Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek

Több
16 éve 9 hónapja #336554 Írta: Kincső
Megerősíteném:
PULCSI PULCSI PULCSI
MELEG PIZSAMA/MELEGÍTÓSZERKÓ ALVÁSHOZ
HÁLÓZSÁK FÁZÓS HÁZAZÓKNAK IS


Holnap a Keletiben találkozunk (ill. akivel később azzal később, én egy miskolci és nyékládházai ablakkilógásról tudok :) )! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336520 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek
Este elég hüvös van, úgyhogy meleg ruhát, pulóvert feltétlenül hozzon mindneki!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336254 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek

Remzymama/Tünde írta:

Furi írta: tudom meg irtam már


nekem vagy Alyrnak priviben?

az olivérnek hogy nemtudtok jogosultságot adni neki
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336250 Írta: Dreamer_KF

Ben írta:

Kincső (Thilanna) írta: inkább meséld el neki amit itt látsz mert mint Tünde írta csak Ulmo mint admin tud jogosultságokat adni... :(

Ankalimon is admin, tudtommal...

Kérdés: Alufóliát vagy efféle akármit vigyünk végül? Mármint a sütögetéshez, vagy mifene...

Ja, és egy db elmosott, totál üres sörösüveg készen várja az indulást, possibly holnap követi a társa is. :-) :P


Vettem három dobozt, de nem biztos, h. elég lesz. Inkább legyen több, mint kevesebb!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336248 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek

Furi írta: tudom meg irtam már


nekem vagy Alyrnak priviben?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336244 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek
tudom meg irtam már
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336243 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek

Kincső (Thilanna) írta: inkább meséld el neki amit itt látsz mert mint Tünde írta csak Ulmo mint admin tud jogosultságokat adni... :(

Ankalimon is admin, tudtommal...

Kérdés: Alufóliát vagy efféle akármit vigyünk végül? Mármint a sütögetéshez, vagy mifene...

Ja, és egy db elmosott, totál üres sörösüveg készen várja az indulást, possibly holnap követi a társa is. :-) :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336242 Írta: Kincső

Furi írta: beszéltem olivérrel a nickneve Oli


inkább meséld el neki amit itt látsz mert mint Tünde írta csak Ulmo mint admin tud jogosultságokat adni... :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336241 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek
beszéltem olivérrel a nickneve Oli
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336050 Írta: Kincső

Furi írta: télleg olivér mikor kap jogosultságot, hogy megnézze a topikot?? k¤rva jó lesz a tábor!! :lol: :lol: :lol:


én kérdeztem Tőled a nickjét amikor Te megkaptad a jogosultságot, de akkor még nem tudtad... ha azóta regizett szólhatott volna a táboros topicban :( nick nélkül nem tudunk mit csinálni.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336045 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek

Dreamer_KF írta:

Furi írta: télleg olivér mikor kap jogosultságot, hogy megnézze a topikot?? k¤rva jó lesz a tábor!! :lol: :lol: :lol:


nem tudjuk a tolkien.hu-s nickjeiteket, a jelentkezési lapra asszem nem írtátok fel, azért nem tudtuk kiosztani a jogosultságokat..Asszem. nem vagyok site moderator ;)

Mi a nickje?


már nem tudunk senkinek adni, Ulmo elutazott, sorry

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336039 Írta: Dreamer_KF

Furi írta: télleg olivér mikor kap jogosultságot, hogy megnézze a topikot?? k¤rva jó lesz a tábor!! :lol: :lol: :lol:


nem tudjuk a tolkien.hu-s nickjeiteket, a jelentkezési lapra asszem nem írtátok fel, azért nem tudtuk kiosztani a jogosultságokat..Asszem. nem vagyok site moderator ;)

Mi a nickje?

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336014 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek
télleg olivér mikor kap jogosultságot, hogy megnézze a topikot?? k¤rva jó lesz a tábor!! :lol: :lol: :lol:
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335999 Írta: Dreamer_KF

Furi írta: mi az amit mindenkinek kötelező vinni?


MIvel nem a Vészhelyzet c. sorozatot játszuk le, ezért MELEG HOLMIT!
Nem győzöm elégszer mondani! Még ha kánikula is lesz, inkább cipekedjünk, semmint hüljön meg a fél csapat!
Mi harcedzett matrózok(?)..izé..tengeré..izé..vagyunk.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335985 Írta: Kincső

Olosta írta: Egy kérdés: hányan leszünk pontosan a csapatban?


legjobb tudomásom szerint 12-en
a levélben kiküldött lista óta "csak" Erdariel és Serrana jöttek, a topicot pedig csak Olivér nem látja.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335983 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek

Furi írta: mi az amit mindenkinek kötelező vinni?


Magadat! :wink:

Egy kérdés: hányan leszünk pontosan a csapatban?
Fontos tudnom, hogy úgy osszam-szorozzam a bőrmennyiséget a karkötőkhöz.
Viszont akármennyien is leszünk, csak ilyen karkötőket tudunk csinálni csapatszínű bőrből. Ehhez kell ugyanis a legkevesebb, és nincs túl sok. :(

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335977 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek
mi az amit mindenkinek kötelező vinni?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335906 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek

Adelard írta: Volt szó róla h csinálunk bőrfonatot. Most akkor kell venni bőrt?

Azt tudtommal Olosta intézi, mi meg cserébe fizetünk neki fagyit, vagy mi. :D De javítsatok, ha tévedek (nem, ne Te Olosta, pláne ne pl. egy jégkrémesautóra fagyi helyett :mrgreen: )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335904 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek

Adelard írta: Volt szó róla h csinálunk bőrfonatot. Most akkor kell venni bőrt?


Nem, viszek hozzá mindent! (bőrt és szerszámokat is)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335897 Írta: Adelard
Volt szó róla h csinálunk bőrfonatot. Most akkor kell venni bőrt?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335892 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek

Kincső (Thilanna) írta: alkoholt már ne tartalmazzon ha lehet, mert az tilos :P

Azért mondom, hogy előtte gondosan kiürítem őket... :D Arra nem lesz panasz. :P (még mielőtt vki félreértene (ami könnyen megeshet), nem vagyok alkesz. punktum :-) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335890 Írta: Kincső
alkoholt már ne tartalmazzon ha lehet, mert az tilos :P
[size=9:3ies7prk]elvileg :twisted: [/size] (csapvezbácsi ne ölj meg a kisbetűért! :roll: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335886 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek
Igen, by Nellas, továbbra is. :-)

Hmm, az ötlet jó, nekem vannak mindenféle ilyen vízi cuccaim valahol (ha a padláson, az szívás... apám úgy elpakolt odafönt h szinte lehetetlenség megtalálni bármit is), meg tudok kötelet vinni, bár nincs olyan vastag, de kötélnek kötél. :-) Ja, és sörösüveg nem jó? Mert olyannal tudok szolgálni, igaz, h tele van, de a kiürítésén ne múljék - aztán majd a táborra fogom... :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335885 Írta: Kincső
Korábban felmerült (talán by Nellas, bocs ha tévedek), hogy lehetne idén is "szent helyünk", és ezt kialakíthatnánk valahogy hajó-szerűen. Így bepakolás táján van ötletetek, hogy vigyünk-e valami dekort, kelléket ehhez? :) ;)

(mittomén, otthoni fölösleges lepedő vitorlának, faláda, "rumos"üveg, úszógumi, kormánykerék, felfújható gumicsónak, hajókötél, vasmacska, stbstb.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335713 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek

Dreamer_KF írta:

Erdariel írta: Hahó Mindenki!
Elvileg én is ebben a csapatban leszek! Bocs, hogy csakm most csatlakozom, hosszú volt a vizsgaidőszak:)
Szívesen segítek a kreatívkodásban, ha kell, táborban lesz nálam egy csomó festék meg rajzos cucc!
Üdv!
Ami



Szia, Ami, üdv a klubban! Ne félj, ezúttal nem leszek gonosz vámpír, hanem jóságos tünde-hajóskapitány 8) !


OFF

A Círdan bosszúja nyóc, és az orkhentelés után ezt nehéz elhinni. :P :lol:

ON

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335700 Írta: Dreamer_KF

Erdariel írta: Hahó Mindenki!
Elvileg én is ebben a csapatban leszek! Bocs, hogy csakm most csatlakozom, hosszú volt a vizsgaidőszak:)
Szívesen segítek a kreatívkodásban, ha kell, táborban lesz nálam egy csomó festék meg rajzos cucc!
Üdv!
Ami



Szia, Ami, üdv a klubban! Ne félj, ezúttal nem leszek gonosz vámpír, hanem jóságos tünde-hajóskapitány 8) !

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335679 Írta: Erdariel
Hahó Mindenki!
Elvileg én is ebben a csapatban leszek! Bocs, hogy csakm most csatlakozom, hosszú volt a vizsgaidőszak:)
Szívesen segítek a kreatívkodásban, ha kell, táborban lesz nálam egy csomó festék meg rajzos cucc!
Üdv!
Ami

Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334891 Írta: Dreamer_KF
A hegyre, ugyan..A Világ Tetejére!!

Oké, akkor pösten. Sajnos apajzsokat még nem láttam, fogalmam sincs mekkorák, milyen alakúak :)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334890 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Norala cirya -Sikló hajó csapat - Előkészületek

Dreamer_KF írta: Nekem tetszik mindegyik verzió.

Olost, kérlek, ezeknek a kézzel rajzolt, vagy nyomtatott verzióját hozd el táborba, és egy fél nap alatt felvisszük :)


Felvisszük? Hova? A hegyre? :lol:
Természetesen viszem.
Azt lehet tudni, hogy mekkora lesz a címerpajzs? Mert akkor készítek megfelelő méretű sablonokat hozzá.

És ha még nem mondtam volna: Pöstön csatlakozok a társasághoz, reményeim szerint.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334888 Írta: Dreamer_KF
Ancalima: Nem gond, jöhetsz második/harmadik nap, de tudnod kell, h ogy már a leutazás napján is események lesznek, ami nem csak a "Hello, Balázs vagyok, x éve tolkienita, és hogy mit várok a tábortól, őőőő..." típúsú kerekasztal beszélgetések.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.200 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére