Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Több
16 éve 3 hónapja #350864 Írta: Nóli i linantea
Köszönjük hogy dolgoztatok értünk! :hello:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350845 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Mindenkinek igen boldogságos ünnepeket kívánok!!!
Ezennel elbúcsúzom a csapattól :closed: köszönöm, hogy eljöttetek és kibírtátok velünk :hello: :bounce:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350830 Írta: Nóli i linantea
Köszönöm a tábor 10 szépséges napját :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350630 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Óh, akkor itt a búcsú ideje :)
Remélem, jövőre is találkozunk! Addig is szép napokat kívánok minden kristályosnak :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350606 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Szolgálati közlemény

Kedves csapattagok!

A 2008. évi tábor szervezése elkezdődött, ezért az idei tábor főszervezőjének kérésére a 2007. évi tábor topicjai bezárásra kerülnek. Vasárnap estig még szabad a vásár, akkor minden csapat-, rendi- és szervezői topic bezárásra kerül, és átköltözik az Archívumba.

Szolgálati közlemény vége
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #346932 Írta: Nóli i linantea
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Egy felmérést kell csinálnom az egyik fakultatív órámra (társállat és az ember kapcsolata).
Van egy kérdőív két szabad-asszociációs kérdéssel, illetve egy táblázatossal.
Megtennétek hogy minél többen kitöltitek nekem?
Aki úgy érzi, van erre 1,5 perce, küldjön nekem egy emilt a noli3018kukacgmailpontcom-ra, és máris küldöm neki a kédőívet válaszban.
Köszi,
Nóli

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #343625 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

erumea írta: Jaaaaaaaaaj, de jó!!
Tavaly nagyon jó volt, remélem most is az lesz. Mindenképpen jelentkezek. :D


Most jobb lesz, mert én is fogom szervezni :sungl:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #343607 Írta: erumea
erumea válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Jaaaaaaaaaj, de jó!!
Tavaly nagyon jó volt, remélem most is az lesz. Mindenképpen jelentkezek. :D

,,A barát elfogad olyannak, amilyen vagy, de elvárja, hogy egészen olyan legyél, amilyen vagy." (Richard Louv)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #343527 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Bori: lesz:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #343497 Írta: erumea
erumea válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Sziasztok!
Nem tudjátok hogy idén lesz-e TLV?
Ja, és van egy barátnőm, aki regisztrált a forumon, szóval ha ír valamit egy Ronyessë nevű emberke, ne lepődjetek meg! :lol:

,,A barát elfogad olyannak, amilyen vagy, de elvárja, hogy egészen olyan legyél, amilyen vagy." (Richard Louv)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #342720 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Pl Erúmea...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #342700 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Van aki Artemiszen kívül nem jön szombaton?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341137 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Ryana írta: Csináltam nektek új videjót. :) Ez már kicsit komolyabb lett. Szereztem hozzá néhány apróságot mint pl képek, progi, zene... :D
Nesztek:
youtube.com/watch?v=2C_BGugEZyE

(Aki kéri annak átküldhetem msn-en, mert a youtube ocsmányságot művel vele igazából. :( )


Jajj, ez tök jó :) Nagyon tetszik! Ügyi vagy Köszönjük szépen! ;)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341136 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Artemisz (Erenya) írta: Szept. 8? Az nekem Sopron :bawling:


Nem jössz? :( brühühü :bawling: :crying:

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341080 Írta: Nóli i linantea
Júúúj, vidiJÓ!

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340991 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Patiszon írta: A köv tali a tábori taly lesz, ugye mindenki jön? :)


Szept. 8? Az nekem Sopron :bawling:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340940 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Azannnya, Ryana, ez überbrutálkirályságos lett! 8O :up:

Nagynagy respect!

[size=9:2cu6nney](és még ezt a gagyi dalt is sikerült felturbózni :mrgreen: )[/size]

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340935 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Csináltam nektek új videjót. :) Ez már kicsit komolyabb lett. Szereztem hozzá néhány apróságot mint pl képek, progi, zene... :D
Nesztek:
youtube.com/watch?v=2C_BGugEZyE

(Aki kéri annak átküldhetem msn-en, mert a youtube ocsmányságot művel vele igazából. :( )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340874 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Táboros talira feladat:

"Élet Feanor után" mottójú maximum 5 perces előadás. Téma és forma rátok van bízva, természetesen az ízlés határain belül. Arra vagyunk kíváncsiak, mihez kezdett a családotok a valinori események után. Nem kötelező, de mindenkitől szívesen látjuk.

Kezdjetek el filózni:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340777 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Ezúton jelezném mindenkinek, hogy feltűnök a Cool TV Cool Party című műsorában holnap, (22-én) valamikor (Különböző rajongókkal lesz ilyen interjúszerűség, szándékaik szerint én képviselném a GyU-fanokat :D ) fél öt után.

Jó, tudom, színvonaltalan a TV, meg a műsor, de hát, ez van, "ha hínak, menni köll", majd osztom a kultúrát :mrgreen:

KÉNE VISZONT MONDJUK MTT-S PÓLÓ ELÉG SÜRGŐSEN!!! LÉGYSZI HÍVJON, AKI KÖLCSÖN TUD ADNI EGY L-ES MÉRETŰT!!!

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340772 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Üdv, nép!

Zsír volt a tali, esőstül, tűzijátékostul, mindenestül, esetleg lehetne ismételni valamikor ;)
A filmklub meg igenis jó ötlet, Mírrand, mindenben támogatlak, ami erőmből telik ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340770 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Sikeresen hazaértem hála Hannáéknak :)
Jó volt Veletek ;)
A köv tali a tábori taly lesz, ugye mindenki jön? :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340756 Írta: Nóli i linantea
Én a köv viharról lemaradtam, de még mindig nem bírtam megemészteni hogy nem az enyém lett a lufiiiiii :bawling: :bawling: :bawling: :rmad2:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340752 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta
Öröm volt ott lenni veletek és csodálkozni mint a gyerekek:)))

Remélem mindneki épségben hazaért, mert amikor én felszálltam a buszra megint kitört a vihar.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340713 Írta: Nóli i linantea

Sil a beszélgetős topicban írta: Egy kis térkép a pirotechnikusoktól, hogy honnan érdemes élőben nézni a tűzijátékot:
katt ide


If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340710 Írta: Nóli i linantea

Rabyn írta: esőkabátot hozzatok!!

Höhö, olyanom nekem nincs. Akkor vékony ruhában jövök, hogy amilyen hamar átázok meg is száradjak :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340705 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Telpeimire - Ezüstkristály csapat - Artaquenta

Mírrand / Verinen Enkeli írta: EMBEREK!!! RIADÓ!

Reptérbiztonsági értesüléseim alapján (barátnőm apja a második ember a rep. biztonságiaknál, aminél megbizhatóbb nincs időjárás ügyekben) hatalmas vihar lehet este... ha nem is akkora, mint tavaly ilyenkor, de az is lehet, hogy a tegnapit is felülmúlja... nem akarok a vészharangokon hinbtázni, csak gondoltam szólok. Nem ártana olyan helynek a közelében lenni, ahová viszahúzódhatunk, tömeg nélkül... eldugott söröző, teaház, egyéb...
Gondoljátok meg... a Déliben tal


esőkabátot hozzatok!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340704 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
EMBEREK!!! RIADÓ!

Reptérbiztonsági értesüléseim alapján (barátnőm apja a második ember a rep. biztonságiaknál, aminél megbizhatóbb nincs időjárás ügyekben) hatalmas vihar lehet este... ha nem is akkora, mint tavaly ilyenkor, de az is lehet, hogy a tegnapit is felülmúlja... nem akarok a vészharangokon hinbtázni, csak gondoltam szólok. Nem ártana olyan helynek a közelében lenni, ahová viszahúzódhatunk, tömeg nélkül... eldugott söröző, teaház, egyéb...
Gondoljátok meg... a Déliben tal

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340699 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Micsinálunk, ha fakk az idő?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340663 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Noh, újra emberek közé megyek, kirángatom magam a homályból... számoljatok velem is! csak egy fő... sajnos... de ami egyszer elkezdődik, annak vége is lesz...fakk, de ez van

Szóval vigyázz Világ, JÖVÖK!!!

Az időjárás meg emberelje meg magát, mert ha cserepek szór ránk, én visszadobok! :twisted:


*Anyátok: nem írunk kisbetűvel!* - szolgálati közlemény vége.

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.219 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére