Tábori programok

Több
Több
15 éve 4 hónapja #374647 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori programok

Ulmo írta: Igényelni természetesen lehet (legyártani 99%, hogy én fogom), a szállítás megoldásán még töröm a fejem, esetleg a KGY jöhet szóba, mint legközelebbi, és egyelőre egyedüli időpont.
Viszontkérdés: a korábban eladott 48 lemez árából az MTT-re eső részt adományként be lehet fizetni a számlára? 4800 Ft-ról van szó, nem egy nagy összeg.


Nem rossz ötlet a KGY-ra vinni párat! :wink: Mindjárt be is írom a topicba.
Az adományt is ott személyesen be tudod fizetni (én is ezt csináltam tavasszal a KÖMF-DVD-k árával).
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374645 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tábori programok

Gandalf írta: Nyugodtan bezárhatod szerintem, cenzúrázni való szerintem idén nem nagyon akad bennük. Bár a jövő évi tábor főszervezői ettől függetlenül kaphatnának már zárt topicot!


Amint kérnek, megkapják.

Gandalf írta: Egy kérdés: Most, hogy Dorw Londonban van, az idei táboros DVD-k sorsa a Te kezedbe került, Nálad lehet igényelni? Mert akkor ezt, mint hivatalos infót még a nyílt topicban reklámoznám.


Igényelni természetesen lehet (legyártani 99%, hogy én fogom), a szállítás megoldásán még töröm a fejem, esetleg a KGY jöhet szóba, mint legközelebbi, és egyelőre egyedüli időpont.
Viszontkérdés: a korábban eladott 48 lemez árából az MTT-re eső részt adományként be lehet fizetni a számlára? 4800 Ft-ról van szó, nem egy nagy összeg.
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374628 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori programok
Nyugodtan bezárhatod szerintem, cenzúrázni való szerintem idén nem nagyon akad bennük. Bár a jövő évi tábor főszervezői ettől függetlenül kaphatnának már zárt topicot!

Egy kérdés: Most, hogy Dorw Londonban van, az idei táboros DVD-k sorsa a Te kezedbe került, Nálad lehet igényelni? Mert akkor ezt, mint hivatalos infót még a nyílt topicban reklámoznám.
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374625 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tábori programok
Kedves főszervezők!

Feltenném a kérdést: meddig van szükségetek az idei tábor szervezői (fő- és nem főszervezői) topicjaira? Nem akarok senkit sem sürgetni, nem foglalnak helyet sem ezek a topicok, maximum jobb lenne, ha a nem használt topiok minimum bezáródnának, vagy ha gondoljátok, átkerülhetnének az Archívumba.
A jövő évi tábor szervezői pedig kaphatnának saját topicot.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367534 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori programok

fqqdk írta: Nem sok teteje lenne, ha Gillz nélkül értékelnénk. Aug 6-10 között Erdélyben leszünk, akkor nekem nem jó, de én kevésbé vagyok fontos, mint Gillz. Az előzetes értékelőre esetleg el lehetne hívni még Szürkét és Brandirt, mint a rend- és csapvezek koordinátorait.


aug 4 vagy 5? esetleg nálunk is lehet, de ezt le kell dumálnom apámmal (és akkor akárhánytól ráérek, mert napközben öcsémre vigyázok otthon.

Szürkéék szvsz is jöhetnek :)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367530 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori programok
Nem sok teteje lenne, ha Gillz nélkül értékelnénk. Aug 6-10 között Erdélyben leszünk, akkor nekem nem jó, de én kevésbé vagyok fontos, mint Gillz. Az előzetes értékelőre esetleg el lehetne hívni még Szürkét és Brandirt, mint a rend- és csapvezek koordinátorait.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367520 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori programok

Dreamer_KF írta: Okay, akkor várunk Glizzre, hogy mikortól és hogyan ér rá a kiértékelőre.


azt mondták, minden nap próbálunk, szal rám inkább ne várjatok.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367451 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tábori programok
Okay, akkor várunk Glizzre, hogy mikortól és hogyan ér rá a kiértékelőre.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367444 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori programok
jaja, én is így gondoltam, viszont nem tudom, ráérek-e egyáltalán aug 3ig :P ma majd megkérdem, h lesz-e olyan estém, amikor nem próbálunk (kétlem).

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367443 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábori programok
Azt viszont szerintem mihamarabb kéne.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367442 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori programok
Én azt is hasznosnam érezném, ha előtte mi négyen (öten?) értékelnénk, és utána a többiekkel aug. 3. után.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367439 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori programok
szvsz nem tudjuk megvárni mindenkiét, de azért tűzzünk ki határidőt :D

én aug 3 utánra tenném a kiértékelést, az akár lehet hétköznap este is, csak akkor rövidre kéne zárni - egy olyan konstrukció, h pl. hattól félkilencig mindenki beszámol, utána meg szabadvásár, lehetne menni pl. közösen bulizni vhova a lelkesekkel?két és fél óra az épp elég agytépés, ha jól csináljuk.

csak nekünk kell előtte összeülni és kiosztani feladatokat, hogy legalább itt egységesnek tűnjünk :lol: mittomén, aug 3-ig várjuk az értékeléseket, és az utána lévő héten valamikor szerda-csüt-péntek környékén a megbeszélés? Így el tudja mindenki olvasni a töbiek értékelését, és nem kell annyitbeszéli, mert mindenki leírta már egyszer :D D
utána meg mehetünk morrisons2be monnyuk ^_^

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367282 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori programok
Szerintem először meg kellene kapnunk mindenki értékelését írásban. Ha azok meg vannak, akkor lehet nekiesni, kivesézni, tanulságot levonni, stb... A lényeg, hogy gyorsan, lehetőleg még a t.tali előtt. Ami mikor is legyen?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367276 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori programok
Széééépjónapot Főszervező Szellemek!

Először is, itt is megköszönöm a (szerintem egész jól megoldott) közös munkát!
8)

Bár a táborral a magam részéről nem vagyok 100%-ig megelégedve (sajna nem sikerült minden idők legjobb MTT-táborát megcsinálnunk), de maga a szervezési folyamat egész gördülékenyen működött az átlag MTT-s szervezésekhez képest.

Kiértékelő tali mikor?
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366275 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori programok
A sportverseny nem lesz gond, csak kellő számú sporteszközt kéne keríteni.

Vetélkedő: Lehet, hogy Ádám játékai között találunk majd pár felhasználható ötletet, de szerintem az se gáz, ha korábbi táborok játékait elevenítjük fel, ha a régiek között lesz egy-két új.

Díj lehet gumimaci, de töprengek vmi keretjáték-megoldáson. Mégiscsak valamiféle elégtétel a győzelem a régi sérelmekért.

Esőnap: Megnyitónál nem lesz eső az előrejelzések alapján. Sokkal kockázatosabb lesz majd a rendi programok levezetése, csapattal be lehet húzódni ide-oda, de a mozgásos rendeknek tér kell.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366271 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori programok

Gandalf írta: Ideje lenne kitalálni a versenyeket, vetélkedőket is.


jesszus. a nagy keretjátékagyalásközben ez ki is ment a fejemből, pedig ez az amivel igazából foglalkoznom kellett volna. :?

versenynap:
délelőtt minden csapat készít valami performanszot, ami kifejezi a múltját, akármi, amolyan mini-csapatelőadás szinten.
ebéd után előadják, pontozzuk, mi szellemek.

utána lehetne egyrészt sportverseny - röpi és partizán, egyenes kiesős verzióban pl. - másrészt akadályverseny jellegű tosz, amit kitalálunk addig a táborban.
Akadályversenyen ügyességi feladatok, gondolodós rejtvények kellenek. Mindent pontozzunk. Szellemenknt egy feladat, vagy szellemenként több feladat legyen? Mittomén, egy gondolkodós izé, ami mellett le lehet vezetni egy ügyességit is. És ideologizálva persze.

Díjak?Valami tescós gumimaci-keksz -csokis cucc? Mert az megehető azonnal és jó dolog. És a tábor alatt meg tudjuk venni, mert előre úgyse lehet(ne).

Esőprogram: nagyrészt a rendi és csapvezek dolga.

A megnyitót szvsz lehet úgy, mint tavaly lett volna, csapatonként vallatni őket, addig a többiek csapatépítenek faházban stb.

Tábortűz helyett nincs ötletem esőprogramra, max azon lehet agyalni, h milyen helyekre tudjuk szétosztani az embereket fedél alá csoportosan - és ekkor szabadfoglalkozás, esti mese éneklés, kishelyű bemutatók szétszórva.
Ezt beszéljük majd át szvsz, úgyis kell a nyitócuccot is.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366088 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori programok

Leguanember írta: A rengeteg teendő mellé kénytelen vagyok még egyre felhívni a figyelmeteket:
esőprogram!

Nagy katonai jellegű sátor lesz akkor?


Egyelőre nincs.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366071 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364914 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tábori programok
A rengeteg teendő mellé kénytelen vagyok még egyre felhívni a figyelmeteket:
esőprogram!

Nagy katonai jellegű sátor lesz akkor?
Meg ajánlom figyelmetekbe ilyen irányban a játékgyűjteményt.
Esetleg a keretjáték közös, szűk helyen való alakítását ilyen esetre.

Konkrétabban most nem tudom.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364501 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori programok
Nem tudjátok, hogyan lehet csoportosan jogosultságot adni guglidoksikban? Nagyon szar egyenként elküldeni mindenkinek a cuccost.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362899 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori programok
Hétfő, kedd, szerda 17:30-tól; csütörtök, péntek 19:30-tól, esetleg még vasárnap, ha minden kötél szakad.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362880 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori programok
megbeszélés? mikor?

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362654 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori programok
Ma akkor MSN-en lesz megbeszélés fél nyolc körüli kezdettel, fő feladatunk a csapatok és rendek végleges beosztásának lefixálása! Valamint szükség esetén egyéb sürgős témakörök.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 napja #358289 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori programok
Kéne hozzáférést adni a rendvezeknek és csapvezeknek ehhez a fájlhoz is sztem:
docs.google.com/Doc?docid=ddh82s ... qh7q&hl=en
(Események)
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hete #357701 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori programok
hm. ötlet:
mi lenne, ha jönne minden csapatfajtától egy népük képviselője, aki valami olyan hírt hozna/olyan helyzetben lenne, amit a tábor, de legalábbis több csapat együtt tud együtt megoldani? Vagy csak elég hír gyűlt volna össze arról, hogy csapatok fognak átvonulni háborúba/csatába a helyszínen, maradnii tuti nem lehet, de pl. lehet hozzájujk csatlakozni, vagy odébbmenni, csatlakozni a másik oldalhoz, vagy egyszerűen meglépni az egészből. A szellemek meg elbújnak hosszú időkre, elbúcsúznak mindenkitől, jókívánnak, áldanak, stb.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hete #357696 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tábori programok
Üdv!

Gondolatébresztésre:

A képzéstopikban is írtam, hogy az utolsó napot ki kell találni még.
Úgy látom, több lehetőség is adódik arra, hogy a csapatoknak összeáll a kép a történetükről.

A konfliktusforrást a 9. napon kiderülő csapat-csapat múltbeli ellentétek jelentik, kérés volt, hogy ez előbb legyen, és a csapatelőadások ne a konfliktusokra világítsanak rá.

De: hiszen eddig is tervben volt, hogy a csapatok az előadásukban a külső helyzetre adott reakcióikat foglalják össze, ha erre koncentrálunk, akkor a feladat, a döntés kényszere előbbre való, mint az ellentétek.

Egyáltalán, mi lehetne a vége, egy csattanó, ami élvezetes?
Próbálkoztunk már királyválasztással; álruhás királlyal-ünnepséggel, Gesztesen nem tudom, volt-e vége; közösségi tűzitánc-ének-szalmabábuégetéssel; kétszer ügydöntő számháborúval.
Nagy élményként volt áltámadás, kardkovácsolás kétszer, ...

KÖMF-szerű, rácsodálkozós, heuréka-élmény merült most fel.

Vélemények?

u.i.: írtam a logisztikánál a vízicsatáról is.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hete #357585 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori programok
Vizicsata: sportnapra? :D

Hozzáférés: aki kért hozzásférést ímélben, annak adtam. Ezután is tegyenek így.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hete #357562 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori programok
A mai megbeszélés kapcsán felvetődött kérések:

- Örültek a játékos sportnapnak, de arra kértek többen, ne csak sportvetélkedők legyenek, hanem játékos akadályversenyek is. Továbbá volt egy vita arról, csapatonként kelljen-e ebben részt venni, vagy egyéni nevezésekkel, a csapatonként álláspont győzött, de kell majd olyan kisebb sportverseny is a végén, amelyre egyénileg is lehet jelentkezni.
- A csapatbográcsozást ne azon a napon tartsuk, ahol délelőtt versenyek vannak, délután össznépi kirándulások. Egy nappal később jobb, ez is közösségépítő tevékenység.
- A szabad rendi órák kapcsán lehessenek időcserék, pl. sebcsaba éjjeli túrát szeretne majd meg csillagnézést tartani.
- Márk nem tartja jó ötletnek, hogy napi kétszer három órán át futkározzanak a tűző napon és hőségben, ezért lehet, hogy nem tartja végig a foglalkozásait vagy valamilyen alternatív megoldást talál ki.
- A nagy össznépi kiránduilás ne legyen minden egyes táborozónak kötelező.
- Kérnek hozzáférést (szerintem CSAK OLVASÁSRA) a guglidoksik fájljaihoz (elsősorban a programtáblázat).
- Ezt én mondom: a vizicsatát hova rakjuk be? 8)
Téma zárolva.
Több
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.195 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére