Krónikások rendje - Rendezkedés

Több
16 éve 4 hónapja #350855 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Mindenkinek igen boldogságos ünnepeket kívánok!!!
Ezennel elbúcsúzom a rendtől :closed: köszönöm, hogy eljöttetek és kibírtátok velünk :hello: :bounce:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #350617 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Szolgálati közlemény

Kedves rendi tagok!

A 2008. évi tábor szervezése elkezdődött, ezért az idei tábor főszervezőjének kérésére a 2007. évi tábor topicjai bezárásra kerülnek. Vasárnap estig még szabad a vásár, akkor minden csapat-, rendi- és szervezői topic bezárásra kerül, és átköltözik az Archívumba.

Szolgálati közlemény vége
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341267 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
üdv mindenkinek! nos, bocs h tőlem nem kaptatok kérdőívet, de tábor óta most először vagyok bármiféle netközelben, mert otthon nem műkszik. (ha tudtam volna előre, h nem fog persze szóltam volna...) szóval ha még nem késő, akkor mihelyt tudom és nem törlődik ki, mint Ancalimának, (mert nekem is azt csinálja, már amikor egyálatlán megnyílik...) elküldöm...

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339096 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
nem azert mondtam tok vicces hagyd ugy
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338899 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

Furi írta: hehehe megnéztem az anyagot mi az olivérrel vagyunk a KIssrácok ? ez lol :D

bocsi, eloszor ezt a megnevezest hasznaltam es aztan mar nem irtam at, mert igy rovidebb :)
de ha akarod, kijavitom :lol:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338845 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
hehehe megnéztem az anyagot mi az olivérrel vagyunk a KIssrácok ? ez lol :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338843 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

Orsie / Fraktál írta:

Furi írta: de az csak 2 intervju :(

Furi, esetleg megkerhetlek arra, hogy vedd fel a kapcsolatot a 2 intejualannyal es ird meg meg egyszer? ha csak ennyi akkor "szerencsenk" van.. szvsz MSN-en is tudsz veluk beszelni.

(az a baj, hogy nem tudom mi hianyzik pontosan mert Drizzt gepen vannak a cuccok es meg nem kaptam meg oket :( )

illetve most mi van a telefonodon, pont az a 2 anyag? mert akkor "csak" le kell irni ujra.

igazábol csak az a két interjú Márkkal meg ankalimonnal söt ankalimon első kerdése sincs meg de majd megpróbálni vele a kapcsolatot
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338841 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
akkor most mikor is lesz a tali?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338754 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Vááá vazz, igazából már vagy ötször kitöltöttem azt a kérdőívet, és mindannyiszor törlődött a gépről, úgyhogy lassan nagyon ideges leszek. De azért kitöltöm megint. :P Amúgy nekem úgy tűnik, mindegyik időpont jó. :)


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 8 hónapja #338748 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Kicsit öszegabalyodott a fejemben ami tudom h ciki. Majd veszek cavintont. ;)

Ben: Ja, olyasmi, meg úgymond, szállóigék a "Na, mia helyzet?" is oiylenné vált. Meg mint tavaly a "Hol vagy, Karesz?"
A meséknél arra gondoltam, ha melíyik szerintetek megérdemlia nyomdafestéket........meg Pók is mondott vallamit, de ez nemtom h most komolyan mondta-e és mien okból.

És egy egy nagyon rövid bemutatkozás a csapatoktól? kb önmaguk jellemzése + néhány adat v élmény

de ez csak kóbor 5let.. nagyon kóbor.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #338747 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
hahó, egy pillanatra hazaröppentem de holnap megyek is vissza Londonba még 2 hétre.
jó hír, hogy Drizzt elküldte a Valaróma összes anyagát, úgyhogy fel is tettem a netre, hogy mindenki hozzáférjen:
fqqdk.clusterone.hu/valaroma.zip
meg kéne majd beszélni, hogy mi kerüljön a Kis Lassiba, de szvsz 90%-ban kerüljön be, és még ehhez kéne pár cucc, mint pl élménybeszámolók, Remzymama-interjú, és majd válogatok képeket (azt majd csak 17-e után, tehát az azutáni hétvégén megcsinálom.)

látom sikerült párotoknak kérdőívet kitölteni, ezt nagyon köszi. pls aki még nem tette meg, az durálja neki magát. köszi.
no pusza, már itt se vagyok...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338744 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

Ben írta:

fqqdk írta: Basszus, Gandalfék az Ezüsttövis voltak (tudod, EKSÜÜÜN), az Ezüstkristály pedig Rabynék, nem?

Igen. De Tünde két kérdésre válaszolt :P Az egyik h Rabynéké volt az Ezüstkristály, és h igen, Gandalfék voltak az Ezüsttövis. Mondjuk először én sem értettem h is van ez.


sorry
2 sor
2 válasz

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338740 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

fqqdk írta: Basszus, Gandalfék az Ezüsttövis voltak (tudod, EKSÜÜÜN), az Ezüstkristály pedig Rabynék, nem?

Igen. De Tünde két kérdésre válaszolt :P Az egyik h Rabynéké volt az Ezüstkristály, és h igen, Gandalfék voltak az Ezüsttövis. Mondjuk először én sem értettem h is van ez.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338737 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Basszus, Gandalfék az Ezüsttövis voltak (tudod, EKSÜÜÜN), az Ezüstkristály pedig Rabynék, nem?

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338679 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

Remzymama/Tünde írta: Ezüstkristály
és igen Gandalfék azok :)

Az övéké pont megvan topikban. :-) Gilloth köszi, akkor megírom azokat a priviket, max. nem kell bele végül.

Gilloth, amúgy ilyen aranyköpésekre gondolsz, nem?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #338675 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

Furi írta: de az csak 2 intervju :(

Furi, esetleg megkerhetlek arra, hogy vedd fel a kapcsolatot a 2 intejualannyal es ird meg meg egyszer? ha csak ennyi akkor "szerencsenk" van.. szvsz MSN-en is tudsz veluk beszelni.

(az a baj, hogy nem tudom mi hianyzik pontosan mert Drizzt gepen vannak a cuccok es meg nem kaptam meg oket :( )

illetve most mi van a telefonodon, pont az a 2 anyag? mert akkor "csak" le kell irni ujra.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338659 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

gilloth írta: Rabyn (tökciki de nem jut eszembe a csapat neve:oops: )
Gandalf (ezüsttövis??)


Ezüstkristály
és igen Gandalfék azok :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 8 hónapja #338654 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

Ben írta: még egy ötlet, nem tudom, felmerült-e, de belerakhatnánk esetleg a csapatindulókat is, azok tök hangulatosak. :-) egy-kettő bekerült a tábori topikba, ha gondoljátok én írok privit a csapvezeknek h elküldenék-e stb. csak már nem tudom, kik voltak csapvezek :P :roll:



Rabyn (tökciki de nem jut eszembe a csapat neve:oops: )
Gandalf (ezüsttövis??)
Szürke (Kék Patak)
Dreamer (Sikló Hajó)
Inczy (Ágacska)
Ádám (100Xszép)
Esgal (Fehérszirt)
Nodlee (sZikrázó Csillag??
Dodie (Obszidián)(nekünk nem vót induló)

Esetleg ha vannak érdekes részletek a darabokból, vagy úgymond jelmondatok a táborból?? ("Na mi a helyzet?") vagy pl részletek mesékből?? Vagy ez hülyeség........ :oops:
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338565 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
de az csak 2 intervju :(
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338562 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
sajna nincs meg a jegyzet az is elkeveredett, nem tom hol van csak az van meg amit a telomra vettem fel :cry:
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338559 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
még egy ötlet, nem tudom, felmerült-e, de belerakhatnánk esetleg a csapatindulókat is, azok tök hangulatosak. :-) egy-kettő bekerült a tábori topikba, ha gondoljátok én írok privit a csapvezeknek h elküldenék-e stb. csak már nem tudom, kik voltak csapvezek :P :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338541 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
kedveseim, lassan kozeleg a nyar vege, es a kis Lassi elkeszitesi hatarideje. Nimdorci most epp Kapolcson van, en meg Londonban, de kerek minden resztvevot, fuggetlenul attol, hogy reszt vesz-e a kulcsoshazas happeningen, hogy otleteljen, hogy azokon kivul, amiket betettunk, mit tegyunk meg bele. a horoszkop otlet jo, majd ki kellene dolgozni.

en javaslok egy interjut valamelyik tabvezzel, emberi es nem tuncminosegeben, mivel Eryt meg Alyr mar faggattatok eleget, sztem Tunden a sor. o MSN-en is sokszor van tehat erdemes vele ott megejteni a dolgot, mert akkor nem is kell kulon begepelni ;)
ezen kivul szukseg lenne tabori elmenybeszamolokra, ebbol szvsz lehetne tobb is. ilyennel esetleg megbizhatunk olyat is, aki nem volt ujsagos szekcioban, csak szeretne rola irni. de pl egy Dodie-fele elmenybeszre nagyon kivancsi lennek, mert o szervezkedett is, meg olyanra is szukseg lenne aki nem volt szervezo. mit szoltok?

Furi, amit Te legutoljara csinaltal, rendi foglalkozasrol Ankalimonnal meg Aeglossal (ha nem jol tudom, javits ki kerlek mert ezt Nimdorci jobban tudja, mint en) sajnos Mirrand gepebe lett beirva de aztan az o mp3 lejatszojaval egyutt nyoma veszett. megkerdezem majd tole, hogy netan az eredeti ott csucsul-e meg a gepen, de ha nem, akkor van ra lehetoseg, hogy a jegyzeteid kozt megvan, vagy be tudnad gepelni, ossze tudnad hozni meg egyszer azt az anyagot?
sajna Drizzt geperol a Valaroma cuccokrol se tudok meg semmit mert nem regaltak a keresemre, hogy juttassak el nekunk. mindenesetre ebben remelem lesz elorelepes.
amint otthon leszek, atnezem a sokmillio kepet amit csinalt a banda, es abbol majd valogatok a kis Lassiba.

nem tudom a kerdoivek toltogetesevel hogy alltok, de pls aki meg nem foglalkozott vele, az tegye meg, hogy minel hamarabb lehessen kiertekelni. ebben mar en is szeretnek reszt venni ha vegre hazajutok, de addig is konnyitsuk meg pls Nimdorci munkajat.

koszi

amugy szerintem lehet ugy megcsinalni az ujsagot, hogy megfer egymassal a humor meg a komolyabb mufaj is.

viszont most konkretan a fokusz a kis Lassin van, milyen konyvajanlasra gondoltok? mert a taborrol fog szolni az egesz, azon belul javareszt a Valaroma lesz benne.
Adimtol varnek meg komolyabb hangveteleu verseket, ahogy igerte... meg nincs keso hozza :szepennez:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338515 Írta: Momo/Fanni
Momo/Fanni válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Szerintem az egyik nem zárja ki a másikat. Ha megnézed, mondjuk a Népszabit, a legkomolyabb témákhoz is készül pl. humoros rajz, stb. Főleg belpolhoz, és ilyet mi is csináltunk. Ez is csak egy ötlet, de mit szóltok, mondjuk vmi kultúr-ajánláshoz? Könyv, stb. Igaz, ez eléggé generálhatja a humort. Igazából kell még hozzácsapni valamit a Valarómához, vagy maradjon az, amit eddig megírtunk?

"Ha egy varázsló belefáradt abba, hogy üvegcserepek után kotorásszon a vacsorájában, az életét unta meg."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338481 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
jó otlet a horoszkop lehetne még ötleteket meriteni sztem a rendes ujságokbol. Elkéne donteni hogy a Valaroma komoly,tárgyilagos ujság lesz vagy valami bulvárlap sztem ideje lenne
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338468 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
Bennem ötletként felmrült, h esetleg lehetne vmiféle tünde horoszkópot kreálni, persze humorosan :-) mitudomén, pl. akár a jegyek tünc megfelelőjét írni be, híres [kos]: Feanor; és akkor ahhoz igazodó jövőt jósolni neki a Fák x. évére, pl. "hamarosan összetűzésbe fog kerülni családtagjaival, később távoli rokonaival is". de ez még nagyon csak ötlet.

(amúgy valsz ritkábban fogom a topikot látogatni, mert a délelőtt folyamán elszállt a gépem, a winfos azt mondta, h nem enged be. tudok időnként géphez jutni, de ritkábban)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338435 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

aug. 16 v. 17-től 20. v 21.-ig (huszadika hétfőre esik, 18-20 3 napos hétvége.)


Én egész napos rendezvényen leszek szombaton (mellékes meló) 20-án pedig az egyetlen bűbájos leánykám lesz pontosan két éves.
Asszem ez megérdemel egy "Igazoltan távol"-t.

A Valarómába is kerüljön be, hogy fővesztés terhe mellett mondhat bárki NI-t vagy Faviccet Valinorban! :lol:

Kérdezzük meg az ucca tündéjét: "Szerinted, mi a fene az a laptop?"
(asszem ezt hívják munkahelyi ártalomnak... :D )

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338178 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
no az van, hogy en leutazni 18-an tudnek vmikor koradelutan, de elotte valo nap jovok haza Londonbol kesoeste, es hulla leszek.. no mindegy. 19 jo, de en lehet (nem biztos), hogy 20-an dolgozom (es akkor 19-en mar haza is kell huznom), mert az angoleknal nem unnep es ehhez nekunk is alkalmazkodni kell. szoval nem tudom, meddig tudok maradni. ha sikerul akkor meg 20-an is ott leszek, csak drukkoljatok, hogy joanyammal le tudjam boxolni ezt az egeszet mert marhara fog orulni, hogy hazajovok es megint el is huzok valahova :P :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338159 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
miféle "felháborító" személyeskedések??? ahogy elnéztem, csak vicces és aranyos személyeskedések voltak a válaszokban.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338158 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés

Furi írta: nekem jo 16-17 tol 20-21 ig biztos maj még kuldjetek infot


addigis ötletelj itt, h h nézzen ki a valaróma, meg miket csináljunk majd lassiba, stb. rágd át a kérdőívek erre vonatkozó kérdéseit. köss bele a felháborító személyeskedésekbe.[size=9:3pp8mka4] (ugye szerinted se lennék csinos diszkós cuccokban?)[/size]
kapolcson majd beszélek pókkal és megkérdezem, h melyiknek mekkora kell, h legyen a terjedelme, színvonala, stb

persze csak ha időd engedi
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338147 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Krónikások rendje - Rendezkedés
nekem jo 16-17 tol 20-21 ig biztos maj még kuldjetek infot
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.239 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére