A Vers és Próza emlékei

Több
15 éve 8 hónapja #368468 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Esetemben egész egyszerűen arról van szó, hogy hátralévő életemben az egyetlen fix pont jelenleg tizenötödike délután, amikor lesz egy kb. két órás elfoglaltságom, ellenben ez biztosít arról is, hogy aznap a városban leszek. Semmi egyéb. A jelenlegi tendenciát figyelve jó eséllyel itthon fogok döglődni végig, de nagyon szeretnék ezen változtatni, és ha hirtelen nagyon ügyes és okos és mázlista leszek, akkor úgyse leszek a városban. Szóval én nem tudok mondani semmi konkrétumot, ha van időpont, majd igyekszem alkalmazkodni, és tartok tőle, hogy nem lesz nehéz...
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #368464 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Hmmm eddig SÚ volt az egyetlen akitől konkrétumot kaptam...

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #368283 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
no emberek úgy látom itt határozottabb fellépésre és némi kobakkopogtatásra van szükség a cél elérése érdekében, különben nem lesz semmi. tehát. én is úgy gondoltam h lehetne egy tali mindenképpen amikor dicső rendvezetőnk is ráér, hogy elméje soha ki nem alvó fáklyájával kalauzoljon minket, de addig is nekem nagyon hiányoztok... szal aki jönne, illetőleg ráér mostanában, írjon nekem privit/sms-t (tel.számom egy korábbi bejegyzésben megtalálható, ebben a topikban), vagy csak szóljatok be ide, mindegy, de lehetőleg időpontot is jelöljetek meg h nektek kb. hanyadikától-hanyadikáig lenne jó, h egyeztetni tudjak/tudjunk a beérkezett infók között.

[size=9:2q8075cj]u.i.: a "soha ki nem alvó fáklya" rész NEM gúnyolódás volt.[/size]

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #368255 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Augusztusban én is dolgozom, illetve most köv. hétvégén a szlovén talin vagyok, úgyhogy az azt következő hétvégék egyikére (lehetőleg szombatjára) gondoltam - főként pedig akkor, ha fq-ék hazatértek Erdélyországból.

Nilla: válasz ment!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #368253 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Augusztusban dolgozok, de a délutánjaim szabadok. Elvileg.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #368251 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Jelenleg a nyaram további részében semmi fix program, sőt egyáltalán semmidesemmi program, fú de rémesen hangzik, és persze ha nem leszek valahol másutt akkor se, amikor esetleg valamiféle tali lesz, akkor ott leszek, bár ez ebben a megfogalmazásban olyan magunktólistudtuk dolog, de talán sejthető belőle, mit akartam vele mondani, és úgy is.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #368247 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Halihó!!!
Most jöttem haza balcsiról, és happy vok, csak éppen írni nem tudtam. De holnaptól beindul a motor.
A talival kapcsolatban annyit, h HURRRÁÁÁÁ :bounce: Csak az a gond, h elvagyok halmozva ígéretekkel h ide-oda megyek, de rátok mindig van időm!
Mikor és hol, nekem annyit mondjatok (annyi h 6-7, és 10-17ig foglalt vok. Ja meg 27 mert, megígértem vkinek h bemegyek pótvizsgájára).
SÚ: privi ment!
Puszilok mindenkit és ihlet veletek(ill aki akarja).

"Egy csepp is növeli a tengert"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #368216 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Csak eltudjak jönni... :( Hétfőtől Balatonon leszek, és nem biztos, hogy 26.-áig előkerülök... :( :( Ja, és Efkú, kérlek, tedd be légyszi valahova a víz nemtom hánypont hányat, ami ritmikusos lett és rímel is, és ami az átirat, amiért megtapsoltatok, mert nekem nincs meg... Előre is kösz! :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #368211 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Suilad, Drágaszágaim!
Még mindig afk vagyok PDA-ról, ami roppant kényelmetlen dolog, ezért csak annyit kérek Tôletek: nézzétek meg a verses topicba írt felvetésemet, és írjatok rá véleményt, javaslatot, ódát, szonettkoszorút, stb... Rendi talival kapcsolatos a dolog.
Eszméletlenül hiányoztok, hiányoznak a hatórás rendi izék, és ezen csak egy tali segíthet!
Idril drága, te mindig fontos vagy - ha nem hiszed, kérdezz csak meg minket!
Nilla, ma fél délelôtt az a bizonyos beszélgetésünk járt az eszemben, és örülök, ha írsz! Remélem, be is fejezed, és láthatom is!
Tudom, van, akinek a kelleténél többször is mondtam, és van, akinek egyszer sem sikerült mondanom, de imádlak Titeket!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #368209 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Naná! Nagyon a szívemhez nőtt a Rend. :D Nem hittem volna, hogy ez ennyire jó lesz - nagyon féltem eleinte, de aztán...

Muwhahahahaaaa... :twisted:

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #368201 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Alew: azt gondoltam h te egyből benne leszel a dologban:)

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #368199 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Ötlet megrágva, támogatva, továbbítva a parancsnokságnak. Benne vagyok. Én szívesen elemzek verset, meg írok is, ha kell.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #368188 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
no kedves költőim mostmár aztán konkrét felvetés következik: mi lenne ha vmikor összedobnánk egy röpke renditalit, pusztán azért, h lássuk egymás ábrázatát? (imádott rendvezetőnk ugyan augusztus közepe tájáig erdélyben van, de csinálhatunk egyet nélküle, egyet meg vele is). ötletek: lehetne egy verselemzőset, mint táborban (persze lehet h csak én vagyok olyan végtelenül perverz, h nekem ez hiányzik), vagy csak egy kötetlen beszélgetőset. esetleg telhetetlenek kedvéért mindkettőt (viszont akkor elemzőssel télleg meg kéne várni a 25 karakteres posztmodernt, mert azt ő tudja jól elvezetni. szerintem.)
NOS MIT SZÓLTOK HOZZÁ?!

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #368045 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
No, danksön tőlem is, efkúnak a bizalomért, és a többieknek is a bizalomért, mert mindjárt bebólintom a monitort és más nem jut eszembe. Nagyon élveztem a véletek való munkát, sokasodjanak ihletett míveitek.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367995 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Alew: h lesz-e költő-tosz öszi talin, az elsősorban rajtunk múlik, tehát tessék beizzítani a rendi tollakat és hajrá! merthogy nem hiszem, h a szervezők nagyon gátat szabnának ilyesminek. (ha meg mégse lesz külön költőkör, majd beépülünk a színjátszósok közé)

Mindenki: én elég ritkán jutok nethez, úgyh ha lesz tali lécci vki dobjon meg egy sms-sel!!! (70/361-3956) mert ha nem írtok, nem fogok tudni róla persze más kérdés h ha pont azt akarjátok, h ne menjek... :P )

egyébként pedig én még mindig nem tértem magamhoz... jó volt veletek, ennyit tudok mondani és ebben minden benne van... igen, ilyenkor cserben hagy a költői vénám, ez van. imádtam az egészet, na!

Fq: neked külön köszönöm h vagy, és még sokminden mást. pl. hogy pár napig szemtelenül fontosak érezhettem magam, meg ilyenek... ilyen legények teremnek borsodban!

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367994 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
KÖMT költő rendi biszbaszban, ha szükséges, segítek. Amennyiben lesz, vagy akármi.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367992 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Elnézéseteket kérem, én úgy augusztus közepéig alkalmatlan leszek talit szervezni.
Más téma. Mihelyt lesz időm, összeszedem a mestermunkákat, vizesblokkot, satöbbit, és kiötlöm, hogy minek mi lesz az ideális publikációs formája, gondolok itt például a Lassira. Namost Lassiba szöveggyűjtés témakörben nem én vagyok a főmegmondóarc, bár a kedvesem a főszerkesztő-helyettes, de a téma közvetlen felelőse... [fanfáááár] SÚ!
Úgyhogy azt hiszem, a legelső találkozó, amit szervezhetnénk, az lehetne egyben egy gyűjtögetőműhely, ahol segíthetnénk SÚ munkáját, ha neki is tetszik az ötlet :)
Ezeken kívül: lesz tábori tali nyár végén, illetve őszi találkozó, mindkettőre alkalmasint készülhetnénk sokféle módon, ha van még kedvetek esetleg írni is, nemcsak jó társaságban vedelni a sört, és teákat.
Egyelőre nem vagyok valami összeszedett (ezért nem is pörögtem itt nektek), de igyekszem utolérni magam.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367967 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Halihó!

Uh asszem bepunnyadtunk... Mi van veletek? Hiányoznak a rendi órák:D De azóta folytoncsak írok, szóval megérte... igaz nem verseket, de az én műfajom amúgysem (teljesen) a vers=)

Üdv: Nilla/Dalma

Ui: MI VAN VELETEK?!?!??

"Egy csepp is növeli a tengert"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367433 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Nilla: Szívesen, nincs mit! :wink:

Köszönöm mindenkinek, főleg fq-nak és Sissnek a segítséget, és mindenki másnak mindent, mert nagyon jól éreztem magam!! :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367155 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Nilla: VT szok' lenni, legalábbis időnként, és rendi talit is rendezhetünk. Csak a résztvevők szándékán múlik, de azon viszont nagyon.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367152 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Télleg, csinálunk majd talikat?

"Egy csepp is növeli a tengert"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367016 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Nilla: :D

Annyira jó volt Veletek versekben gázolni, hogy azt egyes, diktatórikusabb országokban már büntetik! :) Nagyon eröteljesen* töröm a fejem, hogy kéne hamarosan egy rendi talit / afterpartyt tartani. Efkú?

Tényleg, mi lesz a topik sorsa a továbbiakban? Érdemes lehet a tábori termést feltenni? Vagy inkább a tolkienHU megfelelö* oldalára
kellene?

[size=9:1j2ah5hh]Bocsi, nem találok hosszú Ö-t a PDA-n.[/size]

Ui: UTÁLLAK, EFQÚ!!! ;) :D :D :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366974 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Sziasztok Isaszegről!
Hát, megérkeztünk. Szörnyű látvány volt az a rengeteg kéz és fej az ablakban. Szívesen odamentem volna közétek és kiordítottam volna, hogy "menjünk vissza!", de hát az itthon melege is vonzott. És annak ellenére, hogy alig pár órája váltunk el, máris hiányoztok, és kedvem lenne beülni a mosogatóba vagy a teázós szobába, és kielemezni egy-két dolgot, vagy tanulni pár új dolgot, pl képverset írni :wink: .
Amiket nagyon de nagyon köszönök:
- fqqdk-nak, hogy a rendvezetőm volt, és támogatott, és bíztatott
- fqqdk-nak, hogy őszintén megmondta, amit kellett
- Siss-nek, hogy segített megtalálni az ihletet
- Siss-nek, hogy bíztatott
- Isilrohir-nak, a mai beszélgetést, és a tök jó ötletet(ő tudja)
- Mindenkinek, hogy annyira jó rend voltunk, és mégjobban megszerettem a verseket, és bátrabb lettem tőletek

És végül, de nem utolsó sorban, talán a legeslegjobbat (a rendi órákon kívül):
- Köszönöm SÚ-nak azt a tökjó kis beszélgetést, és hogy ilyen jófej=)

Puszillak titeket: Nilla/Dalma

"Egy csepp is növeli a tengert"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366953 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Köszönök nektek mindent, zseniálisak voltatok!

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366460 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei

Gandalf írta: Isilrohir, ne fess rá semmit még, mert nem vagy ember, tünde vagy! :wink:

tudom... a hátulján lesz különben is, a köpen eltakarja majd :P ráadásul, ha majd lehet esetleg (feltételezem) szerepjátékozni, akkor majd jó haszna lesz! :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366455 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Isilrohir: jaja, ezen egy percig se Gondorkodj! Ha fát akarsz festeni, az ne legyen fehér, és legyen kettő belőle! Három "csillaggal"!

(Hogy ezt honnan veszem, azt nem tudom, olyan megérzés, dejá vu... De ellenállhatatlan vonzódást érzek a két fa + három csillag motívumhoz...)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366454 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366452 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Hahh, tök jó, megvarrta nekem a szomszéd néni életem első középföldei öltözékét!! :lol: tündeköpeny, ami a csillagozásnál jól fog jönni, és egy númenóri köntös, és mivel már van fehér textilfestékem, még ráfestem a fehér fát, és nagyon szép lesz!! :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366448 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
Mos' mé' van lezárva a Saját irományok topik? Épp most akartam becopyzni egy 72 oldalas novella-kezdeményemet... :)

[size=9:2d80nhpf](Bocs, poén volt, értem az okot.)[/size]
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365881 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: A Vers és Próza emlékei
reoff Egyrészt az egy népszerű rend volt, szóval aki ott van, szerintem örül, hogy bekerült, míg itt lehet, hogy valaki maradék. Másrészt nekik sokkal több megbeszélnivalójuk van, mert ha mi nem viszünk tollat, tudunk kölcsönkérni, de ha ők nem hoznak versenyzongorát...
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.204 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére