Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Sün-találkozók

Több
16 éve 7 hónapja #344216 Írta: Endelír
Gesztenye-mikrofon FTW! :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343226 Írta: Gandalf
Nagyon köszönöm szépen a Tábori Talin minden résztvevőnek a jelenlétét, nagyon jó volt újra látni titeket (és előtte is a Margitszigeten)!
Külön köszönöm a csapatperformanszunkban résztvevőknek a kitartását és lelkesedését! :D

Komolyan fontoljátok meg, hogy a KÖMF-re nem akartok-e készülni valamivel! :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342980 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Sün-találkozók

Gandalf írta: Legyen 12:00 Margithíd, Budai hídfő és menjünk a rezidenciába gyakorolni!


Oks, remek ötlet :)
gyertek sokan!!!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342973 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342917 Írta: Suhifarok
egyéébként akkor lesz próba tábtali előtt?
vagy már volt róla szó csak nem figyeltem? :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342777 Írta: Suhifarok
jejee, véres kés :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342722 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Sün-találkozók
Tudok menni tábori talira!!! :D
Úgyhogy minden kedves süncöt megkérek, hogy tolja oda a képét, hogy láthassam :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342532 Írta: Gandalf
Nyo, a mai találkozón összeszedtük a táboros talira a performancinkat, a cselekményvázlatot és egyebeket elküldtem mindenkinek e-mailen (kivéve neked, Endelír, nem tom a mailcímedet), akik nem voltak, olvassák el és gondolkozzanak szerepen! Csapatindulót gyakoroljátok!

A Dzsungel Könyvés finálét vagy KÖMF-ön vagy majd Farsangon elő kéne adnunk! :wink:

8) :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342449 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Sün-találkozók
Oh, milyen fantasztikusan időzítettem a havonta megejtett fórumlátogatásomat! 8)
Én 18.00-18.30- ig dolgozok, ha utána még vagytok vhol, csatlakozom.
Mit terveztek, Margitsziget?
Vkit majd hívok, addig is jó talit! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342435 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Sün-találkozók
Megyünk!!!!
Már a vonaton vagyunk :P 8)
És van Wireless net :lol: merhogy az állomáson állunk...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342379 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Sün-találkozók
Énis megyek :)

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342336 Írta: Endelír
OKÉS
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342181 Írta: Estel Adániel
Támogatva - 4-6 villamos Pestre tartó sínpárja melletti megállót preferálva. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342155 Írta: Gandalf
Akkor lefixáljuk:

Első SÜNCTALÁLKOZÓ szept. 2 vasárnap du. 3.,

gyülekezés monduk a Margithíd budai hídfőjénél a villamosmegállóban?
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342036 Írta: Endelír
WOW! Még sosem voltam a Gandalf-rezidencián (arzén, hipó :D )
Lesz álló fogadás inasokkal? Svédasztal? Ott lesz a nagykövet? :D
(Atya Ég, egyre jobban kezdek hasonlítani Adimra :D )

Egyébként én benne vagyok a szept. 2-ben :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341965 Írta: Gandalf
Akkor legyen szeptember 2-án sünctali! Mit szólnátok egy délutánhoz, mondjuk 3-tól? Jóidő esetén szabadtér, rossz idő esetén Gandalf-rezidencia?
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341748 Írta: Suhifarok
énisénis
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341645 Írta: Eruntale/Hanna
tiszteletbeli sünök is jöhetnek? mert másodikán véletlen ráérnék :) és Idhren, gyere, mert hiányzik az arcod :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341385 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Sün-találkozók
Akkor már inkább 2 :)
De nem sok embert látok tolongani, és nekem is problémás lesz feljönni Pécsről. Szal meglátjuk :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
Több
16 éve 7 hónapja #341340 Írta: Endelír
Hát, Adim, én szörnyen sajnállak, annyi jó csajt kell majd bámulnod pláne úgy, hogy nem érhetsz hozzájuk! Szerintem rosszabb lesz, mintha elfogtak volna, és kínoznának, úgyhogy előtte vegyél be néhány fájdalomcsillapítót, úgy talán elviselhetőbb lesz :D (hát öreg barátom, amikor elékezdtem írni ezt a hozzászólást, nem hittem, hogy sikerülni fog valami igazán negatív dolgot kiemelnem :wink: xD)

Szeptemberi Eksünben benne vagyok!
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340840 Írta: ADIM a Des
Skacok, én támogatom a / for Man's-t, de sajna nélkülem kell összehozni, mert szinte a teljes szeptemberem be van táblázva, és mivel az erotika kiállitásra céges lojalitás miatt mennem kell, még az is kérdéses, hogy tudok elmenni majd a tábori talira...

Viszont nagyon fogok szurkolni nektek, miközben borzalmasan unalmas órákat fogok átélni a meztelenül vergődő csajok között...
Remélem, azért van, aki egy kicsit sajnál...

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340815 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Sün-találkozók
Okés, de csak jövőhét után!
Azaz szeptember elején, tábtali előtt kinek mikor jó?

:P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340797 Írta: Gandalf
Annál is inkább kéne találkozni, mert "feladatot kaptunk" (Copyright by Szarumán):

"ÉLET FEANOR UTÁN"
címmel minden csapat összeállíthat a Tábori Találkozóra egy maximum (!) 5 perces performanszot, előadást, ekSÜNt arról, mi történt a családjával (a mi esetünkben annak életben maradt részével ugye...) a Testvérmészárlás és a lázadók távozása után. Ez nem kötelező feladat, csak opcionális, pár csapat már el is kezdett szervezkedni ezügyben (lásd többi topic).

Kérdés, hogy szeretnénk-e ilyet csinálni (ugye ez csak költői kérdés? :twisted: )? Esetleg bele lehetne valahogy építeni a Dzsungel Könyve-finálét is a végére, ha esetleg úgy döntünk, hogy két legyet szeretnénk egy csapásra leütni (tövisre húzni). :wink:

Hm? 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340764 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Telpenasse - Ezüsttövis csapat - Sün-találkozók

Gandalf írta: Ébresztőőőőő! :Tchibo kávé: :csók: :tüncházasság: :lol:

Ki mikor érne rá találkozni?


:lol:

Nemtom, elvileg holnap hazamegyünk Pestre, szal nekünk most jó.
Főleg délelőttönként, vagyis délután is, de hatig :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #340763 Írta: Gandalf
Ébresztőőőőő! :Tchibo kávé: :csók: :tüncházasság: :lol:

Ki mikor érne rá találkozni?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339749 Írta: Gandalf
Süncikéim (ez jajj, de gáááázul hangzik... :lol: ), aug. 20. után ki hogyan érne rá?

:?:
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339128 Írta: Gandalf
Nekem is most bekavart egy családi program, s mivel a családom nem látott engem egész nyáron egy-két napnál többet, meg amúgy is többeteknek nem jó az időponty, így ezt most elhalasztjuk aug. végére vagy szeptember elejére.
Addig agyaljatok performanszon! :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338649 Írta: Endelír
Támogatom a kéttalis verziót :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #338531 Írta: Suhifarok
hmm, nekem most bekavart a család jól, épp aug. 11-ére hozta előre a balatont. ami nem kizáró ok, csak jeleztem :) )
egyébként támogatom a több talis verziót, mivel rögtön nemis tok elmenni az elsőre ha lesz :)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.210 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére