KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Több
16 éve 1 hete #357164 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
A topicot ezennel bezárom, köszönöm szépen a részvételt és az együttműködést! :D

A KÖMF-DVD-kért nálam kell jelentkezni e-mailen vagy priviben!!!

A lemez képek és videók mellett egyéb extrát is tartalmaz!
Ára: 300 Ft egységesen mindenkinek.

gandalf @ tolkien . hu (szóközök nélkül)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #354658 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #353730 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Gandalf írta: Attila, mikor jársz Budapesten? Egyeztessünk időpontot ( de csak ezért ne utazz fel, csak ha éppen erre jársz).

Többiek mikor szeretnék átvenni nálam várakozó DVD-jüket?


Nos most szerdán felmegyek Budapestre, mert ugyebár asthmas vagyok és lesz egy kontrollom a Svábhegyen. De az ilyen szempontból nem jó. :roll: Meg február első hetében, akkor meg hétvégén, az talán jó lesz, azt hiszem jövőhét szombat...Ezzel kapcsolatba biztosat majd csak szombaton, mert Pesten lakik a bátyám és most pénteken ér haza Norvégiából. Nah már most, azt beszéltem vele, hogy van egy kis elintéznivalónk. (Titok) Febr. 9.-én felmennék szombaton és vasárnap meg jönnék haza, tehát akkor többet leszek fennt. :roll: :wink: Ha az így kb. jó neked...Vagy persze marad a tavaszi tali...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #353723 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Ha elhozzátok farsangra, akkor ott is lehet ;) az már nincs messze. Gyertek, mert jó lesz! /reklám

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #353710 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Attila, mikor jársz Budapesten? Egyeztessünk időpontot ( de csak ezért ne utazz fel, csak ha éppen erre jársz).

Többiek mikor szeretnék átvenni nálam várakozó DVD-jüket?
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #353671 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Azt hiszem ebből nekem tavaszi tali lesz... :?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #353656 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #352722 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Valószínűleg csak én vagyok lemaradva megint egy lépéssel :oops: de miért nem volt a LEP-en? :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #352518 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Málna írta: Akkor lehet tudni, hogy mikor és hol lehet hozzáférni még dvd-hez?
előre is köszi az infot.

Éppen most egyeztetünk itt a topicban időpontot! :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #352516 Írta: Málna
Málna válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Akkor lehet tudni, hogy mikor és hol lehet hozzáférni még dvd-hez?
előre is köszi az infot.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #352475 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Hm. Január 15-16, illetve 21-23-a meg a hétvége kivételével elméletileg nekem bármikor megfelel; ha már jóformán a fenekünk alá próbáljátok igazítani az időpontot (amiért a magam részéről hálás köszönet, full respect meg miegyéb), akkor igyekszem alkalmazkodni, ennyi igazán kijár. Meg egyébként is. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #352472 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Írjátok ide, mely időpontokban érdemes nektek DVD-árusítási alkalmat megszervezni!
Téma zárolva.
Több
Több
16 éve 3 hónapja #350867 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Januárban is lesz még lehetőség dvdt venni? :roll:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350860 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Gandalf írta: Viszem a DVD-ket LEP-megbeszélésre is, ott is lehet venni. A hét második felében is lesz majd egy lehetőség meghirdetve erre.


Lehet, hogy már kiírtátok de nem láttam, hogy mennyiért lehet venni? Mármint a DVD-t?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350836 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Viszem a DVD-ket LEP-megbeszélésre is, ott is lehet venni. A hét második felében is lesz majd egy lehetőség meghirdetve erre.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350723 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
:D Köszi. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350721 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350703 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
akkor rögtön indítanék a szokásos kérdéssel: lesz-e lehetőség karácsonyi esten kívül átvenni a dvd-t? :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #350690 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Tadaaaaaam!

Örömmel jelentem be, hogy Ulmonak (és a fotókat/felvételeket készítők közreműködésének) hála
Elkészült a KÖMF-DVD!!!

:meghatottság: :üdvrivalgás: :fanatikussikoltozások:

Igen, igen, jól hallottátok! 8)

KARÁCSONYI ESTRE VISSZÜK AZ ELSŐ ADAGOT!

Akik anno kértek (29 fő), jelentkezzenek most érte!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348729 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Aki még nem tette volna, küldje el a képeit Ulmonak valahogyan, mert addig nem tud megjelenni a DVD, amíg mindenkié meg nem érkezett! Rana és Annis kivételével, akiké hamarosan megérkezik, ki az, aki még mindig nem küldte el? A videók már megvannak, csak erre várunk!
:!:
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348233 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Belinkelem ide azokat a képeimet, melyeket még a látogatás során készítettem a helyszínről, hátha valakit érdekelnek.

A volgyzugoly.uw.hu/monor/001.jpg címen éritek el az elsőt, utána csak eggyel kell növelni a kép számát a címben (002.jpg, 003.jpg stb.) és akkor egyenként letölthetőek. 56 kép van, majdnem ennyi megabájtban is.
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348183 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Gandalf írta: Aki nem tudja feltölteni a képeit a KÖMF-ről semmilyen tárhelyre, az küldje el Ulmonak!

Mindenféle CD-t, DVD-t, memóriakártyát, pendriveot és felesleges készpénzt várok szeretettel :) BP-en akár el is megyek érte. MSN-en, telefonon elérhető vagyok, lásd a profilban.
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348171 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Aki nem tudja feltölteni a képeit a KÖMF-ről semmilyen tárhelyre, az küldje el Ulmonak!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348047 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Ne csak Rabynnak küldjétek el, hanem lehetőleg nekünk is, mert Rabyn az éves archívumot csinálja, mi meg a KÖMF DVD-t!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348041 Írta: Ranamarth (Endóriel)

Rabyn írta: A KÉPEKET KÜLDJÉTEK EL NEKEM!!!!

különben nemlesznek rajta az éves dvd archivumon....


bírjátok ki nov.11ig...akkor tudom csak felküldeni a képeket

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348027 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
A KÉPEKET KÜLDJÉTEK EL NEKEM!!!!

különben nemlesznek rajta az éves dvd archivumon....

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #348010 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Üdv!

Megkésve bár, de törve nem én is szeretném megköszönni mindenkinek a csudajó 4 napot...
(Sajna kömf óta kórházban voltam és most is csak vasárnap estig kaptam eltávot aztán mehetek vissza :cry: )

Szóval:
-Köszönet Milnek hogy rám gondolt a kézműves szekciónál, és külön a köszönetnyílvánításáért :wink:
-fq-nak a válságmenedzsmentért
-A kézműveseknek hogy olyan aranyosak, lelkesek, kitartóak, ügyesek voltak és hogy mindent megcsináltak amit mondtam nekik még akkor is amikor nem tetszett nekik...
-Ranának hogy van, a beszélgetésekért, a lelkiézésért, a hazaútért és a fotókért (meg hogy használhattam a gépét) amik révén majd utólag is nagyokat nevethetünk...
-Az összes szervezőnek a munkájáért
-Dorwnak az előzetes szervezésért, a dícséretért és hogy második naptól már megismert :lol:
-És mindenkinek aki ott volt és ezzel emelte a kömf fényét és hangulatát :wink:

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #347888 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
mivel a tár.hu rosszalkodik, ezért zip-ben tettem fel a képeket máshová. kedves szervezők, szvsz így Nektek is könnyebb lesz. (igyekeztem kivenni a piros szemeket ahol lehet, de volt ahol a Photoshop nem engedte csak úgy, hogy befeketítette az egész fejét az illetőnek, és időhiány miatt nem kezdtem őket komolyabban hekkelni, úgyhogy ezért bocsi.. csak tudnám miért van a gépemen vörös szem effektus csökkentő, ha sosem műxik :P )
fqqdk.clusterone.hu/komf.zip

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #347826 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.459 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére