Tábori logisztika

Több
16 éve 1 hónapja #355418 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Nem kell ódzkodni azért egy ilyen döntéstől, hogy ki kapjon kedvezményt.

Ha szűkösen vagyunk, akkor a rendvezsegédeknek nem tudunk juttatni, ezt ők meg fogják érteni.

Ha meg nem vagyunk, akkor tudunk adni nekik is.

Szerintem maradjunk a 23 embernél (én ugye lejövök).

Továbbá ne felejtsétek el, hogy csak az kap 30%-os kedvezményt, aki MTT-tag ÉS szervező.
A pártoló tag szervezők 5+15, a nem tag szervezők 15%-os kedvezményt kaphatnak. (Minimum, többet is kaphatnak az alapszabályunk szerint.)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355405 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Akkor van nagy baj, ha megadjuk a kedvezményt nekik és sokan lesznek tagok, vagy pártoló tagok, mert így a min. bekerülési díjnál kevesebbet fognak fizetni. Ezt nem tudom, hogy kibírnánk-e.
Ami esetleg segíthet megnyugtatni a kedélyeket, hogy ki kell hangsúlyozni, hogy ezek a tavalyi árak, tehát drágább nem lesz, mint az elmúlt évben. (Ha nem értik meg, küldd el őket vásárolni egy boltba.) Vagy adhatunk nekik kedvezményt, de akkor 3-4 ezerrel többe fog fájni a tábor fejenként. Ez pedig ugye már nem lehetséges.
Azt esetleg meglehet tenni, hogy küldünk minden segédnek egy privit hasonló tartalommal , mint amit a topikba írtál, és hozzátenni, hogy ha kitudjuk gazdálkodni a vásárlásoknál, egyebeknél a kedvezmények árait, akkor azt a harmadik részlet fizetése előtt tudatjuk velük.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355367 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Közöltem a segédes dolgot.

Kaptam is rögtön egy üzit:

Remzymama/Tünde priviben írta: Szia!

Isten ments hogy beleszóljak, de tavaly a felkért csapvezsegédek és a rendivez segédek is kaptak kedvezményt és tavaly 34 szervező volt.
De ezt csak hallkan suttogva csak neked....

Mielőtt lázadnak. Mert azt mindenki tud.

Pussz

És Rózsa is kapott. Mint pü. Nem tudom nálatok lesz e.

Pápá

Tünde

Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355357 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
drow: még nem tudom a címet, csak nagyjából. a hely nagyjából a Feneketlen tóval van szemben (Móricz--Kosztolányi között félúton). Mihelyt tudom, megküldöm.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355356 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Részemről mehet! (Engem boldoggá tettetek ezzel a javaslattal.) :twisted:
Azt, hogy a segédek nem kapnak kedvezményt lassan közölni kellene. Esetleg a "botrány" megelőzéseként meg lehet említeni, hogy a tavalyi árakon megyünk idén is.
A részletfizetéseknél egyelőre az első részlet egységesen 13.000, a második 9.000-15-000, a harmadik 0-8.500-ig. Kérdés: legyen az első kisebb, és az utolsó nagyobb, vagy maradhat így?

Holnap konkrétan - cím - hová is kell menni?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355352 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Szvsz a kedvezményelvesztős ötlet működőképes- hasonló már volt találkozónál, h a késő befizetők többet fizettek :)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355341 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Úgy beszéltük meg, nem kapnak kedvezményt a rendvez-segédek. így is 23-24 embernek jár majd legalább a plusz 15% kedvezmény... Majd a rendvezsegédeknek (ha már mind megvannak) írni kéne egy levelet erről.

Nem akarjuk mi is bevezetni azt, hogy ha vki határidő után jelentkezik, elveszti a kedvezményeket és teljes árat kell befizetnie?
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355338 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

Gandalf írta: Mikor induljon a jelentkezés? Eddig minden tábornak az első hivatalosan bejelentett jerlentkezési határideje április 30. volt, de azt sehol sem találom, mikortól indultak el a jelentkezések. Lassan meg kéne csinálnunk a jellapokat.


A jelentkezés indulhat akár holnap is, a lényeg, hogy minél több idejük legyen jelentkezni. A határidő lehet akár május 15 is, ha 30-ig befizetik az első részletet.
Ami nagyon fontos!!!
Külön, líraian részletezve el kell magyarázni az embereknek, hogy nagyon fontos, hogy időben jelentkezzenek, mert különben a többi résztvevővel, velünk és magukkal is kiszúrnak. Ha nincs elég jelentkező időben, akkor nem lesz elég pénz a vásárlásokra.

Az árak ezek:

Nem tag, Faház: 36.500
Sátor: 31.500

MTT tag, Faház: 31.000
Sátor: 26.800

Pártoló, Faház: 34.500
Sátor: 30.000


A szervezők részvételi díja ha jól láttam tavaly sem volt publikus. Egyébként:

Szervező, Faház: 25.500
Sátor: 22.000


Apropó: a rendvez. segédek is szervezőnek számítanak anyagilag? (lásd icke az aktuális nyílt topikban) Csak kérdezem, mert szeretnék tisztán látni.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355334 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Ó, köszönjük! :) Akkor durván 3 hetünk van...

Addig is az izgalmak fokozása kedvéért kiraktam a T.HU-ra a teaser3-plakátot és egy rövid ráhangoló írást.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355333 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Belevau:

Tavaly márc 15-én kerültek ki az árak és a jelentkezési lap. Itt a link az akkori felhívásról:

KLIKK IDE

Belevau OFF
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355331 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Már Ben elvileg dolgozik az ügyön, de a gugligrupszban TolkienTabor2008_teaser1 néven már fent van a cucc.

Más. Mikor induljon a jelentkezés? Eddig minden tábornak az első hivatalosan bejelentett jerlentkezési határideje április 30. volt, de azt sehol sem találom, mikortól indultak el a jelentkezések. Lassan meg kéne csinálnunk a jellapokat.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355330 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Ha még ma, legkésőbb holnap reggelig átkülditek a nyomtatandót, lehetséges, hogy találok megoldást. (Mikorra is kell?)
(a költségvetésből májusig nem kellene költeni semmit, mert ennek az árnak ez az ára :wink: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355251 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

gillz írta: szvsz fekete-fehérre érdemes rögtön megtervezni, ha nyomtatni akarunk :P

Valamiért az a tévképzet élt bennem, hogy a színes nyomtatás nem ennyivel drágább a fekete-fehérnél, max. 3-4-szeres ár, de erősen tévedtem. Több mint 10-szer annyiba kerül... :oops:
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355247 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
szvsz fekete-fehérre érdemes rögtön megtervezni, ha nyomtatni akarunk :P

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355239 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Tudunk ingyér vagy nagyon-nagyon olcsón színesben (lehetőleg jó minőségben) nyomtatni a TLV-seknek? Minimum 25, max. 41 példányban?

Mert fénymásoló stúdiókban baromi drága lenne (11-12 ezer 41 oldal A4), és az megviselné a költségvetésünket (mert ez a mi költségvetésünkre kéne hogy tartozzon, nem a TLV-sekre)...

Ha minden kötél szakad, akkor fekete-fehérben nyomjuk, de az nem nézne ki olyan jól.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #351569 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Tudom, hogy többen leszünk, de azt mégsem akarom írni, hogy a tábor ötöde lemegy 1 nappal korábban. Az elmúlt évben 3-5 fő volt a szerződésben, ehhez képest ott volt 20 ember 0-ik napon. Nem lesz gond, de azért módosítok 10-15 főre.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #351561 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Egy aprócska észrevétel:

"A táborszervezők 8-10 fő az előző este elfoglalhatják a tábori szállásukat, a tábor előkészítése végett."

A 8-10 fő kevés lesz, ha csapvezeket és rendvezeket is leviszünk. Csak mi főszervezők vagyunk feleennyien.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #351546 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tábori logisztika

dorwinion írta: Tegnap elméletileg kaptatok tőlem egy szerződés tervezetet. Gyorsan mondjatok rá valamit, mert ma el kellene küldenem, hogy nekik is megfelel-e így.


Írtam választ mélben. :)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #351545 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tábori logisztika
Tegnap elméletileg kaptatok tőlem egy szerződés tervezetet. Gyorsan mondjatok rá valamit, mert ma el kellene küldenem, hogy nekik is megfelel-e így.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #351148 Írta: Ulmo
Tábori logisztika téma létrehozva Ulmo által
Itt lehet intézni a logisztikai ügyeket.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.424 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére