3 hónapja #329092 Írta: Ulmo
Ebben a topicban lehet készülni a 2007-es táborra.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.194 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére