Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek

Több
16 éve 9 hónapja #332054 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Ha szabályos tündecímert akarunk csinálni, akkor van még pár alapelv, pl a címer alakjára. A nők címere kör alakú, a férfiaké csúcsára állított négyzet, a családoké, népeké fekvő négyzet. A rangot az jelzi, hogy hány tengely mentén szimmetrikus a címer, vagy hány ponton érinti a minta a szélét. Finwéé pl 16 pontos volt, a fiaié 8, királyoké általában 6-8. Bár mi nem noldák, hanem telerek vagyunk, szvsz simán lehet 8 pontos címerünk, mivelhogy Valinorban élünk.
A címerek mellett van még ún. insignia, amit főleg zászlókon használtak. Ez úgy néz ki, hogy fogták a nép címerét, hozzárakták ugyanennek a 45 fokkal elforgatott változatát, az egészet bele egy körbe, és ezt díszítették tovább. Erre pár minta látható itt (bár ezek a filmből vannak, és nem valami szabályosak).

Ja, itt a karkötő, amit csináltam (kék, türkiz és fehér akar lenni, spirálisan): img.photobucket.com/albums/v127/ ... arkoto.jpg
(Tényleg nem túl férfias gyöngyből csinálni...)

Rhien írta: ma megkaptam a children of Húrin-t elhozzam a táborba, érdekel valakit?

Children of Húrint én is viszek. :wink: Tényleg, mit vigyek még? Lehet válogatni...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332040 Írta: Rhien
Rhien válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
sziasztok, mindenki!

Sára vagyok, élek nagyjából (legalábbis remélem) :wink: túléltem az érettségit. asszem teljesen lefáradtam. üzenték nekem egypáran hogy csak rám vártok, elnézést, de nem volt időm feljönni fórumra.
régiek, sziasztok, újak, szintén sziasztok! :P mostantól leszek fórumon, csaba ne szedd le a fejem, pls! :lol: :lol: :lol:
holnap lehet h írok az újak számára egy ismertetőt magamról, de ma totálisan hulla vagyok az ilyen feladathoz.
ma megkaptam a children of Húrin-t elhozzam a táborba, érdekel valakit?
hát, ha én ezt végigfordítom, tuti megőszülök, de sztem megéri!

holnapig namarie!!!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331979 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Sirgon: pici fűzhető csigáim vannak, és kagylót is lehet szerezni. A kicsiket csomagban árulják, pl kreatív boltokban.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331973 Írta: Sirgon Esgalnor
Sziasztok, akor én is bejelentkeznék!

Szerintem a bemutatkozásom legfeljebb epret érdekli. A nevem passzol a csapathoz, lévén sir folyóvizet jelent, meg persze a polgári nevem is. :) Leginkább visszahúzodó vagyok, azt szeretem nézni, ha mások produkálják magukat. Szeretek kirándulni, olvasni. Legutóbbi listám: Kriptográfia, A parfűm, Nyilt titok - az angol titkosszolgálat vezetőjének emlékiratai, Új antiszemitizmus, Tiz nappal a normandiai partraszálás elött, A vámpír - Szimbólikus biográfia, Kissé elmosódva - Cappa, A második világháború titkos erői, Az iszlám válsága, Eragon (1,2), Istenek és harcosok. Na ezen igazodjatok ki. :)

Én a kendőre szavaznék valami vékony anyagból a mellkason lazán megkötve, mert pólom és köpenyem már van elég, azonkívül a köpeny is elég melegnek bizonyult. De valóban könnyű fölkapni csapat megjelenéskor, és lehet a ruhát váltani alatta. Viszont mindez a kendőre is elmondható, sőt utóbbinak esetleg remény lehet a tartós viselésére. Festésben nem vagyok valami ász, és nem is túl lelkesen csinálom, számomra a kendő ezért is könnyeb feladat. Minta akár lehet vízfodrok és csillagok.

Eglar címerei tetszenek, főleg az egyes számú nonfiguratív igazi tünde címer. Elvégre nem emberek vagyunk, hanem tündék Valinorban valahol a hegy és víz között. Szerintem az Oiolosse külső lejtőin a tengerhez futó patakok, folyócskák mentén, távol - esetleg rézsút - a fák fényétől a csillagok alatt, amik visszaszikráznak a hegyoldalak és völgyek vizein. Ezeket a címereket egyébként egy nagy kerek pajzson is el tudnám képzelni! De zászló is jöhet, hegyes fecskefarkú, ha van aki megfesti. Én legfeljebb egy-egy minta közepére vállalkozom, mert a szélekre alkalmatlan vagyok.

Fésüs kagylója (shell) nincs véletlenül valkinek egy csapatnyi? Esetleg többünknek... Én biztos elő tudok ásni táborig pár darabot a dobozaimból. Estleg lehet velük alkotni valami teleres dolgot. Karkötőt - bár ott könnyen eltörik, nyakláncot, esetleg fejpánt - vékony drót - közepére. Vagy fél fülünkre valami lógós dísznek exravagánsan, ha már mindenki helikopter, akkor miért mi ne legyünk őrültek ;-) Bár rögziteni csak a lányok tudják, akiknek van a fülükön lyuk. Gondolom más rögzítés nem jöhet szóba. Mennyi egy klipsz? De lehet a fiúk nyakába 2-3cm-es hegyes csiga is. Na jó befejeztem az agymenést...
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331902 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Én is fogok még címert tervezni, csak eddig hirtelen felindulásból karkötőt fűzögettem, hogy megnézzem a színeket. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331894 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Eglar: nekem eddig ez teccik a legjobban bár lehet, hogy azért mert javíthatatlanul romantikus vagyok... :oops: az meg, hogy paintben nem az igazi, nem jelenti azt, hogy szabad kézzel nem lehet szépen megcsinálni. majd megpróbálok rajzolni egy ilyet szabad kézzel és akkor meglátjuk.

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331835 Írta: Eglarcarien
Bár még mindig csillagpárti vagyok (és inkább a másodóóiké :P ), Idril kedvéért megpróbáltam kicserélni a hajót hattyúra. Hát, nem lett az igazi, de több, mint a semmi. :lol:

www.kep.tar.hu/eglar/50490969/30690572#2

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331784 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek

én az 1-est tudnám elképzelni köpenyre,
2-est, 3-ast meg zászlóra, sztem remek lenne :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331783 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Eglar: bocsi... :oops: oké megpróbálom én is, hogy ne csak a szám járjon, viszont a képek alapján te tudsz rajzolni (velem ellentétben). :oops: :)
ja ezúton kérdezném a kedves csapatvezetőt, hogy tudja-e miféle műsoros póló kell tornához? tábortopikban volt róla szó, ezért ott már nem merem megkérdezni, mert Alyr virtuality letépné a fejem, de visszakereséssel meg nem találtam. szóval mit jelent a műsoros mint olyan? (ugye nem kell belefújni az orromat? bocsi... :wink: )

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331777 Írta: Eglarcarien
Idril: Az a kék hullámvonal víz akart lenni... Ezért is csináltam a 2. változatot... Ott meg még a sötétkék alap is arra akar utalni. :oops: Egyébként én sem tudok rajzolni, úgyhogy kísérletezz te is. :)

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331761 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Eglar: szvsz az első a legjobb, de szerintem valami konkrétabb kellene, mondjuk patak vagy ilyesmi rá. tehát valami ami vizet jelenít meg. esetleg hattyú. tudom, hogy könnyű mondani, dehát rajzolni nem tudok..

Sil: pontosan azt mondom, hogy nem akarok tíz napig ugyanabban lenni, mert nem az én műfajom. ezért jó a köpeny: felveszed-leveszed kész. de ha meg nagy összeröffenés van, akkor tényleg az a szép, ha egyformában vagyunk. és már a 2. napon se nagyon van kedve az embernek pólót cserélgetni valami program miatt. tehát még mindig köpeny részemről. (legfeljebb ha a póló győz, akkor ti lesztek pólóban, én meg köpenyben és majd kitalálunk vmit, hogy miért vagyok más. mondjuk én leszek a csapat különce. vagy bolondja, ahogy teccik... :lol: :) )

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331667 Írta: Eglarcarien
Áhh, erről nem tudtam. Ezek szerint akkor két teler csapat van? :) Óóóóó, távoli atyafiaink. :P

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331651 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Eglar: tök jók szvsz, de van egy Sikló Hajó (vagy mi a szösz) csapat is, szerintem nekik tuti hajós címerük lesz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331637 Írta: Eglarcarien
Közben már annyira elegem van a vizsgákból, hogy rámjött az öteletelhetnék.

1) a tünc címertant közelítőleg betartó változat(elvileg még a nyolcadoknál is megvan a szimmetria) Ahol nem, az a paint hibája. :)
www.kep.tar.hu/eglar/50490969/30669836#2

2) ue. más színben (szerintem ez a tűrhetőbb :P )
www.kep.tar.hu/eglar/50490969/30670851#2

3) hajós

www.kep.tar.hu/eglar/50490969/30669835#2

a színek egyébként szabadon variálhatók, változtathatók, stb.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331538 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Eglar: a zugi köpeny tényleg nem volt festve.

Idril: 10 napig nem kell ugyanabban a pólóban lenni, pláne nem egész nap.

Szürke: a kendőhöz, pólóhoz, esetleg a köpenyhez (ha festjük) textilfesték kell, a többi cucchoz (pl pajzs, esetleges díszletek, ha lesz csapatelőadás) akrilfesték. Kell kék, és gondolom ezüst (fémes színnek). Kell fekete és fehér a kontúrozáshoz és világosításhoz-sötétítéshez. Ez az alap, szvsz. Meg némi zöld (vagy sárga + még több kék, ha keverjük). Én is viszem, ami van nekem (bár nem sok), sose szokott elég lenni, amit kapunk.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331536 Írta: Eglarcarien
Ha jól rémlik, a zugis köpeny nem volt festve... :wink: Szvsz nem muszáj... Mint alább említettem, akár barkácsfilcből is ki lehetne vágni a mintát. (ebben az esetben persze nem valami nagy monstre izére kell gondoli, hanem kb. 10X10 centis izére, amit a köpeny egyik 'vállára' lehetne felvarrni) Persze abban meg az öltögetés macerás... De ez abszolút csak felvetés jellegű volt... :oops:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331437 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Eglar: hátsó szándékaid eleve alapvetően halálra vannak ítélve, mert a köpenyt is festeni kell és alapesetben nagyobb rajta a festésre váró felület, mint egy pólón... mindenesetre hízelgő volt, amit a gondori köpenyről mondtál, és én is amiatt támogatom az ötletet (jó volt abban végigvonulni a táboron...) bár nekünk tavaly köpeny is volt meg póló is de előre óvom a tisztelt csapattagokat minden ilyen ötlettől, mert mire mindkettő kész lett az tényleg maga volt a kétnapos őrület... elég az egyik. és a köpeny azért is jó, mert az alatt bármit viselhetek, ha csapatdíszben kell megejelenni elég csak a vállamra vetni, nem kell pólót cserélgetni (azt meg nem vállalom, hogy tíz napig ugyanabban a pólóban... főleg, ha annyi melegvíz lesz, mint tavaly... jéghideg vízben még mosni se lehet rendesen...)

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331301 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek

Eglarcarien írta: Be kell valljam, hogy a köpeny-javaslattal volt egy olyan hátsószándékom is, hogy megmeneküljek a pólófestés fedőnevű, rendszerint kétnapos őrülettől, de látom, nem értem célt. :twisted: :oops:

Szerintem a tábvezeknek is lehettek ilyen szándékai a kendővel, csak az eléggé hamvába holt ötlet. Meg a pajzsokkal a zászló helyett. (Megjegyzem, én kifejezetten szeretek pólót és zászlót festegetni, az jó kikapcsolódás. Bár igaz, hogy a zászlóval még egyszer sem lettünk kész időben, de szvsz a póló simán kivitelezhető. És közösségi jellegű munka, össze szokta hozni a csapatot.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331298 Írta: Eglarcarien
Be kell valljam, hogy a köpeny-javaslattal volt egy olyan hátsószándékom is, hogy megmeneküljek a pólófestés fedőnevű, rendszerint kétnapos őrülettől, de látom, nem értem célt. :twisted: :oops:

Idril: végülis, kézzel tudok szegni, talán nem is nagyon rosszul, csak az kicsit hosszadalmas, a mindenféle varrógép és hasonló nevezetű technológiai vívmányokkal viszont már többször pórul jártam. Csak ezért volt az a kis záradék... :oops:

[size=9:1o4pf26m] (egyébként jutott eszembe egy ilyen elvetemült ötelt, hogy mihelyt meglesznek a színeink meg valami címerünk/jelvényünk, veszek barkácsfilcet,és egy kb 10cmX10cm-es méretben megpróbálom kikísérletezni, rátétből hogy nézne ki...) [/size]

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331285 Írta: Ille Lórien
Legyen póló is meg köpeny is! A kettő együtt jól néz ki. Na meg persze a kendő. De arra megkapjuk az anyagot a táborban. Jól értettem?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331250 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
a húgomnak nem kell mindent elhinni, főleg a hisztimről és az észbeli képességeiről:)
Eglar: nem nehéz egy olyan köpenyt csinálni, én is egészen jól beszegtem tavaly az enyémet, pedig nem vagyok egy tűbarát (még gombot is randán varrok fel...) és egyébként én is a köpenyt támogatom, mert látványos és tényleg praktikus.
karkötő jó ötlet, bár nem biztos hogy a fiúknak is jó lesz gyöngyből...
Egyébiránt pedig tudok néhány embert (legalább kettő), akik még nincsenek beosztva, szal lehet, hogy a csapatnévsor nem végleges mert én ki szeretném járni, hogy legalább az egyikük hozzánk kerüljön.

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331234 Írta: eper
eper válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
OK elolvasom!!! :D
Szerintem is jó ötlet a köpeny de mi lenne,h ogy aki pólót akar azt csinál aki meg köpenyaz meg azt. Bár lehet,h ogy az úgy nem elég egységes.NA mind1...Szerintem nem kell bele fehér feltétlenül, viszont többféle kéket is lehetne bele tenni+ezüstöt.A karkötő ötlet még megvan mert az szerintem megvalósítható lenne...Bár lehet nem elég feltünő vagy az nem lényeg?

MAKE LOVE NOT WAR!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331127 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
akkor én is itt vagyok pedig még nem jártam itt

tudni kell rolam h vizsgaidöszak közepén éjfélkor nem tudok fogalmazni, amugy meg ismertek:)

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331112 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
:arrow: Látom szép lassan gyűlik a csapat. Várom azokat is, akik még nem nagyon jártak errefelé! (Ez a pusztába kiáltott szó...)
:arrow: Csapatszínről csináltam egy szavazást, tessék menni hamar! Vasárnapig le kell adni a rendeléseket (színre, festékre).
:arrow: Egyéb ruhadarabok: én benne vagyok, de akkor azt saját finanszírozással kell. (Jó az a kendő is a melegben, lásd az avataromat, meg az arabokat.) Köpeny, póló merült föl eddig, szeretném fölvetni ötletként a megfelelő színű csíkoszoknit, a melegre való tekintettel a fürdőruhát, valamint a belső hűtéses szkafandert (bár ez kicsit drága, és beszerezni sem egyszerű). Egy köpeny beszegése nem nehéz, bárki megtanulja egy köpeny alatt. Szükség esetén még én is.

Bemutatkozásomból kimaradt, hogy mérleg vagyok, a tetejébe' kétkarú. Állítólag nagyon látszik rajtam.

Eper: üdv a csapatban! Hogy tudd követni az eseményeket, a hátralevő egy hónapban a Szilmarilok első 100 oldalát olvasd el, arról fog szólni a keretjáték!
Sil: te tiszteletbeli kockának minősülsz a FF-szakértelmed miatt!

Rendi eloszlás:
- Vadászok: Eglar és Cue
- Táncművészek: Rhien
- Krónikások: Idril
- Bölcsek: Sil és Sirgon
- Kézművesek: Eper és Fimbrethil
- Csepűrágók: Ille

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331106 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek

Eglarcarien írta: Muszáj, h póló legyen? :oops: A mai napig oda-vissza irigylem a tavalyi gondoriak jó kis köpenyét... :) [size=9:2ynj92m1](egyetlen kérdés, h ki tudná megcsinálni...)[/size]

A kérdés továbbra is az, hogy tud-e valaki a csapatból szabni és varrógéppel varrni. Egyébként nem zárja ki egymást a kettő, nálunk Zugi népénél is voltak tavaly, akiknek köpenyük is volt. Viszont ha nincs beszegve, az elég érdekesen néz ki.

Tényleg, a rendek tekintetében milyen a csapat összetétele? Azt látom, hogy a Bölcsek Rendjében Sirgon és én vagyunk csak, de a többi renddel hogy állunk?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331105 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek

jelentkezem énis, 22 év, majdnem-végzett bölcsész, leendő tanárjelölt-féle :) meg színészpalánta, meg kungfus.

a kékhez (ami remélem, sötétkék) nekem is az ezüst jutott eszembe először. de a fehéret is el tudnám képzelni. meg a barnát, bár a két sötét együtt elég búskomor. szóval, a sorrend valahogy így :)

és kézzel-lábbal tiltakozom a póló ellen :D cardolani tapasztalatból mondom, sokkal jobb szolgálatot tesz egy köpeny, melegben véd a naptól, hűvösben bele lehet burkolózni, el lehet benne terülni a füvön, és még a dekorálható felület is tízszer akkora - mi kell még? ;)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331078 Írta: Eglarcarien
Muszáj, h póló legyen? :oops: A mai napig oda-vissza irigylem a tavalyi gondoriak jó kis köpenyét... :) [size=9:2xhf196y](egyetlen kérdés, h ki tudná megcsinálni...)[/size]

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330989 Írta: eper
eper válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
JAh és a póló ötlet nekem is tetszik!Szerintem lehetne benne ezüts kék fehér és egy kis fekete, de ez csak az én szerény véleményem...A karkötők szintén ezekből a szinekből lehetnének gyöngyből...NAh ennyi
SZIASZTOK!és AZ ERŐ LEGYEN VELETEKvagy az egy másik törénet?

MAKE LOVE NOT WAR!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330986 Írta: eper
eper válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Üdv mindenkinek!
ÉN is bemutatkoznék. rólam tudni kell:
A GYűrűk Urával KApcsolatban teljesen laikus vagyok.MÁr amennyire a tesóm engedi, h az legyek.
A filmeket ismerem( a könyveket csak nagyjából DE dolgozom rajta, már amennyiben az olvasás munka :lol: )
Nevem:KOZÁK ANITA(én vok Idril hugicája)
életkor:16
Külső: változo, na jó vannak állandó dolgok is :D
hajszín:BArna(mogyibarna)
szemszín:az is mogyibarna
magasság:magasabb vok a nővéremnél
alkat: minden téren nagyobb voka a nővéremnél(bele tartoznak az észbeli képességek is :D :D :D :D )
Munka:Zenész tanonc vok A BArtók Béla Zeneművészeti Szki omladozó falai közt(MIskolc)
Hobbi:Énekelés(tesóval egymáselől menekülünk :lol: )zenélés,olvasás és hatalmas tehetségem van ahhoz, h bárkit rövid időn belül nagyon felidegesítsek :twisted: ez nem vicc, és még élvezem is:D
Amit szeretek: Tesó, zene, haverokk meg sokmindent
Amit utálok: tesó, ha hisztizik :twisted: ,a rózsaszin műkörmös hülye p.csákat kifejezetten nem bírom.JA meg azokat akik nem tiszteleik a hanszereket és kárt tesznek bennük.(pl azok a kedves kis rock sztárok akik a szinpadon gitrát törnek ilyenkor kifejezetten agressziv tok lenni.
Zenei kedvencek: Alvin, BEsh O drom(rem jól írtam),Emil Rulez, Tcs,A régi jó rock zenét,de azt nagyon!!!!!! :D

MAKE LOVE NOT WAR!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330977 Írta: Ille Lórien
Szerintem is kéne csapatpóló. Az sokkal feltűnőbb, mint a kendő, amit az ember nyáron, 25-30 fokban nem biztos, hogy mindig szívesen visel. Meg lehetne még valami apróság, pl. medál, karkötő...

Színek? A kék mellé lehet még zöld, sárga, fehér.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.207 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére