A közösségvezetők kérdései, óhajai

Több
15 éve 10 hónapja #359206 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
ha mindenkötélszakad, akkor megkérdezhetem, h apuék tudnak e mellőzni egyet (netán kettőt, de az már tényleg necces) arra 10 napra...
amúgy hol vannak a rosszak?

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #359201 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Akkor most én is nyilatkoznék reflektor ügyben.

mogy: mindenképpen azt kellene legelőször megpróbálni, hogy meg lehet-e a jelenleg rendelkezésre állókat javítani. Úgyhogy én elfogadottnak tekintem az ajánlatodat, lehet megnézetni. :wink:

Ami a többit illeti: a kérést tudomásul vettem, de amíg nincs pénzünk/jelentkezőnk, addig nincs mit elkölteni. Ráadásul egy akár félkomoly cucc beszerzése nem lenne olcsó.
Én köztes megoldásként azt javasolnám, hogy környékezzük meg Márkot, hogy tud-e nekünk szerezni egyet a tábor idejére.

Tudom, hogy hangulat- és illúzió- és mindenromboló vagyok, és őszintén sajnálom, de egyelőre nem tudok mást mondani.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #359191 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
reflektorokkal kapcsolatban: olyat érdemes venni, amiket építkeésekre kifejezetten használnak. Azok tartósak. Amúgy ha gondoljátok, a raktáron lévőket megnézethetem egy villanyásszal, hátha helyre lehet őket pofozni....

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #359187 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
akkor ezt értsem úgy, hogy lesz reflektor? (mert úgy szeretném érteni! :mrgreen: )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #359154 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Nodlee: Igazából Neked jobb, ha mielőbb van segéded, mert akkor könnyebben el tudod kezdeni az órák megtervezését. Sebcsaba majd megmondja, mik az elvárásai ezzel kapcsolatosan.

Lau: LOL, eszembe jutottak az MTT reflektorai, még Szorospatakra vették őket, de azonnal tönkre is mentek... emlékeim szerint a raktárban lévő kettő közül egyik se működik már.
Szerintem is igen hasznos lenne működő és hosszan tartós reflektorokat beszerezni, az éjszakai programokhoz kellenének mindenképpen, mert tavaly is autókkal világítottuk meg a terepet. :roll:
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #359135 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
újabb óhajok: (leginkább álmok...)

rendi foglalkozáshoz szükségem lenne egy reflektorra.
nézelődtem neten és úgy láttam, hogy halogén reflektorok olyan 4-5000 ft nagyságrendben mozognak.

teoretikusan mekkora keretet szántok a rendi programokra?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #359106 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Mennyire gáz, hogy nekem még nincsen segédem? Az a baj, h ötletem sincs, hogy ki legyen. Azt tudom, hogy mit szeretnék a segédemtől, de még nem találtam meg az alkalmas emberkét.
Mi az utolsó határidő, amíg dönthetek?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358859 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Átírtam.

Az senkit ne tartson vissza közületek, hogy nem tudja, melyik rendbe jelentkezzen, mert a csapvezek a tavalyihoz hasonlóan később is eldönthetik, mennek-e rendbe. :wink: Ezt tegnap sikerült tisztáznunk.

Rendvezeknél meg értelemszerűen nem kell rendeket rangsorolni... :P

Ugyanígy tök mindegy, kitöltitek-e a jellem-tesztet, mert már úgy is be vagytok sorolva népcsoportokhoz. :idea:

Gyakorlatilag a személyes adatokat meg ehhez hasonló alap dolgokat kell csak megadni és elküldeni! És buzdítsátok a rendvez-segédeiteket is a jelentkezésre!
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358843 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Technikai: a főoldalon lévő hirdetésbe az árakhoz légyszi írjátok ki az "MTT rendes/támogató tag" mellé azt is, h. "TLV döntős"! Köszi! :)

(És mivel ma aszontátok később nyilatkozhatok rendekről, jellap megy. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358590 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Ha valaki tudja Ami/ Erdariel telszámát tudassa velem bármilyen módon - privi, mail, mobil: 20/399-0060), vagy vele, hogy nagyon sürgősen írja meg a rendjének az ismertetőjét!!!

És a jelentkezési lapokat még mindig várom!!!!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358589 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Kedves közösségvezetők! Közületek egyelőre csak 4-en küldték el a jelentkezési lapjukat, legalább Ti járjatok elő jó példával! Tessék jelentkezni!
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358539 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Rabyn, a tábvezképzés topicba Ádám beírta, ha erre gondolsz:

Leguanember írta: A következő képzés időpontja:

2008. április 27. vasárnap 16-19 óráig
helyszín: kert, Bp., Bimbó út 124/3.

Várunk mindenkit, és azokat mindenképpen, akik a másodikon nem voltak jelen!


"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358535 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Kérnék egy megerősítést, hogy akkor vasárnap hol mikor találkozunk!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358452 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Gandalf írta: - Kedves Emlék-őrök! Vegyetek példát Márkról és ekfúról és írjatok hangulatos kedvcsinálót, bemutatkozót a rendeknek!


Szenvedjen ki magából mindenki két sort nagyon gyorsan, vagy egyszerűen írja azt, hogy "ugyanaz lesz, mint a korábbi években", de aktivizáljátok már magatokat, különben nem lesz, akinek át lehetne adni a tudást. :evil:

Mindenki: legalább Ti küldjétek már el a jelentkezési lapotokat!!!!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358384 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Gandalf írta: - Mindenki: Belinkeltem a másik topicba egy eseményvázat és egy programtáblázatot, azokat lehetőleg itt, ebben a topicban véleményezzétek, hogy a linkek ott ne tűnjenek el a hozzászólás-tengerekben (várjuk az építő, konstruktív javaslatokat)!

Köszönettel:
A Fenyvesek Szelleme


Rendben, akkor átteszem ide:

Mit jelent az, hogy szemetesdíszítés?! :D :D :D

Ez viszont szimpatikus:

* (A külvilág jelezheti meglétét, akár támadással, akár máshogy? -> kénytelenek félretenni ellentéteiket, összefogni?)

Pl. a lovagi torna szólhat a naaagy vetélekdésről a csapatok között, ellenben utána kapnánk valami hírt a külvilágból, ami miatt a kiránduláson össze kell fognunk! (De azért tudjuk már előző nap, h. kirándulás lesz, h. ne fárasszák le magukat annyira h. ne jöjjenek :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358381 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Itt is felhívnám két dolora a figyelmet (újra):

- Kedves Emlék-őrök! Vegyetek példát Márkról és ekfúról és írjatok hangulatos kedvcsinálót, bemutatkozót a rendeknek!
- Mindenki: Belinkeltem a másik topicba egy eseményvázat és egy programtáblázatot, azokat lehetőleg itt, ebben a topicban véleményezzétek, hogy a linkek ott ne tűnjenek el a hozzászólás-tengerekben (várjuk az építő, konstruktív javaslatokat)!

Köszönettel:
A Fenyvesek Szelleme
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357690 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
A csapatprogi jelenleg egyszerre van tervezve a mestervizsgákkal...
Vacsorát is lehet főzni nem csak ebédet:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357688 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Rabyn írta: Na a mestervizsgás napra viszont simán befér a főzés a csapatprogi helyett, mert ahhoz úgyis csak 3-4 ember kell (tavaly is annyian csináltuk/csapat)


De a csapatprogi délutánra van tervezve, főzni meg ebédet akartunk, nem? :P
Egyébként a mi csapatunk közösen csinálta a kaját tavaly is...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357687 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Na a mestervizsgás napra viszont simán befér a főzés a csapatprogi helyett, mert ahhoz úgyis csak 3-4 ember kell (tavaly is annyian csináltuk/csapat)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357671 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Keretjátékot mindenhez igyekszünk találni a megnyitás és lezárás között :D

Abban van vmi, amit Kincső ír, h a mestervizsgák jóészt gyorsan meglesznek. Majd végre átbeszéljük a koncepciót, oszt mondunk okosabbat. Ja, meg nyilván azután lesznek pontosságok, h rendivezetői mindenátbeszélés megvolt, mert mégiscsak hozzájuk és velük igazítjuk a dolgokat.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357670 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Ne a sportnapon legyen a csapatfőzés:
Igen, mintha vasárnap ez is szóba került volna... :wink:
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357669 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

dorwinion írta:

Rabyn írta: Csapatépítéshez: én mindenképp támogatom idén a csapatpólót, kezdetnek az első három napban el lehet vele lenni,...


Azt ne felejtsétek el, hogy a pólókat mindenki hozza magával otthonról! A dekorációját meg lehet oldani a raktárból, de pólót nem tudunk biztosítani a csapatoknak.


Eddig is így volt. :)

Ring, a mestervizsgás napra rakni a főzést sztem azért nem jó annyira, mert a főzés is egy csapatprogram, és a fél csapat pánikszerűen készülni fog a vizsgájára, tehát nem lesz ott. :roll: Inkább 7. vagy 8. nap...

Viszont, a sport&kirándulás-napon nem lehet, h. hideg kaját kérünk vacsorára, hogy ne kelljen 19:00-ra visszaérni a kirándulásból? És este süthetnénk tábortűznél szalonnát, virslit, stbstb.-t... (ezt most a déli bográcsozástól és annak időpontjától függetlenül vetem fel)
Ja, és ha a kiránduláshoz kitalálnátok valami igazán fontos keretjátékeseményt, pl. a célnál a csapatoknak vmi versenyt vagy emlékszerző dolgot, akkor még jobban rá lehetne venni a népet, h. jöjjön :) ha már előző este szólunk a csapatunknak, h. ne készítsék ki magukat sportnapon, mert a kiránduláson feladatunk lesz, akkor sztem többen jönnének. :)

A mestervizsgákkal párhuzamos programot nem lehet úgy megoldani, h. mivel 1-2 renden kívül minden vizsga max. 10 perces, az illető vizsgázó csak addig elfoglalt, amíg ő vizsgázik, és előtte-utána csatlakozik a csapatához? Persze, ált. amíg sorra nem kerülnek, addig pánikszerűen próbálni akarnak majd... :roll: De ha megmondanánk előre, h. mindenképpen csak a délelőtt van próbálni, délután már csak a vizsgák vannak a rendvez által meghatározott sorrendben, és aki épp nem vizsgázik az csapatozik, akkor talán nem...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357665 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Mi lenne ha a sport nap előtti nap lenne a főzés? Szerintem a sport napra elég lesz az izgalmakból.

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357663 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Rabyn írta: Csapatépítéshez: én mindenképp támogatom idén a csapatpólót, kezdetnek az első három napban el lehet vele lenni,...


Azt ne felejtsétek el, hogy a pólókat mindenki hozza magával otthonról! A dekorációját meg lehet oldani a raktárból, de pólót nem tudunk biztosítani a csapatoknak.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357647 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Gandalf írta: A "rendi napokon" nem lesz külön szabad rendi óra, viszont terveink szerint a mestervizsgák utáni napokon a rendi foglalkozások órája már szabad átjárhatóságot biztosítana. Ennek részleteit a rendvezetőkkel megbeszéljük, és közösen dolgozzuk ki majd a rendszerét.


Arra értettem a "szabad órát" :) ami a csapatnapokon (7-8(-9?). nap) van 1-1 rendi óra reggel.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357642 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
A "rendi napokon" nem lesz külön szabad rendi óra, viszont terveink szerint a mestervizsgák utáni napokon a rendi foglalkozások órája már szabad átjárhatóságot biztosítana. Ennek részleteit a rendvezetőkkel megbeszéljük, és közösen dolgozzuk ki majd a rendszerét.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357641 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Celebrom írta: Kérdés: mennyire, ill mikor lesz lehetőség megint rendek közi átmenetre?Ha én táborozó lehetnék több mint valószínű, h erdőt is járnék és íjászkodnék, ill az ismeretterjesztó dolgok is érdekelnének stb...?


A rendi szabad óra nem megint kötetlen, "mki odamegy ahova akar" jellegű lesz?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357640 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Kérdés: mennyire, ill mikor lesz lehetőség megint rendek közi átmenetre?Ha én táborozó lehetnék több mint valószínű, h erdőt is járnék és íjászkodnék, ill az ismeretterjesztó dolgok is érdekelnének stb...?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357629 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Gillz: igazából abba gondoljatok bele (még a leírtakon kívül), hogy elvileg ugye adva van egy csapat ami így vagy úgy de talán összekovácsolódik a tábornak ezen a napjára, és azok a tagok akik nem vehetnek részt a vetélkedőn mert mestervizsgát tesz, úgy érezhetik, hogy egy fontos csapatprogramból maradtak ki emiatt. Az az érzésem, hogy a tavalyi után nagyon nagy sikere lesz a mestervizsgának, és sokan tennék majd le.
Ha egy időbe teszitek egy csapatoknak kitalált programmal az megint csak hátráltatja a csapatidentitás kialakulását, aminek elvileg a tábor végére ki kéne alakulnia. (így is baromi nehéz lesz megoldani, hogy az utolsó három napban még energiát verjünk a csapattagokba és még előadást akarjanak csinálni meg performanszt meg ilyenek).

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #357600 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Természetesen támogatom a röpi és focit is, de mint mondtam legyen vele párhuzamosan más ilyen sorverseny vagy más játék illetve,nem fizikai jellegű:gyilkosos v hasonló közösségi játékok.Természetesen ezek a sportnapon azon a bizonyos választó napon.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.481 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére