A Film

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37702 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Ayna: az egy boszi volt...mint Morgana... :) <br> dodie: lány vagy? Bocs, ne értsd félre, csakhát...AZT HITTEM, FÉRFI VAGY!<br> Na jó, de hagyjuk a témát...mindenki fiú meg lány, vissza a filmhez... :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37701 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
dodie:ide nem kapcsolodik.<br> Asmo:A helyedbe én ilyet nem álmodtam volna. Mikor álmodtad?<br> Egyszer nekem is volt egy rossz álmom,amikor az egyik barátnőmmel harcoltam.Utána hétfőn , amikor találkoztam vele,a szemembe nézett és nemsokára hazamentem,ugyanis megbetegedtem.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37700 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
szerintem elég egyértelmű. azt hiszem megőrülnék, hha átaludnám a filmet:))<br> a te álmod Asmo, kétségkívül SZÖRNYŰ, bár én mint lány nem tudom értékelni, és nem is értem hogy kapcsolódik ide, de hát végülis beszélgessünk nyugodtan.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37698 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Nem tudom...olyan zavaros... :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37699 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Mármint ahogyan leírtad...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37697 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Asmo: mit nem értesz rajta?... :) Durva egy álom...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37696 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Sesy: ezt én nem értem...na de mindegy... :) <br> Én meg egyszer egy borzalmasat álmodtam:<br> Tök jól éreztem magam, mintha belőttem volna magam, szinte lebegtem, amikor észrevettem, hogy az ismerőseim rengetege vesznek körül s mindegyik hozzámbeszél, aztán észrevettem, hogy csak egyszál alsónadrágban vagyok s hogy...s hogy...s hogy FÉLIG KILÓG A HERÉM!!! S mikor próbáltam begyömöszölni a gatyámba a herémet, akkor az LESZAKADT!!! SZÖRNYŰ VOLT!!!<br> Ja és az álmomban végig a földön hemperegtem...<br> Nem tudom, hogy miért írtam le ezt...de aki férfi, gondolja el, milyen borzalmas rémálom lehetett ez nekem...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37695 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Én egyszer olyat is álmodtam, hogy az apámmal és a bátyámmal elmentem moziba, megnézni a filmet, és csak az elején láttam egy kis részt, de elég furcsa volt, aztán elaludtam, és a végén keltettek csak fel... elég nyomasztó volt:)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37694 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Én Gollamot nagy békaszemekkel képzeltem el, de a mozgása a szemnek inkább hüllőszerű...így amikor ott, A Banyapóknál olyan öreg hobbittá változott a feketévé változott szemével, elképzeltem, mint ahogyan a macskáknak hirtelen az a vékonyszál szembogaruk kitágul s szemük teljesen sötét lesz...bár ez a macskáknál a támadás percében történik, de ez mellékes dolog... :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37693 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
''Tojászok...no persze, hogy tojászok!''
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37692 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Én még csak az Egy Gyűrűről álmodtam...<br> Azt, hogy keresem, ,majd, hogy megtalálom az íróasztalom polcán, és a kezembeveszem... Vékonyabb volt, mint egy jeggyűrű, és a feliratok simán látszottak, mintha csak bele lenne vésve... Aztán a kezembe fogtam és elmondtam a gyűrűvers idevonatkozó részét (asszem angolul, mint a 2. LOTR trailerben) <br> de sajnos akkor felébredtem...<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37691 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Még nem láttam, de megnézem... micsoda hülyeség... és a hobbitok hogyan születnek?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37690 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
láttam. furcsa.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37689 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Ááh, tojásokból az uruk-haik? Mindegy, elhatároztam, hogy optimistán állok hozzá a filmhez. Majd meglátjuk, mi lesz itt...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37688 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
A vasudvardi filmjelenetek egy kicsit aggasztanak. Miféle lázadás tör ki az uruk-haik között? És kit folytogat azon a képen Lurtz? És láttátok már, hogy az uruk-haik valami tojásszerűségből kelnek ki?<br> Mi lesz itt? :-( (<br> <br> Aki még nem látta ezeket a képeket, itt a cím:<br> <br> www3.tolkienonline.com/docs/4569.html <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37687 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Hát igen, olyasminek mint a képeken:)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37686 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
remélem nem engem:) <br> kissebb:hhát, mondjuk stimmel.<br> Szürke bőr:messzemenőkig stimmel<br> arc: nem tudom. nagy békaszemek, és mint egy .. nem tudom. de nem olyan mutánsul mint néhány képen.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37685 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
dodie: én sem tudom utálni. valahogy a pösze beszédével, meg az egész, valahogy nem utálatra méltő. tök bírom mikor beszél:) Én kisebbnek képzeltem egy hobbitnál, szürkés bőrűnek, de az arcát nem tudtam elképzelni normálisan.<br> Egyébként az álmom elég furcsda volt. :) Ugyanis a buszmegállóban, suliba menet találtam meg Gollamot, mikor épp meh akart valakir fojtani. :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37684 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
én már nem emlékszem mi volt, de azt tudom, hogy volt egy álmom, amiben egy sírbuckában ébredtem fel. ebben az a szar, hogy klausztrofóbiás vagyok, félek a sötétben, és rettegek a kardokat nyakamhoz nyomó izéktől. azt mondták, hogy kiabálva ébredtem, csak azt tudom, hogy szakadt rólam a víz. ja, arra is emlékszem, hogy tudta, hogy most énekelnem kéne Bombadil Tomának, de csak a Himnusz jutott eszembe. viccesen hangzik, de rohadt félelmetes volt.<br> Sesy: milyennek képzelted Gollamot? És egyáltalán: ki milyennek képzeli? én egészen a banyapóknál történt dologig hittem benne, hogy gollam valójában nem gonosz. de még utánna se tudtam utálni.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37683 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Az én álmomben egyszer összecsúszott a két Világ. Tél volt és mindent elleptek az orkok. Tündék jöttek értem, és átvittek magukhoz, mert nekem kellett rajtuk segíteni. A három Szilmarilt kellett egyesíteni és akkor legyőzhették a Gonoszt. De ők is csak ennyit tudtak, és azt, hogy én tudok segíteni, de hogy hogyan, azt nem. Elvittek a Szürke tündéhez, aki rámnézett és együtt mentünk le a föld alá, ahol egy hatalmas teremben már vörösen izzott egy hatalmas vaskapu. Alig hallottam a Szürke hangját, amikor azt mondta, hogy sietnünk kell. Én erre, hogy kell még a harmadik Kő, mire a tünde, hogy bennem van a Harmadik, én vagyok az. Ekkor a kezeimbe adta a másik kettőt és azok a tenyerembe égtek. Ekkor fény nőtt belőlük és belőlem és ez a nyaláb felperzselte a Kaput, és Azt, Aki mögötte volt. Az utolsó, amire emlékszem, hogy felülről láttam magam, összeégve, amint a tündék fölém hajoltak. Lehet, hogy meghaltam...<br> Hosszú álom volt és voltak még benne nagyon érdekes epizódok, de szerintem ennyi is épp elég volt most így egyszerre.<br> Hát ennyi.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37682 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Én egyszer olyan hülyeséget álmodtam:<br> Vmi Gandalfféle öreg ember volt előttem, de Szarumán hangján visított. Magaelőtt egy csecsemőt lebegtetett s nekem kellett megmenteni a gyereket. Varázslatokat s átkokat mormoltam s aztán felébresztettek, hogy legyek csöndben, mert rázkódtam, hangosan nyögdöstem s énekeltem...de ez komoly...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37681 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Hobbitok mennek az erdőben, és rájuk támadnak a Fekete Lovasok, de elbujnak... ma meg Gollammal álmodtam... mi lesz itt... :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37680 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Persze úgy is be lehet állítani a jeleneteket, hogy a Legolast játszó színész Leo.-ra hasonlítson. Így kisebb költségvetésből kaszálhatnak:).
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37679 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
áh, majd lessz ez még így se. és mit álmodtál?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37678 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Na ez nem épp egy értelmes mondat, de mindegy:)<br> Tegnap Fekete Lovasokkal és hobbitokkal álmodtam... ez már kezd kóros lenni... :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37677 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Hát, ha tényleg szerepelne benne, akár csak egy lórieni tündét a háttérben, akkor is elég ki lennék:)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37676 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
NEEEM!!! ettől rémálmaim lesznek!! ne emlegessétek már DiCapriót, mert visítok! ha az a pasi csak a közelébe kerül a filmnek, megtagadom a hitem!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37675 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Kiteszünk télen a hóba s minden kisgyerek azt mondja:<br> Jé, egy vigyori kis hóemberecske! De f*sz!:)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37674 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Asmodeus: a beszólásaidtól vigyorgörcsöt kapok:)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #37673 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Film
Legolasszal kaszálnának...hm, ez fizikai képtelenség, nem?:)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére