A közösségvezetők kérdései, óhajai

Több
15 éve 10 hónapja #361650 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Gandalf írta: Nyüfinek szóljatok már, hogy azonnal jelentkezzen táborba! Meg akiről még tudjátok, hogy tervezte, de elfeledkezett róla!

szóltam már neki kb. 40szer. többször nem óhajtok.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361635 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Nyüfinek szóljatok már, hogy azonnal jelentkezzen táborba! Meg akiről még tudjátok, hogy tervezte, de elfeledkezett róla!
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361233 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
köszönöm köszönöm! pénz megy!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361188 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Szervező+tag - faház: 25.500.
Szervező+tag - sátor: 22.000
Szervező+pártoló - faház: 29.200
Szervező+sátor - sátor: 25.200.

Első részlet 13.000, a második a maradék, harmadik nincs.

Akik szervezők, de semmilyen tagsági formával nem bírnak, azok a rendes tagok részvételi díját fizetik.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361185 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
engedjetek meg nekem egy ostoba kérdést: Nekünk (esetemben házzal) mennyibe kerül a tábor?
kicsit megzavarodtam és nemtom mennyit fizessek be...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360989 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Rabyn írta: nemnem:) arra gondoltam, hogy egy helyre összegyűjteni a képeket már ott. Tavaly nagyon nemvlt vicces képeket vadászni tábor után.
Viszont akkor ezt előre lehetne jelezzni a népeknek, hogy aki azt ahajtja, hogy a képei fent legyenek a dvdn az még a tábotban adja oda őket. Akkor nem kéne vádászni. 2004ben ez nagyon jól bevált.


mivel úgyis viszek laptopot, akár fel is ajánlhatom a képeknek ott helyben. És DVD-t írni is lehet az utolsó napon (bár sztem akkro se érdemes, de ez mindegy), ha persze hoztok DVD-t :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360986 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
nemnem:) arra gondoltam, hogy egy helyre összegyűjteni a képeket már ott. Tavaly nagyon nemvlt vicces képeket vadászni tábor után.
Viszont akkor ezt előre lehetne jelezzni a népeknek, hogy aki azt ahajtja, hogy a képei fent legyenek a dvdn az még a tábotban adja oda őket. Akkor nem kéne vádászni. 2004ben ez nagyon jól bevált.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360983 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Rabyn írta: Kérdés: mivel én vagyok az mtt galéria felelőse, ezért gondolom hozzám jönnek majd aképek a táborban.
DE én nem tudok megint 150 darab táboros dvdt írni belőle.
Tudom ez még odébb van, csak azért kérdezem, hogy mi lesz mert fölöslegesen nem cipelem le a laptopot a táborba:D


Belevau ON

Táboros DVD-t tábor UTÁN kellene írni, amikor minden kép és video megvan. Az írást részben vállalom, csak ezért ne hozz laptopot.

Belevau OFF
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360980 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360979 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Kérdés: mivel én vagyok az mtt galéria felelőse, ezért gondolom hozzám jönnek majd aképek a táborban.
DE én nem tudok megint 150 darab táboros dvdt írni belőle.
Tudom ez még odébb van, csak azért kérdezem, hogy mi lesz mert fölöslegesen nem cipelem le a laptopot a táborba:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360945 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
10 nap elvonó? NINCS AZ AZ ISTEN!!!!+!!!
Tesco + a tábor területén kívüli tevékenységek egy jó részét koordináló, erre is kiválóan alkalmas rendi vezető! ;]]P

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360786 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
:cry: 10 nap elvonó....

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #360782 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írom.

Voltunk hétvégén a Zemplénben, körbejártuk a tábor körüli hegyeket, szóval felkészültünk. ( térkép itt )

Viszont a jól bevált kocsmát zárva találtuk, és a helyiek állítása szerint már nem is fog kinyitni. Lentebb, a falu közepén van még egy kocsma, de az a tulaj szerint pontban este nyolckor zár, ha fú, ha esik. Gondoltam nem árt ha tudjátok.

és majdnem elfelejtettem:
kullancsok!
Mi fejenként kettőt találtunk, jelenleg megfigyelés alatt állunk ;]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360367 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Ha valaki közületek annak ellenére nem kap postai levelet és csekkeket, hogy kért, majd sikítson! Elvileg ma már megérkeztek az első levelek és a napokban a többi is megjön.

Akik mailban kérték, azok ne sikítsanak!
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #360276 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Hahó!

Annyi wiwes táboros üzenetet kaptam, hogy lassan úgydöntök, h mégsem jövök... (nem akarok destruktívkodni, csak szerintem ne küldjetek szét többet) ((:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #360061 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Elkezdtem dekódolni a tesztek eredményét, de bonyolult és elképesztően lassan haladok vele. Nincs valakinek egy olyan programocskája, mely a válaszok alapján automatikusan kiköpi a végeredményt? :roll:
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #360009 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Ha Ery 3 TLV-s levele is benne van a topicba kitett listára, akkokr 90-en, ha ők még pluszban rájönnek, akkor 93-an (a teljes szervezői brigáddal együttvéve).

A vasárnapi képzésen azt mondtuk, júni közepe előtt nem szeretnénk még csapat- és rendi beosztást csinálni, bár már ott a helyszínen is ezt kértétek tőlünk, meg Rabyn is egy topiccal arrébb (azért ha lehet, egy helyen beszéljünk róla majd, oks? :wink: ). Még meglátjuk azért, szerintem a hónap végét mindenképpen érdemes lenne kivárni.

Annyit meg tudunk tenni addig sztem, hogy az eddig jelentkezőkről megírjuk, mi jött ki a jellemteszt eredményeképpen. Az legalább egy irányadó előzetes. Megjegyzem, eddig nagyon aránytalanul jelentkeztek, így meglehetősen el kell majd térnünk a teszteredményektől. A kölcsönös megjelölések amúgy is elsőbbséget élveznek a teszttel szemben.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #360008 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Hányan jelentkeztek eddig? Mikorra várhatók az első előzetes beosztások?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359879 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359669 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Halállista-update:

- Erdariel (Ami)
- Ring
- brokkoli
- Brandir

(segédhalállista: Siss, Julcsi)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359665 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Gandalf a nyílt topicban írta: Még az első részlet befizetési határideje (május 30.) előtt minden eddig regisztrált jelentkező megkapja postai úton az első táboros levelét és a csekkeket. A további leveleket mindenki azon a csatornán kapja meg majd, amit a lapon bejelölt (e-mail vagy posta).


Rám ne pazaroljátok a postaköltséget, küldhetitek az első levelet is mailben mert úgyis utalok és nem csekkezek (illetőleg a csap-&rendvezeknek a kicsi kacsójába is adhatjátok képzésen :idea: ;) ).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359612 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Celebrom írta: Nézegettem a beosztásokat, lenne egy kérdésem.Anno táborokban volt egy alap koncepció: minden fakultatív, nyilván itt most nem, de ugye az nem gond, h azt mondom (főleg az elején) h ugyan mindíg van csapatgyűlés, de NEM MINDÍG kötelező v nem végig az, természetesen én mindíg megtartom és csinálok programot (vagy nem végig csak pl az előadás lesz a téma), de ha valaki éppen mást szeretne arra még csúnyán se fogok nézni, nem szeretném, h a csapatom azt érezze teljesen irányítom v korlátozom őket. Ez így belefér?


Úgy vélem, érdemes szűk keretek közül indulni a csapattal, amik aztán fellazulhatnak idővel, mert az elején mindenképpen te leszel abban a helyzetben, hogy meghatározod a működés kereteit. A saját dolgodat segíted, ha nem szabadkozol rögvest, hanem határozott vagy.

Nem neked kell megfelelni a csapatodnak, itt neked kell terelgetni őket!

Fakultatív program régebben egy ismeretterjesztő előadás volt, most ez mind a szabadprogramra értendő, amikor önszervező sportprogram, miegymás van.
Abban az értelemben viszont fakultatív minden program, hogy nem kényszerítünk senkit részvételre, nem szankcionáljuk, ha valaki nem vesz részt valamiben, nem erőltetünk.

Viszont: csapatgyűlés az a csapat gyűlése, ez pedig minden egyes tagot jelent, ha valaki hiányzik, az nem csapatgyűlés.
A Ti feladatotok levezényelni finoman, hogy a különböző emberkéitek megtalálják a helyüket a közösségben, amit Ti vezettek. Így szerezhettek nekik nagy élményt, ha bevonjátok őket az élményt átélők nagy körébe, egyedül nem megy, nem fog menni egy közösségi táborban.

Tehát szerintem nem fér bele, hogy egy csapatgyűlés fakultatív legyen, de ritka is lesz, hogy valakit ne érdekelne, mit csinál a másik tíz ember nélküle. Viszont addig van értelme csapatgyűlni, amíg leköti a csapatot, minden egyes tagot. Ha kell, befejezitek fé órán belül, és készülhet mindenki a következő dolgára.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359504 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Rabyn: 25.500. Csekk természetesen megy.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359491 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Nézegettem a beosztásokat, lenne egy kérdésem.Anno táborokban volt egy alap koncepció: minden fakultatív, nyilván itt most nem, de ugye az nem gond, h azt mondom (főleg az elején) h ugyan mindíg van csapatgyűlés, de NEM MINDÍG kötelező v nem végig az, természetesen én mindíg megtartom és csinálok programot (vagy nem végig csak pl az előadás lesz a téma), de ha valaki éppen mást szeretne arra még csúnyán se fogok nézni, nem szeretném, h a csapatom azt érezze teljesen irányítom v korlátozom őket. Ez így belefér?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359476 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Rabyn írta: Az a helyzet, hogy nekem fogalmam sincsen, hoyg fogom tudni befizetni a tábort, hány részletben ilyesmi. (ugye jön csekk a postával ugye???)
Ezért szeretnék kérni egy olyat, hogy egy pontos összeget írjatok be, hogy nekem mint szervezőnek+mtt tagnak mennyit kell fizetnem faházas alszásért. Ha máskor nem a tábor első napján biztosan be tudom fizetni.


Most nincs nálam a pontos lista, de 25-26 ezer közötti lesz az összeg, + a 0-ik nap, ami faház esetén még +1035.-.

Jelentkezzetek már!!!!! :evil:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359470 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Az a helyzet, hogy nekem fogalmam sincsen, hoyg fogom tudni befizetni a tábort, hány részletben ilyesmi. (ugye jön csekk a postával ugye???)
Ezért szeretnék kérni egy olyat, hogy egy pontos összeget írjatok be, hogy nekem mint szervezőnek+mtt tagnak mennyit kell fizetnem faházas alszásért. Ha máskor nem a tábor első napján biztosan be tudom fizetni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359382 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Ok, most jöjjön a halál-lista, nevesített személyekkel:

- Angwen
- Erdariel (Ami)
- Ring
- brokkoli
- Brandir
- Gumipók
- Márk
- Ratzkha

Ti 8-an még nem jelentkeztetek a táborba, ami azért is ciki, mert kikerült a lista, nyilvános lett, bárki láthatja. És meg is kérdezték tőlem, hogy a szervezők közül miért nincsen rajta mindenki. És ez eléggé demoralizáló.

Tessék AZONNAL jelentkezni!

A rendvez-segédeitek közül nem jelentkezett még Nimdorci, Siss, Julcsi, Lyona, az ő noszogatásuk a rendvezeik felelőssége!
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359249 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
nem ígértem meg semmit, csak azt, h megkérdezem.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359217 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

mogy írta: ha mindenkötélszakad, akkor megkérdezhetem, h apuék tudnak e mellőzni egyet (netán kettőt, de az már tényleg necces) arra 10 napra...
amúgy hol vannak a rosszak?


Elméletileg a raktárban vannak, de Ery szerint ez csak a leltárnál fog kiderülni. (Mindenesetre a KÖMF-ről még visszakerültek.) Ha gondolod, a hétvégén megpróbálom kitúrni őket.

Apukádékat üdvözlöm, és ha tudnak reflektort adni, akkor kapnak csokit. :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359210 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Nagy valószínűséggel az említett reflektorban szimplán kiégett az izzó, a szorospataki összegányolásos technikával kialakított elektromos infrastruktúrából adódó feszültség ingadozásoknak köszönhetően.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.521 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére