Vadászok rendje - Rendezkedés

Több
16 éve 10 hónapja #332022 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Faun írta: A saját izzadtságunkkal tisztálkodunk, vérrel és verejtékkel mosunk fogat, szakadt ruháinkat idegszálainkkal varrjuk majd össze.

Mert mi ilyenek vagyunk, tudjátok.


Igeeeen! Ez tetszik!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331989 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Faun írta: A saját izzadtságunkkal tisztálkodunk, vérrel és verejtékkel mosunk fogat, szakadt ruháinkat idegszálainkkal varrjuk majd össze.

Mert mi ilyenek vagyunk, tudjátok.


hörrrrrr !! kezd tecceni a program de ne méjüjünk bele ennyire a dolgokba mert ~ egyszer megvadulok ééén ~ és akkor ... :twisted: ez az arcfestés a tollal ien vinetu-tündéket fog eredményezni :D amugy Galc te mit lázadsz ? : DDD

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331976 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
lázadunk:D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331963 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Faun írta: A saját izzadtságunkkal tisztálkodunk, vérrel és verejtékkel mosunk fogat, szakadt ruháinkat idegszálainkkal varrjuk majd össze.

Mert mi ilyenek vagyunk, tudjátok.


Öhm...PÁNIK 8O

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
  • Faun
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 10 hónapja #331950 Írta: Faun
Faun válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
A saját izzadtságunkkal tisztálkodunk, vérrel és verejtékkel mosunk fogat, szakadt ruháinkat idegszálainkkal varrjuk majd össze.

Mert mi ilyenek vagyunk, tudjátok.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331938 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Ranamarth (Endóriel) írta: csak mert nekem kb az íjászatban és a kardorgatásban ki is halt a harci ösztön:D De azért megpróbálok nem kilógni a sorból...

Az ugye nem hátrány, hogy én ilyesmit nem tanultam, ellenben valamennyire edzett vagyok fizikailag? :P Najó, a hülye kérdéseket mára abbahagyom.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331937 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Szerintem annál jobb,minél feltűnőbb a színe..nekem sajna csak a nyílvesszőimen van toll,amúgy nem rendelkezem vele...de max majd egy nyílveszőt kötök a hajamba 8) Vagy esetleg ezt állja a szervezőség? :roll:
Amúgy,annak ellenére,hogy mi leszünk a "keménycsávók",remélem azért nem megyünk át teljes kiképzősdibe fekvőtámasszal,meg hasonlók...csak mert nekem kb az íjászatban és a kardorgatásban ki is halt a harci ösztön:D De azért megpróbálok nem kilógni a sorból...

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331881 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Van a rendnek is saját színe? Hobbiboltokban lehet kapni festett lúdtollakat, nekem is van itthon néhány darab, de azokkal az a baj, hogy nagyon erőteljes színei vannak. Rákvörös, zöld, fekete, sárga, még rózsaszín is van. Szóval csak ezért kérdem a rend színét.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331849 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Valóban nem ér seggig:D Csak vállig, és úgyis mindig összefogom:) De ha ügyesek és szépek vagyunk, tollat szinte bármilyen hajba bele lehet tűzni, és nagyon kúlos lesz:)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331836 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
SB Felagund: Ez egyértelmű. Mi telerek a botot egyértelműen más célokra szántuk eredetileg. Pl. vízhordást megkönnyítő eszköznek ( a végeken egy-egy vödör :) ) vagy csónak tolórúdjának... és majd szépen rájövünk, mire jó még! :twisted:

Egyébként meg nemcsak te vagy rövid hajú, Márk. :) Fëanorról és rólam megfeledkeztél [size=9:3moqniip](ja bocs, mióta levágattam nem találkoztunk :oops: )[/size] . Sőt, nekem úgy rémlik, Galadhnak sem ér seggig a hajkoronája... :P De megoldjuk!

Arcfestéshez akkor majd viszek valami jól fogó szemceruzát meg tust (sminklemosóval simán lejön; de még az se feltétlenül kell hozzá). Ez nem vicc... mikor 4 éve márc. 15-én sítáborban kollektíve felfestettük a magyar zászlót a jobb arcunkra, akkor is pl. szemhéjpúdert használtunk, meg szemceruzát kontúrnak... :D

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331826 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Tehát akkor első próbaként mindenki szétrajzik galambokat lövöldözni a városba? :mrgreen:

Azért megjegyezném, mielőtt már eleve úgy mennénk le, hogy mi vagyunk a tábor elitkőkemény kommandós alakulata, hogy az első egypár napban még (gondolom én) teljes béke és nyugalom lesz, ergo mi pusztán egy kocavadász és hobbilövész egylet vagyunk. ;)
Majd aztán esetleg továbbfejlődünk :twisted:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
  • Faun
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 10 hónapja #331806 Írta: Faun
Faun válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Rendek Legrendebbike!

Kissé ugyan megkésve (nem vagyok a fórum ördöge, de majd belejövök...), de köszöntök mindenkit. és előre is köszönöm, hogy oly bártan a vadász/harcos rend mellett dötöttetek. Nem fogunk csalódni.

Töménytelen - kb. tíz napra való - rendi elfoglaltságot gyűjtötünk össze, amit sajnos összesen 6 napba kell besűrítenünk - így csak a veleje fog megmaradni, de sebaj, annál izgalmasabb lesz. Összeírtunk minden elképzelhető elfoglaltságot, de ha valakinek eszébe jut esetleg az elképzeltetetlen, bátran ossza meg velünk itt a fórumon. Ha ugyanezt a meglepetés erejével akarta pároztatni, akkor elég, ha csak nekem írja meg, priviben. Ha még nagyobb meglepetést akar, akkor nekem se....

Azt, hogy hasonló rugóra jár az agyunk, mi sem bizonyítja jobban, minthogy pontosan eltaláltátok, mi is lesz a rendünk jele: színes tollak.
Hogy ezeket hová és mivel kötjük/tűzzük/akasztjuk, az tetszőleges, de a két legjárhatóbb út közül az egyik valóban a felkar, a másik esetleg a haj (ha jól tudom, mindenki hoszzú hajú... kivéve én. Hüpp, majd a fülembe dugom)

A másik az arcfestés, nagyon örülnék, ha minnél többen bevállalnánk extravagáns megjelenést (igyekszem majd példát statuálni).

Amint közhasznú információhoz jutok, nem leszek rest idepötyögni, addig is kezdjünk el felkészülni lelkileg. Nincs már sok hátra a táborig.

Ha terjedelemsebb a megbeszélni való, akkor levelet is várok:
ubi@chello.hu

Üdvözlettel: Márk Faun
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331785 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

igen, tervbe vettem, hogy minden létező bőrmaradékot összeszedek, és felajánlom :) én pl. karra-fejre csavargatható pántokat szeretnék belőle magamnak.

az indiános ötlet sem hangzik rosszul :)

mit szólnátok valami egyezményes rendjelhez a homlokra/karra/stb. festve, ill. különleges alkalmakon teljes harci arcmázolás? :) + ehhez tartozó Jelentőségteljes Megjelenésünk :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331718 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Rana: mikor Tábor(ok)ban mentetek csoportosan lőgyakorlatozni, volt olyan, h feltetted 8)

[size=9:2yafaie5]Egyébként remélem, addigra már megint tudok majd fekvőtámaszozni, és akkor még le sem fog csúszni a kezemről a cucc. :) [/size]Szóval támogatva.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331697 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Ranamarth (Endóriel) írta: Hű...a felkar tök jó lenne...nekem tetszik az ötlet...és esetleg vmi tollat rákötni...kész indiánosdi 8)

Úú, indiánok! :őrült: Ez jó, ez tetszik. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331689 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Hű...a felkar tök jó lenne...nekem tetszik az ötlet...és esetleg vmi tollat rákötni...kész indiánosdi 8)

[size=9:2m71d5h9]Amúgy Eglar hol láttál az én fejemen ilyet?Mármint oké,tény,hogy sok esetben volt rajtam,de azok mind íjász versenyek voltak...nem emlékszem,h MTT közelében rajtam lett volna.. [/size]:roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331675 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
A felkaron/csuklón hordott bőrcucc nekem is tetszik, igaz, hogy az én csuklómon már csak kevés hely van, de segond, ott a karom többi része.
Papír-írószer boltból bármiféle cucc beszerzését tudom vállalni anyuval, mert a munkahelyén el tud vele számolni, persze azért kisebb összegben, de ha van ilyesmi, akkor elvileg megoldható. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331666 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Ráadásul lényegesen kisebb az anyagszükséglete. :)

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331660 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Nemtom h ez hogy lesz, de azt hallottam, h nem csapatpóló lesz idén, hanem csapatkendő. Na most azt az elvetemültek nagy része - gondolom én - a fején fogja hordani, úgyhogy a homlokpént ezzel elég felejtőssé válik... Viszont a csuklón vagy a felkaron hordott ilyenolyan karkötő egész jól hangzik:)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331603 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Viccet félretéve... nem tudom, ki emlékszik az Olosta-féle bőr karkötőkre... esetleg olyasmi technikával lehetne alkotni homlokpántot. [size=9:2wb1fgud](persze itt az a kérdés, h Cue tud-e a nagypapájától annyi bőrmaradékot kérni, h mkinek jusson 8) )[/size] Bevallom, az ötlelt onnan jön, hogy Ranán sokszor láttam már hasonlót, és sztem jól néz ki...

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331550 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Prérifarkas írta: Egy rambós szalag a karunkon? xD

Van még egy ORK feliratú szalagom LEPről... :P Sőt, szerintem többeknek. :D

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331549 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Vagy mindenkinek belelövünk egy nyílvesszőt vmelyik testrészében :mrgreen: ...bocsi....szakmai ártalom 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331548 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
vagy 'kamikazés' fejpánt, Galadh? :twisted:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331544 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Egy rambós szalag a karunkon? xD

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331537 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Miért, te mit javasolnál? :D

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331462 Írta: Rozsomák
Rozsomák válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Sziasztok:)

Egy kérdés:
Nekünk is lesz valami megkülönböztő jelünk, hogy milyen rendbe tartozunk? pl.:kendő, kalap, mittom én... /és most nem éppen a bakancsra, a kommandósnadrágra és a különböző fegyverekre gondoltam.../ Vagy ez csak a házaknál divat?

Paraszt vagyok :) Tanyán lakok :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331447 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés

Eglarcarien írta: Hát... az szinte biztos, h mi Cuéval hozunk botot. Felagundot nem kérdeztem, de 100%-os biztonsággal merem állítani, hogy ő is. :D


Aiya!

De még taot is 8)

A magam részér

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331363 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Én képviselem egyedüliként a Szikrázó csillag csapatot, de nekem mindössze vadászkéseim vannak, meg egy vh-s bajonettem, semmi ütőfa vagy íj. Ha addig sikerül vennem egy nekem való íjat, akkor elviszem, de nem hiszem, hogy ki tudnék pengetni ennyi pénzt hirtelen a tábor mellett. Ha kapok kölcsön, viszek. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331358 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
A Raktárban van 4 ij és 20 nyilvessző ill. további húsz aminek nincs hegye. Az ijakhoz van 3 ideg.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331309 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Vadászok rendje - Rendezkedés
Andris,Feanor és én képviseljük a Százszorszép csapatot:)))És ne legyen a név megtévesztő 8)
Amúgy,mint rendi segéd,én azt mondom,hogy mindenki hozhat midnent,de írjon előbb egy mailt a tábvezeknek,hogy engedélyt kérjen:)
Ja és aki tud szerezni kölcsön íjat,nyílvesszőt,vesszőfogót (köznapi nevén céltáblát),az bátran hozza.És ajánlom minden lelkes íjásznak,hogy hozzon magával legalább kesztyűt,ha alcarvédőt( 8) ) nem is biztos,hogy tud szerezni. ;)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.244 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére