Rendek

Több
15 éve 8 hónapja #364717 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Rendek
Azok a kézművesek, akik első helyen jelölték a kézműves rendet és oda is kerültek (természetesen brokkoli és mogy nem számít bele):
- Newra
- Rayan
- *Niko*
- Spenót
- Annis
- kislúthien

Azok a kézművesek, akik második helyen jelölték meg a kézműveseket, de ide kerültek:
- Loth (utolsó utáni pillanatban jelentkezett)

A kézművesek, akik harmadik helyen jelölték meg a kézműves rendet, de ide kerültek:
- Rhien (akit a bokája miatt nem akartunk mozgásos rendbe rakni)
- Ille (akinek a kérése, hogy legalább a második helyen megjelölt énekesekhez kerülhessen át, ha már táncos nem lehet. Ez ügyben várom a döntéseteket)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364685 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Rendek
hihetetlen, hogy egy teljesen logikus dolgon vitázunk, de én már ebbe az egészbe kurvára beleuntam, úgyhogy hagyjuk. Majd táborban elmagyarázom Eszternek, hogy azért nem lehet az első helyén, mert sok másodikhelyes űzi az ipart mifelénk, így ő nem fért a keretbe.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364605 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Rendek

brokkoli írta: Szürke! Ha jól emlékszem én már átpasszoltam Minervát az erdészekhez, úgyhogy cserébe lehetnél egy kicsit engedékeny.
dehát te vagy az überrendvez, úgyhogy inkább nem szólok semmit.
csak kicsit aggasztóan kevéssé aktívak a népek a topikban. kezdek megijedni, és a félelem hajt, h küzdjek, kaparjak, akár GYILKOLJAK is a lelkes, elsőhelyen jelölős emberekért.
Az már nyilván nem szempont senkinek, hogy ők mit akarnak..

Minc átpasszolása előtt kaptál két embert, azóta elvettek tőlem kettőt. Engedékeny vagyok, továbbra is áll az ajánlatom.

Ne tekints überrendveznek. A rendvezek vezetője tisztséget koordinátori szerepnek fogom fel, nem főnökinek. De legfőképpen nem akarom ezt belekeverni a rendvezetői teendőim (lásd: rendtagok elosztása) közé. Legfőképpen nem szeretném hogy ilyesmi miatt sérelem maradjon benned, ezért kérlek igenis mondd el amit gondolsz. Rólam is.

A mi topikunk is nagyon pang (ez részben az én hibám is, de mihelyst időm engedi teszek ellene), szóval nem hinném hogy Eszter lenne nálatok a Nagy Megváltó. Másrészt szerintem annyira nem kell megijedni attól, hogy a tábor előtt nem aktív valaki, a lényeg hogy a táborban aktivizálja magát. Én is ilyen táborozó vagyok ;]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364395 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364356 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Rendek
(Belevau: a harcos rendben volt egy hozzászóló, aki azt írta az elején, h. elsőnek erdőjárót írt, bár ennek is örül h. a harcosba kerül. De amúgy nem olvastam minden topic minden hsz-ét, úh. nemtom van-e még ilyen :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364353 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Rendek
Nudli: nyugi, tavaly sem volt nagy pezsgés. Remélhetőleg a kézművesek inkább bütykölek valamit, mint fecsegnek róla. :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364327 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Rendek
Ma Szürkével leszűrtük a tanulságot a rendvezbeosztás heurisztikái tekintetében. Tudjuk, hogy mi az a két dolog, ami el lett baszva, és azt is tudjuk, hogy hogyan lehet a jövő táborokra hatékonyabb kérdőívet, illetve heurisztikákat csinálni.
Mivel időgépünk nincsen, ezért a felmerült problémákat talán próbáljuk meg orvosolni, mielőtt Nudli rossz előérzete a körmünkre ég.
Egyetlen apró javaslatot szeretnék tenni: arról lenne szó, hogy most, hogy az ötletelések beindultak a topikokban, nézzétek meg, hogy van-e nálatok akárki, akinek "jobb lenne" vagy legalább "mindegy", hogy azt csinálja, amit ti csináltok, vagy esetleg kézművel/erdőjár, és még nem érzi magát bebetonozva nálatok (vagy még meg sem fordult a topikjaitokban). Nézzetek rá a kérdőív eredményére. Kábé öt perccel jár, ha személyes egyeztetés kell egy-egy jelölttel, az se lehet túl kimerítő.
Száz emberből csak van egy-kettő "mozgatható" még, lehet, hogy dobna kicsit a tábor összmegítélésén még egy-két tranzakció.
Vagy, flémeljetek le, hogy mit pampogok itt egy hisztis picsa védelmében, én személy szerint azt is élvezni fogom.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364318 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Rendek

sebcsaba írta:

brokkoli írta: akkor Eszterügyben keresen Szürkét.


Már így is nagyon kevesen lettünk, annyi embert vettetek el. Ha Esztert is odaadnám, mi lennénk a harmadik legkisebb létszámú rend - ahhoz képest, hogy mennyien jelöltek, ez nagyon rossz, csak én nem harcolok kézzel-lábbal minden emberért aki bárhanyadiknak is de bejelölt minket.

Esztert akkor tudom odaadni, ha jön helyettel legalább egy ember.


Szürke! Ha jól emlékszem én már átpasszoltam Minervát az erdészekhez, úgyhogy cserébe lehetnél egy kicsit engedékeny.
dehát te vagy az überrendvez, úgyhogy inkább nem szólok semmit.
csak kicsit aggasztóan kevéssé aktívak a népek a topikban. kezdek megijedni, és a félelem hajt, h küzdjek, kaparjak, akár GYILKOLJAK is a lelkes, elsőhelyen jelölős emberekért.
Az már nyilván nem szempont senkinek, hogy ők mit akarnak..

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364225 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Rendek

dorwinion írta:

Orsie / Fraktál írta:

dorwinion írta:

Orsie / Fraktál írta: van henna raktáron, és ha igen, akkor melyik? ...viszont minél kisebb ecsetre lenne ehhez szüksége, ilyen van?


Henna nincs, meghalt és a kukában végezte. Ecset lesz, ha jók lesztek.


és ha szépen nézek Rád, szerzel nekünk hennát, vagy oldjuk meg?


ofkorsz szerzek.

:leborul Dorw lábai elé és imádja:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364218 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Rendek

Orsie / Fraktál írta:

dorwinion írta:

Orsie / Fraktál írta: van henna raktáron, és ha igen, akkor melyik? ...viszont minél kisebb ecsetre lenne ehhez szüksége, ilyen van?


Henna nincs, meghalt és a kukában végezte. Ecset lesz, ha jók lesztek.


és ha szépen nézek Rád, szerzel nekünk hennát, vagy oldjuk meg?


ofkorsz szerzek.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364214 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Rendek

dorwinion írta:

Orsie / Fraktál írta: van henna raktáron, és ha igen, akkor melyik? ...viszont minél kisebb ecsetre lenne ehhez szüksége, ilyen van?


Henna nincs, meghalt és a kukában végezte. Ecset lesz, ha jók lesztek.


és ha szépen nézek Rád, szerzel nekünk hennát, vagy oldjuk meg?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364211 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Rendek
Én csak csendesen bólogatva mélységesen egyetértek Szürkével és Gandalffal. Fejezzük be a cserélgetést, és összpontosítson mindenki a meglévő "anyagára". Kérek szépen mindenkit...

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364207 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Rendek
Az emberkereskedelem közepette azt azért tartsátok szem előtt, hogy ne az legyen az elsődleges mérce, hogy ki hány embert igazgat, hanem az, hogy a táborozók jól érezzék magukat!

Most épp az van, hogy aki a saját embereit akarja, annak kell találnia egy másik, mobilisabb embert és rendvezt, hogy megkaphassa. Szerintem ez így meddő dolog, ha nem főszervezői hatáskörben van, mivel adott embereknél érdekellentét van a rendvezek és a rendvezek főnöke között.

Érdemes lesz majd dokumentálni a rendi beosztás menetét és a reakciókat, tanulságos lesz a jövendő táborszervezőknek.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364184 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Rendek

Orsie / Fraktál írta: van henna raktáron, és ha igen, akkor melyik? ...viszont minél kisebb ecsetre lenne ehhez szüksége, ilyen van?


Henna nincs, meghalt és a kukában végezte. Ecset lesz, ha jók lesztek.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364142 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Rendek
Akkor Eszter és Caladril maradnak, kislúthient pedig átrakjuk a Kézművesekhez.

Isilrohir megy a Verselőkhöz, kislúthien helyére.

Szólok Ulmonak.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364139 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Rendek

brokkoli írta: akkor Eszterügyben keresen Szürkét.


Már így is nagyon kevesen lettünk, annyi embert vettetek el. Ha Esztert is odaadnám, mi lennénk a harmadik legkisebb létszámú rend - ahhoz képest, hogy mennyien jelöltek, ez nagyon rossz, csak én nem harcolok kézzel-lábbal minden emberért aki bárhanyadiknak is de bejelölt minket.

Esztert akkor tudom odaadni, ha jön helyettel legalább egy ember.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364125 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Rendek
Isilrohir első helyen a Verselőket, második helyen a Bölcseket, harmadik helyen a kézműveseket jelölte meg.

Ha kislúthient átrakjátok kézművesnek, akkor Isilrohír még befér Efkúhoz. Hm?
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364058 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Rendek

fqqdk írta: Figy, skacok, 9 rendi topik van, és nincs kedvem mindegyikben végigolvasni az ötletelést. T rendvezek: rendi indentitásos dolgokat kigyűjtenétek ide? Mint a csapattopikban.

Kezdem: Orsie és az én rendemben is felmerült kézfejre hennázás, mint egyfajta identitás-megjelölés. Mivel mindketten írásos műfajokat tolunk, persze mindkettőnknél rögtön a toll, mint motívum. Mivel én kompromisszumkész ember vagyok, közöltem vele, hogy "oké, de akkor meg miénk a pipa!" Szerintetek ez nagyon gáz? És ha nem: van valaki itt, aki vállalja, hogy a gyerkőceimet megkézsminkeli (vagy ~teti egy kreatív beosztottjával) adandó alkalommal a tábor során?

megerősítem ezeket az infókat, mi madártollmotívumot szeretnénk hennáz(tat)ni a kezünkre, és esetleg még tengwával melléírni, hogy Krónikások vagy vmi ilyesmi.

Missy a Krónikás rendi topicban írta: Azt megkérdezhetem, hogy milyen henna lesz? Mert, ha jól emlékszem van az üveges kész henna barna és fekete színben,csomagban kis alig használható ecsetkével,viszont röggtön pingálásra kész; és van a henna-por, ami zöld és nem tudom mit kell csinálni vele, hogy használható legyen, de érzéseim szerint Melian tudja, meg a kézművesek közt is jónéhányan.
Szerintem kész hennát kéne használni, de, ha valaki porosat szeretne én támogatom azt is.

ebben pls segítsen nekem valaki okos, én nem értek a hennához, illetve van henna raktáron, és ha igen, akkor melyik? Missy valószínűleg tud majd nekünk festeni, és ha jól megy neki és szívesen csinálja többeknek, akkor esetleg kölcsönadom őt bérmunkára :) vagy tárgyalunk a kézművesekkel. viszont minél kisebb ecsetre lenne ehhez szüksége, ilyen van? hála.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364043 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Rendek
Ille ok, ha a rendjeiknek jó

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364012 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Rendek

Ille / Lórien írta: Szia!

Azért írok, mert tegnap láttam, hogy néhány embernek volt lehetősége változtatni a rendi beosztásán. Én nem tudtam, hogy erre mód van, és nem is kértem soha ilyet, de eléggé elkeserített, hogy az általam csak 3.-nak jelölt rendbe (kézmműves r.) kerültem be. Elsőnek a táncos rendet, másodiknak az énekes rendet jelöltem meg, ahova tudom, hogy túljelentkezés volt, de nagyon rosszul esett, hogy egyikbe se kerültem be, és ez eléggé elvette a kedvemet az idei tábortól. Azt szeretném kérni, hogy hadd mehessek az énekes/zenés rendbe (nem a táncosba, mert ott, úgy veszem észre, már több plusz ember is van), mert az idén inkább ezekhez lett volna kedvem, mint kreatívkodni. Nagyon örülnék, ha engedélyeznétek.
Szia,
Ille / Lórien :(

U.i.: Nem tudom, igazából kihez kell ezzel a kéréssel fordulni, ha nem hozzád, légyszi továbbítsd a levelemet az illetékesekhez. Köszönöm.

Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363980 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Rendek
Figy, skacok, 9 rendi topik van, és nincs kedvem mindegyikben végigolvasni az ötletelést. T rendvezek: rendi indentitásos dolgokat kigyűjtenétek ide? Mint a csapattopikban.

Kezdem: Orsie és az én rendemben is felmerült kézfejre hennázás, mint egyfajta identitás-megjelölés. Mivel mindketten írásos műfajokat tolunk, persze mindkettőnknél rögtön a toll, mint motívum. Mivel én kompromisszumkész ember vagyok, közöltem vele, hogy "oké, de akkor meg miénk a pipa!" Szerintetek ez nagyon gáz? És ha nem: van valaki itt, aki vállalja, hogy a gyerkőceimet megkézsminkeli (vagy ~teti egy kreatív beosztottjával) adandó alkalommal a tábor során?

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363923 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Rendek
ettől a kacsintós szmájlitól csak én kapok hányingert?

nojó, akkor Eszterügyben keresen Szürkét.

És: a hugom Niobé néven van a fórumom, megoldható a beszervezése a rendi zártkörökbe?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363348 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Rendek

Leguanember írta: Viszont most Nudli épp el lett hajtva, és ez nem hiszem, hogy jó így. Rendben, hogy már sok energia elment erre, de ő ezt már mondta jóval régebben is itt a fórumon, továbbá tegnap a képzésen is kétszer.

TESSÉK INTÉZKEDNI!

Bocsánat, egyáltalán nem volt szó elhajtásról. Azt mondtam, ezt a rendi vezetők sebcsaba felügyeletével beszéljék meg egymás között. Nem mindegy! :wink:
Fontos, hogy ne minden problémára a főszervezőktől várjátok a megoldást, hanem bizonyos kérdésekben önálóbbak lehessetek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363347 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Rendek
no, akkor ez most tényleg én vagyok :mrgreen: /ez a közös háztartások átka, kómás ember nem nézi, hogy más színű a Fórum mint mikor ő szokta használni.. lol/
szóval, én azért szeretném Caladrilt megtartani, mert vele együtt a rendemben 6-an vannak. örülök, hogy nem vagyunk sokan, de azért 5 ember már tényleg kevés. megdumáltam Nudlival tegnap a dolgot. amúgy hajlanék kompromisszumra, csak itt most tényleg az van, hogy Krónikást szinte senki nem jelölt elsőnek, csak másodiknak meg harmadiknak.
egyébként ha lenne valami megoldás akkor cserélek Caladrilt valaki másra, csak szvsz ennyivel a tábor előtt már nehézkes lenne mert gondolom több rend bevonásával lehetne jó megoldást találni - ha egyáltalán van jó megoldás.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363331 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Rendek
(Azért ez nem volt elhajtás, csak átirányítás - tényleg van Gandalfnak elég dolga, ha aszondja h. a rendvezek feje dönthet, az sztem teljesen korrekt ;) )

Jenei Olivér kapott a rendjéhez jogot, vagy elsikkadt az infóm h. Oli nickkel lelhető föl elvileg? (Én nem látom a rendeket mint fórumos csoportokat ott fent, biztos mert szervezőkként kaptunk jogot a topicokhoz...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363325 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Rendek
thenksz

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363322 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Rendek
Caladril TLV-s,
Cala az Caladwaloth, ő nem jön táborba..

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja - 15 éve 8 hónapja #363321 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Rendek
Eszert még szeretném. ha már odaadtam az Erdőjáróknak Minervát... (meg mert az erdősöknél szinte csak elsőhelyes van) Kislúthient meg Caladrilt megbeszéltük Efkúval és Orsieval. Kislúthien jön, Caladril (ő egyenlő Calával?) marad, ha nektek is megfelel.

Ádám: köszi az érdekképviseletet ((: néha tényleg úgy érzem, h hiába pofázok, de lehet, h csak nem vagyok elég hangos. vagy nemtom.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363320 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Rendek
Az egész variálás azért volt, mert valamiért megegyezésre az került, hogy nagyjából egyforma létszámúak legyenek a rendek.
Jól értettem az elmondásból?
Úgy történt, hogy ahol kevés ember jelölte első helyen az adott rendet, oda kapásból bekerültek azok, akik az adott rendet másodiknak jelölték, és csak utána lett továbbosztva a sok ember.

Viszont most Nudli épp el lett hajtva, és ez nem hiszem, hogy jó így. Rendben, hogy már sok energia elment erre, de ő ezt már mondta jóval régebben is itt a fórumon, továbbá tegnap a képzésen is kétszer.

TESSÉK INTÉZKEDNI!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363313 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Rendek
brokkoli:
Szvsz Csabát kérdezd meg erről. Egyrészt, mert ő a rendvezek főnöke, másrészt meg ő és Efkú értik csak, a ragsorolások betáplálása miért ilyen eredményt hozott.
Én táborszervezőként már nem nagyon szeretnék ebbe beleszólni, így is elég sok energiát és időt elvett más munkámtól ez a sok beosztás-variálás, de szigorúan magánemberként azt mondanám, kislúthient nyugodt szívvel át lehetne rakni a hozzá stílusban amúgy sem illő verselőktől a kézművesek közé. Ám a másik két lány olyan rendben van, ahol már kevesen vannak és hiányoznának onnan (illetve, akkor megint másokat is át kéne oda helyezni, és akkor csinálhatjuk szinte újra az egészet).
De ezt nyugodt szívvel rendezzétek le egymás között, és utána jelezzétek, mire jutottatok!
:wink:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.226 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére