2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

Több
16 éve 4 hónapja #350935 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

Ulmo írta: Tisztelettel megkérdezném a szerkesztőség tagjait, szükségük van-e még erre a topicra? Mert ha nem, érvényes itt is az alábbi szöveg:

Szolgálati közlemény

Kedves topictagok!

A 2008. évi tábor szervezése elkezdődött, ezért az idei tábor főszervezőjének kérésére a 2007. évi tábor topicjai bezárásra kerülnek. Vasárnap estig még szabad a vásár, akkor minden csapat-, rendi- és szervezői topic bezárásra kerül, és átköltözik az Archívumba.

Szolgálati közlemény vége


köszönjük, nyugodtan zárjátok és költöztessétek a topicot!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #350859 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Mindenkinek igen boldogságos ünnepeket kívánok!!!
Ezennel elbúcsúzom az újságíróktól is, köszönjük a munkátokat :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #350621 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Tisztelettel megkérdezném a szerkesztőség tagjait, szükségük van-e még erre a topicra? Mert ha nem, érvényes itt is az alábbi szöveg:

Szolgálati közlemény

Kedves topictagok!

A 2008. évi tábor szervezése elkezdődött, ezért az idei tábor főszervezőjének kérésére a 2007. évi tábor topicjai bezárásra kerülnek. Vasárnap estig még szabad a vásár, akkor minden csapat-, rendi- és szervezői topic bezárásra kerül, és átköltözik az Archívumba.

Szolgálati közlemény vége
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348076 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Ancalima, bocsi, olyan rég találkoztunk, hogy közben kicsit kiment a fejemből, hogy kinek van és kinek nincs.. :oops:
Snuff, mint tegnap kértem, doc-ban, és a yahoos címemre :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348063 Írta: Ancalima Anarórë

Orsie / Fraktál írta:
sőt, kéne Ancalimának, Momonak is account. meg még meg kéne beszélni, hogy kinek :)


Nekem van accountom, már elég rég óta, fq rajtam tesztelte a wikit, és akkor kaptam egyet, az meg nemhiszem, hogy változott...


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #347991 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Orsie: majd jelentkezz, kész van a gálaesti cucc. :) txt, doc és docx formátumok közül válogathatsz.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #347692 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Snuff, hát az MTT-n kívül nem nagyon tudok hozzászólni.. Zsebet meg neveld meg :D
de amúgy szvsz ez nem egy komoly tudományos cikk volt, hanem egy humoros cucc, szóval aki ebbe képes belekötni, hogy besorolásilag vagy biológiailag mit nem írtál jól, annak nincs humorérzéke és nem kell vele foglalkozni, szvsz.
Fox, igazad van. a Valarómát pedig most már Lassival kapcsolatban fogjuk használni, úgyhogy kicsit eszerint át kéne strukturálni. és kéne Póknak hozzá egy account, hogy ne járjunk úgy, mint múltkor mikor Artemisz élménybeszámolóját nem tudta onnan leszedni a Lassiba.
sőt, kéne Ancalimának, Momonak is account. meg még meg kéne beszélni, hogy kinek :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #347513 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
A cseszegetés nemcak MTT-n belül történt, de a biológusoknak volt néhány megjegyzése, meg kedvesemnek, de mindegy, legközelebb már úgysem biológiai témájú lesz az írás, szóval egy mezei pocok is átnézheti, úgyis minden szót érteni fog, legalábbis remélem :)
Szóval ez csak egyszeri alkalom, többet szerintem úgysem fogok hosszan értekezni mindenféle madarak életéről :)
Úgysem fog előfordulni többet, csak rosszul esett... De már nem gond.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347019 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Jó lenne, ha minden több kézen átmenő szöveget verziókezelnénk (ezért csináltam a wikit, és ezért szeretném, ha egyszer lenne egy ilyesmire alkalmasabb dokumentumkezelő szoftverünk), és ha ezt megfelelően használnánk, hogy ne legyenek ilyen helyzetek.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347005 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Nem kell kideríteni semmit, emlékeim szerint az az óvatlan belejavítás az én lelkemen szárad, elnézést érte ezúton is; nem direkt volt, nem akartam rosszat, b.nkó f.szparaszt voltam, mea maxima culpa. :/// :( (cseszegetni viszont nem cseszegettem emiatt senkit.)

legközelebb jobban fogok figyelni, elnézést :/

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #347003 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Snuff, nem tudom ki cseszeget Téged, és nagyon sajnálom! :(
aki pedig illetékesnek érzi magát a Snuff cseszegetése ügyében az pls amennyiben nem tette akkor normális kritikát fogalmazzon meg és vegye figyelembe az alkotói szabadságot, és kérjen elnézést.
belejavításról meg nem tudok. én legalábbis nem voltam de majd igyekszem kideríteni, hogy ki volt.
priviben/mélben írd meg a részleteket pls.

a Gálaesttel kapcsolatban meg majd Cuéval beszélek. de sztem ez már mehet a Lassi topicba is ;)
a Valarómát lassan le kéne zárni, de legkésőbb akkor sor kerül rá, mikor a tábori egyéb topicok bezárulnak.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346913 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
kaphatok listát majd a gálaesten fellépőkről és a produkciók címeiről? ezer köszönet érte.

ja és a tábori Lassiban melyik szerencsétlen idióta nyomorult javította át a baglyos cikknél a röpképet röpképességre? ezt már akkor észrevettem, aznap, de amióta sorozatosan le vagyok cseszve a hülyeségekért, amik a cikkben vannak, hadd szóljak már néhány szót a magam érdekében: nem én javítottam át a kifejezéseket, de legközelebb senki más ne tegye. nagyon szépen kérek minden korrektort és lektort, hogy nézzen utána. az embernek elmegy a kedve mindentől :( marha rossz érzés.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346571 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346531 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
hmm, ha jól tudom már elfogyott, de utánnyomás ügyében majd megpróbálunk kontaktolni az illetékesekkel.

mennyi kellene?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #346230 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #344276 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Fox, Te neszójjábe :P

Felagund, bocsi, volt némi kavarodás a mesterek körül, de legközelebb már profibbak leszünk :oops: :roll:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #344255 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
:émmegmontamhogy...fej:

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #344061 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

Remzymama/Tünde írta:

Sil írta: Engem kihagytatok a mesterek közül... :(


Remzy meg nem az :)


Ezen kívül Andris és én se...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343473 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

Ulmo írta: Azt hiszem, a nevemmel kapcsolatos visszaélések miatt kártérítést fogok követelni a szerkesztőségtől :evil3:
Orsie, el lehetne intézni, hogy én egy javított verziót kapjak?

hmm, megoldjuk ;)
azt nem mondom, hogy mindenkiét kicseréljük, mert az újságok ingyenesek voltak, de ha utánnyomás lesz, akkor természetesen korrigáljuk amit kell. de Alyr képét nem szedjük ki csak majd áthelyezzük :D az egy sztárfotó.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343472 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Azt hiszem, a nevemmel kapcsolatos visszaélések miatt kártérítést fogok követelni a szerkesztőségtől :evil3:
Orsie, el lehetne intézni, hogy én egy javított verziót kapjak?
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343386 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
elnézést kérünk a hibákért.

tehát kiegészítés/javítás:
:arrow: Sil mester lett, Remzy pedig nem.
:arrow: Alyr fotója az Ulmo-interjúnál nem azt jelenti, hogy ő volt Ulmo, mert Ery volt az. Bocsi a félrevezetésért, nem volt szándékos.
(eredetileg Aule interjú került volna oda de aztán inkább az Ulmo interjút tettük bele, de a kép viszont olyan jó volt, Alyr, hogy meghagytuk, és Eryről már volt másik kép a Valinori krónikák résznél.)

ha bárki bármit észrevesz még, pls jelezze!

köszi

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343379 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
pedig ainutentikus:)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343369 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Ahh, nem látod ennek a kompozíciónak a rejtett jelentésrétegeit, bevarrottszemű kis arkhonocska. :P

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343364 Írta: Alyr Arkhon
És miért került az én vakondsapkás képem az Ulmo interjúhoz?
Értem, hogy a kép annyira borzasztó, hogy muszáj volt beletenni, de Ulmo Ery volt nem én...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343361 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
köszi!

igen, a mesterdaraboknál lett egy kis kavarás :oops:
bocsánat érte.

az én legnagyobb szívfájdalmam az, h kimaradt egy kép jacopotól.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343357 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség

Sil írta: Engem kihagytatok a mesterek közül... :(


Remzy meg nem az :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343307 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Engem kihagytatok a mesterek közül... :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343304 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
nagyon köszi a dícséreteket, hízik a májunk :D
a nevek lemaradásáért bocsi, terjedelem miatt vettük le több helyen, de úgy akartuk, hogy mindehol egyszer azért legyen, ezek szerint valahogy nem sikerült :/
örülök, hogy tetszik!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343289 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
Nagyon király lett! Már maga az érték, hogy van, de tartalmas is! :) bár a szerzők neve itt-ott lemaradt :( de tényleg ez a legnagyobb "hibája"! :D
Szóval gratula mindenkinek, aki áldozott erre időt! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343288 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Valaróma Szerkesztőség
végigolvastam :lol:
Remzyvel hatalmasakat röhögtünk
köszönjük :P :itscool:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.243 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére