Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai

Több
16 éve 8 hónapja #336474 Írta: Erna
Erna válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
ezt igy jól meg terveztük aszzzemmm egy napppal a tábor elött és nem nagyon tudjuk hogy mi lessszzz még a sorozatban
KEMÉNY leszzz majd rögtönzünk

Zavard össze a világot!!!! Mosolyogj hétfőn!!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336256 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
úgy, hogy az egyik szereplő csinájja abban a sorozatban ezt :D
hümm, csak akkormár hamár izé, akkor össze kéne szedni, hogy mi legyen benne...nemh?

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336222 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
Ezt értem, és jó ötlet, de hogy jön ide a Heroes ? :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336205 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai

Drizzt írta: De. Azért nem értem hogy jön ide :) .


úgy hogy, az egyik szereplő megálmodja és megfesti benne a jövőt előre. Valinorra ezt meg úgy lehetett volna vonakoztatni, hogy mi fog történni a jövőben Középföldén......de vegyétek úgy hogy nem is szóltam. :roll:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336199 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
De. Azért nem értem hogy jön ide :) .
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336188 Írta: Erna
Erna válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
a Hösök nem az asorozat amiben ijen emberek természet felettti erökkkel rendelkeznek majdnem mint az X-men?????

Zavard össze a világot!!!! Mosolyogj hétfőn!!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #336056 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
Micsoda ötletbörze :) . Ezek a hozzászólások...mennyi...alig bírom elolvasni őket :) .
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333219 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai

Drizzt írta: Mi lenne, ha az lenne a sorozat, hogy hogyan próbáljuk megírni a sorozatot (, ami ez esetben lehetne a GYU törénete)? Kb mint egy werkfilm.


Jó ötlet!
Azt, h werkfilm, értem...
És akkor az lenne a lényeg, h bemutatnánk kis epizódokban, hogyan készült a GyU mint könyv?

Ööö, a Hősök az milyen? Mert én csak előzetest láttam, az nekem túl félelmetes votl, és egy részt se láttam.
Jóvanna, tudom, gyenge idegzető vagyok. :D

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333067 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
Hm?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333066 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai

Drizzt írta: Mi lenne, ha az lenne a sorozat, hogy hogyan próbáljuk megírni a sorozatot (, ami ez esetben lehetne a GYU törénete)? Kb mint egy werkfilm.


hm...egy kis Hősők stílusban???? :lol: :lol:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333065 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
Mi lenne, ha az lenne a sorozat, hogy hogyan próbáljuk megírni a sorozatot (, ami ez esetben lehetne a GYU törénete)? Kb mint egy werkfilm.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333044 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
Teljesen igazad van, Dindae. 8) Akkor a történetet, majd táborban összerakjuk. Addig max azon gondolkozzatok, h miket lehetne beletenni (s akár ide is beírhatjátok), meg hogy milyen cuccok kellenek kellékként.
Szal amolyan ötletbörzét tarthatnánk még előtte. Ott pedig majd megvalósítjuk. 8)

Driztt.... akár... 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332964 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
hümm, csupán arra gltam, hogy egy ember semmiképp nem elég még amolyan vázlathoz se... meg sokkal jobb, ha többen csinálják(juk), mert akkor sztem izgalmasabb lehet :D ( mer ha pl engem veszünk, hogyha van egy alapötlet kifejtve, akkor onanntól képes vagyok cselekményt tovább fűzni, de a humorhoz vhogy nem értek :/ )

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332934 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
És akkor ez sci-fi sorozat lesz ? Mer ugye Középfölde jövőjében játszódik...
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332881 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
Dajóóó köszönjük^^ így már van elképzelésem is=)

"Egy csepp is növeli a tengert"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332851 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
Bombadil Toma a Bombadil Toma kalandjai című könyvben is szerepel, két versben, azt hiszem. :)

[size=9:3hiefd92]GYU 1. könyv, 6. fejezet Az Öreg-erdő
"..Frodó és Samu úgy állt ott, mint akit megbabonáztak. A szél egy utolsót fújt, aztán elcsendesült. A levelek megint bénán csüngtek a mozdulatlan ágakról. Megint felharsant a nóta, valaki szökdécselve és táncolva közeledett az ösvényen, majd a nádszálak fölött egyszerre csak felbukkant egy ócska, ütött-kopott, cilinderforma kalap, szalagjába tűzve egy hosszú kék madártoll. Még egy szökkenés, még egy ugrás, és megjelent a viselője is: egy ember – legalábbis annak látszott. Mindenesetre, nagyobb és tagbaszakadtabb volt a hobbitoknál, habár annyira mégse magas, mint a Nagyok népéhez tartozók, de azért ő is csapott akkora lármát a sárga csizmás, vaskos lábával, úgy csörtetett a fű meg, a káka közt, mint a tehén, ha az itatóhoz siet. Kék kabátja volt, és hosszú barna szakálla; szeme kék és csillogó, arca piros; mint az érett alma, de csupa ránc a nevetéstől. Kezében egész halomnyi fehér vízililiomot hozott egy nagy levélen, mint valami tálcán.
– Segítség! – kiáltotta Frodó és Samu; kinyújtott kézzel szaladtak elébe.
– Hohó! Lassan a testtel! – kiáltotta az öreg, feltartva a kezét: erre megálltak, mint akiket villám sújtott. – Mi az, kis komáim, hová iparkodtok akkora nagy szuszogással, mint a kovács fújtatója? Hadd halljam, mi a baj. Tudjátok-e, ki vagyok én? Bombadil Toma a nevem. Nohát, hol szorít a cipő? Tomának sietős a dolga. Össze ne nyomjátok a liliomaimat!
– A barátaink bennragadtak a fűzfában! – kiáltotta elfúlva Frodó.
– Trufa úrfit megfogta egy hasadék! – kiáltotta Samu.
– Micsoda? – fakadt ki Bombadil Toma, felszökkenve a levegőbe. – Az öreg Fűzfa-apó? Ennyi az egész, mi? Nohát, ezen könnyű segíteni. Majd én elhúzom neki a nótáját! Öreg, szürke Fűzfa-apó! A velejét is megfagyasztom, ha nem viselkedik tisztességesen. Kidalolom a gyökereit a földből. Akkora szelet dalolok rá, hogy egy árva levele vagy ága se marad. Nohát; öreg Fűzfaapó!.."Európa Kiadó, Budapest, 2001, 174.o.[/size]
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332585 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai

Nilla írta: Nekem Bombadil Toma ötlete tetszik.
Ne haragudjatok, de őt említi vmeik könyv, vagy csak kitaláció? :oops:


Említi. 8) Ha jól emlékszem a Gyűrű Szövetségében van. Meg...ömm, de ez nem biztos, a Babóban is?
Javítsatok ki, ha tévedek. 8)

Dindae írta: hümm, ehhez nem ien "kreatívcsapat" kéne? csak mert többen többet tudunk(: főleg, hogyha humorosabbra akarjuk venni a formát.


Mire gondolsz? 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332526 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
Nekem Bombadil Toma ötlete tetszik.
Ne haragudjatok, de őt említi vmeik könyv, vagy csak kitaláció? :oops:

"Egy csepp is növeli a tengert"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332494 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
hümm, ehhez nem ien "kreatívcsapat" kéne? csak mert többen többet tudunk(: főleg, hogyha humorosabbra akarjuk venni a formát.

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332332 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
Naggyon zsííír :D

Már csak meg kéne írni kb a témavázlatokat. Na? vki? :D

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332083 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
ujabb ötlet, illetve agymenés: A három mágus valinori élete. - Részletek Gandalf, Ragadast és Szarumán gyerekkori naplójából :biggrin2: :heu:
sztem lőjjetek le, ha még vmi hülyeséget beírok..... :biggrin2:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332056 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
hümm. jah, és Móriában:
Szemeteeek! Megöltétek Gandalfot!!! :lol: :twisted:

muhahh. :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332035 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
Hogyne...csak más volt a neve :) .

Öregkorára lehet,h Gandalf is csak annyit tudott má, hogy:

Gaaannddaaalllffffeeaaahhh :P
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332032 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
hűűűűű és Thimieeeeeeeee vagy h is volt anno??????? :biggrin2: :tongue:
bocs régi szép idők előjönnek..... :biggrin2:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #332030 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
És az egészet South Park stílusban :P .
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331995 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai

Stara írta: Elképzeltem..., mindet... :mrgreen: :mrgreen: , [size=9:8hipy5t1](18-as karika nem gond, két éve az árnyjátékos Beren és Lúthien történetünkhöz is volt. :roll: )[/size]


téélelg, el is felejtettem:D és egész sok orrostaros van itten:D :roll: :lol:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331986 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
Elképzeltem..., mindet... :mrgreen: :mrgreen: , [size=9:34ic9ny7](18-as karika nem gond, két éve az árnyjátékos Beren és Lúthien történetünkhöz is volt. :roll: )[/size]
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331968 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
hjah, Bombadil Toma meg Gandalf gyermekkora... :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331956 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
Nagyon jók!!! :D

Bár Peredhil... az a 18-as karikás része, nem?! :D Az a vágatlan verzió... vagy az este 10 után előadható... :D

Egyébként nem kell sztem semmihez se túlzottan kötődnünk....
Elmesélhetjük Bombadil Toma gyerekkorát (ez nagyon tetszik :D )....
Vagy lehet entes sztori is, ez is naonjó! :D
Vagy akár mindkettőt belerakhatjuk, mert végülis a kettő nem zárja ki egymást. 8)

Bombadil Toma rosszcsont kisgyerekként, amikor mindig meg akarta pörkölni a hippi entasszonyok haját, és elcsente az entvizüket, majd kamaszként, amikor megismerkedett Aranymaggal... :D
Húúúú, nagyonjók vagytok! :D

Mégmégmégmégmég... 8)

Jöhet Tomától függetlenül is bmi!

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #331912 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Olwaince - Ágacska csapat - Gizgazok kalandjai
Vagy: Amikor én még valinori kissrác voltam - Bombadill Toma gyermekkora.. :biggrin2: :heu:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.199 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére