MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés

Több
16 éve 5 hónapja #349057 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés

Rabyn írta: Celebrom: látszik, hogy nem házban aludtál szorospatakon:)) Azért egy kész akrobata mutatvány volt felmászni az ágyra (ahol fel se tudtam ülni).

Én igazán azokat sajnáltam, akiknek az emeletre kellett felmászniuk. Nekem mint tériszonyosnak már a felső ágy is leküzdhetetlen akadályt jelent, de az a létra... 8O És házanként csak két alsó ágy volt, és kevesebb hely, mint a nagyon zsúfolt második velemi táborban.

Kácsárdon csak az zavart, amikor pont a házunk mögött gyakoroltak az énekesek és a zenészek még sziesztaidőben és takarodó után is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349052 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Snuff: képzeld el amikor kúszva kell felmásznod mert nemhogy felülni de négykéztérdre se tudsz "állni" az ágyadon. Nincsenek szekrények amibe a ruhádat rakhatod, és hely sincsen, hogy tartsd valahol, tehát rajta alszol. Annyi hely nem volt a felsőágy és a plafon között, mint egy normál sátornak a magassága...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349015 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés

Rabyn írta: Celebrom: látszik, hogy nem házban aludtál szorospatakon:)) Azért egy kész akrobata mutatvány volt felmászni az ágyra (ahol fel se tudtam ülni).

Azért Kácsárdon sem* volt könnyű felküzdeni magunkat az emeletes ágyra, de aztán megoldottuk a kint alvással, bár ehhez néhány szemtelen farkaspók is hozzájárult. (A zugpók legalább csak ül a sarokban.)
*A fogalmazás csal: nem voltam Szorospatakon és nem is láttam képeket a tábor helyszínéről.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349010 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Celebrom: látszik, hogy nem házban aludtál szorospatakon:)) Azért egy kész akrobata mutatvány volt felmászni az ágyra (ahol fel se tudtam ülni).

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #349009 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Én is Szorospatakra szavaztam, pontosan azért amiért Gillz is.Sokkal jobban el voltunk osztva ott, az meg hogy kisebbek a házak nem dolog, a tábor nem arról szól, hogy a házban kuksoljunk egész végig. Ez nem azt jelenti, hogy Kacsárd nem jó, mert az is jo, csak télleg kicsit kicsi a "tér" és Jácint is tök jó fej, és mondjuk már ott is van röpipálya 8) .

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348994 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés

gillz írta: én pl. azért szavaztam Szorospatakra, mert nagy, és inkább legyünk szétszórva, mint szűk helyen. Nagyobb sík terep is van ott akár sátrazáshoz, akár játékhoz (a röpipálya pl.)
Ami nem volt jó benne, az a kevés árnyékos hely.

Kácsárd szerintem szűk, és túl "házas" az én ízlésemnek. Jobban kedvelem az olyan helyeket, ahol a sátrakat síkra lehet felverni, és nem csak a maradék oldalcsíkokra :)


Kácsárdon az eredeti sátras hely a focipálya volt, ami messziről tök sík, közelről azonban mérhetetlenül göröngyösenk bizonyult.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348991 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
én pl. azért szavaztam Szorospatakra, mert nagy, és inkább legyünk szétszórva, mint szűk helyen. Nagyobb sík terep is van ott akár sátrazáshoz, akár játékhoz (a röpipálya pl.)
Ami nem volt jó benne, az a kevés árnyékos hely.

Kácsárd szerintem szűk, és túl "házas" az én ízlésemnek. Jobban kedvelem az olyan helyeket, ahol a sátrakat síkra lehet felverni, és nem csak a maradék oldalcsíkokra :)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348989 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Arra kíváncsi lennék, hogy akik szorospatakra, VGre szavaztak miért tették:) De komolyan. Én leírtam lejjebb miért Kácsárd.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348951 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés

Alyr Arkhon írta: Én csak a szlovénekről tudok, és egyelőre velük is elég felületes a kapcsolat.


Nekem Szlovénia is megfelelne. :D
Bár ott mintha magasabbak lennének az árak kicsivel...

Majd jövő nyárra elmélyíthetnénk azt a kapcsolatot... 8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348950 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés

Aeglos írta: Még mindig azon a véleményen vagyok, hogy legyen a Tátrában és szervezzük közösen a Szlovák Tolkien Társasággal. Úgy tudom, velük van kapcsolat. Ha most már túl késő, jövőre mindenképp el lehetne rakni az ötletet.
Jó lenne valami változatosság... :)

(Ja és mielőtt valaki beugatna, hogy szervezzem meg: nem, nem szervezem meg. Ötleteket akartatok, tessék ittvan. Ha valaki komolyan ezt akarja megszervezni, teszek azért erőfeszítést, hogy ott táborhelyet találjak, de addig eszembe sem jut...)


Én csak a szlovénekről tudok, és egyelőre velük is elég felületes a kapcsolat.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348948 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Még mindig azon a véleményen vagyok, hogy legyen a Tátrában és szervezzük közösen a Szlovák Tolkien Társasággal. Úgy tudom, velük van kapcsolat. Ha most már túl késő, jövőre mindenképp el lehetne rakni az ötletet.
Jó lenne valami változatosság... :)

(Ja és mielőtt valaki beugatna, hogy szervezzem meg: nem, nem szervezem meg. Ötleteket akartatok, tessék ittvan. Ha valaki komolyan ezt akarja megszervezni, teszek azért erőfeszítést, hogy ott táborhelyet találjak, de addig eszembe sem jut...)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348942 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés

Dreamer_KF írta: Namarie..Egyszer aludj olyan sátorban, ahol két gyökér és öt vakondtúrás közé kell befészkelned magad.

Az első kör, azaz a koncepciók elbírálása mikor történik meg? Hiszen a szervezők nyilván nem pályáznak egy olyan koncepcióra, amit nem ismernek!


Kedves Dreamer, én már a puszta földön is aludtam, alattam egy szál pléddel. Tényleg.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348938 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés

Attila írta:

Gandalf írta:

Attila írta: Ebyébbbel kapcsolatba, Bogácson a faházakba kb 4-6 ember fér el mármint 1 faházba és a kaja nagyon jó WC, fürdés a faházakban, sátrazóknak a főépületben. :roll:

Szép helynek tűnik, de majdnem 3x annyiba kerülne, mint Kácsárd, és az irreális! :wink:


3X annyiba??? :eek4: Öhm...Lemaradtam valamiről??? :oops:


Nem tájékozódtál az árakkal kapcoslatban ezek szerint. A Kácsárdiakat Tünde beírta.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348931 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés

Gandalf írta:

Attila írta: Ebyébbbel kapcsolatba, Bogácson a faházakba kb 4-6 ember fér el mármint 1 faházba és a kaja nagyon jó WC, fürdés a faházakban, sátrazóknak a főépületben. :roll:

Szép helynek tűnik, de majdnem 3x annyiba kerülne, mint Kácsárd, és az irreális! :wink:


3X annyiba??? :eek4: Öhm...Lemaradtam valamiről??? :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348930 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés

Attila írta: Ebyébbbel kapcsolatba, Bogácson a faházakba kb 4-6 ember fér el mármint 1 faházba és a kaja nagyon jó WC, fürdés a faházakban, sátrazóknak a főépületben. :roll:

Szép helynek tűnik, de majdnem 3x annyiba kerülne, mint Kácsárd, és az irreális! :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348927 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Egy fontos információ:

Egy személy több szervezői csapatban is pályázhat, akár különböző szerepkörökben!


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348926 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Ebyébbbel kapcsolatba, Bogácson a faházakba kb 4-6 ember fér el mármint 1 faházba és a kaja nagyon jó WC, fürdés a faházakban, sátrazóknak a főépületben. :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348925 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Kácsárdra szavaztam, mert lehet a falra vetíteni :mrgreen:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348913 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Jácint forevör :mrgreen: add át neki üdvözletünket! sőt ha Pesten jár jöjjön velünk bulizni :D
sőt el kéne hívni a LEP-re

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348910 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Segítség koncepcióbeadáshoz Kácsárddal kapcsolatban
(ne többen ugorjunk már Jácintnak ugyanazért)

 Faházakban nettó 862,5,-Ft+ áfa + 200,-Ft idegenforgalmi adó: bruttó 1235,-Ft/fő/éj
 sátorhely nettó 250,-Ft/+ áfa +200,-Ft idegenforgalmi adó: bruttó 500,-Ft/fő/éj
 az idegenforgalmi adó csak a felnőttekre vonatkozik, a diákigazolvánnyal rendelkezőkre nem.

Étkezés:
 reggeli: nettó 345,-Ft + áfa (20 % - 69 Ft)= bruttó 414,- Ft/fő/nap
 ebéd: nettó 690,-Ft + áfa (20 % - 138 Ft) = 828,- Ft/fő/nap
 vacsora: 460,-Ft + áfa (20 % - 92 Ft) = 552,- Ft/fő/nap

ehhez kell számolni 10% emelkedést kb január 1.-től. Ezek az idei árak, azt mondta kb ezzel kell számolni jövőre is.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348908 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Ő is minket, aktívan levelezek vele :lol: (megígérte a sátorhely legyalulást is) :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348907 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés

Remzymama/Tünde írta: 11 :lol:


Van egy rossz hírem
Jácint elment onnan, DE!!!! Ha akarjuk és mihamarabb mondunk időpontot Ő elintéz mindent és ügyintézőként továbbra is ott van. És ugyanúgy vele tartjuk a kapcsolatot és mindent elintéz. (Milyen jó hogy azóta is kapcsolatban vagyok vele :P )


Ó, igen! Akarunk Jácint!!! :mrgreen:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348906 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
11 :lol:


Van egy rossz hírem
Jácint elment onnan, DE!!!! Ha akarjuk és mihamarabb mondunk időpontot Ő elintéz mindent és ügyintézőként továbbra is ott van. És ugyanúgy vele tartjuk a kapcsolatot és mindent elintéz. (Milyen jó hogy azóta is kapcsolatban vagyok vele :P )

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348901 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés

Idhren írta: Höhö :D
Idáig 6/0/0/0
:lol:


9 ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348900 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Nem csodálom :) Kácsárd szimpatikusabb volt nekem élőben, mint ahogy a többiek elmesélték a többi tábori helyszínt, habár Várgesztesen voltam többször is, osztállyal is. De tábort nem tudnék elképzelni arrafelé mégsem.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348898 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Höhö :D
Idáig 6/0/0/0
:lol:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348896 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
A hosszabbítást köszönjük! :D

Nyitottam egy szavazást, nem igazi felmérés (azt majd elvégzi a tábori kérdőív), csak kíváncsiskodás. Segítség a pályázó szervezői csapatoknak, meg kicsit tehermentesíti a topicot az olyan hozzászólásoktól, mint pl. "szerintem menjünk Kácsárdra/Szorospatakra". :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348895 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
egyetértek Rabynnal, a Kácsárdi faházak megfelelőek, el lehet férni, van szunyogháló is az ablakon, kaptunk ágyneműt.. csak a pókok voltak zavaróak de azok mindenhol vannak.
ha megkéritek Jácintot, biztos tud segíteni, hogy legyen jobb sátorhely, de tényleg lehet kapni felfújható matracot.
és a kaja is jó volt, be lehetett menni kávét főzni, volt elég hely, nem volt túl nagy, a zuhanyzó is rendben volt, gyönyörű a környék és ott van Jácint. mi kell még?
én jövőre is Kácsárdra szeretnék menni.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348894 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
A koncepciós pályázatot ezúton meghosszabbítjuk.

Az új leadási határidő: november 18. éjfél.

A nyertes koncepciókat 19-én éjfélig közzétesszük.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348884 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Tábor 2008 szervezés előkészítés
Én szeretném kérni a koncepciós pályázat meghosszabbítását vasárnap éjfélig legalább.
:!: :idea: :?:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.205 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére