A közösségvezetők kérdései, óhajai

Több
16 éve 1 hónapja #355933 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Dreamer_KF írta:

Rabyn írta: Celebrom kérdezte a képzésen, hogy megint kapolcs szintűnek kell-e lennie és ott azt a választ kapta, hogy NEM.


Kapolcs szintű?..

A mestervizsga követelménye: külsősök számára is előadható darab/esszé/tánc, stb. Ennél alább nem adunk.


NEm azt kérdezte, hogy Kapolcs-szintűnek kell-e lennie, hanem azt, hogy Kapolcsra szántak lesznek-e.

A színvonal maradjon, legyen nagy a követelmény szerintem.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355898 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Rabyn írta: Celebrom kérdezte a képzésen, hogy megint kapolcs szintűnek kell-e lennie és ott azt a választ kapta, hogy NEM.


Kapolcs szintű?..

A mestervizsga követelménye: külsősök számára is előadható darab/esszé/tánc, stb. Ennél alább nem adunk.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355892 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Celebrom kérdezte a képzésen, hogy megint kapolcs szintűnek kell-e lennie és ott azt a választ kapta, hogy NEM.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355891 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Hmm, szerintem érdemes meghagyni a tavalyi mestervizsga-színvonalat, hogy legyen egy státusza a dolognak :) Ha alább adjuk, akkor hiába lesz a felhajtás az egész körül.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355883 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Nemtom hova írjam, szal ide írom.

Van ugye a napirendben az a nap amikor a mestervizsgák vannak. Szerintem ha idén nem kapolcs szintű mestervizsgákat várunk el akkor sokkal többen fognak mestervizsgázni (tavaly többen voltak akik azt mondták nekem azért nem mennek mert ilyen elvárásnak nem felelnek meg) ergo az a program ami egyszerre van vele (a próba a csapatoknak) így kb. értelmét fogja veszteni. Én szeretném ha azon a próbán a csapatok minden tagja ott lenne, mert így lenne értelme azt hiszem.

Szóval szerintem ott csúsztatni kéne a programot, hogy ne essen egybe, tavaly se volt a mestervizsgákkal párhuzamosan semmi más, mert akik nem vizsgáztak legalább pihentek egy kicsit.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355853 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Lau: a hangszóróm sz.géphez való:D
A tér téglalap alakú, és kb. akkora mint két-három osztályterem, de ha nézel képeket róla (küldhetek) akkor kb. sztem. be tudod lőni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #355841 Írta: Laurelen
Hurrá topic:)

Lenne egy összetettebb kérdésem, főleg logisztikai. Lehet a szervezés jelenlegi fázisában nem aktuális, de szeretném hogy benne legyen a "köztudatban". mert a rendi foglalkozásaimhoz elengedhetetlenül szükséges.

a hely ahova a táncosokat tervzitek
- kb mekkora? és milyen alakú
- milyen a padló? amennyiben kő, lehetséges valami linóleumféle nagymennyiségű beszerszése? (Értsd a táncfoglalkozások egy részét földön fogjuk tölteni)

a hangtechika
- mondtátok hogy egy magnót hoztok le, az remek. audio-cd-s?
- illetve (ha jól emlékszem)rabyn említette, hogy tudna hozni hangszórót, sz csatlakoztatható laptophoz?

puszi,
lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.375 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére