Vanimalóte - Százszorszép csapat - Előkészületek

Több
16 éve 4 hónapja #350851 Írta: Tünde
Mindenkinek igen boldogságos ünnepeket kívánok!!!
Ezennel elbúcsúzom a csapattól :closed: köszönöm, hogy eljöttetek és kibírtátok velünk :hello: :bounce:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #350795 Írta: Leguanember
Pápá, kedves Virágaim!

Köszönöm az együttlétet, a sok vidámságot, a kis mesénket, a születésnapi köszöntőt, a sámánbotot, a sok szalagot, amit a csapatnak szereztetek, a fóliában sütést, a bögrézést, a füvekkel szórakozást és az örök emlékeket!

Aiya Valinor, Aiya Manwe ar Varda!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #350740 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Nos,akkor itt az ideje a könnyes búcsúnak.Jó volt,szép volt,vége van.Emlékezzünk meg pár percben a virágokról és a fűszerekről...Ó,nagy hős,Százszorszép fiú,adj nekünk egy spiritusz kockát :wink: :D

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #350613 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Vanimalóte - Százszorszép csapat - Előkészületek
Szolgálati közlemény

Kedves csapattagok!

A 2008. évi tábor szervezése elkezdődött, ezért az idei tábor főszervezőjének kérésére a 2007. évi tábor topicjai bezárásra kerülnek. Vasárnap estig még szabad a vásár, akkor minden csapat-, rendi- és szervezői topic bezárásra kerül, és átköltözik az Archívumba.

Szolgálati közlemény vége
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348449 Írta: Leguanember
A századik hozzászólásunk...


Elhervadtak őszre a virágok? Ne hagyjuk, hogy a hideg, a szél átfagyasszon minket...

Tessék melegséget találni az eldugott sarkokban, régi könyvekben, kuckókban, kemencesutban, ahol még van belőle.

Hová merült el szép szemünk világa?

Az enyém jó mélyre, sajnos. De befészkelte magát egy kagylóba, mint egy igazgyöngy, és ott halmozza az aprócska kincseket, amíg akkora nem lesz, hogy kinyissa a házát, s aztán a felszínre törjön.

SZÁZSZORSZÉPEK! SORAKOZÓ!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #345072 Írta: Summer
hát...én nekem is sokat kéne tanulnom, de vmikor tényleg kéne 1csapattalit szervezni:)

in another world i'm a fairy♥
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #344616 Írta: Lindír
nekem nincs netem csak hétvégén mikor hazajövök :cry:
a suli engemis leterhel eléggé, de az elkerülhető :D
jó lenne már egy tali :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #344305 Írta: Feanor Faelivrin
Ezerrel le vagyok terhelve suli kapcsán, de bármikor megoldható, hogy találkozzunk. Az előbb említett leterheltség miatt nem irogatok túl sűrűn.

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #344164 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Sziasztok!

Nagyon kihalt a topicunk?Mi van veletek?Ha talizni nem is tudunk,pár szóban írhatnátok magatokról, hogy mi történt mostanában veletek?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343188 Írta: Ringbearer
Hű, hát jó volt tegnap látni titeket! :wink:
A többieket meg nagyon sajnálom, hogy nem láthattam, meg nem
dumálhattunk, de talán ez egy csapattalival pótolható!
Az az igazság, hogy most úgy gondolom, hogy rá fogok érni egyetem
mellett , aztán meglátjuk, hogy ez mennyire igaz...

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342939 Írta: Ranamarth (Endóriel)
sziasztok!

szomorúan hallom,hogy mennyien nem megyünk a tábori talira.és sajnos lehetséges,hogy én is ezt a kört bővítem.
ami a nálunk történő kisebb csapat talit érinti...nos úgy tűnik,hogy ha minden kötél szakad,el tudom intézni,hogy ne kelljen aznap dolgoznom,mikor jönnétek is.ami a vonatot illeti...ha nagyon muszáj,talán meg tudom oldani a vonatjegyet magamnak.amennyiben tényleg gondot jelentene ide lejönni.mindenesetre akárhol is lesz a tali,én továbbra is a szombati napot támogatom a suli és a meló miatt is.

addig is Eru legyen veletek:)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342100 Írta: Leguanember
Sziasztok Százszorszépek!

Van miről beszélnünk:

Először - Nagy Táboros Találkozó
Időpont szeptember 8-án, részletek a táboros topikban, meg itt-ott még a fórumon. Jómagam sajnos nem tudok jelen lenni, úgy tűnik, egy egyetemi elfoglaltságom miatt. Egy háromnapos felkészítő hétvégi képzéssel kezdődik, azon a hétvégén természetesen.
A táborvezetőség arra kérte a csapatokat, hogy akinek van ötlete, de ott helyben még inkább, spontán módon, állítson elő egy "Élet Feanor után" mottójú maximum 5 perces előadást. Téma és forma ránk van bízva, természetesen az ízlés határain belül. Arra kíváncsiak, mihez kezdett a családunk a valinori események után.
kieg.: A családfánk a történelem viharaiban elveszett, de ki tudja, mikor bukkan fel ismét.

Legyetek szépek, és viselkedjetek a táborhoz méltóan :twisted: :roll: !

Másodszor - Csapattali
Nem tudom, hányan megyünk nagy tábortalálkozóra, de aki nem, vagy aki buzgó, az itt is vegyülhet a csapattal. Nyilván a szombat lenne jó, akkor viszont a délelőtt, nekem délután négytől-öttől már van más tennivalóm, ellenben a vasárnapom szabad.
Szó volt róla, hogy esetleg Rana érdekeltségébe tartozó házikóba mennénk, ez hogy áll? Feltisztult a szeptembered, Rana? Viszont a mostani vonatjegyárak mellett ez drága mulatság lenne, sajnos. Neked is drága mulatság feljönni Pestre, vagy messzebb, hát valami felmérés kéne, hogy ki hogyan áll hozzá.

Nekem ugye szombat este itthon kell lennem, meg pénzem sincs egyáltalában.

Harmadszor - SZÁZ-SZOR-SZÉ-PEK VAGYUNK! ..mert mi.. SZÁZ-SZOR-SZÉ-PEK VAGYUNK!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339195 Írta: Annis
Üdv!

Én is nagyon örülnék a tábori csapttalinak, de nekem meg valószínüleg pont a 15-16.-ai hétvége nem lesz jó mert akkor biztosan dolgoznom kell a 13.-tól 23.-áig tartó pécsi napok rendezvénysorozaton és valószínüleg álmosabb és gyűröttebb leszek mint táborban a 8. napon...

Nálam az augusztus annyiból jobb, mert szeptembertől visszamegyek a tv-hez dolgozni és onnatól a város kultúrális életéhez vagyok kötve...
De ha szeptemberben lesz akkor is megpróbálok alkalmazkodni, akár még a 15.-és hétvégén is csak akkor nem biztos hogy végig ott tudok lenni...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339192 Írta: Lindír
énis drakulálok mindenkinek :wink:
a 15-16ai hétvége az király lenne 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339165 Írta: Leguanember
Hejhó, halihó!

Nos, szívesen látnálak titeket ismét, és erre a második teljes szeptemberi hétvégét javaslom, remélem összhangban az itt leírt kérésekkel. Ez szeptember 15-16. És végre teázhatunk egy jó nagyot. Esetleg még Feanort is elhívhatjuk, hátha még túlél Középföldén. Ki tudja, amikor telerek is támogatják, lehet, máshogy szólnak majd a krónikák-:-)

Jó nyarat mindenkinek!

Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339134 Írta: Aredhel Tulcakelume
Gratulálunk Rana! :bounce:
Időpontban csatlakoznék Vikihez, ha lehet.. :oops:

"..and i find it kind of funy, i find it kind of sad, the dreams in wich i'm dying are the best i ever had.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339120 Írta: Kopper Viki
Sziasztok!
fúúú, én is nagyon köszönök minden jót és szépet a kedves családtagjaimnak, ami első táboromat még szebbé, vidámabbá tette!nagyon szuper volt!...annak is örülök, hogy végül sikerült lemennünk Kapolcsra meglátogatni titeket :lol: !a a csapattali szerintem is nagyon jó lenne :lol: ...csak aug. legvége-szept. legelejére ne tegyétek, mert akkor osztálykiránduláson leszek

(láttam a képeket, meg a videót, tök jók...majd amint tudom én is felrakom a táborban készített képeimet:D)

Egy táncosnő
hajlékony, mint a macska;
fürge, mint a mókus;
könnyű, mint a tollpihe;
és kecses, mint a hattyú.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339092 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Először is had osszam meg veletek az örömhírem,hogy sikerült bekerülnöm abba a pécsi sépci suliba,ahol Annis is tanul és így hivatalosan is fotós tanonc lettem:)))
Ami a talit illeti...úgy tűnik,hogy ha kitoljuk mondjuk úgy szeptember elejére,akkor talán lehetne itt tartani nálunk,a nyaralónkban...persze,csak ha szeretnétek...részleteket nem tudok előre mondani,mert nem tudom még hogyan alakul a szeptember,de egy kiindulópontnak talán elfogadjátok :oops:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338999 Írta: Ringbearer
Lindír, akkor találkozunk a BTK-n! (magyar) :wink:
Én is abszolút benne vagyok, hogy legyen egy tali.
De akkor ne a jövő héten legyen, mert akkor nyaralunk!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338981 Írta: Aredhel Tulcakelume
Iiiiiiiiiiigen, kéne. :D Bárhol, bármikor. :wink:

"..and i find it kind of funy, i find it kind of sad, the dreams in wich i'm dying are the best i ever had.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338973 Írta: Lindír
való igaz:) csak ne 14.e legyen mert megyek aznap HammerFallra :lol:
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338925 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Kéne egy csapattali...mit gondoltok?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338844 Írta: Aredhel Tulcakelume
Én megyek ELTE kémiára. :D
Remélem jó volt Kapolcs.. :bawling: :bawling:

"..and i find it kind of funy, i find it kind of sad, the dreams in wich i'm dying are the best i ever had.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338509 Írta: Summer
Hali :P
Én is köszönök mindenkinek mindent, a tábor nagyonnagyon jó volt!!! :lol: Remélem jövőre is legalább ien jó lesz:D
Megnéztem a képeket meg a videót is... :) jók!!!

in another world i'm a fairy♥
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338485 Írta: Lindír
en elte francia (japanrol 1 ponttal maradtam le de nem banom)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338382 Írta: Ranamarth (Endóriel)

Annis írta:

Ranamarth (Endóriel) írta: Az idén érettségizők közül kit hova vettek fel?
Én a PTE sajtó technikusára megyek:)


Hát mégse a fotóssuliba?


De...amennyiben indítják a szakot,amire mennék...ha nem,akkor marad ez :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338372 Írta: Annis

Ranamarth (Endóriel) írta: Az idén érettségizők közül kit hova vettek fel?
Én a PTE sajtó technikusára megyek:)


Hát mégse a fotóssuliba?

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338337 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Az idén érettségizők közül kit hova vettek fel?
Én a PTE sajtó technikusára megyek:)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337737 Írta: Lindír
ne enis irok csak eppen elegge kulfoddrol :)
feltoltottem youtube-ra a csapateloadast youtube.com/watch?v=Vwq5p1C0a3E remelem jo a link, ha nem akkor keressetek ra h szazszorszep:)
keptaram kep.tar.hu/lindyrke asszem mar feltoltottem mindent mikor hazaertem

es szeretnem mindenkinek megkoszonni a csodalatos 10 napot eletem egyik legjobb tabora volt!!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337723 Írta: Aredhel Tulcakelume
Akkor most én is..
Mindenkinek mindent mindenhol mindenkor és mindenhogyan köszönök, ez a tábor úgy volt tökéletes, ahogy kell!!!! :bounce: :bounce: :bounce:
Dubidámdám. :dance:

"..and i find it kind of funy, i find it kind of sad, the dreams in wich i'm dying are the best i ever had.."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.225 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére