Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek

Több
16 éve 9 hónapja #330947 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
szóval itten most be kéne mutatkozni... naigen.
Kozák Andrea, 22, lány (ki hitte volna...), nem normális (tanúim vannak rá!), oroszlán (ennek megfelelő temperamentummal, szal kéretik vigyázni), minden színt bírok (néha még a rózsaszínt is...). Eglarral ellentétben én elsősorban szavakkal harcolok, de aki komolyan megbánt, annak tudok olyat mondani, hogy úgy fogja érezni, mintha összeverték volna. egyébként verseket írok (ez nem jelenti azt, hogy magamra vállalok csapatinduló-írást vagy ilyesmit, bár lehet velem tárgyalni. tavaly megtudták, hogy vannak verseim és egyből rám akarták lőcsölni ezt a melót...), és néha énekelek, elsősorban magamnak, másodsorban azoknak, akik nem futnak el elég gyorsan (éjszakánként érdemes elkerülni a tábortüzet, mert ott szoktam előfordulni, és ha valakinél van gitár, engem nem lehet megállítani...). ja egyébként bölcsész (magyar-töri 3. év). Kinézet: Sebcsabának a hosszú haj rövid látás, nekem a hosszú haj rövid ész jutott. a szemem pedig tündéhez nem illő mértékben csokoládészínű.
Ilyen konkrét nicknévvel még gondolkodnom kell a kerettörténethez illő bemutatkozásomon... főleg egy teler családban...
ennyi röviden, a többit majd meglátja/tudja aki még nem ismer (bár elnézve a csapatnévsort ilyen talán kevés van...)
ÖRÜLÖK NEKTEK. :biggrin2: :dance: :bounce:

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330837 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Színeknél szerintem is az ezüst passzol leginkább a kékhez. Bár nem ártana mellé még valami (persze csak mutatóba), pl fehér (mint a gyöngy) vagy valami zöldes árnyalat. De gondolom, a többi teler csapat is hasonlóan gondolkodik, és "vizes" színeket választanak.
Az OK, hogy a kendőt biztosítják a valák, de csapatpóló, esetleg köpeny? Azt úgyis mi szoktuk megvenni. Tényleg, varrni tud valaki a csapatban?

A bemutatkozásom ott van a profilomban. Ha már a színeknél tartunk, az én színem a piros. (Nemcsak a Curufincek miatt.) Kockasággal nem szoktak gyanúsítani (bár ha a kollégáimnak gondja van a géppel, előbb hívnak, mint a rendszergazdát), de pl a Firefox böngészőben eléggé otthon vagyok.

Tündeként én egyébként nolda vagyok, apám kovácsmester Tirionban (Curufin úr műhelyében dolgozott sokáig, de nem tartott velük Formenosba). Én azok közé a noldák közé tartozok, akik bár sokra értékelik a kézművesek munkáját is, leginkább a tudásra vágynak. Ifjabb koromban ezért sokat utaztam Valinorban, főleg a folyók mentén, az erdők és vizek titkait kutatva, mint a noldák közül oly sokan. Így találkoztam végül a férjemmel is, aki teler származású, és hajókat épít (ő nem jön velünk a valák ünnepségére), így kerültem a Kékpatak népébe.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330816 Írta: Eglarcarien
Hmm... családi színek? Ezüst a kék mellé? Tudom, hogy elég elcsépelt kombináció, de nem tudok jobbat. [size=9:2bshecct](főleg, ha ragaszkodunk a középkori heraldika azon szabályaihoz, hogy színre szín és fémre fém nem lehet, csak színre fém vagy fémre szín :twisted: )[/size]

Bemutatkozás... hát, az nehéz ügy. Sose ment, de a kedvetekért megpróbálom. 8) Tündéből egyértelműen a harciasabb kiadás vagyok, a művészetek bizonyos rendhagyóbb formáiért (pl. harcművészetek) rajongok [size=9:2bshecct](jelen pillanatban sérülés miatt csak messziről))[/size]. Színek: a rózsaszín kivételével gyakorlatilag bármi, de főleg a fekete meg a narancssárga. (ennek ellenére kék és barna a legtöbb cuccom) Civilben egyébként BölcsÉsz vagyok, angol- alkalmazott nyelvészet szakpárral, immár második éve. Bár egyesek meggyanúsítottak vele, hogy akár kocka is lehettem volna. Hirtelen nem jut eszembe több.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330698 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Szóval akkor a bemutatkozás:

Nevem: Sebestyén Csaba
Nevem: sebcsaba (quenyául annyit jelent, hogy "fanatikus kocka")
Színem a színem a: kék (nem a szürke)
Szeretem: az ebéd utáni sziesztát
Nem szeretem: a tábor utáni napokat
Fényképem: lásd a bal oldalon
Hogy nézek ki: hosszú haj, rövid látás

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 9 hónapja #330696 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Sziasztok!

Látom szépen kezd mindenki felébredni, itt a nyár, jöhet a hasunk süttetése meg a tábor.

Úgy látom a csapat nagyrésze már régi hajós, az újoncot köszöntsük a fedélzeten! Szeretném hogy a kedvéért valami bemutatkozás-féle dolgot is megtennénk itt.

Mit lehet tudni magunkról?

Telerek közös jellemző az Ulmo iránti tisztelet, ezáltal a vizek és a tenger szeretete. A folyók és patakok varázslatának rabja ez a család.

Remélem úszni mindenki tud. Hajóépítés előny, de nem feltétel, majd megtanítunk. A további részletek csak rajtunk múlnak...

Az idei fesztiválra a valák kiadták az ukázt, miszerint

Idén a megkülönböztető jelzés a csapatoknak a kendő lesz, tehát erre tudunk biztosítani anyagot a tábori költségvetésből. Kiszabni, megfesteni stb. nektek kell.


Volna néhány dolog, amiben döntenünk kell:
:arrow: Rá kell jönni, hogy mi a családi színünk. Teler őseink miatt a kék szín biztosan benne van, viszont kell mellé még egy szín, amivel szépen néz ki együtt. Lehet ötletelni, szavazni.
:arrow: Sil kérdezte a szállást. Alqualondëban láttam egy jó kis panorámás kéglit olcsóért, de maradhatunk a többi tüzeslelkű csillagnéző közelében is, a hegyek között. Ahogy a csapat akarja.

Bográcsot hozok a csapatnak, főzni viszont együtt fogunk, remélem van valaki aki ért hozzá.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330672 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Na, akkor feltételezem, hogy Alqualondë környéke. Mondjuk kicsit beljebb a parttól, valami folyó mentén? (Bár a parti sáv a Pelóri mellett nem túl széles.)
Lehet tudni a levélben szereplőnél bővebbet a népünkről, vagy ezt mi találjuk ki? Szürke?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330467 Írta: Ille Lórien
Üdv mindenkinek az új csapatban! :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330282 Írta: Alyr Arkhon
Ez esetben elnézést, nem tűnt fel a tévedés. (pedig igazán igyekeztem)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #330017 Írta: Eglarcarien
Lehet, hogy buta vagyok és műveletlen, mert nekem is Alqualondë rémlik, mint jellemző lakóövezet... :oops: :P

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #329996 Írta: Alyr Arkhon
Üdv az új topikban!

Egy fontos dolog rögtön, ami kimaradt a levélből:

Minden csapat maga fog főzőcskézni az egyik napon, ehhez a bográcsot nektek kell hoznotok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #329978 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Csapattopic... :hello: Üdv, nép!

Első kérdés: hol is élünk mi most akkor? Mert ez a Taniquetil közelében/Tirion városában/Tol Eresseán kissé tág meghatározás, ráadásul 3 különböző hely. (És mintha ekkoriban a telerek már Alqalondë környékén laknának, nem Tol Eresseán.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 3 hónapja #329096 Írta: Ulmo
Ebben a topicban lehet készülni a 2007-es táborra.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.167 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére