Olwaince - Duma duma hátán

Több
15 éve 9 hónapja #362850 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
én is puszilok mindenkit, mindenkinek gratulálok mindenhez, mindennek örülök, főleg h meghivtatok a csapatotokkal talizni, szal mindenkit szeretek és ezer pussz
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362798 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Dinc: Kitartás.!!! és ügyi legyél! :wink:

Peet: mért nem jössz táborba? :(

Közben utánanéztem, a blogunk még mindig él. Jelszó és azonositó meegvan. Szerintem ott simán folytathatjuk tovább a szervezkedést, a beszélgetéseket! :wink: Hm????????????????????? Mit szóltok ??

Na és akkor én is búcsúzom. Köszönöm hogy a csapat tagja lehettem tavaly, köszönök mindent! Legyetel jók, folyt köv. az idei táborban avagy a blogunkon!!!!!! :closed: :bounce: :biggrin2: :triste: :closed: :bounce:

Sok millió pusszantás innen a messzi távolból: Niph :wink:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362787 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Köszönjük szépen, hogy ennyi ideig élhetett ez a topic.
Jó csapat voltunk, köszönöm, hogy vagytok. :wink:
Mindenkinek további szép nyarat!!!

Talik... folyt. köv. 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362785 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
:( még nekem is szomorú, hogy bezárják a topicotokat. ;) azért ugye még hívtok talizni? :)
Peeet, miért nem jössz táborba? :(

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362784 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Szolgálati közlemény

Ma éjjel záróra!

Szolgálati közlemény vége
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362782 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
ha holnap nem bukok meg (ikszdé) szombatig eddig mindennap jo ( a péntek kétséges).

amugyh gratu Virág:) és gratu Niph :) és mindenkinek mindenhez gratu. Erna te meg ne hagyd hogy elkanászodjanak a szüleid :P

Peet neked meg üdv itthon XD

megsülööök...

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362750 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Köszi!(: szal gyerekek, mostantól óvatosabban közlekedjetek, mert az oktató szinte folyamatosan azt mondja: akkor most menjünk Pestre...már számolni se tudom hányszor voltam az autópályán...de legalább belejövök a pesti közlekedésbe is:P úgyhogy vigyázzatok!! :twisted:

hát Peet ez elég szomorú, hogy nem jössz táborba...örülök, hogy jól érezted magad Cipruson(: elkeserítő, hogy így szennyezzük a környezetet...majd pár év múlva rájönnek az ilyen okosok, hogy nincs már sok idejük, és akkor elkezdik abbahagyni a szemetelést, de már késő lesz...na mind1...

a jövőhétre télleg megbeszélhetünk egy strandolást...mi most hétfőn is voltunk Vácon, szuperjó volt, sztem menjünk oda, mint tavaly :D ...úgy emlékeztem az útvonalra a buszállomástól, mintha tegnap lett volna, annyira megmaradt bennem az a tavaly nyári nap, amikor együtt strandoltunk(:
melyik nap jó nektek?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362746 Írta: Peet
Peet válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
És igen, Virág gratu a rutinhoz, Niph gratu a jogsidhoz, és gratu mindenkinek mindenhez:) Hiányoztok!!

Tegnap véletlen összefutottam Klauval a Moszkván:) Jól van, de neki még mindig van sulija:( Szegény...
Pussz
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362745 Írta: Peet
Peet válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Na sziszatok, szervusztok! Hazaértem Ciprusról:)
Nagyon jó volt, tök jó volt látni hugomat, meg a hely is szép volt, de ugyanakkor a Ciprusiak nagyon szemetelnek, nem nagyon foglalkoznak ilyesmivel, hogy környezetvédelem, szal a tenger teli volt szeméttel meg gázolajjal helyenként. Szerencsére az a beach, amihez mi voltunk közel az tiszta volt. (kis falu, még nem terjedt el a sok hülye szemetelő angol annyira :) )
Tök jó volt látni hugomat. Főnökei idióták, agyon szekálják szegényt, úgyhogy át fog utazni Görögországba, talált magának ott egy jobb melót, szal zsír:)

Sajnálattal közlöm veletek gyerekek, hogy idén sajnos nem tudom megoldani a tábort, nem fogok menni:( Ne haragudjatok
Viszont a strandolásban vagy métázásban maximálisan benne vagyok, úgyhogy azt összehozhatnánk valamikor a jövő hétre!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362651 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
na téll legyen vmikor strand! nekem legközelebb a hétfő lesz jó...
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362639 Írta: Erna
Erna válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
egy és fél év múlva?? a 18 dik születésnapomat!!!! nem értem apámat... van munkám, eldönthetem hogy itthon csináljam vagy bent a munkahelyen, ami nekem másféloorás buszozás, én itthon akarom csinálni erre meg, persze kinyavajogtam hogy itthon dolgozhassak... :) szeretem az apámat....
fuuu de haljátokeste este11 van és izzadok olyan meleg van itt.....
strandotstrandotstrandot!!!!!!

Zavard össze a világot!!!! Mosolyogj hétfőn!!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362636 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
grat mindenkinek mindenhez:D
erna enyje benyje mit tervezel?
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362584 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Virág Gratula a rutinvizsgához !!! :wink: Csak így tovább.

És akkor már én is elmondom az örömhírt. Sikerült a forgalmi vizsgám, megvan a jogsim. :D 8) :D

Blog még megvan asszem, jelszó, és azonositót is felirtam. Nyűsszzz egyszer minden jónak vége szakad.

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362538 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
télleg volt blogunk!!!!!!!! de azért egy topic jobb lenne :cry: INCZYMAMI!!! csinálj vmit!!!!!!!!! nem zárhatnak be minket :(
hozzunk már össze vmi talit!! mikor értek rá??
soksokpuszi!!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362531 Írta: Erna
Erna válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
fuuuuu én arrra már a kódokra sem emlékszem:P ittt ülök és drága barim épp dolgozik én meg nyetelek a gépén, ma kb három tájékn érek haza és hatkor kelek hogy menyjek dolgozni... fincsi lesz, ráadásul apám ma kijelentette hogy egész nyár további részén ne menyjeeek sehova bulizni vagy ha megyek akkor este nyolc kilenc táájékán érjek haza:P zsiiir apám van... de már csak másfél év és engem nem látnak csak a szallagavatómon meg az esküvöömön és késszzz jeeeeee már csak másfél év

Zavard össze a világot!!!! Mosolyogj hétfőn!!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362453 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
:(
Furi, miért ne lehetne? mi lett azzal az agacskás bloggal? Inczyyyyyyyyyyyyyyy

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362448 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
nem lehet valami blogot nyitni ahova tudnánk irni mindannyian? addig is az utolsó puszik egyike ezen a topicon;)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362432 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Minden ágacskának nagyon köszönöm, hogy a családom lehettetek, meg a többieknek is, akik betársultak hozzánk=)

"Egy csepp is növeli a tengert"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362414 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
NEEEEEEEEEEEEEEE :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
valahol nem lehetne topicot nyitni, mint a bolond család???? mert egy csomóan nem jönnek most táborba, hogy fogjuk így tartani a kapcsolatot???? mert az MSN nem ugyanaz...
puszi mindenkinek!

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362397 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Szolgálati közlemény

Kedves Ágacska-csapattagok!

Sajnos egyszer minden véget ér. Kezdjetek lassan búcsút venni a topictól, nagyjából egy hét múlva véglegesen bezárásra kerül.

Szolgálati közlemény vége
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362396 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
én bent voltam uccsó napon is mert az mindig poén...nálunk legalábbis...minden osztály főz magának ebédet, idén zuhogott az eső, így a lecsóalapanyagokból kitaláltuk, hogy kolbászos kenyeret eszünk és csinálunk hozzá salátát a többi cuccból...szereztünk magnót, így zene közben vágtuk a paradicsomot meg ezeket, jó volt nagyona hangulat, szal megérte bemenni(:

ki jön ma mtt szülinapra????????? vicces lesz, kártyázni fogunk meg egész éjszaka bulizni..na?
puszi mindenkinek, és remélem el tudunk vmiko rmenni strandolni vagy vmit csinálni, mert nagyon hiányzotok!! (Ernát már fel se ismerném az utcán:P)

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362393 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
büszkék vagyunk rád h végighánytad a szobád!!! csak igy továb! én utolsó héten csdak hétfőn mentem be... :D na puszi
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362356 Írta: Erna
Erna válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
pfuuuuuuuuuuuuuhh haljátok kész!!! Peti barimmal tegnap voltunk félévesek, juujjj, hétfön megyek dolgozni jeeeee, meg képzeljétek volam olaszországban!! ez volt az olyan elsöö nyaralásom amikor nem aszomszédos országba mendtünk!! mármint álltalában csak szlovákiába jártunk ki egy egy napra, meg voltunk egyszer tök rége ausztriában is de akkor még csak 8 lehettem, szooooooval vicces volt, egy lakookocsiban laktunk és elképesztööen büdös volt, de fürödtem végre tengerben is!! mármint ha a balatont nem nevezzük tengernek, bár az a "magyar tenger" :P vicces volt! tegnap elött meg végig hánytam az egész szobámat:P csak egyszer hánytam mondjuk de akkor uugy mindent, kicsit szarul lettem :P nyajo puszilok mindenkit! (végre tudtam én is élet jelet adni magamrool, remélem most nem akkor kapcsol ki a gép amikor megnyomnám a mehet gombot) ja és hogy kárörvendööö legyek csak ugy eldicsekszem vele, nekem május 31 utolsoo taniitási nap amire nem mendtem be mert olaszország felé száguldotozdtam a családommal!! regény:P

Zavard össze a világot!!!! Mosolyogj hétfőn!!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362321 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
én hétfőn nem leszek pesten:((( de attól ti még érezétek jól magatokat
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362302 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
3eöhh, kedden vizsgázok, meg csütörtökön, hétfőn biztos hogy nagyon tanulni fogok :) ( vicces az mozzilla aláhúzza ha elrontok vmit O.o mint a word...)... deh utána viszont már ráérek XD

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362293 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
átmentem :D :D

hétfőre 35fokot ígértek, mit szólnátok, ha elmennénk strandolni?...pl. Vácra, mert az tavaly is nagyon jó volt!! ííírjatok!!
ki jön mtt szülinapra holnap-holnapután?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362081 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán

Nilla írta: Holnap adom le a jelentkezést... szerintetek elfogadják?


el :wink:
holnap lesz rutinvizsgám, drukkoljatok!!(:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362076 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Holnap adom le a jelentkezést... szerintetek elfogadják?

"Egy csepp is növeli a tengert"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362065 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
és a Nilla is jön táborba jeeeeeeeeeeeee
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361898 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
már megint a punny... és itt a nyááááárrrr!!!

"Egy csepp is növeli a tengert"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.508 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére