Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek

Több
16 éve 9 hónapja #333919 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Pestről jövök

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333916 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
hát én peströl mek valszeg hacsak a hejzet máshogy nem kivánja

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333876 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Fontos kérdés:

Mivel én a leutazás napján már a táborban leszek, szeretném tudni azoknak a nevét akik pestről, csoportosan kívánnak leutazni a táborba és azoknak is akik esetleg vidékről külön, egyénileg. Légyszi postoljátok :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333489 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Nem oda került ahova akart, csak nem szólt kb senkinek, így külön ki kellett deríteni h mi a fesz :) De már a helyén van, és mivel így megfogytunk, kompenzálva lettünk, mégpedig igen jól ^^

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333252 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
no para, csak a csapatból :D (afféle helycserés támadás volt)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333239 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek

Dodiee írta: Közérdekű információ: Rohin távozott, kaptunk helyette egy Nimdorcit ^^


Hova távozott? El a táborból vagy el a csapatból?

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333075 Írta: Prérifarkas


>:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ezzel fogjuk büntetni a szabályszegőket:D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332914 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Közérdekű információ: Rohin távozott, kaptunk helyette egy Nimdorcit ^^

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332740 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Ratzkának(meg akit érdekel) a GYU függeléke as Alcarcalimo honlapja alapján:
az ai az a-iként ejtendő, mivel az i az rag, és nem a szótő része.
a hangsúly az í-n van, mivel hosszú (Morna-i-míre)
a jelentés:
morna: 'sötét, fekete, homályos' + míre: 'ékszer, ék, dísz' szavak összetételéből vmi olyasmi, hogy 'fekete ékszer'
az i az elvileg alanyeset, többeszszámú végződés, azt már nem értem, hogy jön ide:D (mármint h miért többesszám.
ja, és a szóvégi e az afféle nyílt e (két ponttal a tetején)
bocs, előtört belőlem a nyelvész :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332633 Írta: szörcsög
és ha offhölgy vagyok?vagy tán gondod van vele? amúgy mióta beírtad már mindenki tudja de nembaj:D /pat
jó de fekának nincs ilyen szexi kocsijaxD amúgymeg h egy infót írjak drágultak az élelmiszerárak tavalyhoz képestxD

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332427 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
szörcsi te valami in infót is nyomsz vagy tevagy a hivatalos offhölgy ? xd amugymeg rajtad dodin és rajtam kivül sekise tudja h így hívják. melesleg kb 3 fejjel magasabb feka pasid van szal ez a hasszelhoff gyenge probálkozás volt D:
és h inn is legyen : most mennyi plusz nyakas lesz vag ez mikor derül ki ? :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332412 Írta: Prérifarkas

szörcsög írta:


ezt ajánlom kedves csapatomnak:D kit nagyon ott van:D


anyád?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ne ölj meg tábor előtt pls XD

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332391 Írta: szörcsög
:D jó ne okoskodj remzy mindenki tudja de ha nem megtanuljaxD
amúgy nem bomlasztokxD csak mutattam milyen verdám van milyen pasivalxDD

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332165 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
szörcsi ne bomlassz :P amugy Askew = Galadh ^^

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332147 Írta: szörcsög

ezt ajánlom kedves csapatomnak:D kit nagyon ott van:D

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332145 Írta: szörcsög
:D rólam csak annyi h askew hozott ide de nem bántam meg ellenben a többiek annál inkábbxD hozzám akkor lehet fordulni ha askew is idegbeteg leszxD nekem azt hiszem 2004bn volt első tábor velemben de azóta se járok kb sehova csak ahova elrángatnak a többiek:D
na ennyi mert lusta is vok:D

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332122 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
{[Bocs Elftársak, csak ezt nem bírom megállni. (kis)Polgári énemnek Nem volt soha tünde logopédusa. Hogy kell ejteni a csapatnevünket? Mornaimire. oké, így írják, de... Morna-i-míre? vagy Mor-naij-mire? Melyik a hangsúlyos része a szónak? az Első? Középső? Vagy tényleg csak ennyi, ahogy szíp madzsarisztan-i dialektusban is ejteném: Mornaimire?
Egyáltalán honnan származik és mit jelent? (elnézést, a tolkieni köreimből az etimológiai és a linigvisztikai a leghiányosabb...) Szóval előre is köszönöm a segítséget, bárkitől is jön.
És bocs, ha szerinteteket apró-cseprő f*sságon töröm a kobakom, de talán a hangulathoz hozzátartozik.
Na tényleg befogom.]}

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332120 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Szíjjaztok

Bemutatkoznék. 2004es (második velemi) táborban voltam először komolyabban MTT közelben, aztán azóta a nyári táborokra mindenképp elhordom magam, mert iszonyatosan tetszik, amikor ilyen sok egy irányba motivált ember együtt van és számháborúzik, eljátsza hogy tünde (vagy épp hogy hobbit) és mindezt megfelelő ruhákkal és kiegészítőkkel. Ezeken kívül még pát LEP (januári Tollkín-szülinap) szervezői-fellépői gárdáját sikerült gyarapítanom az évek során, ami leginkább az erős synithos-os (többynire MTTsekből szerveződő színjátszókör) involváltságomnak köszönhető.
Nagyon szeretek mindent, ami aktivitás, a hiperaktív zenehallgtától kezdve a gyöngyfűzéses vbeszélgetéseken keresztül a számháborúzáson át a társadalomkutatásig. Ezutóbbihoz az intézményes kereteket az Ötvös Lóriról elnevezett Okosságegyetem Társadalomtudományi kara biztosítja, ahol a hamvas 20 évemmel másodéve végzem a politológia szakot.
Nem szeretek nem jóban lenni az emberekkel és szeretem az extrém helyzeteket, ahol kiderülhet róluk olyasmi is, amit ők sem gondoltak volna. (Mindezt lehetőleg tudatmódosító szerek nélkül. Adrenalin kivétel.)
Kb ennyi. Ja meg hogy tökjó látni a lelkesedést a hozzászólásokban, és jó lesz titeket egy kicsit jobban is megismerni. Sztem tökjócsapat leszünk.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332042 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek

Dodiee írta: Közérdekű info: Úgy tűnik Rohin átkerült Gandalf csapatába(már amennyire én tudom) mert némi összeszervezés nyomán nem azzal került egy csapatba akivel egymást jelölték. Elképzelhető hogy kapunk majd új csapattagot, de erről nincs ifóm még. Csak gondoltam hátha valakit érint :)


Engem spec érintene (technikai oldalról), de a T. vezetőség ezt az infot valahogy elfelejtette megosztani velem. :? Dodiee, azért majd szólj, ha tudsz valami biztosat. Belevau vége.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332009 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
jeez o.O 2. velembe kerültem ebbe a bandába egy darabíg aktívkodtam majd énis eltüntem ^^ persze énis ittvoltam a nagy banzájokon stb :F őő ha jol emléxem 19 éves vok az MTT inaktív hülyegyereke hobbim a sör, barátok, MAGUS, zeneee, sör, bulik, sör, ja és szeretek sörözni mondtam már ? ^^ tavaj énis kimaradtam demost bepotolunk mindent :twisted:

És közérdeküleg : ha Dodie idegbeteg akkor az én vagyok xDDD

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331906 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Közérdekű info: Úgy tűnik Rohin átkerült Gandalf csapatába(már amennyire én tudom) mert némi összeszervezés nyomán nem azzal került egy csapatba akivel egymást jelölték. Elképzelhető hogy kapunk majd új csapattagot, de erről nincs ifóm még. Csak gondoltam hátha valakit érint :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331816 Írta: Prérifarkas
Akkormár énis:)
Az éveket nem is számolom, h mióta kerültem az MTTbe, arról nem is beszélve, h mióta kerültem ki:) Tavalyi táborban nem voltam, és volt egy 1,5-2 éves időszak is, amikor nemigen lehetett engem látni sehol, bár a nagyobb hejehujjokra mindig betoltam a képem. Mindenesetre most megint itt vagyok, 17 évesen (táborra már 18, úgyhogy kizárólag csókolommal köszönhettek), egyelőre gimnáziumi tanulóként, kedves szörcsög barátosnénkkal a Veres Pálné Fakultatív Szabadidő Központ padjait koptatjuk:D
Szeretek olvasni, RPGzni, kenjutsuzni (már amikor erőt gyűjtök és elmegyek edzésre), imádom az animéket és a mangákat, no meg Japánt, ha a sushi nem számít:) Szeretem az oldszkúl partyzenéket meg az alternatívot, a koncerteket és az IHB bulikat:F

És közérdekűleg: én vagyok az, akihez fordulni lehet, mikor Dodie idegbeteg:D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331767 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
na, akkor bemutatkozok én is, bár a többség azért már ismer valamennyire :)

Ez lesz a 4. táborom, ha belevesszük a relax-tábort is. Circa 6 éve vagyok a közösség tagja, de az első időkben csak a régi fórumra írogattam. Személyes kontakt kb 5 éve van a társasággal, azóta átéltem egyet s mást :) Budapesti vagyok, 22 éves egyetemista, a Szent István Egyetem Alkalmazott Bölcsészettudományi karára járok Jászberénybe, Informatikus könyvtáros szakra. 1. éves vagyok. Amiket szeretek csinálni: Olvasni, rajzolni, írni(vers, novella), főzni. Szerepjátékozom is(MAGUS), szeretek lovagolni, bár két éve nem voltam. Szabadidőmben főleg olvasok, rajzolok, MMORPG-zek(ragnarok online) meg a barátaimmal ill. a barátommal vagyok. :) Ja meg zenenélkülmitérekén, vegyes zenéket hallgatok jól. Énekelni egy ideje már csak társas összejöveteleken szoktam :)
Amit a tábortól várok az az, hogy egy jól működő, vidám csapatot hozzak össze, ahol mindenki jól érzi magát, nem csak a csapatban, de az egész táboros közösségben. Emellett örülnék ha sikerülne mint Család, kialakítani a "tünde identitást", és a tábor kerettörténetében is hatékonyan tudnánk beilleszkedni :) Én leszek az a 10 nap alatt akihez bármi nyavalyával lehet fordulni, és örülnék is ha hozzám fordulnátok, ha esetleg olyan amit nem tudunk közösen megoldani, akkor majd én tolmácsolom a "feljebbvalóknak" a dolgokat :)

Hát "röviden" ennyi lenne :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331642 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Ami igazán fontos, az az lenne hogy táborig legalább hetente-másfél hetente mindenki lessen ide, hogy ha valami fontos van, azt lássa. Amúgy nem olyan gáz ha nem tudsz gyakran írni :)
Bemutatkozást más is írhat aki gondolja:D(a Tied alapján lazán illesz a családba :D )

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331552 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Sziasztok!

Énis a csapatban vagyok, bocsi hogy eddig nem aktívkodtam, csak dolgozom, így nemnagyon (nagyon nem) van időm.
Még nem voltam eddig táborban, ez lesz az ellső, barátom hívott hogy jöjjek, úgyhogy jövök, mert énis szeretem Tokient és a fantasyt :)
Egyébként Nagykovácsiban lakom, 17 éves vagyok, tanulok, szeretek főzni, láncinget csinálni (xD), érdekel a biológia meg a nyelvek (skandináv, balti), szeretek utazni, Star Wars-t nézni, 11 éve lovaglok, MAGUSozom, és mostmár abbahagyom. Ez volt a nagyonhosszú bemutatkozásom, örvendjetek.
Nemhiszem hogy ezentúl lesz időm aktív fórumozóként létezni, de majd igyekszem.

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331396 Írta: szörcsög
mogy : meggyőztél a képpel:D amúgy jó 5let volt ez a nyaklánc^^

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331244 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Nekem elv van itthon obszidián nyakláncom, kb ugyanaz a stile mint amit vettünk, úgyhogy nem baj hogy csak 10 van :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331193 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek

Prérifarkas írta: . Közösségileg elhatároztuk, h ez jól néz ki, úgyhogy már meg is van belőle a tíz darab:DD

ööö nem 11-en vagyunk?
kendő vasalás: ahogy én tudom, ha textilfestéket használunk, nem árt.
ami a mintát illet: users.static.freeblog.hu/n/e/s/n ... yerek1.jpg
ha így vesszük fel, simán látszik...ha pedig a szélesebb rész aljára kerül, akkor olyan rambósra tekerve is fog...

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 10 hónapja #331156 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Előkészületek
Nincs varrógépem, van vasalóm, bár glom, azzal, majd' mki rendelkezik, télleg, a kendőket kell majd vasalni? Úgy értem, festés után.
Ja igen: becsekk. 8)
Mindennap olvasni nem biztos, h tudok, de igyexem. Lehet, h sokat nem veszítetek vele :evil2: :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331135 Írta: szörcsög
na csekkolok vagy mixD de nagyon lusta vok visszaolvasni szal ha lényegi dolog van szóljatok újra pls mostmár naponta majd fárasztalak titeketxD

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.236 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére