Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek

Több
16 éve 8 hónapja #337243 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Valóban feleslegesen cipeltünk magunkkal egy halom meleg cuccot, de sebaj! :lol:

Egyedül azt sajnálom még mindig, hogy fürdőruhát nem vittem.

Mindenkinek köszönök mindenféle előkészületet és segítséget, ezt a topicot ezennel lezárom. :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337037 Írta: Estel Adániel
húú... melegruházat... jó hogy szóltál... :lol: :roll: ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336568 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Viszek mini-hangfalat, de nem gagyi ám, hanem mp3lejátszóhoz való uti-hangfal :P Hugicám a szponzor 8)
Menőn szól...
De kell még vennem bele 4 miniceruza elemet...
Sebaj, remélem lesz lehetőség rá a keletiben :P
Ha van esetleg valakinek raktáron, szivesen látom :lol:


TÁÁÁÁBOOOR!!!!!
YEEEEE! :mrgreen:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336514 Írta: ADIM a Des
A Felderítők már lent vannak, és azt üzenik, hogy hűvös estékre kell számítani , most is két pulcsiban csücsülnek a jó levegőn, úgyhogy tessék melegruházattal is készülni!!!

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336494 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
No, gyömbér is kipipálva (gyöm-béremelést kérek! :twisted: ), most már elvileg mindenünk megvan, csak otthon ne hagyjunk valamit! :lol:

Kreativitást beizzítani, lelkesedést maximumra tekerni, jókedvet repetázni, Cuiviénentől elbúcsúzni és előre Valinorba! 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336398 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Köszi mindenkinek!

Momo hoz még egy tepsit, kettő elég lesz? Vettem már alufóliát, papírt, gyufát, mindjárt rohanok a csapatgyömbérért.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336330 Írta: ADIM a Des
Nálam lesz fényképezőgép, elemtöltővel.
Hozok egy 2GB-s pendrive-ot (amin hazanyúlhatom a sok zenét tőletek, höhö), és lesznek nálam mp3 cd-k is. Lesz nálam mp3 lejáccós discman is, amihez jó lenne két kishangfal, hogy mindenki élvezhesse a muzsikát.

Tepsim nincs, még tepsifüles sem.
Panda, a polifoamra kevesebben férnek, mint egy pokrócra, és utóbbi kisebb helyet is foglal, cserébe némileg viszont nehezebb...

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336321 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Tepsiii! :P
Kéne, mert így kevesen fogunk ám enni :D vagy keveset :roll:

Panda! Hozd a finn zenéket! Milyen menő már :D

Én két gigát töltöttem meg, nem tom, mennyire használhatók... Meglátyuk:P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336317 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Gandalf, milyen filmzenékre gondolsz? :D
Nekem van finn zenés cd-m, Värttinä :) ))))))))) hozom és nem adom ki a kezemből, majd a számmal lejátszom :D

Estel: az a tengerszem milyen messze van? Megnéztem én is Google Earth- ön és tényleg nem rossz. De az a másik a Zemplén közepében méginkább nem rossz. Oda nem megyünk majd?

Megpróbálok vmi ülőizét hozni, takarót v polifoamot amin alkalmanként több ember is elfér. ;)

Meg a futócipőmet is viszem, de ez asszem nem közérdekű.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336316 Írta: Endelír
Nagyszerű! Akkor hozom magammal a vörös csuklyás köpenyem :wink:

Hohó, és ha már a filmzenéknél tartunk, mindenképp lehozom a gyűjteményem mp3-on muwhahahaha :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336165 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Szerintem egy giga bőven elég lesz zenékre! :wink: A képeket meg úgyis központilag gyűjtik be, de lehet majd ott helyben CD-re irattatni is tudtommal.

Így is rengeteg cipelnivalód (-valótok) lesz.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336133 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Nincs ekkora pendrive-om... Csak egy Gigás :P
Még meglátom, mennyi csomagunk lesz...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336129 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Nem valószínű, hogy levinnék Marvint, ezért javaslom a pendrájv nevű valavarázslatot helyette! :wink:

Csuklyásköpeny rulz, természetesen bárkinek bármilyen tündés jelmeze van, feltétlenül hozza, ezt elfelejtettem beírni!!!

Családtörténeten agyaljunk csak, de valszeg erre a táborban lehet csak teljes létszámunkkal ráállni.

Fényképezőgépet hozzon aki tud!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 9 hónapja #336127 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek

Gandalf írta: Hm, Adim, tudom, hogy menjek a fenébe, de MÉG EGY medálra is szükség lesz még egy jelentkező miatt, aki hozzánk kerül. 8)

Ki hoz még tepsit?

Én hozok alufóliát, csapatgyömbért, zenéket (-AKI TUD? HOZZON FILMZENÉKET ÉS ALÁFESTŐZENÉKET-), meg ami még esetleg kellhet.


Nekem kb 9 gigányi zeném van, Marvinon, aki a laptopom.
És ha megoldható lenne, hogy kocsival levigye vki, akkor levinném Marvint, és arra lehetne tölteni képeket, meg zenéket, meg ilyesmiket...
Csak aszem a kezemben kicsit nehéz lenne vonszolni... Meg hogy elzárható legyen, valahol, ahol nem fér hozzá akárki...

Ja, és nem mondtam, de nekem van egy ezüst színű csuklyás köpenyem, ami nagyon jól jöhet nekünk, akik ezüstök vagyunk, ugye :D

Egyébként már gondolkodom egy Családtörténeten, majd ha valamire jutok, beírkálom, meg majd táborban még agyaljunk rajta.

Ki hoz fényképezőgépet? Nekem van egy, de nem túl menő... Azért elviszem, de én nem szeretek fényképezni, és jó lenne, ha a csapatból lenne vkinek kedve fotózni, hogy megörökíthesük a közösségi életünket :P


Ja, és tepsi kell még!!! Minimum egy, de inkább kettő, mert többen lettünk... Detényleg! Ha enni akarunk, legyen miben főzni :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336120 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Hm, Adim, tudom, hogy menjek a fenébe, de MÉG EGY medálra is szükség lesz még egy jelentkező miatt, aki hozzánk kerül. 8)

Ki hoz még tepsit?

Én hozok alufóliát, csapatgyömbért, zenéket (-AKI TUD? HOZZON FILMZENÉKET ÉS ALÁFESTŐZENÉKET-), meg ami még esetleg kellhet.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335918 Írta: ADIM a Des
Én hozom a Medálterveket, és a hozzávalókat: fa és kartonlap (választás szerint), gyöngyök, tollak, kövek rá, és karika hozzá. A Vadászoktól Márk hoz dekopirt és fúrót, úgyhogy azt végül nem cipelek, csak vékony fúrószárat a lyukakhoz hozok.
Továbbá hozom magam, a hasam, a kreativitásom és a humorérzékem. Az agyam kérdéses, még mindig nem találtam meg... :P

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335819 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Pandaaa :D
Vicces ez a csapat :lol: Tökjóóó :!:

Adim: ezek szerint nem kell toll?

Én viszek:
:arrow: egy tepsit, ami kb 4-5 embernek elegendő kaját bír befogadni. KELL még!
:arrow: egy címertervet, amit valszeg csak a címerpajzsunkra festünk fel :D
:arrow: dekorlakk
:arrow: egy csomó dekorcucc, mert úgysem állom meg, hogy ne vigyem el :P

Ha volt még vmi, sikítsatok, most nem emlékszem többre.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335815 Írta: Estel Adániel
Szia Panda! :cheers:

(...)veletek leszek egy csapatban. Tetszik a felállás. ;) :)

Nekünk is, eddig is, így meg aztán végképp! :itscool:

[size=9:3osbrn8o]Gandalf: én - ha jól emléxem - csapatszinten csak egy alternatív címertervvel lógok, de arra asszem nem is nagyon lesz szükség... viszem Idhrent, ő meg majd írja, mit hoz. ;) [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335776 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Mivel már csak néhány nap van hátra táborig, arra kérek mindenkit, még egyszer foglalja össze, pontosan mit hoz a táborba a megegyezéseink szerint!
:idea:
Köszi! :D

Panda, ha bármilyen kérdésed lenne, szólj! :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335764 Írta: ADIM a Des
Szia Pandaaa! Üdv a csapatban!

Gandalf, a plusz medállal nincs gond, van elég anyag hozzá. Mindent leviszek, ami mozdítható (dekopír, fúrógép... ha lenne, vinnék lángszórót is!) aztán meglátjuk...
Van tollunk is! Nem csak olyan, amivel írhatunk... :lol:

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335686 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Szia Panda! :D
Jól döntöttél!

ADIM, eggyel több medálra lesz szükségünk!!! Maradt még rá pénz?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335645 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Sziasztok Ezüsstövics csapat!

A Holdról csöppentem közétek, úgyhogy egyelőre körülnézek, és majd utána nyitom ki komolyabban a szám. :D
Majd végigolvasom a topikot és tájékozódom.
Sikerült 6 nappal a tábor előtt jelentkeznem, és veletek leszek egy csapatban. Tetszik a felállás. ;) :)

Csók mindenkinek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335422 Írta: Suhifarok

Idhren írta: Egyébként meg már ketten vagyunk Suhival :)


én ló vagyok :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335410 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Le lettem NŐzve :P WOW :mrgreen:
Egyébként meg már ketten vagyunk Suhival :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335366 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek
Addig is díszpáholyból nézhetjük végig az eseményeket, hogyan civódnak noldák és telerek. :lol: "Divida et impera!" :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335364 Írta: Suhifarok
igaz. de az még messze van :p
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335360 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek

Suhifarok írta: a vanyák nem is vettek részt a testvérmészárlásban, azok mindenből kimaradtak... :P

De majd az Első kor végén jól fenékenbillentik Morgothékat Középföldén. :wink: Szép kis sereg ám az, kontinensek változtak meg léptük nyomán. 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335355 Írta: Suhifarok
a vanyák nem is vettek részt a testvérmészárlásban, azok mindenből kimaradtak... :P
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335334 Írta: ADIM a Des
Nehogymá ne az enyém legyen mindenhol az utolsó szó, vazze! :P

Amúgy nem tévedtünk el az időben, Gandalf?
Meglehet a többiek már túl vannak a véres családmészárláson, s mi lészünk az utolsó túlélők? Egy nő (Idhren), egy férfinek látszó lényszerűség (szerény személyem) és egy Mágus (Gandalf)...

MOST MI LESZ??? 8O (*pánikszerűen körömrág*)

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335318 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Előkészületek

Idhren írta:

Gandalf írta: Hajjaj, látom én, hogy itt diktatúra lészen! :evil3:


Én benne vagyok, ha a diktálók közé tartozhatok :twisted:
De ki írja le? :roll:

A túravezető. :wink:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.247 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére