Csapatok

Több
15 éve 8 hónapja #367678 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Súgás: Ha valaki csapatfórum-nevet óhajt változtatni, Ulmonak szóljon! :wink:
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366998 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok

Kincső (Thilanna) írta: Ugye idén is kap majd minden táborozó olvasási jogot a többi csapat topicjaihoz is?

Én arra szavazok, hogy igen.

Viszont Adelardtól el kellene venni minden hozzáférést a táboros topicokhoz. :roll:
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366990 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Ugye idén is kap majd minden táborozó olvasási jogot a többi csapat topicjaihoz is?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366152 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok

Rabyn írta: a batikolás azt jelenti hogy mintát is rakol bele. Ha csak simán befested világoskékre az nem batikolás.


De ha már úgy kell világoskék pólót gyártanom, h. berakom egy lavór festékre, akkor legalább 1-2 csomót kötök rá h. szép márványos legyen :P de majd a csapat megmondja mit akar :)

De amúgy aki lát valahol óccsó világoskék pólót, az sikítson légyszi :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366146 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
a batikolás azt jelenti hogy mintát is rakol bele. Ha csak simán befested világoskékre az nem batikolás.

ugye a főzéshez sót és borsot kapunk?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366143 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok

Rabyn írta: De ne batikoljon ám minden csapat. Stipistopi ez az én ötletem volt már réges-rég! :)


Riszpekt az éles elméért kedves tünde testvér, de ha nem kapunk világoskék pólót, akkor batikolhatunk olyat magunknak mi is? Nekünk nem a batikoláson lesz a lényeg, mert címert is szeretnénk rá... ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366138 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
De ne batikoljon ám minden csapat. Stipistopi ez az én ötletem volt már réges-rég! :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366130 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok

Rabyn írta: Nálunk ez lez csak mi batikolunk:D


erről jut eszembe, ez nekem is beugrott csak elfelejtettem beírni a topicba :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366126 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
másik tipp: fehér póló, ruhafesték, táborban befestés.
Nálunk ez lez csak mi batikolunk:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366122 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Tipp: Ha nagyon nem tudtok színes pólókat szerezni a csapatnak, nézzétek meg a Lehel-csarnok emeletén, ott van egy csomó ruhabolt!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366120 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Csapatok

Laurelen írta: :HISZTI: vagy tudjátok mit? majd brandir hisztizik. (És miért van az hogy csesznek írni a topicba?!) (de jó, hogy nem vagyok csapvez, huh...nem is problémázom ilyeneken) én nyugodt vagyok, mint egy buddhista szerzetes. :Zen: bátor és jó segítőtársa a csapvezemnek ezekben a nehéz órákban.

Brandir nem hisztizik, hanem majd jól érzi magát a táborban a csapatával. Személy szerint a táboros csapat topikot nem nagyon szeretem a tábor előtt, hiszen tábort szervezünk és nem chat szobákat. A 7 fős csapat kezdésnek izgalmas lesz.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366084 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Csapatok
Előbb szocializáljuk, feljavítjuk a posztmodern és a humor iránti érzékét, aztán feltesszük a fetekenúmenoriak kisoltárára, feldaraboljuk, és így spórolunk a tábori költségvetésből némi húsravalót.

Viccet félretéve: nincs baj a sráccal. Oldódnia kell egy kicsit, felvenni a tempót (mármint negatív irányban :D ). Első blikkre én is megrémültem, de durván, most viszont kis szünet után már bőven a kezelhető/használható kategóriában látom.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366066 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Csapatok
Gergő élőben sokkal visszafogottabb. Dee azért lelkes. Előnye, h bármi rábízható :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366065 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Csapatok
Cenzúra nélkül, a tábori topikban linkeljük be a legjobb osztásokat szvsz. For the lulz.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366050 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok

Gandalf írta: Amennyiben szükséges lesz, lesz cenzúra az archívumba kerülés előtt, de szerintem idén nincsen ilyen gondunk. :)


hát nemtom azért néhány csapattagra tett megjegyzést én nem biztos h. szeretnék h. visszajusson az illetőhöz :D de max. szerkesztem a saját hsz-eimet :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366048 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Amennyiben szükséges lesz, lesz cenzúra az archívumba kerülés előtt, de szerintem idén nincsen ilyen gondunk. :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366047 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok

Gandalf írta:

Kincső (Thilanna) írta: (Amúgy visszanéztem a tavalyi szervezői topicot - idén is ennyire moderálatlanul fogjuk nyilvánosságra hozni az archívumba?! 8O :D Mert akkor kezdek vigyázni, mit írok le :P :D )

(Ami azért is vicces, mert DIREKT kértük a tavalyi szervezőket, hogy vagy erősen cenzúrázzák vagy pedig ne hozzák nyilvánosságra a táborszervezői topicokat... :roll: )


igen, arra emlékszem, én most szembesültem vele h. kvázi csonkítatlanul kint van... ami egyrészt vicces, meg ép kedélyű embernek nem gond, de azért 1-2 sértődősebb tag ha visszaolvasná... persze a problémás-sértődős típusnak vsz nem jut eszébe az archívumban visszakeresni korábban zárt topicokat, bár ki tudja. :roll: :P

de értsem úgy, h. idén szigorúbb cenzúra lesz, szal lehetünk nyugodtak? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366044 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok

Kincső (Thilanna) írta: (Amúgy visszanéztem a tavalyi szervezői topicot - idén is ennyire moderálatlanul fogjuk nyilvánosságra hozni az archívumba?! 8O :D Mert akkor kezdek vigyázni, mit írok le :P :D )

(Ami azért is vicces, mert DIREKT kértük a tavalyi szervezőket, hogy vagy erősen cenzúrázzák vagy pedig ne hozzák nyilvánosságra a táborszervezői topicokat... :roll: )
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366042 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
Tudod, inkább egy túllelkes/ellenkező akaraton lévő ember, mint egy rakat passzív :) mert az ilyet könnyebben lehet a megfelelő irányba terelgetni, mint a passzívakat aktivizálni :) És szerintem élőben kevéssé lesz zavaró, ő maga is jobban tudatában lesz annak hogy nála idősebb ill. egymást jobban ismerő emberek közé került - fórumon az ilyesmiről simán elfeledkezik az ember 15évesen :)

(Amúgy visszanéztem a tavalyi szervezői topicot - idén is ennyire moderálatlanul fogjuk nyilvánosságra hozni az archívumba?! 8O :D Mert akkor kezdek vigyázni, mit írok le :P :D )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366018 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
Írtam neki, hogy nyugalom mert táborban sokkal nagyobb szüksége lesz az energiákra. :) )
Elbírok vele szerintem. Lehetne rosszabb is:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366015 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Hát, Isilrohír csak lefárad a tábor második napjára, ha így pörög. :lol: Én is csak nézem, hogy mikt produkál. 8O

Drizzt azóta nem volt fent a fórumon.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366014 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Csapatok
szerintem az első három napban megkapja Efkúéktól azokat a "pofonokat" amikre szüksége van, úgyhogy nem lesz vele különösebb gondod Rabyn! (: ha meg ennyire lelkes, akkor csinálja csak a zászlót, meg küldd el megnézni, h lent vagy-e a faluban.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366012 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
:D DD én megkattanok ettől az isilbigyótól:DDD Komolyan ennyire lelkes még Artemisz se volt soha, pedig ő aztán tényleg nagyon tud lelkesedni (és ezt most ne negatívumként értsétek). A srác már ott tart, hogy fest nekünk zászlót meg mindent megcsinál:D Szegény, ha élőben nem normálisabb kicsit akkor nem lesz jó neki. :(

De azért nem olyan rémes.

Drizzt megnormálisodott már?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366008 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csapatok
Gandalf: amennyiben kapunk hozzá annyi alapanyagot:DDD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366007 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok
Öm, elfelejtettük mondani, ezért utólag is elnézést kérünk, de ugye gondoltatok rá, hogy a Szegény Éhező Szellemeknek is jusson kóstoló a csapatkajátokból a sütögetős napon? :P Kilenc csapatnak megvendégelnie négy Éhes Szellemet nem olyan nagy kihívás. :angyalitekintet:
Téma zárolva.
Több
Több
15 éve 8 hónapja #365934 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Csapatok

Gandalf írta:

Laurelen írta: pasi van a dologban...akkor már mindent értek :mrgreen:
egyébként meg már 2 napja privizem zsodoo-val 8) . Cdking felől érdeklődik, jó ég tudja, hogy miért pont engem talált meg ....


Azt nem értem, hogy Cdking hol a csudában van, miért nem csekkol be a fórumra?

igen, zsodoo is ezt kérdezte...mert hogy ő már 2 hete nem tudta elérni... (lehet, hogy elaludt..? :roll: )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365922 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Csapatok

Laurelen írta: pasi van a dologban...akkor már mindent értek :mrgreen:
egyébként meg már 2 napja privizem zsodoo-val 8) . Cdking felől érdeklődik, jó ég tudja, hogy miért pont engem talált meg ....


Azt nem értem, hogy Cdking hol a csudában van, miért nem csekkol be a fórumra?
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365871 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Csapatok
FYI kiszenvedtük a színeinket: világoskék(/szürkéskék) póló - szürke/ezüst köpeny - köpenyen fehér hold - mindenkinek egyedi színezésű hold alakú címer a pólóra összeállítás lett a nyerő. Vagyis remélem nem lincsel meg a csapatom azon része aki lemaradt a legvégéről :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365807 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csapatok
Nem akarnék siss és minc nevében beszélni, úh majd megkérdem őket, mi van, azt tudom, hogy az elején még az volt a gondjuk, hogy nem nagyon indultak be dolgok a topikban, asszem, ha jól emlékszem. Úh bizonyosan nem derogálás vagy sértődés vagy más efféle - szerintem sincs idejük.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.438 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére