Tavaszi Találkozó 2008

Több
16 éve 2 hónapja #355222 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Oh hát én a keretjátékban benne lennék ezt már hangsúlyoztam, de nem kökeményen szerepjátékan, mert nem szeretnék karaktert alakítani meg mittom én, amúgy meg a tavaszitaliknak épp a pihi és a szórakozás szokott lenni a célja és nem a kötöttség....

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355220 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Aki _egyáltalán_ nem akar részt venni a keretjátékban, az szerintem ne menjen.
Aki csak nem akar egy teljes hétvégét kizárólag live-ozással tölteni, az attól még mehet.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355219 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008

Celebrom írta: Szóval az is mehet, aki nem akar játszani?


én úgy érettem hogy az is mehet aki nem szokott játszani de most akar.
(értsd: senki sincs kizárva ha elég nyitott a dologra)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355218 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Szóval az is mehet, aki nem akar játszani?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355216 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008

Celebrom írta: Gilzz:lentebb kifejtettem a "hisztim" okát.Amúgy meg nem is volt olyan rendezvény ahova csak az jöhetett aki tud pókerezni, ez csak egy mellék, ahogy a szerepjátékozás szokott lenn... :? .


ez se olyan rendezvény ahova csak az mehet aki tud/szokott szerepjátszani. ezt hangsúlyozták is (lást lejjebb) :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355213 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008

Celebrom írta: Gilzz:lentebb kifejtettem a "hisztim" okát.Amúgy meg nem is volt olyan rendezvény ahova csak az jöhetett aki tud pókerezni, ez csak egy mellék, ahogy a szerepjátékozás szokott lenn... :? .


ehh, a póker csak beszólás volt ;)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355212 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Mindenki más is kifejtette az érveit... Most jön az érvek felfogásának és nézeteink revideálásának ideje...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja - 16 éve 2 hónapja #355211 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Gilzz:lentebb kifejtettem a "hisztim" okát.Amúgy meg nem is volt olyan rendezvény ahova csak az jöhetett aki tud pókerezni, ez csak egy mellék, ahogy a szerepjátékozás szokott lenn... :? .

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355210 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Celebrom: hát, nem is Magyar Tolkieni Bálozós Társaság, meg Magyar Tolkieni Kreatív Társaság vagyunk, oszt mégis vannak bálok, meg kreatív találkozó. (Sőt, nem is Magyar Tolkieni Póker Társaság, pedig... :twisted: )

Az meg nem lehetetlen, h a keretjátékon belül lesznek változatos programok ;) - gyanítom, h az érdeklődéstől és igényektől is függhet a dolog. De ennek a megválaszolásával valóban várjuk meg a szervezőket. :twisted:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja - 16 éve 2 hónapja #355208 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Így van egy szeretpjátékosba, amibe még én is elmennék, főleg örülnék, ha egy ilyen lenne külön az MTT-be (topic, talik stb amik Középföldéhez kapcsolódnak), de ne egy hagyományos , hivatalos MTT-s rendezvényen.Ezzel csak a jövőbeni rendezvényekre való véleményemet hangoztatom és nem a jelenlegi tavaszitalit akarom megváltoztatni, tehát Tünde: nem a nem jövetelemnek adok hangot..........

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355207 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008

Angwen írta: ...ellenben azt szeretném kérni, hogy csak olyan jöjjön, aki kész a játékot komolyan venni...


ez talán elég egyértelmű. :) (amúgy egy szerepjátékos találkozóra szerintem nem is kell más program, mert a játékba minden belefér..)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355204 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Nem azt mondtam , h punnyados, ez egyértelmű, legyenek programok stb.Annak én sem vagyok híve, ha csak fekszünk és kész, EDDIG SEM EZT MONDTAM!!!!!De ne az legyen a kikötés, h mittom én legyen karaktered stb.Én szeretnék tavaszitalálkozóra menni, de nem annyira szerepjátékozni, persze asszondom, h legyen elég erős Tolkieni beütése.Amúgy a szervezők még mindíg nem válaszoltak, h mi MÁS programok lesznek.
Icke ez nem hiszti, de asszem a nevünk Magyar Tolkien Társaság és nem mittomén Magyar Tolkieni Szerepjáték Társaság.
PONT

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355186 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Üdvözletem!

Igen, hisztihisztihisztihiszti :D =
Imádom, amikor ilyenek a népek :D =
Hiába demonstrálom elég hosszú ideje, mennyit árt az ember saját ügyének egy-egy radikális megfogalmazással, úgy tűnik, senki nem vette ezt észre :D =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355184 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Így talán mindenki megérti...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355182 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008

Felagund írta: Basszus, aki punnyadni akar, az punnyadjon másutt, és tartsa tiszteletben, hogy egyes barátai meg egy bizonyos időpontban szerepjátékozni szeretnének és pont.

Istenem, mindig a sírás van... :roll:


OFF
Nem tanultad még meg hogy mindig vannak akiknek nem jó, mi ki van találva? Ennyi embernek nem lehet úgyse megfelelni egyszerre.
Csak azt nem értem, hogy ha nem akar menni, akkor azt minek közölni?
ON

érezzétek jól magatokat :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355181 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Legyünk azért diplomatikusabbak, Fela ;)

De egyébként szerintem is itt az ideje egy ilyennek, punnyadós talit már eleget tartottunk, én személy szerint szívesen megnézném, ez milyen lesz ;) ha lefutott, akkor úgyis elválik majd, mire van és mire nincs igény, de azért adjuk meg az esélyt egy ilyen talinak is.

Szóval örüljetek, mert ha lesz pénzem és időm rá, akkor megyek.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355180 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Basszus, aki punnyadni akar, az punnyadjon másutt, és tartsa tiszteletben, hogy egyes barátai meg egy bizonyos időpontban szerepjátékozni szeretnének és pont.

Istenem, mindig a sírás van... :roll:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355178 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Direkt döntött úgy anno az elnökség, hogy mindkét Találkozót tematikusnak csináljuk meg:
Az Őszi Talit egy kreatív/alkotó rendezvénynek, a Tavaszi Talit egy vértolkienita/erős keretjátékos programnak Live-jelleggel.

Ez a két találkozó ilyen lett/lesz, meglátjuk, mennyire jött/jön be a résztvevőiknek, aztán majd az új elnökség eldönti, jó lesz-e ez így továbbra is, vagy megint punnyadós talikat csinálunk a jövőben.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355177 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
És más program nem is lesz?Mert ha igen akkor oké valamennyire érdekel a dolog, de nem egész naposan és csak szerepjáték, ill akkor ha ez nem így lesz akkor ne is menjek.És mégegyszer hangsúlyoznám, h ezt külön is meglehetett volna szervezni, nem tavaszitalival 1bekötve és akkor nem lennének kritériumok, amik asszem eddig nem voltak......

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355169 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Ez azért nem egy igazi live lesz, ahogy a lentieket elnézem, ne ijedjen meg senki, azok hard core-osabbak. Ez egy nagyon erős keretjáték köré épülő, mindenki aktív részvételére számító (szerep)játék lesz inkább.

Tényleg minél hamarabb csináljatok valami hirdetést a főoldalra róla, különben alig fognak jönni és veszteséges lesz! :idea:
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355167 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008

Celebrom írta: Jó ,de ne ez legyen a kritérium, h pl csak akkor mehetek, ha szerepjátékozom, mert ha ez így van akor én is meggondolom, és télleg az volt tábor után a koncepció, hogy ez egy ilyen játékos , laza tavaszitali lesz, szóval erre szeretnék választ kapni, hogy akkor most mi van?


Én úgy emléxem, hogy az idei tavaszi tali dirket szerepjátékosnak, erős keretmesésnek volt szánva.
Biztos sokan vannak az MTT-ben akiknek ez hiányzik, és akiket ez a koncepció vonz, és ne rontsuk el a szórakozásukat azzal, hogy odamegyünk "csak úgy" bandázni. Elég furcsa lenne, ha a fele társaség beleéléssel játszana a másik fele meg "out" van jelen. Képzeljetek el egy lájvot, ahol jönnek emberek "nézőnek" esetleg a szomszéd tisztáson elvannak, meg a presszóban ücsörögnek amíg a többiek próbálnak minél jobban elvonatkoztatni a szokványos világtól és beleélni magukat egy képzeletbelibe.

Szerintem arra sem kell azért számítani, hogy reggeltől estig szerepjáték lesz. Nyilván aki játszani jön, az is szeretne beszélgetni a többiekkel, csak úgy játékon kívül szórakozni.

Én még nem tudom, hogy jövök-e, (túl korainak tartom az időpontot - egy április közepe jobban tetszene) de attól az ötlet még nagyon jó, és örülök, hogy végre van egy ilyen kezdeményezés.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355164 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Jó ,de ne ez legyen a kritérium, h pl csak akkor mehetek, ha szerepjátékozom, mert ha ez így van akor én is meggondolom, és télleg az volt tábor után a koncepció, hogy ez egy ilyen játékos , laza tavaszitali lesz, szóval erre szeretnék választ kapni, hogy akkor most mi van?Az én személyes véleményem az, h nem túl jó ötlet az ilyen szerepjátékoscuccokat MTT-s programokra ráhúzni, külön is lehet azt csinálni MTT-sekkel.Szóval?
Amúgy a kirándulásnak én is örülnék és más játékoknak, mint pl a KÖMF-ön közösségépítőesten és asszem még ott is erről beszéltünk, h hasonló lesz a tavaszitali, csak nem kreatív, hnam játékos.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355156 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008

Celebrom írta: Jó lenne eldönteni, h MTT-s tavaszitali vagy egy live amire olyan embereket is el akartok hívni akiket nem érdekel annyira, de a szokványos tavaszitalik tetszenek. Úgy volt, h játékos tavaszitali lesz (számháború stb), ami a szórakozásé és nem úgy , h szerepjátékos.Ez az én véleményem, a szerepjátékosok úgyis járnak live-okra, persze 1 pici nem árt, de ne legyen már ez a kritárium könyörgöm , ez az MTT.


ez is egy nézőpont, de szerintem olyanok is vannak (például én) akiknek a tábori keretjáték se elég szigorú és szeretnének végre egy teljesebb tolkieni világ átélést.
másrészt: a szervezők döntik el hogy milyen lesz, te (mi) meg csak azt döntöd (döntjük) el hogy elmegyünk e rá :) ehhez szerintem joguk van.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355153 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Jó lenne eldönteni, h MTT-s tavaszitali vagy egy live amire olyan embereket is el akartok hívni akiket nem érdekel annyira, de a szokványos tavaszitalik tetszenek. Úgy volt, h játékos tavaszitali lesz (számháború stb), ami a szórakozásé és nem úgy , h szerepjátékos.Ez az én véleményem, a szerepjátékosok úgyis járnak live-okra, persze 1 pici nem árt, de ne legyen már ez a kritárium könyörgöm , ez az MTT.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355150 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Azért kirándulni is megyünk majd?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355141 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008

MSN-címem: raunis@hotmail.com

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355138 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008

Kincső (Thilanna) írta: Attila:

Angwen írta: ...ellenben azt szeretném kérni, hogy csak olyan jöjjön, aki kész a játékot komolyan venni...


Húúú...hát akkor ezen még erősen kell gondolkoznom... :oops: :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355128 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008

Új infók:

A helyszín Várgesztes lesz, költségben 3000 és 4000 Ft közti összegre lehet számítani.

Aki nem szerepjátékozott még, azok bátorítására: a tapasztaltabb játékosok külön figyelni fognak a teljesen kezdőkre. Akiben a szándék és a lelkesedés megvan, ne tartson semmitől ;)

Sőt, keressetek meg msnen. Ha elfoglalt vagyok, akkor is köszönjetek rám, és összehozunk nektek karaktereket.
[/u]

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355127 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Attila:

Angwen írta: ...ellenben azt szeretném kérni, hogy csak olyan jöjjön, aki kész a játékot komolyan venni...


"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #355108 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2008
Ez nagyon izgalmasan hangzik :)
De szerintem a főoldalra is tetessétek ki legalább a novellát, meg az időpontot, és lehet több jelentkező lesz.
Még én sem szerepjátékoztam soha, pláne live, de szeretnék menni, persze anyagiaktól is függ :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.447 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére