Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

×

Szavazás: Jönnél-e emtétésekkel a Kapolcsi Bűvészeti Napokra bulizni (júl.25.-aug.3.)? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, végig
4 11.1%
Igen, az első hétvégére (július 25-27, péntek-vasárnap)
2 5.6%
Igen, a második hétvégére (augusztus 1-3, péntek-vasárnap)
5 13.9%
Igen, egyéb napokon (leírom a topicban)
2 5.6%
Szeretnék, de még nem biztos (pl. anyagiaktól függ)
23 63.9%
Szavazók száma: 3 ( Nilla, Ági, Zodiac )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
15 éve 7 hónapja #368584 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

Virág írta: Ja, és azt elfelejtettem írni, hogy Irénke néni az ovoda vezetője mondta, hogy nagyon számítottak idén is az mtt-re, mmint olyan programokra, mint amiket tavaly csináltunk...csak azért írom, hogy tudjátok, jövőre sztem mindenképp lenne igény a tavalyi programokhoz hasonlókra...mivel idén is nagyon vártak minket...


Ehhez hozzáfűzés, mert vasárnap mi is beszéltünk vele: a monostorapátiak vártak minket, és próbálták is kibulizni a szervezőknél h. mehessünk, de a szűkös büdzsé miatt idén a falu nem is számított teljes értékű fesztiválhelyszínnek, úh. már csak ezért sem jött össze.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368499 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
És nagyon jók is voltak a tavalyi Művészetek Völgye keretében az MTT programjai. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368467 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Ja, és azt elfelejtettem írni, hogy Irénke néni az ovoda vezetője mondta, hogy nagyon számítottak idén is az mtt-re, mmint olyan programokra, mint amiket tavaly csináltunk...csak azért írom, hogy tudjátok, jövőre sztem mindenképp lenne igény a tavalyi programokhoz hasonlókra...mivel idén is nagyon vártak minket...

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368235 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
hahó! na mi tegnap este hazajöttünk, szinte végig egyedül voltunk az oviban, kivéve uccsó este...nagyonjó volt(: Irénke néni aranyos volt, sokat segített(: meg is köszöntük neki(:...sokat buliztunk!! :D viszont a völgyszervezés elég silány volt, a tavalyihoz képest semmi se volt...programok alig, jókoncert az nemvolt, csak a Platánban a volt osztálytársamék játszottak, az jó volt, meg még volt ott pár fiatal zenekar, akik tetszettek... kapolcson egy koncertet néztünk meg, de két szám után ott is hagytuk, szal belépőre nem volt szükségünk míg ott voltunk, így nem is vettünk...de ennek ellenére jól éreztük magunkat...megnéztünk Vigándpetenden egy gólyalábas előadást, amire meghívtak, tökjó volt, és utána ugyanott egy cirkuszt, ahol egyszerűen lélegzetelállító mutatványok voltak!!az nagyon tetszett(: ...rengeteget buliztunk, jó volt a társaság, sok új embert ismertünk meg :D Ákosék is lejöttek péntek este, velük sokat szórakoztunk, meg másnap balcsira mentünk le, ami szuper volt...csúszdás vizibiciklivel az élen meg ruhában fürdéssel 8) az a nap nagyonjóó volt!!!!!!!!!!!(:
na hát ennyi jut most eszembe, csak gondoltam írok pár sort(:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368144 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
No, végül én csak szombat este vagy vasárnap reggel érkezem, ha netán valaki még úgy gondolná h. arra jár, tudja...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367711 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

Cueddo írta:
Akkor megpróbálok szerezni sátrat.


Az enyém elvileg 4 személyes, cuccokkal együtt csak elférünk benne hárman, ha Nektek nem gond ;)

Tehát akkor végleges, egyeztetett szállás-paraméterek:

:arrow: Monostorapáti, óvodakert (vécé, zuhany használat)
:arrow: 600 Ft/fő/éj (ugye nem felejtettük el, h. a napijegy 1800 Ft, a sétálójegy 300 Ft naponta)
:arrow: S.triki Irént kell keresni (gugli ellen pöttyözöm a nevét)
:arrow: Virágék 30-ától mennek (Virág, Orsi, Klau és még ki tudja ki :) ) - tavaly voltatok, szal glom odataláltok az ovihoz, mondjátok h. MTT és én (Kiss Kincső) beszéltem vele szombaton és Ti vagytok az első adag :)
:arrow: én 31-én vagy max.1-én megyek le (és maradok 3-ig*)
:arrow: Minerva LEHET hogy jön 1-2-án
:arrow: Cue+Narb 2-3-án
:arrow: Ankalimont megkérdezem

Alapvetően 6-8 főt mondtam 2-3 sátorral, de ha többen leszünk örülni fognak nekünk, mert ugye fő/éj az ár, hely meg van ;) Szóval aki még észbekap, szóljon nekem! :idea: (persze beállíthattok oda is, de azért jobban örülnék ha tudnám h. ki mikor jön)


*Nemtom h. ott alszok-e 3-án, de ezt mindenki figyelmébe ajánlom:
klikk Többek között Cue és Gillz mint végzett Főnixesek szerepelnek benne ;) Szóval érdemes maradni legalább délután! :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367685 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

Akkor megpróbálok szerezni sátrat.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367660 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Sziasztok!
Én lemegyek majd családdal egy napra, és benézek hozzátok! :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367644 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
hát mi egy 4személyes sátorral megyünk...viszont, h hányan leszünk benne, azt még nemtudom 8) valszeg ott fog eldőlni pontosan mennyi emberke akar nálunk aludni már amennyit mi ott aludni fogunk:P...(csak azért mondom így, mert tavaéy is 8an aludtunk benne 8) ) :D

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367618 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

Cueddo írta:
Narb és én mennénk aug2-3 hétvégére. Számíthatunk közös mtt-szállásra házban?


nem, csak sátorban. házat már tábor előtt is szinte lehetetlen volt szerezni, ezért kértem h. ugyan küldjön már jellapot aki jönne, még amíg itthon vagyok, de erre 2 ember volt képes (az is sátorba jelentkezett).

De azért aki számít sátorhelyre az is árulja már el azért, mert nem mindegy, h. 5-6 főt mondok vagy 10et! 8O

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367609 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

Narb és én mennénk aug2-3 hétvégére. Számíthatunk közös mtt-szállásra házban?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367491 Írta: Summer
Summer válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
valószínűleg én is 30-án mennék le és kb. 2-ig maradnék...remélem addigra jobb idő lesz!
Klau

in another world i'm a fairy♥
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367272 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Nagyon úgy néz ki, hogy a most hétvégi programom a pocsék idő miatt (khömm, cucujézők, khömm) csúszik egy hetet, szóval nem biztos, hogy le tudok menni, de ha mégis, akkor max egy napra. akkor viszont talizunk.
bocsi...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367260 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
mi valszeg így júli 30-aug.2 vagy 3ig leszünk lent...majd még meglátjuk, de amúgyis sátorral megyünk, annak meg úgyis lesz hely, mivel ilyen kevesen mennek...kaját meg nemkérünk...néztem a programokat és a koncertlista nemtúl fényes...egyet se ismerünk...elég gáz...olyan kár, h így elszarták idén ezt az egészet...remélem jövőre jobban meg lesz szervezve...

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367128 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Nem, mint írtam még várom a jelentkezőket holnapig.

Ha lesz társaság, én pl. szívesen mennék júl.29-aug.3. között.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367125 Írta: Olorin.papa
Akkor már csak egy napos taliként lehet megélni a dolgot?
Mondjuk aug. 2?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367112 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
nem, bocsi valszeg csak akkor fogunk lemenni, amikor lesznek rajtunk kívül mások is...még beszélünk pár emberkével, de a kajarendelést mindenesetre szeretném lemondani, mert nem akarjuk kifizetni, ha végül úgy jönne ki a dolog, h nem megyünk...aszittük többen leszünk, de így nincsen értelme végig lent lenni...azért lehet, h pár napra oda dugjuk az orrunkat de kaját majd beszerzünk a kisboltból...mégegyszer bocsi...sajnálom h nem jött össze idén ez a bulidolog tavaly szuper volt...

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367091 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

Olorin.papa írta: Most kicsit belekeveredtem, de mi is lessz az MTT szerepe kapolcson?


Bulizunk, civil résztvevőként, még mindig. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367089 Írta: Olorin.papa
Most kicsit belekeveredtem, de mi is lessz az MTT szerepe kapolcson?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367087 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
No, hát aki 11-én küldte el annak gratulálok mert természetesen csak tábor után láttam :P

Mindenesetre a jelentkezések most így néznek ki:
Virág és Orsi júl.26.-aug.2.
Ankalimon júl.29.-aug.2. (de szobát szeretett volna...)
Minerva aug.1-2.

Celebrom visszamondta, én meg akkor mennék amikor minél nagyobb a társaság. Orsi, Virág, akkor is 26-ától szeretnétek menni, ha nem lenne más kívületek?

A sátor ára amúgy fő/éj, nem sátorhelyenként értendő.

MÉG LEHET JELENTKEZNI HOLNAPIG /szerda/, és utána fogom véglegesíteni a szállást, jó? :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366666 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
én is ott leszek szerinzem csak a szüleim még rinyálénak de ott leszek 100%
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366665 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
bocs, hogy ezt is ilyen későn írom, de még plussz egy fővel számíthatsz, barátnőm személyében, csak mára tudta biztosra mondani, de sátorhelyre nincs plusszban szükség, mert a mi sátrunkba befér...
mégegyszer bocsi :(

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366486 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

Minerva írta: Kincső, szerintem simán elbulizunk mi ott hárman. :P :D


Ó, igazán nem a társasággal van bajom ;) de tudok többekről akik mondták h. akarnak jönni. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366466 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Kincső, szerintem simán elbulizunk mi ott hárman. :P :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366404 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Hmm... érdeklődnék a Kapolcsra jönni szándékozó nagyérdeműtől (és nem csak a szavazásból tudom, hanem sokakról személy szerint h. terveznek jönni), hogy hogyan képzelték, hogy én majd a táborból lefoglalom a szállásukat? Vagy gondoljátok, hogy amikor hazajövünk a táborból, 3 nappal a rendezvény előtt még biztosan lesz szállás?!

Kettő azaz kettő darab jellap érkezett (Minerváé és Celebromé).

Mivel mindketten sátrasok (és én is), holnap reggel kb. 10 fő sátorhelyet lefoglalok, mert talán annyian még leszünk, ill. ahhoz remélhetőleg nem kell foglaló. Illetve sátorhelyet vsz ki tudunk bulizni még a tábor után is. Aki szobában akart volna aludni, de nem méltóztatott elküldeni a jellapját, az meg így járt, vagy intézze magának, ha tudja... :roll:

Igen, morcos vagyok.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365318 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Tehát újra a link: JELLAP

Viszont még egyetlen egy darab sem érkezett, úgyhogy ha valaki küldte, az visítson! :!: Aki biztosan tudja hogy jön, küldje a jellapot pls!

Aeglos, mivel úgysem tudom hogy kik szavaznak, így szerintem sokkal jobban néz ki a szavazás állása. Az idő rövidsége miatt most nincs ilyen opció, de mondhatnám azt is h. ez azért van, h. néhányan beírják és ettől pirosan villogjon a topic h. van új hsz. :tongue:

Tünde: olyan éjfél-hajnali egy körül lehetett, de aztán hajnalban (f4 taláb?) még szerkesztettem, mert arra riadtam fel h. nem írtam bele h. első hétvégére nincs ház. :roll: :P

Zodiac: www.kapolcs.hu , itt megtalálod a fellépők névsorát ;) (Meg persze mindenki más is :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365294 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

Dreamer_KF írta: Nem fair a szavazás, olyan nincs, hogy "nem szeretnék menni" :)


Bár nem erre szavaznék, de egyetértek.
Ennek is van információértéke. A "nem jövök" lehetőséget választó emberekről biztosan tudod, hogy nem "elfelejtettek jelentkezni" vagy "nem látták a szavazást", hanem nem is terveznek jönni.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365261 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Én is az egyik nem biztos vagyok, és én is leginkább pénzügyi okok miatt. Meg most úgy néz ki, hogy csak a 2. hétvége a jó...
Minél előbb szólok, amint tudom, hogy megyek-e!

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365239 Írta: Zodiac
Zodiac válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Na most gondban vagyok: vagy elmegyek a bűvészetes micsodára vagy pedig PC Guru táborba megyek... az egyiknél azt sem tom mik lesznek a progik a másik pedig kib*szott drága...milegyen? :?: :?

Néha a váratlan helyzetek szülik a hősöket!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365162 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
te magad válaszoltál: olyan nincs, hogy ne szeretnél jönni :D :P én megyek de csak 3napra és már várom
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.222 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére